1735
  • Shep
    #695
    Nézz szét külföldi oldalakon, ha nekünk nem hiszel.
  • Shep
    #694
    Amúgy te is csak azóta játszod magad mióta megvetted azt a szart :)
  • Prince23
    #693
    De kik? Hivatalosan a Remedy mondta ezt? vagy a magyar gamestar? :D
  • Shep
    #692
    Már réges rég megírták ,hogy nuku PC úgyhogy ...
  • Prince23
    #691
    De egyébként mit tojtok, hogy nem lesz PC-re Alan Wake?
    lesz, csak sokkal később, hivatalosan tavasszal jön a boxos verzsa, nem gond: nyáron pedig a pc-s. ennyi az egész
    egy évszakot ki lehet bírni mondjuk, csak aza gond, hogy pc-n manapság minden késik, ami boxon vagy ps-en kijött, nem mellesleg jó sokat is késik.
  • Shep
    #690
    És? Két kezemen meg tudom számolni azokat a játékokat amik érdekelnének konzolról. A PC-s ipar nem fog kihalni, csak kevesebb játék fog megjelenni azok viszont igényesek lesznek még ha csak port lesz akkor is, egyre inkább abba az irányba mutat minden. Azon a korszakon én már régen túl vagyok mikor minden szarral játszunk csak azért, hogy egyel több pipa legyen a füzetben.
  • grebber
    #689
    És akkor mi van.Nem fogok konzollal szenvedni csak azt olvasom róla ez meg az hal be rajta.
    Jó a pc bőven az a pár cím ami meg nem jön pc-re hát nem jön nem dől össze a világ.
  • Prince23
    #688
    Mert talán Pc-nek leáldozott vagy leáldozik?
    alig van rá már valamilyen játékcím, ami boxra is kijött...
    Splinter cell 5 is nagy máknak köszönhetően jön ki PC-re. és az is késni fog vele, előbb lesz 360 verzsa, mint pc-s
  • Shep
    #687
    De mégis minek?
  • Narxis
    #686
    Vegyetek konzolt, xbox360 nem drága.
  • Hellsing47
    #685
    Valszeg úgy hogy mivel pc-re nem jön, már kevésbé foglalkoztat minket az egész
  • Prince23
    #684
    Ezt meg hogy érted?
  • Shep
    #683
    Ez a "szar" játék minket már nem érdekel :)
  • Prince23
    #682
    Comic-con INGAME
    szinte ugyanazt mutatják be, amit a júniusi E3-on....
  • ldavid
    #681
    jóhogy imádják, abból gazdagodtak meg
  • Shep
    #680
    Ja imádják, de a boxot jobban :)
  • MrAndree
    #679
    Ugyanaz az MS aki egyébként tagja a PC Gaming Alliance-nek és ha kérdezik akkor mindig elmondják, hogy ők mennyire imádják a PC-t... :)
  • Shep
    #678
    Dehogy hanyagolták, csak jött a nagy M és megmondta, hogy nálunk a kiadás joga, szóval kuss csak xbox ezért azt gyúrjátok.
  • Snexi
    #677
    arra még nem gondoltatok hogy nem azt jelenti hogy nem sikerült fejleszteni,hanem azt hogy hanyagolták?
  • grizzly21
    #676
    persze, hogy csak duma..a MP2-vel sem volt gond, ezzel se lett volna, ezek profik.
  • Shep
    #675
    Hát ez csak duma, valamit mondani kellett.
  • reaper4
    #674
    " PC verziójának fejlesztése nem zajlott olyan flottul, mint azt mi hittük." magyarul bénák :)
  • grizzly21
    #673
    az MSnek nincs olyan nagy haszna abbol ha megjelenik pc-n is, de xboxon en elgondolkoznek csak emiatt is..najo nem. de majdnem elgondolkoztam:)
  • Shep
    #672
    Azért mekkorát röhögnék ha jövő év tavaszán tovább tolnák a megjelenést aztán még tovább és tovább ... Egyébként mocsokság az egész, pár éve bemutatóztak ,hogy hú de frankón kihasználja a 2 magos procikat, pc-n ilyet még nem láttatok (akkor, ma már annyira nem nagy szám az egész) és erre tessék. Már csak azt várom mikor nyilatkozzák le, hogy a warez miatt nem lesz pc-s verzió. Pedig szerintem pont ez az a játék amivel PC-n is kaszálhatnának, de hát ők tudják.
  • kirol
    #671
    Hát ennyi volt!

    Egy kicsit gerinctelen húzás ennyi év ámítás után.
  • Narxis
    #670
    http://www.gamestar.hu/alan-wake-kibujt-a-szog-a-zsakbol.html
  • Shep
    #669
    Miért? Gears of War 2 sincs PC-re.
  • Ron Ragm
    #668
    Na igen. Sonynál kérdéses lenne, de pont a Microsoft ne adná ki PC-re?
  • Shep
    #667
    Olvastam, de hiszem ha látom. Sok mindent kellene mégsem történik meg, majd pont egy játéknál lesz másként ha 12 évig csak el voltak.
  • grebber
    #666
    DNF halála te hol olvastál ilyenről? Jön az 2011-ig vagy 2012-ig ki kell adniuk különben raklap pénzt fizethetnek.
    Inkább kiadnak valami lószart DNF névem (lehet nomrálisan meg is csinálják) csak hogy ne kelljen fizetniük.
  • grizzly21
    #665
    Az MS-nek ebben nagy penze van, hogy ne (vagy csak kesobb) jojjon ki PC-re.
  • Shep
    #664
    Egyébként ez a lesz PC-re, nem lesz valahogy engem már hidegen hagy, ami jön azzal játszunk ami meg nem azzal nem. Különben is a DNF halála óta érdemes még egyáltalán várni valamire? :)
  • Shep
    #663
    Szerintem még a millió sem, nem hogy az 1,5.
  • Vass Gábor
    #662
    ja ja most vettem észre nagyon állati.
  • grebber
    #661
    Már csak Szeptember 29-ig kell várni és jön.Nagyon kíváncsi leszek a pc-s eladásokra meglesz -e a 1,5 millió belőle! Resident Evil 5-ről beszélek!
  • Vass Gábor
    #660
    Ja hát végül is lehet mert a resit is megcsinálják pc-re, és a boxos verzió már ezer éve kijött.
  • Prince23
    #659
    De lesz PC-n, csak sokkal később, ennyi aze gész. Pl Resident Evil 5 esetében, vagy SF4
  • Shep
    #658
    Akkor előbb kiabáljál, vagy mit tudom én nyugodjál le és utána írjál be ide :) Egyébként meg lesz majd PC-re szerintem, csak előbb megvárják míg a többség megveszi boxra aztán kiadják PC-re is.
  • Vass Gábor
    #657
    De ha felhúz valami akkor nagyon be tudok gurulni, és amire legalább 4 éve várok már, meg nagyon állati lenne.
  • Shep
    #656
    Te figyelj már, trágkárkodás nélkül te nem tudsz hozzászólni egyetlen topichoz sem?