359
Azureus
  • marcio mela
    #319
    Most meg azt írja rendben és az erőnlét zöld.Furcsa amióta kábelem van és nem ADSL azóta böngészni se bírok pedig cFoSpeed is megy.
  • tomo
    #318
    kerdezd azon az oldalon ahonnet tolteni probalsz, ez nem azureustol szarmazo hibauzenet.
    tipp, talan betelt az a toltogetomennyiseg amit az oldal engedelyez.
  • marcio mela
    #317
    A tracker alatt azt írja:Hiba(access denied,peer limit reached) és áll a letöltés.Ez mit jelent?Hogyan lehet megoldani?
  • hmajki
    #316
    HI all lenne egy kérdésem: amikor be akarom állítani akkor a Bejövő TCP port beállításánál az alapértelmezettet (26945) letesztelem de ezt írja:

    NAT Hiba - Connection attempt to 62.165.213.20:26945 aborted: timed out after 20sec.

    mit állítsak akkor be?

    Előre is köszi!

    Májki
  • marcio mela
    #315
    Azureus valahova elmenti mik voltak már letöltve?Tehát ha már nincs meg mert le lett törölve x hónapja akkor előkereshetö egy mondjuk txt fájlban mik voltak eddig?
  • tomo
    #314
    proszald meg utorrent tel.
    ha azzal se megy valami sulyos gond van, ha azzal megy gyorsabban, akkor az azureus valamelyik beallitasa korlatoz.
  • zutyu
    #313
    Én végig csináltam a#308-as hozzászolásomban lévő beállításokat és így is csak mx 40kbyte/s tudok tölteni holott 1024kbit/8=128kbyte/s-nak kéne lennie...Miért????Nem töltök csak két torrentett meg a feltöltésim:max10-re van állítva.
    Miért van az, hogy soronként is változtathatom a fel/le töltési sebbeséget és az független az alapbeállítástól.
  • tomo
    #312
    1024/8 kibibyte/s
  • odin34
    #311
    1024kb/s a sávszélességem, és 5-10kb/s töltök az azureussal. Mennyi lehetne a letöltési sebesség ha jól lenne beállítva a port? És most passzív a kapcsolatom.
  • Bal0924
    #310
    Régebben nagyon jó volt az azureus
    De már nagyon nem stimmel vele valami....
    Régebben kezelhető és egyszerű volt...Mára bonyolult lett...
    Vissza is cseréltem uTorrent-re.
  • djrep
    #309
    Helló! Szerintem az azureus a világ legjobb letöltő programja! ajánlom mindenkinek!
  • zutyu
    #308
    Mindenkinek ajánlom figyelmébe!
  • Bal0924
    #307
    Megoldottam a problémámat, de fenn áll egy másik.
    A memóriát levettem de mindig meg kell csinálnom ha újraindítom a gépet vagy ha bekapcsolom....
    A feladat kezelőben a folyamatoknál lebírtam venni....Nem lehet valahogy úgy csinálni, hogy ne keljen levennem mindig?
  • Bal0924
    #306
    Hello!!!!
    Segítség kéne az azureushoz....
    Nagyon sok memóriát zabál és nagyon lelassítja a gépet...
    Nem lehet valamit csinálni vele hogy ne használjon annyit?
  • marcio mela
    #305
    Az azért fucsállom,hogy ment a program.Talán böngésztem közben,már nem tudom.Aztán felugrott a hibaüzenet ablaka.
    Mostanra kijavította és mindkettő visszakerült a befejezettek közé.
  • tomo
    #304
    did not shut down tidily. na ez se kutya. ez is lehet a hiba oka, ugyanis nem art ha nem teped ki a gepe az azureus alol, hanem szepen a kikapcsolo gombjaval lepsz ki belole. erdemes megprobalkozni eg yujraelleorzessel is., bar a vesztett adatok valszeg nem kerulnek elo .

    ha mindig rndesen allitod le, akkor viszont meg mindig lehethoyg valami hardverhibad van.
  • marcio mela
    #303
    A képeket meg nem tudom máskép betenni:
    Ilyeneket ír az Azureus a letöltés alatt álló rublikába:

    Sor első fele

    Sor második fele

    A hibaüzenet
  • tomo
    #302
    pl everest tel
  • marcio mela
    #301
    megnezted a vinyod smart ertekeit? nem lehet hogy kezdi megani magat?


    Azt hogy tudom megnézni?

  • tomo
    #300
    megnezted a vinyod smart ertekeit? nem lehet hogy kezdi megani magat?
    nekem az a gyanum , hoyg ez nem az azureus hibaja ( a kepeket nem tudtammegnezni, nalam csak az ingyenweb hostolo logoja jon fel )
  • marcio mela
    #299
    Most egy másik még nem letöltött fájl is csatlakozott a
    Státusz Hiba:Disc read error - Adathiba(CRC),read fails-hoz.Amellé a fájl mellé amit hónapokkal ezelőtt letöltöttem.Nem volt gond vele.Aztán ugyanaz a hibája lett és ment a letöltésre váró fájlok közé napok óta tartva a 60,4%-ot a Kész oszlop alatt.Hónapokkal ezelőtt letöltöttem!A másikat nem tudom letöltöttem-e már vagy még nem de az is letöltésre vár de a Kész rublika alatt ez is marad 14,5%-on.Egyik programot se próbáltam ki.Nem állítgattam a rendszert (azt hiszem);Nem partícionáltam ameghajtót.Most néhány napja jött elő ez a baj.Az Azureus ezt mutatja a letöltésre váró rublikában (köztünk szólva eddig hiába mert nem mozdul):a méretek miatt vannak több részletben a képek de érthető lesz

    Ilyeneket ír az Azureus a letölté alatt álló rublikába:
    Sor első fele
    Sor második fele
    A hibaüzenet.


  • Balazs15
    #298
    utoorent a legjobb www.utorrent.hu
  • marcio mela
    #297
    Állanóan megy az Azureus.Felugrott egy ablak és az egyik már letöltött fájlról azt üzente:Hiba: Disc read error - Adathiba (CRC),read fails.Átkerült a letöltöttek közül azok közé amit még tölt de hiába lát kész forrást meg ügyfeleket ha megnézem a bolyt nem kapcsolódik.Státusz maradt ( Hiba: Disc read error - Adathiba (CRC),read fails).
    Mi történt vele?
  • DaemoonHunter
    #296
    Rövid és tömör válasz:) Köszi
  • tomo
    #295
    mindenben
  • DaemoonHunter
    #294
    Sziasztok! Nekem most BitComet van, kérdés hogy az Azureus jobb tőle? És ha igen akkor miben ?
  • marcio mela
    #293
    Este már csak egy kis rész volt hátra egy nagy fájlból amit már régóta töltök le.Este alig néhány % volt hátra.Ma reggel megnézem ézt látom:



    Ráadásul egy hópaokkal ezelőtt letöltött fájl is átkerült azok közé amiket még letöltök.
  • Light
    #292
    Hali!

    Visszaolvasgattam, találtam is felszólalót, akinek ua. volt a problémája, mint nekem, de csak általánosságban kapott választ.
    Szval, Azureus-ban sárga pötty van a letöltés elején, de tölt rendesen mindent.
    Kérdéseim:
    1. Mennyire lényeges beállítani a portot neki? Eddig nekem nem volt gondom, csak 1x-2x írt ki hibaüzenetet, de semmi több.
    2. Ha Kerio-t és Nod32-t használok, hol kell beállítanom az Azureus-ra vonatkozókat?

    Köszönöm a helpet!
    Üdv
  • tomo
    #291
    utorrenttel is ezt csinalja?
  • Fred10
    #290
    Szevasztok!
    Az lenne a problémám hogy amikor töltök azureusról néha egyszer csak újra indul a gép magától de nem mindig mitől van??:S
  • m66
    #289
    #285
  • geco
    #288
    Hali.Nem tudja valaki hogy a kerio tűzfalon hogy lehet portot nyitni az azureusnak ha valaki tudja írjon a [email protected] előre is köszi.
  • Nyusz01
    #287
    hali!eddig volt kapcsolat, most meg nincs kapcsolat a tracker-el...azt mondja timeout..már elég régóta így van..mit kell tenni vele?
  • Molnibalage
    #286
    Köszi skacok, rajta vagyok.

    A régi cuccost nem töröltem le, de ha egyszerűen nem tölt le rólam senki akkor mit csináljak?
  • m66
    #285
    ha nem tiszta a torrentezés alapelve és a kliensprogramok működése, akkor tessék, itt van egy kis info.
    konkrétan torrentkészítésről pedig emitt találsz hasznos információkat.
    sok sikert. ha még ezekután sem világos minden, akkor dobj egy PÜ-t.
    bye

  • m66
    #284
    azt jelenti, hogy amit letöltesz, azt ne töröld, vagy ne helyezd máshova és hagyd a gépedet járni a lehető leghosszabb ideig. ha csak letöltöd a cuccot, utána meg kikapcsolod a kliensprogramot, akkor mások szívják a kisujjukat, mert a TE letöltéseid nincsenek sehol. aztán jön a warn.......
    bye
  • Molnibalage
    #283
    De az mit jelent???? Hogyan működik ezen a megosztás? Légyszíves valaki magyarázza el, mert én nem értem.
  • N0S
    #282
    Please seed = SEEDELJ!
  • N0S
    #281
    Please seed = SEEDELJ!
  • Molnibalage
    #280
    http://www.scenemachine.org/rules.php

    Segítene ebben valaki. Katptam figyelmeztetést, hogy enm töltök fel eleget. A letöltött cuccaim (Stargate) automatikusan bekerül a megosztásba, de ha egyszerűen nem töltenek le rólam akkor mit csináljak?

    Meg az nyögi be, hogy "Pleas seed". Ez mit jelent? Hogy osszak meg cuccot? Mert, hiába osztok meg senki se tölt le rólam olyat se, amit ezzel szedtem le koárbban.