1713
  • raven87
    #1153
    Jobb oldalt... fel nézel... jééé cső... átmászol. :)
  • gaben104
    #1152
    Sziasztok Gamerek!!! HELP kellene! Elakadtam! Ott járok ahol 1nőt kell megölni(?) Én kinyirtam aztán..... nem tudom mi van . alattam víz, a pálya jobb oldalán van egy létrás hely de nem tudok lemenni és átmenni a halott döghöz.Teleportálni próbáltam (nem nagy sikerrel)Hordókat meg az "erővel" mozgatom de ahogy észrevettem semmi értelme....Ha adnátok 1 kis támpontot előre is köszi.

  • csavajda
    #1151
    köszi
  • AtiRadish
    #1150
    van.
    Olvas vissza. kb minden nap leirjuk.
  • DarkSector
    #1149
    Uccsó főellenségre van gyógyír??????????
  • mike0013
    #1148
    ööm:)
    hoppá, hogy az lenne az:D meglesem, htx
  • DarkSector
    #1147
    3-4pisztoly töltény elég, csak teleportálgass az ember mögé és lődd meg gyorsan a palackot a hátán, mikor megfordul az ürge addigra vissza térsz a testedbe és megint háttal lesz.....és ezt ismételd meg....
    Vagy odacsalod őket a sárga robbano hordókhoz, vagy telepatikus úton eléjük ledobod a sárga hordókat amibe belelőnek a lézerrel, miközben téged ölnek és így előttük robban fel, csak legyél elég messze tőlük...
  • DarkSector
    #1146
    4 SARKÁBAN LŐDD SZÉT AZOKAT A DARÁZSMINTÁS FASZOKAT....
  • csavajda
    #1145
    ja és a sárga ruhás embereket hogy lehet a legkönyeben kinyirni
  • csavajda
    #1144
    csá
    ahogy lemegyek a csatornába ot van 5 karika ajto de 4 elvan zárva piros valamivel
    mit kel csinálni
  • DarkSector
    #1143
    A karikázástól balra az első lépcsőfordulónál van a falon egy barna doboz.....
    A henger jobb oldalán fejmagasságban kilóg egy kicsit.....
  • Colton
    #1142
    ott van!! be van karikázva!!
  • Hellsing47
    #1141
    pedig rajta van a képen is :D
  • mike0013
    #1140
    Egyszerűen nem bírom megtalálni a computert, vagy talán valami más itt a megoldás:S?
    nem birok rájönni help me, please, köszönöm előre is

    kép: KATT
  • DarkSector
    #1139
    Cső a vonatba hol találom a kártyát????
    Az a rész után vagyok, mikor a vonat hátuljáról kell lövöldöznöm és egy távcsőves puskával vállon lőnek......és háttal a földre zuhanok, majd valami csoda folytán már a hasamon fekszem és onnan már csak 5-6 védtelen faszit kell megölnöm....
  • Shep
    #1138
    lapulj a falhoz úgy hogy a fickó balra nézzen.
  • heringer
    #1137
    Hy!elakadtam ott ahol a nő van meg a csávó 1 asztalnál,a nő megnyomja a távirányitot és utánna eldobja és ilyen piros lézer kapuk jönnek felém,és akármit csinálok meghalok!!
    segitsetek!!!
    pssslll!
  • Seagal
    #1136
    Mindenesetre köszönet az egész fórumnak mert ahányszor megakadtam, mindig ez a topic segített. Komolyan mondom, én még játékban ennyiszer nem akadtam el, mint ebbe.Pedig végigtoltam a max payneket meg a Thinget(pedig az aztán nehéz volt) és egy csomó mást gond nélkül. De ez az Infernal mindig kifog rajtam...
  • DarkSector
    #1135
    Nem nehéz, mert kiírja a gép mikor először kell használnod őket, utána meg már csak eszedbe jutnak a dolgok!!!!!!!!!!
    A zsírság meg igaz....
  • Seagal
    #1134
    Köszi, műxik! Télleg zsír a gém, de ezek a gondolkodós,fejtörős részek krva nehezek.
  • DarkSector
    #1133
    Asszem bal CTRL+egérgörgővel válts a jobb alsó sarokban a kézre, majd nyomd meg az F-et és akkor a szemben látható kapu elé a kis dobozokból tudsz építeni lépcsőt és átugrani....
    A gondolatoddal mozgasd a tárgyakat, szerintem nagyon sirály!!!!!!!!!!
  • Seagal
    #1132
    Bocs, itt a működő link:
  • Seagal
    #1131
    Cső,segitsetek ha tudtok lécci. Most végleg elakadtam, annál a résznél amikor a kamion bemegy az épületbe. Már mindenkit kinyírtam, de nem tudok merre menni, mert minden ajtó zárva van. És teleportálni se tudok.
    Itt akadtam el:
    http://kepfeltoltesbcs.extra.hu/files/snap11175245214.jpg
    Előre is köszi!
  • csavajda
    #1130
    köszi
  • Randelz
    #1129
    A gőz után van egy drótos ajtó és mögötte lépcső oda felteleportálod megad és ott van az gép
  • csavajda
    #1128
    CSÁ
    A MISIO 2 BEN HOL VAN A SZÁMITOGÉP MIKOR ELÖTE A GÖZT KAPCSOLOD KI EZ AZ ELEJÉN VAN
  • Rash87
    #1127
    Jah,és akkor csinálja ezt,mikor betöltöm a mentést... Direkt van kb. 5 mentés,mindegyiknél ezt csinálja.
  • Rash87
    #1126
    Miért csinálja ezt a **** játék,h feltelepítem,1 napig jó,aztán RunTime Error...S az EXE-re hivatkozik :|

    ha ismét felteszem max. jó 1 napig,és megint ezt csinálja.
  • TCelica
    #1125
    Hello.
    Elakadtam a pincében ahol vannak a lézerek és teleportálni kell.
    Mikor megjelenik az a csik hogy mennyi időm van hogy odamenjek a lézert kikapcsolni, akkor mijen gombokat kell nyomni vagy mit kell csinálni mert nekem sehogy sem sikerül.
    Légyszi segítsetek már. Előre is köszönöm. Halika.
  • csavajda
    #1124
    köszi eröl el is feledkeztem
  • DarkSector
    #1123
    Cső én nem vágom ezt a kódot, mert nem voltam labirintusban még, de ha lenyomod az y-gombot, akkor nem tuod eltéveszteni....
  • raven87
    #1122
    Milyen kódra gondolsz?
    Ahol kód kell ott a különleges láttással kell megtalálni. Valahol a közelben lesz.
  • csavajda
    #1121
    csá
    a labirintusba a kodot hol találom
  • raven87
    #1120
    Lucinál az a lényeg, hogy kiszaladj a pálya szélére. Ott már nem ér el. Majd lövöd és mikor leguggol akkor oda mész ahoz a konzolhoz amelyik világít és aktiválod. Majd felszaladsz a lépcsőn és a nagy gömön is aktiválod a kis kiálló mügyürt. Ezt 3x kell megcsinálni és legyőzted Lucit és jön a "hosszú" Outro. :)
  • dracox
    #1119
    csáá..megmondaná hogy ekll kinyírni black-et??a végén az örödg amikor átalakul óriássá..addig meg vok hogy a hasát kell lőni és össze györnyed de utána nem tom mit kell..
  • csavajda
    #1118
    megcsináltam
  • csavajda
    #1117
    csá megint elakadtam hogy lehet kinyirni azt a csávot a szabadban
  • rolika43
    #1116
    cool a gém, most fejeztem be.
  • cornellred
    #1115
    hát végig toltam a gémet és amekkora lelkesedéssel álltam neki akkora csalódás volt a vége.hosszúságban vetexik a max payne 2vel:S simán lehetettvolna még majdnem ennyi küldetés. Ja és sajnálattal tapasztaltam hogy a 176os hozzászólásban belőtt autós screenshottal sem találkoztam:(
  • csavajda
    #1114
    megoldodtam köszi