1735
  • TDC Geronimo
    #1095
    "A building the thriller" mintájára épülő kis videó a játékot futtató engineről. Hát na... :D
  • DarkSector
    #1094
    nah normalon meg kicsit kevessebb...:D
  • TDC Geronimo
    #1093
    Ma linkeltek egy twitterbejegyzést. Tagnak hardon 18 óra volt
  • DarkSector
    #1092
    bár érdekes, sok játék van ami később nehezebb szinten könnyebbnek és gyorsabban lenyomhatóbbnak tűnik....:D
    ezzel így voltam pl a dmc4-nél, ott nagyon durván szembetűnik az eltérés.
  • DarkSector
    #1091
    mikro egy játékot lemérnek, azt normál vagyis közép szinten vagy ha több van akkor alapértelmezett mellett adják meg.
  • AntiHero
    #1090
    fasza új trailer.
  • Neogan
    #1089
    Igen többféle nehézségi szint lesz.
    Azt viszont nem tudom milyen szinten játszanak a tesztelők, de gondolom nem a legnehezebben :)
  • Muttley
    #1088
    Lesz benne különböző nehézségi szint?
    Ha igen, akkor ezt a 16 órát melyik szinten mérték?
  • TDC Geronimo
    #1087
  • AntiHero
    #1086
    10 óra az a 16 óra:) Szerintem ha nagyon lassan mész meg bóklászol akkor 16.
  • TDC Geronimo
    #1085
    Amúgy meg 5én elárasszák majd a netet az AW reviewek. Akkor lesz vége az embargónak.
  • TDC Geronimo
    #1084
    Fórumon kiemeltek pár twitterbejegyzést azoktól, akik tolják már. Azok alapján nem tűnik annak :D

    Meg amit linkeltem abban az interjúban is marha látványos részek vannak. Még szerencse, hogy csak mostanában kezdtem ráizgulni erre a játékra, mert ez a 16 nap így is kegyetlen lesz...mi lett volna, ha 2005 óta várnám :D
  • DarkSector
    #1083
    "....., amely odaragaszt a kontrollerhez az elejétől a végéig."
    nagy szavak ezek, remélem nem csak reklámszöveg!!!
  • DarkSector
    #1082
    Megjelent az első Alan Wake review egy spanyol újságban, a Hobby Consolas címűben és a játék 93/100-at kapott.

    A teszterek szerint 16 óra játékidő van a játékban. A spanyolok szerint a játékban "látványos fények, atmoszféra és hang található kombinálva nagy ijedtségekkel és egy tökéletes sztori-ritmussal, amely odaragaszt a kontrollerhez az elejétől a végéig."
  • TDC Geronimo
    #1081
    Ezen az oldalon alul van egy új interjú egy rakás új gameplay jelenettel.
  • Neogan
    #1080
    Sajnos nem lesz.
  • AntiHero
    #1079
    Nem lesz. 100%
  • Totti5
    #1078
    többek közt az utóbbi legnagyobb húzónevek mind magyar felirattal jöttek : Fable 2, Gears of War 2, Halo Wars, Forza 3

    Alan Wake nem lesz magyar tudomásom szerint.
  • kirol
    #1077
    Miért lenne?
  • Norberto91
    #1076
    Lehet már tudni, hogy lesz -e magyar felirat a játékba?
  • TDC Geronimo
    #1075
    Átírhatnák már az 576 oldalon azt a 21-i dátumot 14re :)
  • Totti5
    #1074
    Elég összetett AW esetében a felbontás téma. Nem 720p valóban, de mégis az, aztán mégse:) a lényeg hogy ha nem mérnék ezeket a felbontásokat műszerekkel a gémersajtóban az emberkék akkor a játékos a legtöbb esetben észre sem venné hogy nem 720p, de így nap mint nap pofájába szarják hogy nem az és megy a vita róla ezerrel.

    Ez a játék nagyon nagyon szép lesz a genreáció egyik legszebbje ez szinte biztos.
  • Totti5
    #1073
    Alan Wake - War
  • TDC Geronimo
    #1072
    Ma találtam rá erre én is. Szokásosat lehet elmondani...nem néz ki rosszul :D

    Nem tudom olvassátok-e a hivatalos fórumot, de ott 50 oldalon keresztül el tudtak azon vitatkozni, hogy a játék most 720pbe fut-e vagy sem... Hihetetlen egyes embereknek mikre van energiájuk :D Tőlem aztán lehet akármilyen felbontásba, amíg így néz ki meg olyan storyja, történetvezetése és hangulata lesz, mint ami eddig átjött.
  • AntiHero
    #1071
  • DarkSector
    #1070
    lehet bug...:D
  • Totti5
    #1069
    Hosszú két és fél hét lesz ez:(
  • TDC Geronimo
    #1068
    ja vicces kicsit :)
  • Totti5
    #1067
    És ha 1szer meglőnek, vagy fejen dobnak, akkor is, de akkor a játékok 99%ban nem lenne semmi sikerélménye az embereknek ha minden valóságosan történne. Mint minden játékba ebben is lesz életed, ami x sebzést ( balta dobást ) kibír, lesz medipack amivel gyógyítod magadat és lesznek nehézségi szintek amivel a sebzés nagyságát feljebb lehet vinni és lehet hogy 1 balta is már veszélyes lesz.

    Nem értem amúgy hogy miért ennél a játéknál említetted meg ezt???
  • kirol
    #1066
    Lehet, hogy elvileg eltud, csak az nem tud, aki játszik!
    Nem látod, hogy a videókban mindig megdobják vagy 2-3x?

    Szerintem egy embert 1x is elég megdobni egy baltával!
  • AntiHero
    #1065
    Teljes Alan Wake térkép! (commentek között)
  • AntiHero
    #1064



  • DarkSector
    #1063
    de nem nézted hogy el tud előle hajolni?
    :D
  • kirol
    #1062
    Ebben a játékban az amúgy megalol, hogy baltával megdobnak vagy 6x és különösebben semmi bajod nem lesz.
  • DarkSector
    #1061
    biztos 1. :P
  • TDC Geronimo
    #1060
    A játék 1 lemezen
  • Muttley
    #1059
    Lehet már tudni, h
    1 vagy 2 lemezes verzióban jön ki?
  • DarkSector
    #1058
    jah lol mikor egy videóban láttam legelőször hogy valami sorba kidönti a fenyőfákat meg a nagy fa hengereket viszi a vihar, az oltári volt...:D
    biztos izgi lesz, mert ugye nyomozós téma.
  • TDC Geronimo
    #1057
    Van egy oltári hangulata az biztos. A durva az, hogy a spoilerek elkerülése miatt nem mutatták eddig még csak a játék elejét :D Mik lesznek itt még később.
  • DarkSector
    #1056
    ehhez csak 2 plusz info.
    1. enné a játéknál még csak tulzásba se lehet esni, ezekkel a jelzőkkel, mert télleg zsír ahhogy kinéz.
    2. ehhez tegyük hozzá, hogy a játékélmény 1000x veri majd a grafikát, vagyis nem biztos hogy a szuper grafikájáért fogjuk szeretni, mert az még ugye csak egy dolog...

    TEKERJETEK KB 2:30-ra!!!
    TGS GAMEPLAY mintha egy film lenne, mármint a játékmenetre értem.
    Jah és rég láttam növényzetet, ennyire interaktivnak, és nem csak mintha egy kivágott papirfa lenne...illetve fű.