1735
  • Vass Gábor
    #655
    Szinte tudtam hogy ez lesz szakadjanak meg a kurva annyukba, nem lesz pc-s verzió már tényleg.
    A gamestaron van a hír.
  • Prince23
    #654
    Hétfőn kiderül, most nincs nálam (helyette egy másik van, addig is)
  • Shep
    #653
    Tényleg végül megoldódott a boxos problémád?
  • Prince23
    #652
    Ez mondjuk igaz, Gears of war 2 tökéletesen kézhez áll, viszont az Army of Twot kissé nehézkésebb, de az is megoldható. Magyarán: nem idegesítő.
  • Hellsing47
    #651
    azért a célzás nem olyan könnyű analóggal
    bár szokás kérdése az egész
  • Prince23
    #650
    TPS-t lehet boxon irányítani:) sőt még fps-t is, bár azt még nem próbáltam.
    TPS boxon gyakorlatilag olyan mintha egy autót vezetnél a controllerrel, de lehet tévedek.
  • Shep
    #649
    Milyen érdekes, hogy vagy 2 éve még ott menőztek ,hogy mi, hogy kihasználjuk a 2 magos procikat és az nagyon kell majd neki. Mutogatták az előadásban az élethű tájat, meg a forgószelet, erre most itt ez az xbox dolog. Jó lesz ez never done-nak is. Inkább jöjjön a DNF :)
  • ldavid
    #648
    lehet, bár én sem szeretem
  • grizzly21
    #647
    azert az beszaras lenne, ha csak xboxra jonne ki..nem is ertem hogy a faszba lehet iranyitani eger nelkul egy ilyen jatekot..szanalmas
  • ldavid
    #646
    Sam Lake:
    "We are fully concentrated on the Xbox 360 version.
    Other than that the plans are up in the air and open.
    Once we get this version done we'll see."

    van a cikk alatt egy rövid videó, az most új, vagy csak én nem láttam eddig?
    a feleségére nem emlékszem az eddigiekből
  • grebber
    #645
    Hát nemgondoltam hogy mind oda megy ez egyértelmű de ha egy 39dolláros gamet veszünk abból szerintem olyan 10 dolcsi odacsurran és 100.000db esetén az már 1 millió dollár ez nekik lószar összeg de kötve hiszem hogy a portolás költségeit nem fedezné.
  • Snexi
    #644
    évhit hogy hogy a példány számával bekell szorozni az árát és annyi a bevétel,szóval nem olyan biztos hogy az a 100ezer megérné
    kevés pénz megy a kiadóhoz
  • grebber
    #643
    Ha én cég vezető lennék akkor majdnem összes xboxos főleg saját cimet simán portolnám összeset pc-re.
    Igaz nem menne el belöle annyi millió mint konzolon ,de 100.000 fölött lenne az eladás és az már bőven megérte.De hát ezek tirpák parasztok leszarják a játékosokat.
  • Snexi
    #642
    hát nem igazán érdekel :D
  • Bence94
    #641
    tudom tudom " Ha te lennél a vezető meg az atyaúristen akkor mit csinálná?".De mint te átlag ember te se örülsz nem?
  • Snexi
    #640
    ha te lennél a cég vezetője te melyik platformot preferálnád,azt amin kis bevétel lesz vagy azt amin oriási (szerencsés esetben)
  • Bence94
    #639
    már unom ezeket a pénzéhes cégeket basszus.mindent megvesznek főleg ms.aztán kijön a játék valamelyik konzolos pedig ezért is jobb a konzol mert előbb jön rá...
  • Vass Gábor
    #638
    Ja nagyon halad arrafele a rohadt éledbe.
  • Shep
    #637
    Lassan már ez is never done lesz, mint a Duke.
  • Vass Gábor
    #636
    Csak itt pontosan van írva.
  • grebber
    #635
    3-al alattad már írták!
  • Vass Gábor
    #634
    Mégis jön Pc-re

    Késve de jön a masinánkra.
  • grebber
    #633
    "A Remedy azonban bizakodó, és hála a Umbra Software segítségének, viszonylag gyorsan haladnak. Olyannyira, hogy közölték, az Alan Wake 2010 tavaszán megjelenik - Xbox 360-ra. PC verzióról semmi hír."

    forrás:Gamestar
  • Totti5
    #632
    E3 után sejthető volt hogy először 360ra jön, hiszen exnek mutatta be az MS.
  • kirol
    #631
    Rövid X360 exkluzíivítással nyit az Alan Wake

    "Nagyon úgy fest, hogy az Alan Wake elsőként X360-on fog megjelenni. Markus Maki fejlesztési vezető ugyan nagy PC játékos, de jelenleg teljes gőzerővel az X360-as változaton dolgoznak, s csak a későbbiekben kívánnak a PC változattal kapcsaolatban nyilatkozni - nyilatkozta a hivatalos fórumokon. Még közel egy év a megjelenésig." HW

    Na ne!
  • ldavid
    #630
    Alan Wake infómorzsák
  • mczolly
    #629
    A videót amit linkeltem megnéztétek? Érdekes, Sam Lake mester jópár érdekes infót megoszt velünk.
  • grebber
    #628
    Alan Wake - 3D renderelés optimalizációt kap.

    Az Alan Wake című játékban nem csak a kitűnő sztori kap főszerepet, hanem a lélegzetelállító grafika is. A Remedy Entertainment kapcsolatba lépett az Umbra Software céggel és licencelte az "Umbra" elnevezésű 3D renderelés optimalizáló technológiát, amely erőteljes teljesítmény növekedést eredményez PC, Xbox360 és PS3 platformokon. Drámaian növeli a frame rate számot, így biztosítva a kép tökéletes folyamatosságát.

    "Örülünk, hogy együtt dolgozhattunk a Remedy-vel az Alan Wake-n" mondta el Marko Nurro, az Umbra Software igazgatója.

    info: Cybergen
  • Vass Gábor
    #627
    Nem még.
  • poppe
    #626
    olvastad már ezt a hányadékot, vagy csak betetted ide?
    angolt hamarabb megértem, mint ezt :D
  • Narxis
    #625
    :DDDDDDDDDDDDDDDDD

    Fejlesztő: orvosság XD
  • Vass Gábor
    #624
    Nem talált, örülnétek mi?
  • [HUN]FaTaL
    #623
    "Ez így hangzik magyarul."

    Szerintem nem. :D
  • sb1
    #622
    Jó lenne, ha pár évet visszamehetnénk az időben, és Te nem lennél SEHOL....hiú ábránd mi?
  • Vass Gábor
    #621
    Miért akkor mivel fordítsam le?
    Ja már pár napja.
  • Hellsing47
    #620
    baszki gábor, te már itt is itt vagy?
  • Seth
    #619
    Imádom a webfordítókat, jókat lehet az eredményen derülni XD
  • Vass Gábor
    #618
    Műfaj: tett/kaland
    Kiadó: a Microsoft
    Fejlesztő: orvosság
    Megjelenési dátum: 2010
    Alan Wake-nek volt az, amit jótékonyan tudtak nevezni, egy hosszú fejlesztési ciklus. Ez azelőtt megmutatkozik az alkalmi E3, de soha sokkal többként egy utánfutónál vagy néhány szóbeszédnél amíg most. Ez most elég közeli elvégzett, hogy működés közben tudjuk látni azt, bár, és azt zárt ajtók mögött emelték ki a Microsoft bódéjánál E3.
    Orvosság van természetesen az a fejlesztési ház, ami létrehozta a Max Payne játékokat, és egy azokkal a játékokkal kapcsolatos dolog, amit az emberek gyakran nem feltételeznek róluk, a szürrealizmusnak az erős eleme, ami végigfut mindkettőn. Alan Wake kiterjed azokon a témákon; ez egy játszható horrorfilm, amit egy olyan világba, ahol bármi, amit megnézel, esetleg elérhetné, hogy megöljön téged, helyeztek.A címkarakter az író egy rossz ügyével népszerű horrorregényíró blokk. Egy kísérletben, hogy kizökkentsék magát a keréknyomából, ő és a jövőbeli felesége, Alice összecsomagolnak és kimennek egy elszigetelt városba a Pacific Northwest hívta Bright Fallsot. Zavaró dolgok nélkül Alan reméli, hogy képes, hogy a következő regényével valahová érjen.
    Ez rosszabbul egy keveset működik kint mint ő megtervezett. Alice azután eltűnik, és Alan megtalálja magát, ahogy azt keresi, hogy oldalak egy olyan új természetfölötti thrillernek egy új kéziratából, amire nem emlékszik, írnak. Az oldalakat szétszórják a területen keresztül; a főszereplő úgy tűnik, hogy Alan után elnevezik egy feleséggel, akit Alice-ről neveztek el; a könyv ment egy egyszerű thrillerből egy átfogó horrorregénybe; és sajnos a történet bennük úgy tűnik, hogy valóra válik.A történet fokozatosan a sötétség egy ősi erejével jár reawake ning és elfoglalás bármi fölött ez érintkezik.
    A sötétség tud és élő épp mindenről tud, néptől gépekre állatokra, és mindegyikük azonnal megfordul és elkezd nézni hogy üsse meg Alan jegyét. Bármit irányítanak árnyékokként gyakorlatilag immunis golyókhoz általában vagy, de a fény sebezhetővé teszi őket. Fényesít egy zseblámpát rajtuk, és tudod hallani, hogy a sötétség, ami a fényként sziszeg, forralja azt távol, megengedő te hagyományos lőfegyverekkel végezni velük.Alan van határozottan outgun Ned a játék legnagyobb részén keresztül. Tudod kezelni magadat egy vagy két emberi ellenség ellen azáltal, hogy nyitó tűz előtt fényesíted a zseblámpádat rajtuk, de ez nem sokkal az előtt van, hogy az emberek megmutatnak kettőt és hármat egy időnél vagy a sötétségkezdéseknél, amik mint építési berendezés elevenítenek meg dolgokat.Az E3 demó, amit nagyon összpontosítottak a küzdelmen, melyik több dühös küzdelmű volt túlélésért valami másnál. Egy pontról érni egy másikba azzal jár, hogy úgy kell vélni, hogy az utak mint lobogásfegyverek kapcsolnak be a fényeket vagy a megfontoltan használó tételeket; Alan Wake-ben, egy lobogásfegyverben, majdnem szeret egy gránátrakétaindító állványt miközben azonnal gyengít egy ellenségekből álló egész csoportot vagy megszökik a probléma elől ő. Te nem vagy egy harci gép, bár, és az ellenfeleid közül sokkal éppen nem tudnak harcolni. Egy pontnál azdemó, Alan szembekerült egy sötétséggel-birtokolt nyúlj ki, amíg minden, ami neki volt, egy pisztoly és egy zseblámpa volt.
    Alan tud szintén kap és autókat vezet a Bright Falls terület körül, ami nagyon játszik a játék egy részébe, vannak küldetések és szintek. Amíg a demó nem összpontosított ezen, Alan Wake állítólag sok kutatással és vezetéssel fog járni, bár ez nem egy homokládajáték. Helyette azt szűken kitervelik és karakter-hajtott, de neked lesz más a választásod gofour-wheelingnek a terület körül ha te akar.feltehetően a kutatás több oldalhoz hasonló dolgokkal fog megjutalmazni téged Alan kéziratából.Alan Wake egy hosszú időeljövetel volt, de Remedy tudja, hogy hogyan lehet összerakni egy kielégítő játékot. Az elért eredményük szilárd; ők a kevés fejlesztő közül az egyik, akinek van egy bizonyított képessége, hogy csináljanak egy tervet,-hajtott játék kívül megtorpedózó maga a játékmenet. Ez Max Payne-nél egy nagyon különböző fajta játék, bár, magasabb karókkal és egy sokkal sebezhetőbb főszereplővel. Izgatott vagyok, hogy látom, hogy ez hogyan fordul ki.

    Ez így hangzik magyarul.
  • Vass Gábor
    #617
    Ez tök jó, hogy írnak már valamit róla.
  • grebber
    #616
    Preview