1713
  • DarkSector
    #1233
    Oksy
  • jefferson83
    #1232
    Még annyi, hogy a kapcsolóhoz asszem teleportálni kell a zárt ajtó mögé ----> Q + bal egér gomb
  • jefferson83
    #1231
    Köszi szépen, a láncot nem vettem észre.
  • DarkSector
    #1230
    Ahonnan elmozgatod a tartályt, oda menj fel a lépcsőn és át tudsz ugrani a helyén, mert most nem akadályoz...és itt le kell majd lőni a láncokat a továbbjutáshoz, miután átugrottál...
  • DarkSector
    #1229
    A bal oldali cső és a faszi között a falon láthatod a kapcsolót...
  • infernaltx
    #1228
    Sziasztok!
    Itt egy kicsit elakadtam, jól esne egy kis segítség :) Mit és hogyan merre, mivel?
  • infernaltx
    #1227
    Sziasztok!
    Itt egy kicsit elakadtam, jól esne egy kis segítség :) Mit és hogyan merre, mivel?
    Itt
  • jefferson83
    #1226
    Most megfogtál, hogy mi volt előtte :) Most akartam folytatni és már az előzmények nem nagyon ugranak be (rég volt és 1 mentést használok csak általában). Annyit tudok még mondani, hogy ennél a résznél jönnek először a lángszórós pasasok. És valami daru lehet van benne, mert egy teleport + gomb segítségével mozgattam el ide ezt a tégelyféleséget.

    Dobozok segítségével a kerítést is átugrottam ami előrrébb volt, de ott is csak nagy üresség és egy hatalmas golyó féleség van

    UI: Azért kösz, hogy ilyen későn is itt vagy
  • DarkSector
    #1225
    Nemtuom, ez így kevés....
    Kb hol vagy a történetben, és milyen feladatot teljesítettél ezelőtt, hogy be tudjam határolni, hogy hol tarthatsz....
    De ha arra célzol, amit sokan kérdeztek, hogy valami daruval kell valamit mozgatni ide-oda, azt nem tuom, mert én olyan résszel nem találkoztam a játékban...
  • jefferson83
    #1224
    Sziasztok!
    Itt egy kicsit elakadtam, jól esne egy kis segítség :) Mit és hogyan merre, mivel?

  • DarkSector
    #1223
    Igen...
  • Attlen
    #1222
    aha köszi milyen az a infernal lövés amikor a jobb kezem piros lesz?
  • DarkSector
    #1221
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A másik hátsó vagonban van csak pakold szét az erőddel a dobozokat....
  • papesz119
    #1220
    Hali ott vagyok hogy a hangárba be kell menni gondolom a vonattal kell betörni az ajtót kér egy security kártyát és azt hol találom?
  • DarkSector
    #1219
    mindegyik kereket úgy tekerd, hogy megteljen a hozzátartozó hgenger vízzel, amiket a falon látsz....
    Ha mind tele van akkor kinyílik az ajtó és lemehetsz.........
  • papesz119
    #1218
    hali olyan problémám lenne hogy abban a terembe vagyok ahol 4 csap van
    és meg kell nyitni őket és az alsó terembe megtellik vizzel
    eddig jó is de nem tudok lejutni oda sehogyse pedig próbáltam mindenhogy
    az az ajtó pedig zárva van ahol le kéne menni
  • DarkSector
    #1217
    Szedd fel a rakétavetőt, meg a töltényeket hozzá és lödd meg kb 10x a heli-t....
  • jamaspeciál
    #1216
    nem tudsz vissza menni de van töltény abban a helységbe egy dobozban,de az kell majd a bosshoz mert infernal lövéssel kell belelőni asszem 3-at...mikor sötét van

    csáó
  • Attlen
    #1215
    Hello bossnál amikor kikell löni a 3 lámpát dobocsillagal akarom mert nincs pisztolyba töltény de nem lövi ki és nicns más mentésem, csak hogy bossnál vagyok szval töltényért nem tudok visszamenni??
  • jamaspeciál
    #1214
    hali... segítene valaki hogy kell kinyírni a helikoptert az anyahajón? tudod amikor a csajt akarod megmenteni!
    köcce
  • gyugyo7
    #1213
    a terembe ahol a gáz jön van négy monitor körbe a sorendet ne kérdezd
    adig kell E betüvel a monitorokat feltörni amig szám van bene
    sajnos a sorendet nem tudom mert én is forogtam a monitorok köszt
    mig sikerült gyorsan kell csinálni utána jön két pacák ugy hogy
    legyen életed
  • Alvinti4200
    #1212
    visszaolvatam (#1120), megtaláltam:)
  • Alvinti4200
    #1211
    Lucit hogy lehet kinyírni a legvégén?
  • Cápafogxy
    #1210
    Hogy kell megoldani azt a részt amikor gáz jön be a terembe és megfulladok? kilőttem az ablakokat de az nem jó
  • gyugyo7
    #1209
    az a helyzet hogy igy is kb 2orámba telett a profot kb negyed ora volt
    a lucival kinlodtam egy kicsit mert akár hová bujtam mindig levet az életemböl kicsit sürün mentettem, ammi kemény, GHOST REACON 3
    Prince of persia 3/ Riddick vagy a serious sam mind 3 része
    ott tényleg hentelni kell csak
    de köszönöm a segitséget mindenkinek!!!!!
  • DarkSector
    #1208
    Már végig is vitted a játékot abból a mentésből, amit adtam???
    Hát nem mondom, elég gyors voltál!!!!!!!!!
  • gyugyo7
    #1207
    nagyon köszönöm a mentést sikerült végigvinni megprobáltam mégegyszer
    kivettem a golyokat de nem jött le a doki ez hiba
    jo volt a játék mondjuk én jobban csipem a fps belsönézetest de
    KÖSZÖNÖM!!!!!!!!
  • Evin
    #1206
    A kékruhást? Lövöd, mint állat. :)
    Nekem úgy sikerült 1-re.
  • csavajda
    #1205
    csá
    a csajt hogy lehet a legkönyeben kinyirni
  • KlinikaHUN
    #1204
  • gyugyo7
    #1203
    köszönöm a segitséget utána néztem valoszinü a játékal gond van
    de köszönöm a save mentést [email protected] a kapcsolot
    keresem csak közben konvertálok igy 1órát tudok játszani csak
  • DarkSector
    #1202
    Abban a helységben, ahol a golyó van találhatsz a falon egy kapcsolót, ami aktiválja sorban a másik 4-et ami a golyó körül van....
  • DarkSector
    #1201
    Küldök mentést, ha adsz e-mailt
  • gyugyo7
    #1200
    köszönöm a segitséget !!!
    Majd végül rádtámad a tolószékével, mikor minden lángba borul és ekkor teleportálj mögé és gyorsan célozd a hátán a zöld folyadékot, mielőtt megfordulna...
    na ezaz ami nem mükszik kivetem a golyokat és nem támad rám nem borul
    lángba valoszinü valami nem koser a progival ezért nem megy
  • KlinikaHUN
    #1199
    a repcsi végében a golyónál az összes kar piros nálam,ez valami programhiba? már másodszor játszom újra az autosave-tól de hiába!
  • DarkSector
    #1198
    Oksy...
  • Alvinti4200
    #1197
    nagyon szépen köszönöm a segítséget!
  • DarkSector
    #1196
    Ember azt nem montad, hogy az elején vagy.....!!!!!!!!!!!!!!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Először öld a mutánsokat, hogy manad legyen....ezután lödd a henger külső részén körbe a narancssárga kis hengerkéket (körbe vannak, úgyhogy nézd meg minden oldalról, hogy nem hagytál-e el esetleg).....Ha megvan akkor annyi a pajzsnak....Ezután szedd ki a golyókat és ejtsed a földre őket hogy széttörjenek (bal CTRL váltás kéz ikonra és ezután f-el használhatod a képességet...)....Majd végül rádtámad a tolószékével, mikor minden lángba borul és ekkor teleportálj mögé és gyorsan célozd a hátán a zöld folyadékot, mielőtt megfordulna...

    Ha így sem műkszik, akkor vagy a játékkal van gond, vagy veled....
    Sok sikert....
  • DarkSector
    #1195
    Gondolom már átugráltál a darus részen, ahol a motorcsónakos faszik jönnek...ezután:
    Egy helyen találhatsz egy bódét, és itt a 2 ember kinyírása után a falon egy dobozban lesz...
  • Evin
    #1194
    Ha visszaolvasol, legalább 2x le van írva, hogy kell ezt a részt megcsinálni.