1735
  • DarkSector
    #735
    ez nem más...
    ennél is a fejlesztők mondták, hogy nemlesz...

    akkor hazudtold meg őket ha ugy jobban tetszik...
  • Vass Gábor
    #734
    De ez más.
  • DarkSector
    #733
    amazonon a nemlétező cod6 extra kiadását is elő lehet rendelni, attól független, hogy kijelentették activison-nál hogy nem lesz...
  • Vass Gábor
    #732
    Ezek nem normálisak, mondja már valaki hogy mi folyík itt??
  • Vass Gábor
    #731
    Igen ezt olvastam már.
  • DarkSector
    #730
    ezelőtt nem mondták véglegesre, hanem hogy elsősorban x-re koncentrálnak...
    és ebben a cikkben derül k, hogy nem is foglalkoznak vele, legalábbis most x360 ex ként kezelik...persze lehet, mint a gears of war vagy többi 1 év után lesz port. de rövid időn bellül tutira nem...

    gs cikk
  • Vass Gábor
    #729
    Ezt honnan veszed?
  • DarkSector
    #728
    Sajnos ez nagyon rossz hír, erre a topicra és pc-s tulajokra nézve, de pc-re nem lesz Alan Wake...
    És ez már biztos.
  • Vass Gábor
    #727
    Jött újabb vidi a gamestaron.
  • saxicola
    #726
    Helló! Aki a fejlécet készítette légyszíves vegye fel velem a kapcsolatot. E-mail: [email protected]
    Az Alan Wake-t már évek óta várom. Az E3-as trailer megerősített abban, hogy nagyon jó game lesz. Remélem kijön PC-re is előbb-utóbb. Nehogy az legyen, mint a Fable 2 esetében. Ott már nem látok esélyt PC megjelenésre.
  • Prince23
    #725
    Hát sajna, max 10 sec ingame van benne ami új is.
    Megeshet, hogy tényleg ien lassan halad a fejlesztés.
  • grebber
    #724
    Basszus van pofájuk az E3-as trailert mutogatni egy másik rendezvényen is.
    Olyan rohadt nehéz lenne nekik más jeleneteket összevágni és kiadni!
  • Prince23
    #723
    Vót má
  • grebber
    #722
    Új Trailer
  • grebber
    #721
    Szerintem nagyon sokan dolgozunk már, szal ez nem pénz kérdés szerintem.
  • Prince23
    #720
    Ja meg egyébként is, régen én is így voltam, amikor csak épp hogy csak tervezgettem x360 megvételét évekkel ezelőtt. Már akkor azt mondtam: rohadt konzolosok mindent megkapnak, már akkor éreztem a pc hiányt. Sőt, sok újítás már az agyamra ment, már vehettem volna 2-3 x360-ot is, amennyit ráköltöttem a gépre. Engem a grafika cseppet sem érdekel. na és ha szebb egy kicsivel a pc-s? x360-on is ugyanolyan szépnek lehet nevezni akkor is x játékot. Szép az úgy is, lásd fable 2, az meseszép, resi 5 pedig már szinte valós, de mint tudjuk valós kinézetű játék soha nem lesz :D
    Lefogadom, hogy legbelül ti is [/b]vágytok[/b] egy konzolra. és ezt kár is tagadni:))
    csak jelenleg nincs pénzetek rá, és azért álltok így dolgokhoz. csak magamból indultam ki, évekkel ezelőtt engem is a pénz szomorított, hogy nem lehet boxom. és lám 3 évet kellett várjak. és most a pc-m bosszúbol beadta a talpast :D mindig lefagy. na ez cska egy kis kitérő volt.:)
  • Prince23
    #719
    Ezt én is így látom...

    ui: most is kitartok pc mellett is. nehogy valaki köcsög konzolosnak nézzen :))
  • Narxis
    #718
    Régen én is azt mondtam volna, hogy csak azért se veszek konzolt... de ma már belátom, hogy gazdaságosabb ha játszani akar az ember. PS2 mióta is van a piacon? És még a mai napig jönnek ki hozzá játékok, viszik mint a cukrot. De ha most veszel mondjuk egy xbox-ot akkor is jó pár évig(5-6?) játszhatsz vele, nem kell hibaüzenetekkel bajlódni, patchet keresni mert bugos a game, ugyanolyan minőségben élvezed a játékokat 5 év múlva is mint amikor megvetted. Nem kell új videokártya, nem kell a beállításoknál kompromisszumot kötni, nem kell SLI, meg négymagos proci amit kb. 2 játék használ ki. Mire a konzol elér a korlátaihoz a játékfejlesztésben addigra jön az új generáció amivel megint sok-sok évig játszhatsz.

    Nem szar a PC, jómagam is PC-n szeretek játszani és ameddig a Blizzard PC-re fejleszt addig nem fektetek konzolba. Ugye Blizzard nem évente ad ki játékokat és amit kiad az se a magas gépigényéről híres, ellenben a minőség az baromi jó. Azért mondtam a konzolt mint lehetőséget mert így gondolom másrészt baromi sok QQ-t olvastam mostanában az ilyen PC-s honlapokon, ugye a Dante's Inferno se jön PC-re... meg amúgy is, minden késve jön vagy szarul(GTA 4 portolás). Nem érdekel ki min játszik, csak leírtam erről az egész PC vs. konzol vitáról a véleményem.
  • Shep
    #717
    A WET az jónak tűnik, de csak mert szeretem az ilyen 2 pisztolyos csúszós, vetődős cuccokat (grafikailag elég gyenge), de a másik áááá inkább hagyjuk.
  • Prince23
    #716
    csak azt akarom hangsúlyozni, hogy jó ha az embernek van egy PC és 360-ja :)
    egyik platformról sem mondanék le. ez a kettő kell, be vagyunk bíztosítva, már akinek két gépje van otthol.
    mert nyílvánváló rts-t pc-n élvezetesebb játszani, sőt azon KELL... meg amúgy is vannak dolgok, gémek, ahol boxon jobb, és ez fordítva is igaz. pc-re értve
  • wedge31
    #715
    Nem tudom nem látok a jövöbe ha csak ezt az évet nézem olyan erös az engemet érdeklö pc-és felhozatal hogy szóba se jöhet más platform.
  • Prince23
    #714
    Ezt majd az idő eldönti, mivel sorozatban fognak jönni jobbnál jobb címek konzolokra, pl Darksiders vagy a WET (!) na az ütni fog a csajjal az gém.

    wedge31: neked is ezt akartam írni
  • Shep
    #713
    Na de ezt magyarázom, 4-5 játék miatt értelmetlen venni egy ketyerét ami utána csak ott porosodik a polcon, persze az más kérdés, hogy ha megveszed akkor biztos kipróbálod ezt is azt is aztán már csak azon veszed magad észre, hogy megint minden szarral játszol aminek semmi értelme nincsen. Inkább legyen kevesebb, de igényes játék.
  • wedge31
    #712
    Engem meg a Fable 2 de ötven-hatvan ezret nem ér meg egy játék se.
  • Prince23
    #711
    Na látod GoW 2, vagy Fable 2??
    ez sose fogod látni pc-n, főleg fable 2-őt, mert a gears2-nek meg van az esélye pc-re a megjelenés, ha már boxra kijött az összes DLC. de ez is jelenleg csak remény.
  • Shep
    #710
    Hát tervezem, de mire megvenném jön az új box és akkor azt megint tervezem majd és így sose fogok venni, ami lehet nem is baj D)
  • Shep
    #709
    Na látod ebből egyedül a NG2 érdekelne, bár az se annyira, inkább csak a Gears of War 2, de hát csak azért meg minek venni egy boxot?
  • Prince23
    #708
    2014-re jönne ki az új xbox verzió, a X720. szal tuti hogy te is veszel addig egy boxot. ha már tervezted, akkor meg pláne :DD
  • Shep
    #707
    Pár év múlva lehet, de addigra az ára is fele ennyi lesz, mint most :) és addigra xbox 760 vagy tudom is én mi lesz, meg különben is 2012 világvége addig már csak kibírom HDTV nélkül. Amúgy meg évente megnézünk 2-3 DVD filmet ahhoz jó a mostani Thomson TV is, meg a gép.
  • Prince23
    #706
    Tévedés, én nem álltam át konzolra, csak szeretnék olyan játékkal játszani, ami pc-re soha a büdös életben nem fog megjelenni. Ld. ninja gaiden 2, dante inferno, brutal legend. Szarokkal én nem fogok boxon játsznai, se pc-n.
    és tényleg, nem hittérítésként mondtam az érveket.

    grebber: sztem TV-re sokkal kockázatos számítógépet csatlakoztatni, főleg full HD-ra. Meg egyébként is vezetéknélküli controllerrel bárhol is játszhatol. pl az egér és a bill (már akinek vezetékes) az távolságban korlátozott.) és persze kényelmetlen.
  • Kandurex
    #705
    óóó...kamúúú, pár év és otthon fog figyelni :)
  • Shep
    #704
    Én igénytelen szar vagyok és nem nem akarok HDTV-t venni ,nekem jó a 82-es Orion 8 csatornás fekete-fehér TV, így izgalmasabb a focimeccs is. :)
  • wedge31
    #703
    Érdekes hogy még nem találkoztam olyan konzolosal aki ne lenne egyben hittéritö is...

    Ezek az érvek ellen ugyanilyen sulyu ellenérvek is vannak pl a kockulás pont azért álltál át konzolra mert " kocka " vagy és keveseled a pc-és felhozatalt akiknek ez elég azok pont hogy valszeg nem kockák.
  • grebber
    #702
    Aztarohadt ez de idegesít amikor ilyeneket mondanak:

    "szerintem jobb az ágyból Full HD-n, lefeküdve gammázni, mint a PC előtt 1-3 méteren belül mereszteni a szemedet állandóan"

    Mert ez csak konzol esetében lehetséges mi na ne röhögtesed már ki magad!
  • Kandurex
    #701
    Most nem a konzolra értve, azért ha adsz valamit a mozi élményre, vagy egyszerűen a TV -zésre illik már minimum egy HD ready LCD TV -nek otthon figyelnie...és nem mondanám, hogy annyira baromi drágák.
  • Shep
    #700
    Na de én nem akarok TV-t is venni (box+HD TV azért az már szép summa, annyit nem ér) autós játékok nem izgatnak, fps meg akkor is vicc konzolon, tök röhejes úgy játszani.
  • Prince23
    #699
    De egyébként egy riporter megkérdezte júniusban az E3-on, hogy az Alan Wake pcs verziója mikor jelenik meg, erre a Remedy hallgatott mint a sír. Ebből az jön le, előbb jön a 360, aztán a pc-s. Higgyétek el, lesz pc-re alan wake :DD

    Én is pontosan 3 éve terveztem, hogy veszek egy boxot, és csak most jött el az a pillanat!
    Controllerrel nem kell félni, nagyon is szokhatóak, TPS-ek, autós játékok egy az egyben tökéletesek az irányításban. csak tapasztalatból mondom ezt, és még csak újonc box tulaj vagyok. Resident Evil 5 már K.O. Irányítással semmi gondom nem volt, pedig nem egy magazin, X360 magazin panaszkodott, hogy rossz az irányítása.

    Bohóckodni?
    szerintem jobb az ágyból Full HD-n, lefeküdve gammázni, mint a PC előtt 1-3 méteren belül mereszteni a szemedet állandóan, az már egyébként is kockulás :DD
    És még haverrel is jót szórakozunk.
    öngyilkosság az már egy más tészta :D
  • Shep
    #698
    Így akartam írni *most csak 2 jut eszembe
  • Shep
    #697
    Poén volt, ne vedd sértésnek. Én már 3 éve tervezem a boxot, de mindig oda jutottam ,hogy: De minek? Kontrollerrel bohóckodjak, és különben is azok amik nekem kellenek jönnek PC-re ami meg nem (most egy sem jut eszembe csak az Alan Wake, meg a DtR2) hát nem, nem leszek öngyilkos miatta, elő lehet venni régi játékokat amik sokszor szórakoztatóbbak, mint a maiak. Meg ahogy írtam, kevesebb a cím, de azok legalább jók, elég ha csak az idei évet megnézed.
  • Prince23
    #696
    Míg a Remedy nem állította a hivatalos honlapon, hogy nem lesz pc-n, akkor elhiszem.

    "Amúgy te is csak azóta játszod magad mióta megvetted azt a szart"

    De legalább tényleg beismerem, hogy pc-re már nagyon kevés JÓ cím lesz.
    de most én nem szarozom a pc-t, ne hogy azt hidd.
    Ennek meg vannak az okai, hogy már nem fejelsztenek annyit pc-re, mint régen, pár évvel ezelőtt.