210
Superman Returns
  • Magoo
    #130
    Igen láttam....de nem tudom miért kell itt adnod a nagy fiút, hogy egyből lebarmozol. Ha neked ez jól esik...bár akkor a te mércéden te mi lehetsz :D
    Imádom az ilyen IQ fightereket.
    Majd belökök linket....ha időm lesz rá.
    Ahogy látom neked túl sok időd van. vagy dolgoznod vagy tanulnod kéne...javasolnám a jómodort a sok matyizás helyett! pápá :D
  • vg
    #129
    Kérnék szépen töled egy külföldi forrást, ahol azt írták! Mellesleg te láttad a második részt, te barom!?!
  • kill3r22
    #128
    Hi all! ma én is megsastam a filmet!!! 70% hangerö helyett kaptunk 82%-ot még jo h haver a teknikus :P:) hát nekem végem lett a filmtöl....mivel én superman fan vok ezért számomra ez a film etalon lett....mint hangilag mint filmileg
  • Magoo
    #127
    Te vg!
    Amúgy az eszméletlen bunkó stílusod mellett remélem elmúltál már 10 éves.
    Nem azt mondtam hogy én eröltetetm másra a hülyeségemet, hanem több forrás meg azt mondja hogy a 4. után játszódik.
    De nyugodtan olvass utána. Ja és ne csak magyar helyeken olvasgass...vagy csak az megy neked? na mindegy, nézz utána.
    Lehet nem igaz, de akkoris sokan mondják. szal ahogy te mondod "csöcsi"
  • xido
    #126
    hihetetlen,hogy Forgách Gábort mostanában mindig a legváratlanabb esetekben veszik elő,amikor rohadtul nem őt képzelnéd el és nem is illik oda:))
  • vg
    #125
    Miért furcsa? Szerintem csak egyszerüen csoró a mama... Te melyik országban élsz? Magyaroszágon is így van azt hiszem!
  • vg
    #124
    Miért ne lehetne? Probálj egy torrent keresőt...
  • busman001
    #123
    jah amúgy meg télleg először furcsa h a kent mama az oldtimerével megy megnézni a meteorbecsapódást aztán a következő jelenet h a daily planetben mindeki a legújabb samsung lcd tvken nézi a híreket:D
  • busman001
    #122
    na megnéztem a filmet. atomjó csak ajánlani tudom!!!
  • Újsreek44
    #121
    le lehe ezt tölteni vhonnan feliratosan, vagy szinkronosan???????????,
  • vg
    #120
    Nézd meg imdb.com-on Richard Donner-t bazmeg!
  • Quantumleap
    #119
    Ebben tévedsz. Csak az elsőt rendezte Donner, a második-harmadikat Richard Lester, a negyediket pedig Sidney J. Furye.
  • vg
    #118
    Valószínűleg azért a 2 résztől lett folytatva, mert azokat Richard Donner rendezte, és azt tartották igazi Superman filmeknek. Ennyi.
  • Quantumleap
    #117
    Láttam őket. Szerintem nem rosszak. A 3. direkt attól jó, hogy egy kicsit poénos is. De megbuktak vagy nem buktak meg, ettől függetlenül szerintem ott kellett volna folytatni, ahol abbamaradt. Mostmár minden sorozattal ezt fogják csinálni, aminek az utolsó 1 vagy 2 része bukás volt? Semmisé teszik őket, és helyükbe forgatnak epizódokat?
  • vg
    #116
    Nyilvan mert annyira szar lett... nézd meg, és rájössz!
  • Quantumleap
    #115
    De én akkor sem értem, hogy miért kellett a 3. és 4. részt semmissé nyilvánítani?
  • vg
    #114
    A 2. rész után játszódik 5 évvel, bocsi csöcsi! Neked nehéz felfogni! Ez már a sokadik ilyen húzásod, amikor a saját baromságodat akarod másokra ráelölteni! Elég volt!

    "Talán mégsem tudja mindenki, ki az a Superman, de hát nem véletlen,
    1978-ban és 1980-ban mutatták be a két klasszikus Donner-féle adaptációt a kékruhás, piroslebernyeges szuperhősröl, és azóta sokan nőttünk fel. A Superman visszatér ezeknek a folytatása, a történetben öt év kihagyással. Ezalatt Superman a bolygóján járt, ellenőrizte, hogy tényleg mindenki meghalt, de arra nem számított, hogy a Földön sok minden történik ezalatt. "Miért nincs szükségünk Supermanre?" című cikkel fut be például szerelme, Lois Lane, a Daily Planet sztárriportere."


    Forrás
  • Magoo
    #113
    Apropó...nem tudom ki a szinkronrendező de én Lex-nek Szakácsi Sándor-t adtam volna. Ő lett volna a tökéletes.
    A többi szinkronhangot nem tudom kicsoda, mert nem láttam szinkronosan a filmet.
  • Magoo
    #112
    Nem tudom miről beszéltek. Nem a 2. rész után játszódik 5 évvel. hanem a 4. rész után játszódik 5 évvel. Miért olyan nehéz felfogni?
  • Quantumleap
    #111
    Ez fura, mert Supermant azokban is ugyanúgy Reeve játssza, meg a többiek közül is majdnem mindegyiket. De így viszont még nagyobb marhaság volt bele a mobiltelefon (80-as években!). Meg szerintem nyugodtan játszódhatott volna a négy után is, elvégre az is Lex sittrevágásával végződik. Miért kellett ezt így csinálni? (Persze spoiler van a hozzászólásod végén, ha úgy, ahogy van, csak poén, akkor sorry.)
  • Solid Snake GH
    #110
    Én is ma voltam megnézni, összesen 7-8 ember lehetett a teremben, ami azért picit durva, de végülis így legalább nem volt akkora zaj (persze egy kiskölyök azért zajongott néha).

    Bryan Singernek és csapatának csak gratulálni tudok, kitűnő film született. Nagyon vártam, és várakozásaimhoz képest még jobb lett.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kedvenc jelenet: amikor Superman kómába esik és kórházba kerül, ahol élet-halál között lebeg és a kórház előtt tömeg gyűlik össze, hogy imádkozhasson a szuperhős életéért. Na az a jelenet mindent visz. Lois és Jason látogatása pedig az a bizonyos pont az i-re.
  • Rohamoszti
    #109
    Elég annyi is hogy más filmben kit szinkronizált. :)
  • Solid Snake GH
    #108
    Supermanét nem tudom, de Lexnek Forgács Gábor.
  • Solid Snake GH
    #107
    Nem halt meg Martha Kent, mert ez a film az első két rész után játszódik öt évvel. Tehát a Superman 3-at és 4-et tekintsd soha el nem készültnek. :)
  • Rohamoszti
    #106
    Látom mozikban szinkronnal nyomják...Aki már látta megtudná mondani ki superman és lex magyarhangja?:)
  • Quantumleap
    #105
    Most voltam megnézni:

    b]SPOILER![/b]

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem rossz. Hozza a megelőző részek színvonalát. A főszereplő jól hozza a figurát, Spacey is remek Luthorként. A gyerek dolog nekem is elég fura volt. Amúgy mindössze két fenntartásom lenne:

    1. Javítsatok ki, ha tévedek, de Clark/Superman anyja nem halt meg? A 3. részben mintha erre hangzana el utalás.

    2. Elvileg ez az epizód 5 éveel az előző eseményei után játszódik. Véleményem szerint éppen ezért mobiltelefon hülyeség volt bele.
  • vg
    #104
    Uraim! Volt szerencsém volt az Origo klubbal megnézni ma este a filmet! Iszonyat jó a film! Kicsit összeszorult a szivem amikor elkezdödött a film, minden a "régi"! A hangokat, a képet,a zenét, az animácókat felülmulni nem igazán lehet! Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy a történetben van egy dolog, ami teljesen értheteten, hogy miért kellet... szerintem az évszázad leghülyebb dolga, ami soha nem volt képregényben...

    9/10

    [spoiler]A kisgyerek a filmben Superman gyereke...
  • EmIn3m02
    #103
    akkor nem
    de szerintem annak is hasonló a minősége
  • 1Obi1
    #102
    Superman Returns V O Sub Spanish Telesync Www Estrenosdivx Com

    Ez az?!
  • EmIn3m02
    #101
    #98
    ez az :)
  • 1Obi1
    #100
    Hello!
    Én most a spanyol feliratosat szedem le, állítólag az az eddigi legjobb minőségű verzió.Képet nem találtam belőle.3 óra múlva lejön:)
    A mérete 1,35 gb.
    Ha valaki látta már a film, plíz írjon róla minimum egy rövidet.
  • kill3r22
    #99
    Off
    Nekem a 265 megás verzió van meg modemmel szedtem...az a zsír minöség :):):)
  • Sil3nt
    #98
    OFF:
    kicsit nezhetobb verzsonn: Superman.Returns.XViD.TS-maVen



    ON:
  • Magoo
    #97
    Attól még a sorozat készítői kijelenthették, hogy nem lesz superman ruha!
    Szal te "buktad be". Nem tom mér kell neked mindíg kötözködni. Járj utána a dolgoknak te nagy ember
  • vg
    #96
    "A smallville-ben legalább kikötötték, hogy nem lesz ilyen ruha (már amennyire én tudom)"

    Ezt most erősen bebuktad, mert még az első évadban volt a Smallville-ben Clark-nak egy látomása, amiben látta magát, mintha hátranézne lobodni a köpenyét.
  • fiX men
    #95
    Akkor ezt jól megcsinálták!És dícsérem az ízlésedet!
  • Magoo
    #94
    Az X-men sztem tökéletes úgy ahogy van. :)
    A genetikai mutációval minden megmagyarázható :)
  • fiX men
    #93
    És mi a véleményed az X-men-ről?
  • Magoo
    #92
    holnaptól asszem
  • Crazy Mate
    #91
    Mikortól megy a mozikban?