19
  • IMYke2.0.0.0
    #19
    Ha van 3 milliód egy ilyen készülékre, akkor csajod is lesz - hasonló. Igaz, azok már elég igénytelen szajhák, akik csak a pénzre hajtanak, de van belőlük dögivel...
    Ülj be egy bérelt Mercedes 600-asba, szóljon a dübörgő zene, legyél tetkós és kigyúrt kopasz, hidd el: lehetsz a világ legszemetebb gengsztere - nem maradsz száraz némelyik szórakozóhely környékén... úgy le***pnak az ilyen nyanyák...

    Tudod, a "Nyócker"-ben volt egy dialógus, amit Orsós László Jakab nagyszerűen megírt, a lényege röviden: ha pénz van p**a is van.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .:|:. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .:|:. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .:|:. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .:|:. Catalyst 5.4 .:|:. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .:|:. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .:|:. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player .:|:. LG 1915S (19" LCD, 12ms, 1280*1024/75 Hz)
    Fordításhoz:
    UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz:
    Sony VEGAS 6.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • smv
    #18
    Ha máshogy nem megy, akkor a csajjal együtt :)
  • Lacika 79
    #17
    valahogy el kell adni a terméket :P
  • ttbela
    #16
    érdekes a helyzet...
  • Felfedező
    #15
    Nem a kinézet a fontos hanem, hogy 50GB-os kapacitása van... ami ugyebár több mint 10 normál DVD.. és kb 70 CD
  • [HUN]PAStheLoD
    #14
    http://www.sg.hu/kep/2005_05/0504panasonic18.jpg

    jár hozzá ? mert akkor veszek ^^
  • Killgore
    #13
    így van. Sztem se legyen 2 szabvány.
  • hornbali
    #12
    Lényeg hogy csak egy szabvány legyen, tehát vagy HD-DVD vagy Blu-Ray vagy az összeolvadt szabvány.
  • Inquisitor
    #11
    Szvsz fél év múlva kapsz DVD írót 6-7.000-ért, talán lassan nem is lehet "sima" CD írót kapni már.
    Amúgy meg jelenleg a következő lemezek vannak ugye:
    DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-RAM!!! by Pana, aztán van DVD+R DL, DVD-R DL, és ugye Fuji kavart valamit és lesz DVD-RW DL?
  • Lacika 79
    #10
    De viszont bal oldalt alulról a második képen szép a leányzó :P
  • smv
    #9
    Nemtom, nekem már a DVD is elég kaotikusnak tünt a + meg a - os rendszerrel. Majd lesz DVD utódból is vagy 10 fajta.
    Amúgy meg:
    " hogy legfeljebb egy-másfél esztendőn belül meg kell nevezniük, hogy a DVD-írójuk vagy olvasójuk helyett"
    Én megelégszem egy DVD íróval is, tehát ha van valakinek felesleg elküldhetné. :)))
  • GanXstaZoleeWrk
    #8
    szvsz jó hogy nem szarakodnak jó lenne már a pár száz lemeznyi adatot pár 10 darabra cserélni :)
  • QuippeR
    #7
    naja, a designert kirúghatnák
  • clarus
    #6
    Elég randa, szó se róla, de a mérete szereintem nem nagy! Minden normális felső kategóriás DVD lejátszó hasonló méretű. Bár ezt nem tudom hova sorolni, mert így ránézésre nem túl komoly, a két ventilátor meg kifejezetten gáz egy lejátszóba ez inkább az alsó kategória kiváltsága.
    Az is igaz, hogy ezek még csak az első darabok esetleg csak prototípus és nem is így fog kinézni ami a sorozatgyártásba kerül. Idővel biztosan ezekből is lesz sokkal kisebb is.
  • Nyiri
    #5
    Elegge retro es undorito kinezete van az tuti
  • Inquisitor
    #4
    Nem biztos. A DVD-Ram is így indult, és elég sokáig nem akart terjedni, és még mindíg létezik. Gondolom azért (is) koncentrálnak az amcsikra, mert Japánon kívűl ott terjedt el jobban a DVD-Ram is.
  • Shan
    #3
    Nem szoktak...:)
  • Killgore
    #2
    "Matsushita/Panasonic úgy döntött, előzetes együttműködés ide, lassan lezáruló formátumháború oda, ők bizony tartják magukat az eredeti tervekhez."

    Majd jól ráb@sznak.
  • izb
    #1
    Ugy néz ki a lejátszó,mint annó annak idején a 80 évek közepén a video magno.
    Ekkora batár állatot bake....