51
  • pepe003
    #51
    Nem tom m jó abban, na az egész belváros rona lila színben fog pompázni. Viszont a sávszélemelés az cool
  • Péntek
    #50
    Két és fél éve kezdtem szélessáon 400/100-zal...azóta is ennyi, és ennyi is marad. Axelero azt mondta, hogy nem emeli meg ezen csomagok (régi tiszanetes) sávszéleit. Érzem, hogy ebből az új hullámból is kimaradok...kapják be
  • hornbali
    #49
    Végre nálam is emelték a sebességet.
  • troc
    #48
    ez is tipukis hozzáállás. ha jó történik, abba is beleköt
  • SoDI---
    #47
    Vagyis nem 15-öt, hanem 13900-et fizetek, mert még a decemberi akciót kaptam el :-)
  • SoDI---
    #46
    Akkor ha előfizetnél rá, neked is lehetne most már havi 15-ért 3M-ed is, mint nekem. Gondolj bele, árban én jövök ki jobban, mert te többet fizetsz az 1M-ért, mint 5 ezer forint.
  • clarus
    #45
    Ezek után semmi bajom a matávval, 384 kb/s indultam aztán lett 512, most meg dupláztak. Sőtt kicsit 1M fölött jön, ui. a szomszéd utcában van az ADSL központ. Egyébként XVII ker. Rákoskeresztúr.
  • SoDI---
    #44
    Ez a teszt szar. Megkaptam ma reggelre én is a 3000-et, a letöltésem atomstabilan ennek megfelelő sebességű (magasan indul, aztán beáll, és 375 Kb/s-sel jön minden), de az adslteszt erről akkor sem vesz tudomást.
  • Ninju
    #43
    http://www.adslteszt.matav.hu/

    Itt tesztelhetitek a sebességet.
    (Ne 256Kb-os csomagokkal teszteljetek, nem pontos)
  • kicsizoz
    #42
    A vodafon sosem volt vodafon, "Vram rt." néven kezdtek, és még mindig az a nevük azt hiszem....
    (bár az utóbbi időben nem figyeltem)
  • Cat #41
    az ADSL NAGYON TÁVOLSÁGKORLÁTOS, azaz hiába ad a szolgáltató x megabitet, a telefonközponttól távolodva exponenciálisan csökken a nyújtható sebesség. Fizikailag kb. 8 megabitet tud, de max. a telközpont párszáz méteres körzetében, szóval ha te 3 kmre vagy, akkor ha a fene fenét eszik sem lesz 8 megabited. Kb. 5 kmnél van a korlát, idáig vállalnak 512 kbitet, de persze ez sokmindentől függ (hálózat állapota)
  • pemga
    #40
    Ja, ugye néztétek már, hogy megjelentek az L betűs csomagok is, amiben olyan csúnya dolgok szerepelnek, mint adatmennyiség-korlát. Csak nehogy a fejükbe szálljon és begyűrűztessék a normál csomagok közé is ezt a csúnya, gonosz, rossz ötletet .
  • pemga
    #39
    Ja, bezzeg a Vodafone már a legelején is Voda volt :).

    Egyébként mi ebben a probléma? Jött az ukáz fentről, hogy össze kell vonni, legyen közös a manézsment. Ez már a legelején várható volt, csak az volt a kérdés, meddig lehet így különcködni. Gondolom az Axelero-t is azért hívták így külön néven, mert a Matáv névhez elég sok hmm... negatívum kapcsolódott a netezők fejében. Most ezt akarják elkerülni ezzel a duplázással is, gondolom :). Van akinek Sting meg Suzanna Vega, van akinek sávszél duplázás; ki mit szeret :)).
  • Roli
    #38
    Nektek sok a 10% visszaesés? meg az, hogy 1Mbitről 1,5-re emelnek kevés? Az én LANos szolgáltatóm, -már írtam egyszer- 11Mbitről most 1Mbit/512kbit-et ad. 11Mbit/11Mbitről! igaz ez névleges érték volt de akkor is jött nem egyszer 600kbájttal a cucc és csak letöltést néztek. Most meg már a feltöltést is :(( ja és ha meleg van akkor szakadozik ha hideg van akkor is szakadozik 10 sc-től 5 órát sincs net.
  • SoDI---
    #37
    hwsw szerint 3Mbit lesz az 1500-eseké.
  • Magnetic
    #36
    Hát ez az interware nagy mocsok ám. elkezdtem letölteni egy 232mb-os filet hogy megnézzem a letöltési sebességet.
    elkezdte tölteni stabilan 259kb/s -el majd 10%-nál visszaeset 235kb/s-re.Bár igaz ez közel van a 2mbit-hez.
    Nincs mit hozzáfűznöm...
  • Magnetic
    #35
    Hát nekem nem dupláztak csak megemelték a 1.5x-re.
    1mbit volt most 1.5mbit....Tuti, hogy dupláznak?
  • Inquisitor
    #34
    "A Pannon GSM a Norvég Telnor tulajdonában van ..."
    A DJuice védjegyet nem egy Nortel nevű cég jegyzi?
  • SoDI---
    #33
    Én értem :)

    És erre momdtam, hogy klasszikus magyar magatartás :)
  • kicsizoz
    #32
    Már csak azt nem értem, ezért miért lettél szomorú.. :)
  • SoDI---
    #31
    Na EZ egy tipikusan magyar hozzászólás.
  • smv
    #30
    Én meg már azt hittem, h elkavart valamit matáv, azért lett gyorsabb a netem. :(
  • Cicero
    #29
    Hát remélem hogy magasabb színvonalon lesz mint a matáv
  • Yv@n
    #28
    Én meg pest szélén, utca vége kb csömör...totál random, úgynézem hasonlóként halad, mint előző körben. Először nekem volt, aztán havernak is zuglóban, másik arcnak meg még nincs meg kőbányán...múltkor is ő várta a legtöbbet.
  • Yv@n
    #27
    Nekem is. Eléggé kúl, így már gyorsabban jön az anime, mint ahogy nézni tudom :)
  • SoDI---
    #26
    Vazzeg, frekventált helyen lakom; hogy mernek nálam utolsók közt emelni? :(
  • Dynamic
    #25
    Nekem ma dupláztak.
  • SoDI---
    #24
    Továbbá első lépés a T-Onlinenál,hogy ismét duplájára növelte a sávszélességemet. Csak így tovább...

    Személyesen még nem tapasztalom...
  • SoDI---
    #23
    Igaz lehet a hwsw-s hír arról, hogy ezzel egyidőben ebben a hónapban tovább duplázzák az ADSL sebességet?
  • TeszteloPontHu
    #22
    Mi meg Romániában, Horvátországban vásárolunk fel...
  • Felfedező
    #21
    A Pannon GSM a Norvég Telnor tulajdonában van, kiváncsi vagyok ott mikor lesz névváltoztatás...
  • lolkabolka456
    #20
    LOL megint kitaláltak egy hülyeséget
  • jefferson83
    #19
    Egy vessző kimaradt az első mondatomból. Itt van: ,
  • jefferson83
    #18
    Ez nem teszt maradni fog. Állítólag most próbálnak felnőni EU szintre és egységesíteni a sávszéleket
  • arty
    #17
    biztos nem 1 forintba kerül az imidzsváltás ... nemgond, kifizetJÜK .... :(
  • Yeti
    #16
    Hát, nemtom, de nekem határozottan tetszik...
  • FTeR
    #15
    lol, vaz, ha hagyják matávnak az egészet ugyan úgy lehetett volna minden T-acskó.

    mi ez a növelés? újabb a tavalyi után?
  • Killgore
    #14
    Hűű de fasza Telekom...
  • Yv@n
    #13
    Ugyanúgy van, mint előző körben, Akinek már megemelték marad, akinek még nem, annak bizonyos idő múlva emelik. Valszeg nyár elejére, de legkésőbb nyár végére mindenhol feltolják.
  • klastrom
    #12
    Ez így is marad vagy csak teszt az egész ?