1713
  • gyugyo7
    #1193
    megvan miért lövöm hiába még mindig pajzs van körülöte
  • gyugyo7
    #1192
    [IMG]http://[/IMG]
  • gyugyo7
    #1191
    szeretem volna egy képet berakni elfogadta de nincs sehol
  • gyugyo7
    #1190
    na ezel mit kezdjek
  • gyugyo7
    #1189
    sziasztok sajnos nekem nem megy a prof, a földre teleportálok a fejét alig látom ugy tudtam csak mögé teleportálni hogy lásam a palackot ha ugy teleportálok ha oda ahonan a golyokat kiszedtem oda irányitom a teleportot
    és igy a levegöbe vagyok de igy is hiába lövöm semmi ráadásul olyan gyorsan kell célozni és löni
    hogyha leesek anyi valaki ha egy kézel foghato segitséget tudna
    jo lenne köszönöm!!!
  • Alvinti4200
    #1188
    sziasztok! elakadtam, szinte rögtön a professzor kinyiffantása után. Az azutáni pályán vagyok, ahol a pálya elején kapom meg a dupla teleportálás képességét, szépen megyek egy ideig, nyírom kifele az embereket, de eljutottam egy drótkerítéses ajtóhoz, ahova kéne egy identity card, de egyik hullában sem találtam. Hol keressem?
  • DarkSector
    #1187
    Mikor mögötted van a prof akkor teleportálj mögé és a hátán lévő zöld tartályokat lődd meg mana-san ha tudod....Így a gépfegyverből nekem 1 sorozat elég volt...Csak jól kell célozni...
    Ja és a zöld tartályok a hátán nem jönnek feléd, legalábbis nem a szószoros értelmében...és ne fel mögé a levegőbe teleportálj, hanem le a földre.....
  • DarkSector
    #1186
  • popey0211
    #1185
    Csá az a lényeg, hogy ha kilötted a tartályokat akkor azokat a gömböket, amik fent vannak szedd ki onnan és csak ejtsd le a földre!
    Utána már csak a hapsi van, de azt könnyű megölni, mert csak teleportálni kella háta mögé és onnan lőni őt!
  • popey0211
    #1184
    Szisztok!
    Az 5.missio-nál járok és gondolom már a vége felé na szóval az a lényeg, hogy azokat a tartályokat még csak kitudom lőni, de azok után a csávó kb. 10 méteres lesz fehéren izzik és nem tudom megölni és még mana-m sincs!
    Nem tudjátok, hogy hogy kell megölni??
    Előre is kösz!
  • gyugyo7
    #1183
    sziasztok légyszives segitsen valaki én is elakadtam a profnál
    kivettem a golyokat közben állandoan lövöm a zöld kis tartályokat amelyik folyamatosan jönek ki
    és probálok teleportálni a profeszorhoz fel mögé de nem engedi
    már ezel kilodok 2 napja és nem megy
    valaki segitsen köszönöm!!!!!
  • DarkSector
    #1182
    Az erőterek sarkait lődd szét....
    Tudod azokat a "darazsakat"
  • tritonkirály
    #1181
    csá
    köszke bejött maot viszont megint elakadtam a második missioban amikor a csatornában vagyok . Bejutok egy terembe és ott van még 4 kisebb terem, olyan ketrec féle az ajtajuk meg valami erőtér védi .volt ott két ellenség azokat kinyirom de nem tom merre menjek és hogyan. előre is kösz a helpet
  • DarkSector
    #1180
    Teleportálj közelebb...
  • KlinikaHUN
    #1179
    a kapuk valamelyik szélén van egy szűrkés doboz (ez mindig változó),azt lődd szét és szétrobban a kapu. fokozatosan haladj előre,nem kell falhoz lapúlni,semmi haszna :)
  • KlinikaHUN
    #1178
    kösz.sokat segítettél,rá nem jöttem volna :)
  • Mr. Perfect
    #1177
    THX, gyakorlok még.
  • raven87
    #1176
    Lődd a fehér részeket és rohanj előre. Akkor kb csak 3-at kell kilőni és eljutsz a végére.
  • tritonkirály
    #1175
    csá
    elakadtam a játékban , tudom hogy más is mondta már de nekem nem jön be valamé. ahol a csaj eldobja az irányitot és piros kapuk jönnek felém hiába lapulok a falhoz odalapulok az egyik ajtóhoz és csak akkor tud balra nézni de hiába mer kinyir az a szar kapu. mit nyomjak vagy hol lapuljak meg előre is kösz!!!!!!
  • raven87
    #1174
    Pedig itt gyorsank kell lenni. Pontosan a gép elé teleportálj és akkor megtudsz fordulni. Ezt be kell gyakorolni, mert sok ilyen rész lsz még a játékban.
  • Mr. Perfect
    #1173
    Nekem is ezzel van bajom, hogy a beteleportálás még csak megy de olyan hamar visszatesz az eredeti helyre, hogy szinte megfordulni sincs időm, nemhogy meghekkelni a gépet.
  • heringer
    #1172
    MEG VAN!!!NAGYON TECCETT A GAME!XD
  • heringer
    #1171
    és azt a nagy ördögöt hogy nyirom ki???mert manám sincs!
  • heringer
    #1170
    köszi szépen,igen ott vagyok ahova azt a gömbött vitték,és most ott van fönnt!
  • raven87
    #1169
    A végén vagy? Ott lelősz két repülő ellenséget majd infernal lövéssel szét lövöd az oszlopok közepét amikből vezetékek mennek a burokhoz. Ezt megismétled míg mindent ki nem iktattad.
  • heringer
    #1168
    elakadtam 5 misszió,a professzornál mit kell csinálni???probáltam mindent és nem jutottam semmire,valaki segitsen plsss!!!
  • raven87
    #1167
    Ha jól gondolom akkor ott vagy ahol teleportálni kell és a gépet meghackelni.
    Lenyomod a Q-t és és a lézerek mögét telepotálsz majd gyorsan meghackeled a gépet és hatástalanítod a lézert.
  • Colton
    #1166
    Elakdtam ott ahol van a sok lézer! Mit kell it csinálni???

    Még az 1. pályán amikor ott abban a bunkerben vagyunk!
  • heringer
    #1165
    elakadtam ott missio 3:ott járok amikor a hangárba be kell menni a vonattal a kártya is megvan és ha az egeret ráviszem a vonat belsején lévő kártyaolvasoba nem veszi be csak kattog!!!mi lehet a baj???
    pedig már elsőnek engedte utánna meghaltam és amikor ujból kezdtem már nem engedte
  • gaben104
    #1164
    Köszönöm a segitséget.Igen ez a kép felső részről van valahogy oda kerültem. Na minde1 .Annyira felhúztam magam,hogy töröltem a gamét Lehet,hogy megszerzem még 1x Habár annyira nem fogott meg,a grafikája ami miatt igazából elkezdtem vele játszani. Még 1x Köszi !!!
  • raven87
    #1163
    Ez a kép a felső részről van nem?
    Alúl van egy ugyan ilyen cső amin árlehet mászni, de lehet, hogy te is azon kevesek közé tarozol akinek van egy ilyen bugja. :S
    ---
    Ha valaki ott jár azon a részen attól kérje egy mentést sztem.
    Én sajnos már rég letöröltem a játékot.
  • AtiRadish
    #1162
    van egy kis helyiseg. ott benn lesz a falon 2 zold dobozka, az egyikbe van a kartya
  • gaben104
    #1161
    Ez az a cső?[IMG][/IMG]
  • heringer
    #1160
    bocs,már megcsináltam,csak megint elaktam a 3 missio nál h van 1 kapu és ahoz kér kártyát,és seholse találom senkinél sincs!!!!?????HELP!!!!pllss!
  • gaben104
    #1159
    Van 1 kis gond a " Jobb oldalt... fel nézel... jééé cső... átmászol. :) " dologgal
  • heringer
    #1158
    igen,ezt már akkor is megcsináltam,és utánna nem történt semmi ugyan ugy mint amikor beléptem abba a helységbe!????
  • DarkSector
    #1157
    Ezt csak akkor nézd meg, ha a golyós rész után megint elakadnál, de én azt mondom, hogy inkább próbálkozz előtte ameddig nem unod meg, mert jobb ha az ember saját maga jön rá....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Teleportálj a tolószékes ember högé és lődd meg a hátán a (zöld) palackokat
  • DarkSector
    #1156
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Keresd meg a kör külső részén azt a beugrást, ahová be tudsz állni és így nem fogsz forogni a padlón.....A jobb alsó sarokban válts a kéz ikonra (Bal CTRL) és nyomd meg az F betűt és így a becélzással ki tudod venni a turbinából a golyokat és utána ejtsed le őket a földre.....
  • heringer
    #1155
    elakadtam,ott ahol a professort kell kinyirni,és ilyen "turbina"van előttem,mögöttem meg jönnek az emberek,körbe-körbe meg megy alattam a padlóóó!!!!
    valaki segitsen plsss!
  • DarkSector
    #1154
    Köszönöm ez sokat segített....