1735
  • TDC Geronimo
    #1055
    Amúgy kegyetlen jól néz ki a játék. Látszik rajta az a majdnem 6 év meló :D
  • TDC Geronimo
    #1054
    Barry szövegei hatalmasak :D
  • Seth
    #1053
    Na jólvan, azt a kicsit több mint 2 hetet már kibírom,hogy ezt ne nézzem meg, most már 3/4 órát játékot elspoilereztek ezekkel a videókkal
  • AntiHero
    #1052
    Én is.

    Más:
  • akyyy
    #1051
    én szólok
  • DarkSector
    #1050
    ha a gémerpicture-ra gondolsz, azt ingyé lehet egy progival berakni a profilba. Ha érdekel, akkor szólj.
  • TDC Geronimo
    #1049
    jahogy USA...nekem EU van. Ez is mekkora baromság. Nem értem én ezt, miért kell ezeket is szétbontani.
  • AntiHero
    #1048
    Hát ööö USA marketplacen fent van valahol:D
  • TDC Geronimo
    #1047
    Alan wakes gamerpiced honnan van amúgy? Kerestem ma, de nem találtam.
  • TDC Geronimo
    #1046
    "Jah juteszembe!!
    Kibaszottkemény hogy a zsírfasz témát nem tudtam letölteni a konzolra, holott az érdekelt volna igazából."

    ja azt unlockoltam én is erre kiírta, hogy nem elérhető a régiómba hát kapjákbe
  • DarkSector
    #1045
    jah COD8-hoz majd BC3 kulcs, és forditva...:D
  • Totti5
    #1044
    Reklám:) szokott ilyen lenni. Starcrafthoz meg WOW cucc jár majd :)
  • DarkSector
    #1043
    jah jó ötlet volt, de nem magyarázat az avatar-os csontpáncélra. :D
    extrákhoz nem kel végigvinni
    ahhogy megvannak az upontok már vihetők is az extrák...

    Jah juteszembe!!
    Kibaszottkemény hogy a zsírfasz témát nem tudtam letölteni a konzolra, holott az érdekelt volna igazából.
  • DarkSector
    #1042
    jah valszeg nem azon fogsz majd izzadni, hogy az a kis kod lapocska bent lesz-e a dobozban.
  • Totti5
    #1041
    De ha kitoltad a gémet akkor extra dolgokat eltudtál érni az Ubi belső rendszeréről, ami viszont jó ötlet volt.
  • Totti5
    #1040
    Nekem nem hiányzik a kód, most jelen pillanatban meg pláne nem. 14.én láncskor ott leszek a bolt előtt ahol előrendeltem, most csak az számít:) jöjjönmá!
  • DarkSector
    #1039
    én jártam legjobban az assassin creed 2-vel mert abban volt egy kód, csakhogy az avatar játékhoz
    tök logikus ha megveszek egy assassin2-őt, akkor logikussan nekem az avatarhoz fog majd kelleni egy kibaszott geci csont-páncél.
    grat ubifaszok.
  • TDC Geronimo
    #1038
    eh hát most szomorú lettem :D
  • DarkSector
    #1037
    nemgond ha azt teszed mint rokon, hogy külföldről rendelt egy példányt.
  • Totti5
    #1036
    Nem lesz benn sajnos, így a Limited 15-6 k helyett 13k. Álá Forza, ahogy kolega mondta.
  • DarkSector
    #1035
    álá forza 3.
    néhágy nagyokos szerint azért mert nálunk nincs live.
  • TDC Geronimo
    #1034
    magyar verzióba?

    Tudtommal az összes verzióba lesz kód, CEbe is és sima kiadásba is. Nálunk meg angolul jelenik meg ugyanúgy ezért nem értem, hogy miért ne lehetne?
  • AntiHero
    #1033
    Ami persze a magyar verzióba nem lesz benne.
  • TDC Geronimo
    #1032
    Egyik interjúba volt, hogy már csinálják az első DLC episode-ot ami nemsokkal a játék megjelenése után jön. Elvileg minden új AW mellé jár majd egy kupon, amivel az első DLC ingyenes lesz.
  • AntiHero
    #1031
    Elég persze nem is mondtam, hogy nem elég. Engem csak az zavar, hogy nincs több befejezése(?). De gondolom DLC-k meg majd jönnek dögivel hozzá.

    Majd lesz egy karácsonyi DLC is. Ahol átvált az egész város elvileg "karácsonnyá":) (aka. karácsonyi hangulat)
  • DarkSector
    #1030
    jah meg most őszintén egy ien sorozatos dlc-kből összerakott játéktól vajon mit vártatok nem egy final fantasy-ról beszélünk, ez nem nagy meglepetés, bár ez lenne a legnagyobb gond.

    a 10-13 ora mikor lemérik, mindig a fősztory-ra vonatkozik, de valszeg jól el lehet majd szarakodni benne.
    amekkora feelingje lesz az erdőben mászkálni.
  • Totti5
    #1029
    10-16 óra hossz bőven elég, gondolom attól függ hogy valaki végigszáguld rajta vagy gyűjtöget és felfedez is majd. Ha ez így van akkor egy 12-13 órám benne lesz amit perfekt.

    Akinek nagyon bejön biztos újra kitolja. Ez egy erős story központú gém. Nem értem néha ezeket, ha nem adja magát hogy játszd ki megint az miért "hiba"?

  • AntiHero
    #1028
    Én meg gondoltam, hogy ez lesz.
  • Neogan
    #1027
    "no real replayability" - pedig reméltem hogy lesz értelme újrakezdeni :(
    De attól még várós! :)
  • TDC Geronimo
    #1026
    Még mindig nincs fent Liveon a videó
  • AntiHero
    #1025
    "Az első Alan Wake review, spanyol magazin 93%
    Hosszra 10-16 órát ír, az igazság gondolom a kettő között lesz.

    Pros:
    Amazing story and atmosphere.
    Combat is really fun and varied, great use of light.

    Cons:
    Not that long, story takes around 10 hours.
    Facial animation not quite as high level as the rest of the presentation.

    Graphics: Great light and weather effects. 92/100
    Sound: Very good soundtrack, amazing sound effects. 94/100
    Length: Biggest problem with the game, it's quite short with no real replayability. 82/100
    Fun: Pacing, combat and dialogue will keep you addicted the whole way through. 93/100

    The review also mentions that you can explore the town and forest but they didn't really dig into that. Also they say Alan Wake mixes the best of Silent Hill with a really fun combat and detailed characters."
  • Totti5
    #1024
    14
  • kirol
    #1023
    Május 14-én, vagy 21-én jelenik meg?
  • TDC Geronimo
    #1022
    Fent van már neten az első 2 rész, de elég szar minőségben. Én megvárom a holnapi XBL premiert.
  • AntiHero
    #1021
  • kirol
    #1020
    Leadják az egészet?
  • kastil
    #1019
    Simán az lesz a vége, hogy felkel
  • TDC Geronimo
    #1018
    Következő 12 perc 2 részre bontva. Első rész

    Második linkje a videóba.
  • kirol
    #1017
    Nem rossz az biztos!
  • DarkSector
    #1016
    kibaszott kemény hangulata van ez durva lesz tiszta silent hill...:D