1713
  • #473
    Fal (amit szét kellett lnni), meg hordó volt ami zavart...
  • dante3
    #472
    Nektek nem volt olyan,hogy néha beleakad valamilyen tereptárgyba a karakter? Nehezen,de el tudok mozdulni tőle,csak idegesít amikor pont action van!
  • #471
    Nem enged be...
  • xido
    #470
    ágyú?:)..nem kell ágyúzni semmit:)..házon belül nézz körbe
  • xido
    #469
    ez teljesen jogos:))

    nekem az elején a csajjal beszélgetés közben tűnt fel,aztán a temetőben is az ördögnél.....
  • #468
    ElsQ küldetésnél akadram el. Ahol be kell jutni a katedrálisba, és van kétoldalt 2 ágyú amikbe be lehet ülni.
    Ott hogyan tovább?
  • DarkSector
    #467
    Ez még mindig jobb mint ha az ingame videók szebbek lennének mint játék közben, de nekem nem tűnt fel a különbség...
  • DarkSector
    #466
    Na ez a "végre egy jó játék az évben", lehet érteni akár az eddigi néhány elmúlt évre is mert tényleg minden fronton odatette magát az Eidos új játéka és nem csak egyik másik tulajdonságra adtak hanem az "összhatásra" Szép, tudtommal nem bugos, jók a hangok, jók a karakterek és pályák és ráadásul kis gépigényű...
    És a főszereplő nekem nagyon is tetszik, mert egyszerű, de mégis vagányan néz ki...emlékeztet a Vampire Countdown-ra a tetkójával...
    Ráadásul jön a TR:A is májusban...és az is megér majd egy végigjátszást.
  • CalebJoe
    #465
    nyomj előre előrét akkor átvetődik
  • buldozer99
    #464
    itt hogy kell áttjutni?
  • xido
    #463
    szerintem ki vannak szedve az egyéb nyelvi file-ok...

    egyébként az ingame videó..szerintem a játék minőségéhez képest eléggé...elmaradott..nyugodtan csinálhatnának egy pixar közeli renderelt minőséget,a szájmozgás röhejes,szaggatott a mozgásuk,próbálják feldobni a filterekkel...de a játék összhangja valóban kellemes és élvezetes...
    nekem az összképet pont az fmv-k rontják el..de ez csak saját vélemény volt
  • Nwis86
    #462
    A játék szerintem kiba**ot jó a demot 3x vigigvittem már nagyon vártam a fult, egyébként valaki megtudja mondani mi a különbség a 1.5 és 4.3Gb verzió között?

    Darksector: ha nem tetszik nem kell vele játszani ilyen 1x rű
    szerintem a grafika igen is jó HL2 öt simán üti... lehet nem olyan részletesek a karakterek stb de viszont teli van efektekel amik nagyon jó összhatást adnak (az in game videók meg mégjobbak) 1200 minden maxba 4xaa 16xaf el játszok és gafika nálam benne van első 5be:)
    HL2 eredetibe + van de nem vittem végig mert meguntam:)
    Cod2 3pálya után meguntam:)
    Fear amennyire vártam annyira szar lett, 2nap után uninstal
    Rainbow s. vegas nem próbáltam mert túl nagy:) de amúgy is csak a grafika miatt lennék rá kíváncsi 1-2 pálya ereéig mert ezeket a taktika csapat stb játékokat én távolról kerülöm:)

    na játékra visszatéve 1 bajom van vele az hogy túl sötét van hogy nem látok semmit és ilyenkor 2 percenként léphetek ki a menübe fényerőséget állítani:) ez idő után már idegesítő, pl 2. pályán 3órát szenvedtem 2x újrakezdtem mire úgy döntöttem átmegyek a pályán még 1x maxrahuzott fényerőséggel és csak úgy vettem észre a létrát... szóval nagyon kéne valami elemlámpa a játékba.
    És végre 1 játék ami nem 6-8Gb mint manapság:) feltelepítve is csak 1.55:)
    minden nagy játékról csinálhatnának ilyen ripet a 6Gb os just cause is 700mb:) ba volt meg és feltéve meg 5Gb jó kis tömörítés:)

    na most megyek is vissza játszani ennek a demoját leszámítva utoljára a preyel játszottam +1 kicsit a Supreme Commanderrel szóval van mit bepótolnom:)
  • LegionarR
    #461
    Majdcsak jön vmi gore patch :D
  • Eagle16
    #460
    Sziasztok!
    Nekem most jövöget torrentről, (nem privát, és gyors...).A demót végigvittem, nagyon tetszett,nagyon király az összhatás, a zene, a grafikai és elég jó, meg az egész hangulat.Végre egy jó játék az évben :)
    (remélem lesz infernal 2 is) :)
  • Hellsing47
    #459
    //censored version
    //version:1.00
  • Voltan
    #458
    Honnan veszed?
  • Hellsing47
    #457
    nemtom mi van kicenzurázva..de vmi biztos
  • DarkSector
    #456
    Jó persze biztos jáccanak a játékkal de mindenki úgy emlegette a játékot mint egy megváltó félistent.....azt közben itt van az infernal amihez nem kell reklám, csak elég 5 percet jáccani vele és megszereti az ember....
  • mac83
    #455
    hogy érted ezt?
    sztem nem cenzúrázott...van benne vér rendessen :)
  • DarkSector
    #454
    Bocs de nem csak válaszoltam a többieknek... már le is zártam a témát....
  • buldozer99
    #453
    és ezzel nem csak én vagyok így
  • Nwis86
    #452
    így van:) én is torentről szedtem 35 perc alatt lent volt:) szóval igen is lehet torrentről gyorsan szedni, csak értelmes pivát torenteken kell fent lenni és be kell tartani a szabályokat hogy ne dobjanak ki:)
  • buldozer99
    #451
    a Stalker-nél nem is a graf a lényeg.. hanem a játékélmény
    akkora feelin-e van hogy az hihetetlen,multiban is,tudod hogy csak 1edül vagy a pályán de mégis hallod a hangokat és ugy parázol mint az atom...
    de nekem mondjuk mind1 ki mit mond!
    a stalker egy nagyon über game!!!
  • Hellsing47
    #450
    kár hogy ez cenzurázott verzio :(
  • LegionarR
    #449
    Mellesleg sokan vagy a STALKERT várják, a CRYSIST meg lesz*rják, és sokan fordítva... Nos én mindkettőt várom... Üdítő érzés a nagy várakozás közben az Infernallal szórakozni :)
  • The Protector
    #448
    Mekkora a játék mérete és mit tartalmaz?Mit nem.Van crack meg valamit kivettek a teljesből?Ezekre lennék kiváncsi.
  • Hellsing47
    #447
    -.-
    kevés olyan embert fogsz találni aki ugyanazon véleményen van a STALKER-röl mint te
  • Thanatos
    #446
    te meg topicot tévesztettél akkor ....
  • DarkSector
    #445
    Mindegy hogy mi az, csak Crytec legyen....Crysis vagy Far Cry 2 nekem mindegy vagy az sem baj ha más nevet adnak neki.....
    De igazad van mert a jelenlegi címe CRYSIS....
    Csak kurva nagyot csalódtam a játékban és én is hittem annak a néhány embernek akik oda vannak a Stalker-ért.....
  • DarkSector
    #444
    A stalker-ről mert a te hsz-ra válaszoltam....
  • grebber
    #443
    LOL aki okádék helyről szedi ne is várjon sebességet.Fullal jön vígan torrentről.

  • Voltan
    #442
    Miféle végleges verziót láttál te?
  • LegionarR
    #441
    Milyen Crytek-re vársz? Nem a Crysisra? :D Mellesleg írd oda a véleményedhez, hogy "SZERINTEM", ha már ócsárólsz egy játékot...
  • Voltan
    #440
    Te mi a szarról beszélsz?
    A STALKERről,vagy az Infernalról?
  • DarkSector
    #439
    Kijött csak sokaknak lassan jön le állítólag, én meg majd megvárom gyors míg meglesz valamelyik üzletbe oszt nem kell szarakodnom 1hetet a letöltögetéssel....vagy utánanézel a csonkolt 1.5GB-os verziónak....
  • The Protector
    #438
    Kijött?Lemaradtam?
  • DarkSector
    #437
    Bakker mi a szarról beszél mindenki?
    Újratárazás meg elfogy a golyó meg nem valoságos meg minden....
    Én nem azért tartom szarnak mert nem jó benne az "újratöltés"....
    Hanem nem értem hogy mi ebbe a jó?
    Asszem max a mesterséges inteligencia amire fel akartak a készítők vágni, de ott is tiszta bugos a cucc....talán bolti verzióba javítanak...
    Grafika meg egyébb oldalról nézve nem hogy kimagasló, de még csak az első 5ben sincs benne....
    Kb a half2 szintjén van attól meg feláll a hátamon a szőr...
    Multira meg Cod2-Fear-Rainbowvegas...........
    Inkább játszok a CODE OF HONOR-ral amíg nem jön Area Blacksite-Bioshock-Crytek-stb.
  • Mr Bishop
    #436
    Nah, majd hétvégén , addig pihi vele....
  • DarkSector
    #435
    Én mondtam volna.....és te is ha láttad volna azt a végleges verziót amit én....
  • Thanatos
    #434
    hát kinek mi , engme az ellentéte zavar amikor multiban is midnen vérpisitika minden egyes golyo után táraz, lol :P