1713
  • csgj
    #513
    gyyáááh, rohadt jó game! a hertz-el, meg a v-sync-el voltak problémáim, mert a játék 60 hertz-en ment, és v-sync nélkül... de a videókártya beállításainál meg lehet oldani a problémát, ahogy azt DarkSector képe is mutatja (atinál sincs baj, nekem az van)
  • DarkSector
    #512
    Asszem q val és ha kijelölted a helyet akkor bal egér gomb....
  • dardevil
    #511
    Sziasztok!

    Elakadtam...
    Valaki írja már le pontosan hogyan kell a teleportálást csinálni, mert nekem nem megy.

  • LegionarR
    #510
    Vagyis lehet hogy lehet világosban is, de akkor fogy a mana és így nehézkes...
  • LegionarR
    #509
    Ki kell lőni a lámpákat a teremben (asszem 4 van), és ha mind kialudt, töltődik a mana. A csávót csak sötétben (lámpák nélkül sincs mondjuk annyira sötét, de mind1), a másodlagos tüzeléssel tudod sebezni...
  • csoola
    #508
    még mindig, aki továbbment irja le mit kell tenni!
  • Voltan
    #507
    Valaki #495?
  • neptum
    #506
    lene egy olyan problémám hogy elinditom megy egy kicsit és kidob egy hiba üzenetet és kirak a játék ez mitől van ?????
  • csoola
    #505
    ömm elég béla vagyok, most kezdtem ezt a cuccot, de nemtom h nyirjam ki azt az izomcsávot amelyiket nem lehet sebezni, ez az elsö "havazos" pályán van, nincs manám ugyhogy nemtom mit tegyek...
  • DarkSector
    #504
    Ne nézz már hülyének hogyne tudnám hogy mi a v-sync....
    De még egyszer mondanám hogy NÁLAM NEM ZIZEG se vertikális se horizontális irányba....
    Ezt nézted már:
  • IgH
    #503
    köszi,csak az a gáz,h nem torrentezek..tudom,nagy hülyeség,de még nem tudtam ráállni a dologra..ha nincs más választás,akkor lehet beregelek wanadoora,csak mi a garancia,h ott jólesz..áhh faszkivan..
  • AtiRadish
    #502
    Figy nekem is ugyanez volt, torrenttel szedtem le-.-
    KEress olyan torrentet ahol rarolva van es csak ezt a 2 fajlt allitsd be letoltesre, nem fog maxon jonni nyilvan de csak lecsorog majd
  • irkass2
    #501
    Sziasztok! hol találom meg a kulcsot? Arréb egy hordóban találtam egy könyvet de azzal se jutottam előrébb. Köszi a segítséget

  • IgH
    #500
    senki nem tudna nekem segíteni a lent említett dologban?? eléggé kéne már tologatnom a cuccost,de faszom se akarja mégegyszer az egészet letölteni,szerintem rosszul rakták fel. kb 60megáról lenne szó..
  • AtiRadish
    #499
    Hello
    Annal a resznel jarok amikor fennt az erkelyen van 2 "foellenseg", lent meg 2 gepagyu. Folyamatosan jon az ellenseg, mi a retket kell csinalni??
    Fenn a fomuftikat nyirom a szokasos begyujtam a kezem dologgal, de nem hat rajuk. Kb. fel oraja szarakodok vele de folyamatosan jonnek
    Pls help
  • mila69en
    #498
    jaja ja azt látom én is-.-
  • Thanatos
    #497
    sakk...
  • mila69en
    #496
    eza gamma milyen?:D mire hasonlít leginkább?
  • Voltan
    #495
    Azokat a "bányászlézeres" védőruhás fickókat hogy kell kinyírni? Azokra gondolok, akik lézernyalábokat lövöldöznek az olajfinomítós küldetésben.
    Lövöm, lövöm, spécivel is, rakétával is, de nem fekszik meg a snecije.
  • NeoMaN
    #494
    Ez a graf sztem a Cold Fear enginje, kicsit feljavítva. Kisértetíesen hasonlít rá a blur effekt...
    Újrakezdem hardon, mert normálon nagyon könnyű.
  • NeoMaN
    #493
    Nekem nem zizeg.
  • Hellsing47
    #492
    mondjuk a videokártya driverében?
  • EmThor
    #491
    ugye tudod mi az a v-sync?

    normális a kép, a v-sync kikapcsolásánál az élek szétesnek gyors mozgásnál ez normális, de én be akarom kapcsolni, ezáltal csökkenni fog az FPS, de nem érdekel. az érdekel, hogy hogyan tudom ezt bekapcsolni...
  • DarkSector
    #490
    Akkor valami gáz van a rendszereddel, mert nálam tű éles a kép és semmit sem zizeg....
    Talán rendszergondok....
  • DarkSector
    #489
    Na ezaz!
  • bon
    #488
    Azért én már láttam szebb játékot is, de azért nem rossz.
  • priluki
    #487
    oh.thx
  • EmThor
    #486
    ki van kapcsolva a v-sync persze, hogy mindenkinek fut ezerrel, csak zizeg a kép :(
  • NeoMaN
    #485
    Úristen emberz ez a gém nagyon durván néz ki, 7900GS-en minden fullon visz 60-100FPS-t.
    Nagyon durva, így kellene mindenkinek programoznia!
  • IgH
    #484
    Valaki,ha szépen megkérem,felrakná nekem rapidra vagy akárhova,a quartex verzió 28 és 32-es partjait??? Akárhányszor töltöm le a kibaszott ga**landról mindig crc hibát észlel,csak az az érdekes,h a winrar már a 28as partnál is,a power archiver pedig a 32esnél,de akárhányszor is töltöm újra,mindig. Előre is kösz,nagyon kéne,már a tökönszúrás határán vagyok! :D
  • Voltan
    #483
    Jobb egérgomb.
  • priluki
    #482
    Hi,hogyan kell kinyirni az elsö fölellenséget? Ahol 3 lámpát kell kilöni.. mert kilövöm de aztán ugyanugy megmarad a pajzsa..
  • EmThor
    #481
    szóval nekem nem kell a 120 FPS, csak ne essen szét a kép :(
  • mac83
    #480
    azt a főeellenséget hogy kell megölni mikor ott repdes körülöttem? egy égő arénában van az egéssz... lőttem már bele rengeteget, összes töltényt, de semmi....
  • alma2
    #479
    rakeresve, meg senki nem irta le messzirol rikit, hogy ez a hitman engine, ami azert van mar par eves, de szeretem a latvany vilagat. Latom azert meg egy ilyen egyszeru jatek is kifog egy ket "ertelmes" fickon :)
  • EmThor
    #478
    v-sync-et kikapcsolja a gém, esik szét a kép, pedig nvidia driverben belőttem, hogy be legyen kapcsolva.

    hogyan kapcsolom ezt be a játékban? THX (mindent full-ra raktam graf-ban, de nem volt ilyen lehetőség)
  • #477
    THX
  • mac83
    #476
    templom bal meg jobb szélén van pár hordó, azokat robbantsd fel
  • #475
    A két bejárati ajtó közt van egy ábra, de nem vágom mit kell csinálni. Ha távolabb megyek az ajtótól, akkor jönnek a ellenségek.
  • dante3
    #474
    Igen,pl.:hordó + dobozok!