52965
  • polluxware
    #22963
    mi kell?
  • netmester
    #22962
    nem tudja valaki a műszerek hogy vannak csatlakoztatva a PC-re?
  • polluxware
    #22961
    EGy OF-es kérdés!

    tud valki olyan dds-t ami átírja az helyzetjelző fények textúráit?

    iszonyat nagyok és csúnyák, többi gépen olyan szolíd és tühti
  • repvez
    #22960
    Senki sem tud nekem OF registry fájlt küldeni?
  • Solt
    #22959
    Még csak véletlenül sem... én konkrétan segíteni akartam, csak elbeszélsz mellettem! :)
  • polluxware
    #22958
    áhhh, csak embereidre akadtál:)

    azok ilyen pitbull módon veszekednek mint te

    aztán meg ne sértődj, és ha érdekel a win2003 nyugisan kérdezz, én kipróbáltam és ment! csak azért nem maradtam annál mert BS nem használta a 2. magot

    32gigát címez és 32bites.. próbát megér sztem
  • Solt
    #22957
    Most már főleg aktuális! :D
  • Molnibalage
    #22956
    Ma mindenkinek köteketdős napja van a DCS topikban...
  • polluxware
    #22955
    nincs az az isten hogy összematassam a kipernyőt...

    Hell no:)
  • L Viper #22954
    Értem én :-)
  • Solt
    #22953
    Inkább OFF téma volt, amiben benne volt a lehetőség, de elült! :) Elhamarkodottan fogalmaztam! :)
  • Molnibalage
    #22952
    Azért a B-2 árához hozzá kell tenni, hogy azért lett drága mert kifejlesztettek egy gépet amit aztán gyakorlatilag nem is gyárottak. 160 db helyett lett 20 db. Ez olyan, mintha kifejlesztenél egy autót sorozatgyártásra aztán kézzel raksz össze néhány példányt. Persze az arány túlzó, de a fejlesztési és gyárátsi költésgek 20 példányra oszlottak szét. 160 db legyártása esetén kb. 1/6-a lenne a gép ára. Annyiért meg már nem annyira vészes ahhoz képest, hogy mit tud.
  • L Viper #22951
    Nem látok flémet mire gondolsz ?
  • netmester
    #22950
    ijen kell nekem is
  • polluxware
    #22949
    nincs ott semmi... politikai agitáció van csak
  • Solt
    #22948
    Ki hiányolta a múltkor a flémet? :D Nézzen át DCS totyikba... :D :D
  • polluxware
    #22947
    Képzeld el ha ezt a pézt nem idióta invecilis barmok költik el haditechnikára...

    de rossz világ lenne most ránk
  • Gundark 1 1
    #22946
    Ha azt vesszük akkor a legdrágább repülő vas, persze az STS rendszert nem számitva. Az első példányok még csak 5-700 millióba kerültek de az utolsók már 2.1-2.2 milliárdba. Ami azért furcsa mert alaphangon 2.5-ért lehet kapni egy szuper-osztályú repülőgép hordozót. (na jó az új Ronaldrégen már nem ennyi lett) Persze az is lehet hogy az "arany kalapács" eset :) Mondjuk nem félek, biztosan vastagon fogott a ceruza :) Ami meg az embert illeti biztos vagyok benne miként Topper Harley-től, az ő fizetéséből vonják 10 dolláronként. De legyünk igazságtalanok ez a gép egy másik kor gyermeke, akár csak a Seawolf. Akkor nem számított a pééz, csak a tudás. Mert tudni tud mind a kettő :)
  • Wampa
    #22945
    Hi Gundark
    Ha ilyen drága,akkor a csávó aki összetörte Diego Garcián vagy hol,nem nagyon verte örömében a földhöz:))
  • JoeDestroy
    #22944
    Befogás: 2 mód:
    1. TMS UP
    2. designate target: num0
    Eleresztés:
    1. TMS Down
    2. reject target: num del
    RWS/TWS mód váltás: TMS Right.
    IFF bal MFD radaron: TMS Left

    A Target management System a ctr+nyilakra van téve asszem.
    Ez a HOTAS stick bal oldali alsó 4 irányú gombja.
  • repvez
    #22943
    Most kijött az uj STT csak azért tettem fel probálgatni,Ezért akarom a regisztryt,mert most csak OF-van telepitve,de nem megy nélküle FF4-hez meg helyem nincs még.A doc-ban találtam keycardot,de nem tudom milyen név alatt keressem vagy hol a bill kiosztáson.
  • Molnibalage
    #22942
    A Joy konfigról van szó a kézikönyvben. Menj a setup részbe és nyomogasd a gombokat. Kiírja, hogy alapból mi mire jó.
  • Molnibalage
    #22941
    Szerintem sehogy. Nekem ráadásul nem működik 64 bit alatt a dedikált 64 bites driver. A support sem segített...
  • Gundark 1 1
    #22940
    Ha jól emlékszem az elméleti terhelhetősége 104 MK82 :) De a mivel a hátsó rekeszbe üa-t szoktak tenni meg a súlyeloszlása is izécske 60 (+/- 15 :) körül szoktak vinni. De meglehetősen egyszerű vele leirni egy repteret, mint az Allied Force is mutatja :) Egyik régebbi multin repültünk vele, Vipera vitte, Balázs az 52est én meg a B2est :) Mert a nagyráját is szeretem :) Mer jóó dláága :)
  • repvez
    #22939
    A másik kérdésem ha valaki használ STT progit a joyhoz azt hogyan kell beállitani, hogy a HAT kapcsolo a shift gomb lenyomására a radar mozhatást végezze a másik shiftre meg az egeret mozgassa.És hogy melyik gombra van alapbol rakva a befogás?
    Egy Cyborg 3d platinumon szeretném ezt beállitani.
  • repvez
    #22938
    Tudna nekem küldeni valaki OF registry fájlt?Annál elég ha csak az elérési utakat átirom és jo lesz nem?
  • L Viper #22937
    OFF

    Egy kis net történelem

    Jó kis videó
  • Wampa
    #22936
    Hú,a B1B vel milyen jól lehet bombázni.....sok bomba,szép bomba:))
    Én szoktam repkedni vele meg a 111 essel is a RV ben.
    Most megint elővettem a BS-t,de vagy én nem vagyok egy forgószárnyas tehetség,
    vagy ő utál:)
    Még szét se tudok lőni semmit,mert autodidakta módon nem jövök rá hogy lű.
    Pedig MAA és mégse lő a gépálgyú se:(
  • L Viper #22935
    Az egyik kedvenc jelenetem, nem olyan trágár, mint megszokott:

    Magyr terroristák paródia :-)
  • zsoltfireman
    #22934
    Imádom Mucsit!
    Ez valami filmjéből van???
  • Molnibalage
    #22933
    Az AArrrrrrrvardk! Grrrrrrrr!
  • Gundark 1 1
    #22932
    A B1B-st leszedem. Szeretem az azt a vasat. (hihi van egy 1:72es belőle a szekrényem tetején, 80 egynéhány centi:) FF5ben azzal is fogok menni. És milyen kevés repülőgép képes zavarni saját magát :)
  • polluxware
    #22931
    great planes

    tudom írtam már a linket, de tényleg érdemes megnézni aki még nem látta

    F-111-ről nagyon jó kis anyag van... nemistom ki van ráizgulva

    ha már láttátok akkor sorry
  • L Viper #22930
    Ez klasszikus. Mucsi Zoltán óriási
  • Scottt
    #22929
    Irodában dolgozók figyelmébe ajánlom:D
  • L Viper #22928
    Falconnál alapszabály, mindig a doc mappát nézni, olvasni, nem kérdezni
    Na jó, kérdezni lehet.
  • polluxware
    #22927
    OF 4.7-ben ha még nem néztétek a DATA CArt kazetta állítgatását, akkor a DOC-ok között levan írva hogy lehet beállítgatni.

    K! ötletes dolog:)

  • Molnibalage
    #22926
    Hihetetlen. Megvan a végeredmény...

    Grat Bocinak a második helyhez!
  • L Viper #22925
    Lentebb adtam linket Wampának. "Kártyakiválaszt, régi leszed, kipucol stb..."
  • Molnibalage
    #22924
    Miért nem töltöd fel az eredetit is megauploadra vagy mediafire-re?