43
  • jointeer
    #43
    szar microfos leszarja mit kinlodunk az oprendszereivel, csak el tudja adni. bármit igérnek a profit érdekében.
  • droland
    #42
    "Egy jol bekonfigozott gephez eleg az sp1 + jo tuzfal + jo virusirto."

    Szerintem sp2-vel még jobb...ugyanis az sp1et (sp1 nélkülit sem) fel sem tudom tenni spy nélkül internetkapcsolat közben... nézz utána...
  • RpPRO
    #41
    En meg az sp2-t sem vartam. :) Ki sem probaltam.
    Egy jol bekonfigozott gephez eleg az sp1 + jo tuzfal + jo virusirto.

    I love services.msc :)
  • DOT
    #40
    Szerintem te összekevered a tűzfalad a spyware keresővel és az application firewall-al. Az SP2 tűzfala arra való, hogy a kintről jövő támadásokat visszaverje, ezt pedig meg is teszi. Az alkalmazások mazsolázása nem feladata így azzal nem is nagyon foglalkozik.
  • FTeR
    #39
    egy mezei tűzfalnak nem is feladata.
  • TeszteloPontHu
    #38
    Lehet, hogy beleszámolta az iPod eladásokat is. :)
  • Felfedező
    #37
    Szerintem jobban járnánk ha nem lenne SP3 mert az egyértelműen a Longhorn megjelenés további kitolódását jelentené...
  • smv
    #36
    Háááát, ennyire félresikerült volna SP2, hogy máris kell SP3?
  • petofiszallas
    #35
    A Win xP SP3 jó lenne.
    A kémprogik elleni Explorer sztem egy nem fog nyújtani semmit, hiszen a SP2őre beépített tűzfal sem fogott meg eddig semmit szinte!
    üdv:Gordon Petőfiszállásról.
  • mousee
    #34
    Őszinténszólva nekem is csak az a "mindenki várja már a longhorn"-t című benyögés nem teccett...

    Egyébként nekem semmi bajom a windózzal mint alap, nekem is SP2 szuszog a gépemen, és ha lesz, akkor majd SP3 fog, de a longhorn nekem nem kell... Inkább csinálnának egy olyan rendszert, ami tényleg biztonságos, és fainul megy... Linuxot jódarabig használtam, 100%ban meg voltam vele elégedve, mindent tud, amit tudnia kell, sőt, stabilabb, és szerény véleményem szerint gyorsabb is... Csak az a bajom volt vele h nem futnak rajta a játékok...

    Visszatérve Billyboyékhoz... Mutatnának már végre valamit, ami tényleg stabil és nem fagy meg...

    És egy kis apróság:
    http://mouse88.tar.hu/ciki.mov

    Ez az a videó, amit régebben említettem a meklárenes felfedezőnek...

    Písz
  • Mice
    #33
    hát azért konquerorral nem villognék. a joint windows-on kívül nem igazán nagy semmi benne...
  • Inquisitor
    #32
    Volt olyan pletyka, hogy csak 64 bites lesz belőle. De se nem cáfolták, se nem erősítették meg.
  • asysoft
    #31
    Lesz 32, illetve 64bites is belőle.
  • Equ
    #30
    dez-zel egyetemben... :)
  • HuAn82
    #29
    Biztos elnézett egy 0-át...
  • Equ
    #28
    "Ausztraliaban USA-ban es meg jo par helyen Apple 30% korul van"

    téged fizetnek az ilyen hülyeségért vagy magadtól találod ki? :))

    Olvass már kicsit utána...
    Évek óta csökken az apple piaci részesedése már a 2%-ot se éri el világszinten. Az usa-ban - ahol a legelterjetebb - éppenhogy megvan neki a 3% de ott is csökken. 30% persze...

    http://www.macobserver.com/article/2004/10/29.6.shtml
  • ricsip
    #27
    A windoz 2000-hez adnák már ki az SP5-öt, amit még pár hónapja ígérgettek is (persze semmi nem lesz belöle)! Röhej h. az SP4-el integrált 2000 még Blaster ellen sem védett, pedig a Blaster járvány sem 1 hónapja volt. Stricik és kúrvák birodalma van ott Redmondban :)
  • blackeagle
    #26
    "Megint bebeizonyitja a pici puha, hogy nincs nala lassab software fejleszto a piacon :)" az enlightenment már az első verzióba ( ami nem ma volt , ha jól emléxem 2000 elött ) már tudta úgy mozgatni az ablakot ( anno ip.166 -om volt ) ,hogy mozgáskor a teljes keret invertálodott ( mintha negatívott nézne az ember ,plusz a mögötte fekvő ablak/háttér is látszodott ) . Mindezt valós időben és nem szaggatva.
    Igazság ,hogy nem tudnak újat kitalálni. Vakitani pedig már senki nem tud és ez nem csak az m$-re igaz. A lényeg ,hogy gyors legyen és stabil , a többit meghagyom a titkárnöknek.
  • Cat #25
    szilicium, nem szilikon
    előbbit a chipekbe, utobbit a mellekbe rakják
  • Csacsis
    #24
    Kill Bill
  • archkoven
    #23
    Az usa-ban 2% körül van az otthoni mac-használók száma.
  • sanyo1212
    #22
    A Longhorn egyébként 64 vagy 32 bites lesz?
  • greekboy
    #21
    Szia Toti! Szerintem is kurvára eltalálták az a filmben a karaktert. A szilikonvölgy kalózaiban nagyot alakít Ballmer. :))
  • Macc
    #20
    Ballmer kepe a cikkelozetesnel olyan komor... biztos epp szivrohama volt:)
  • Cicero
    #19
    Én nem várom a longhornt, nekem teljesen tökéletes az XP sp2-vel :)))
  • Killgore
    #18
    arra akartam kilyukadni, hogy az sp3-ban biztos lesz csomó javítás, amivel az XP még életképesebb lesz. legalábbis addig amíg nem veszek neki egy jobb gépet:)
  • testerlnx
    #17
    Amugy ha lassu a gepe dobjon fel egy XFCE4 -t, az szep is, jo is, okos is es meg keveset is ker enni ;) Amugy szamomra az Enlightenment volt a megdobbento, mert egesz sokat tud, ennek ellenre igen jo sebesseggel uzemel, ha ev vegere stabil agba fut, akkor igen csak utni fog :) Amugy az Avalon mire kijon addigra kint lesz az uj Metacity (wobling windows rock), LookingGlass, Enlightenment amik szerintem joval kevesebbet fognak enni, viszont meglepodnek, ha kevesebbet tudnanak... Megint bebeizonyitja a pici puha, hogy nincs nala lassab software fejleszto a piacon :)
  • testerlnx
    #16
    Eleg felre ertheto... Ugy gondolod, hogy az SP3-al gyorsabban fog futni a gepe mint a mostani SP2-vel, vagy azt, hogy a pici puha nem blaziroz arra, hogy az SP3-al jol lelassitsa a geped, hogy ez se akadalyozzon abban, hogy rohanj megvenni az uj mely kek remalmot (ala LongHorn)??
  • crx
    #15
    Kiadják az elsö Longhorn meg a szervizpakot is hozzá mert ugye mire kijön rájönek hogy nem biztonságos:))
  • testerlnx
    #14
    >az összes számítógéphasználót egybevetve elenyésző azoknak a száma akik nem Windows-t használnak...
    Almodban!! Masok remalmaban :) Nem magyar orszagbol kene kiindulni... Ausztraliaban USA-ban es meg jo par helyen Apple 30% korul van, es a Linux desktop is terjed, vmint marha pontatlanul fogalmaztal, mert hasznalni az ember a szervereket is hasznlja, ha azt is bele veszem orulhet a pici puha ha 60% folott tud maradni...
  • irkab1rka
    #13
    Ki várja ezt a Longhorn nevű hibagyűjteményt? Én nem. Össze kellene már írni, hogy melyik DOS verzióhoz mit ígértek, és aztán mit kapott a user, és milyen hibákkal.

    Höööööö.. az IE 7 tudni fogja azt, amit most bármelyik browser tud? (firefox 1.0.3, Opera, mozilla, konquerror) NAgy ügy...
  • dez
    #12
    Amcsiban igen kedvelt a Mac is.

    De szerintem a Linux-használók száma sem "elenyésző".
  • dez
    #11
    De közülük is kevesen tudják, mi az a Longhorn... Sokan még azt sem tudják, mi az az XP. Csak annyit tudnak, hogy Windows.
  • Killgore
    #10
    *barátnőmnek
  • Killgore
    #9
    Máshol is.
  • Killgore
    #8
    Én nagyon várom a Longhornt, De ugyanakkor az SP3-at is. Ugyanis a baárnőmnek nincs olyan jó gépe, az XP is lassan fut rajta, így azon biztos nem lesz longhorn, neki nagyon kell majd az SP3. És ezzel sokan így vannak.
  • Tetsuo
    #7
    Európában igen..
  • Keldor
    #6
    nagyon zsír az az idő táblázat
    és a 64-es procik még csak most jönnek

    továbbá már nagyon várom 2005 nyarát!
    Longhorn Beta1
  • Felfedező
    #5
    Hát pedig igaz... az összes számítógéphasználót egybevetve elenyésző azoknak a száma akik nem Windows-t használnak...
  • blackeagle
    #4
    Na ma mindent elírtam ,lehet m$ alól kéne írnom ,ott a eltalálnám a bill.-t