210
Superman Returns
  • knightbali
    #170
    Szerintem a Pók3 sokkal nagyobb durranás lesz.
  • Gabe18
    #169
    A filmkritikák 90% szerintem is elképesztő marhaság.De mivel bennem a film megnézése hasonló gondolatokat váltot ki,ezért emeltem ki hogy kivételessen egyetértek sok részével.Egy Superman kedvelőnek,aki rég óta szereti,lehet hogy ez egy szuper(man) film,de én nem vagyok az.
  • Quantumleap
    #168
    Mostmár van fent a www.feliratok.hu-n.
  • grebber
    #167
    Jó film végén megkönnyeztem rendesen :(
  • kill3r22
    #166
    igy van....faterom is aztmondta áhh superman kamu..azt ma megmutattam neki dvd-n a repcsis részt bazz és leült és végignézte és bejött neki pedig faterom 56éves ...ez csoda h neki teccik egymai film
  • InfectedMann
    #165
    ezt csak megerősíteni tudom... vmi hasonlót akartam írni, de felesleges...

    ma megnéztem moziban... nagyon bejött... rosszabbra számítottam és jóval többet kaptam... kellemesen csalódtam...
    hallottam olyat, hogy nyálas... de istenem... a legtöbb szuperhősös filmben van csöpp csöpp... meglehetett volna már szokni...
    de már azt is megszoktuk, hogy a magyar népnek semmi sem elég jó...
  • gomoo
    #164
    hy all
    letöltöttem csak ugye nem feliratosan a a baj hogy nem találok hozzá feliratot és amit adtak hozzá azt webesen tom csak +nyitni azt hogy tudnám hozzákapcsolni a filmet??Előre is kössz a választ!!
  • kill3r22
    #163
    mondjuk azért arra kiváncsi lennék mi nem teccett benne....nemhiszem el aki moziban nézte nem teccett neki pl a repcsis rész
  • jozsivagyok
    #162
    jaja :D
  • kill3r22
    #161
    Izlések és pofonok tudod....nem techet mindenknek! :)
  • jozsivagyok
    #160
    én szerettem és mégse lett olyan :>
  • kill3r22
    #159
    aki szerette a régi részeket annak ez a film az pont olyan lett mint amit várt és szeretett volna!!!
  • jozsivagyok
    #158
    sztem nem lett nagyszám
    1-2 sokkal jobb volt
  • EmIn3m02
    #157
  • kill3r22
    #156
    hát a mozinetes kritika sztem egy fizetett lehuzás.....ekkora faszságot h lehet irni...majdnem h aztmonjdja h a smallvile jobb bazz..vérbeli supermen fanoknak ez isten film mint pl a terminator mittomén hány év után jön a remake azt brutális....meg egyébként is a kritikát általába ojan ember irja akit abszolut nem érdekel a film....van eksön romantika gyepa...csöpögés....mi kell még? ne mondja nekem senki aki szereti amozit a jo akciokat meg a hangot annak nem teccene a repülös rész a filmben....extra látványos....hát egy mai filmkedvelönek ilyen is kell nem? mondjuk valaki azért nem nézi meg mert aztmondja ohh supermen áhh csak andersen mese de hát pont ezért nem tartom kamunak mikor egy fél hajot emelget meg több tonna követ hát pont ez a lényeg mert ö a Superman....pont mint a mátrix esetében sokan azért nem nézték meg mert aztmondták áhh repül meg ijenek kamufilm..csak épp azt nem tudták miért tud repülni.....
  • jozsivagyok
    #155
    lol
  • Quantumleap
    #154
    Ezt a bűvös csókot az egyetlen gáz dolognak tartom a II.-ben. Ilyen alapon Supermannek paráznia sem kell, hogy ha valaki megtudja a titkát, mert elég egy csók. A képregényben ilyen képességről, ha jól emlékszem, szó sem esett. És még azt nem értem, hogy akkor Lois agyában hogy éltek tovább az események?
  • Tatyla
    #153
    de a végén el is felejtette vele egy büvös csókkal...
  • jozsivagyok
    #152
    biztos hogy nem mert a csaj megtudta a 2. részben hogy clark=superman
    ugye mikor bele eset a tűzbe és semmi baja nem lett
  • gamerboy91
    #151
    tegnap én is megnéztem..
    Hát nemtom.
    Én ha megnézném a régi filmváltozat(ok) egyikét és ezt újra akkor inkábba régi.
    Az nem teccett még h amikor Superman a végén Lex L. harcolna annyiszor rugdossák ütik szerencsétlen Szuperment.
  • busman001
    #150
    ebben a kritikában sem írják h ez most a 2. rész után folytatódik-e.
  • Gabe18
    #149
    Hát megnéztem az imént,és engem annyira nem kápráztatott el...
    A Mozineten lévő kritika most kivételessen szerintem sokban igaz.Valahogy régimódi az egész,a cselekmény igen lassan döcög előre,és bizony én is ugy lettem vele egy idő után hogy "na mostmár érjünk a végére mert unom".
    Mondjuk aki kifejezetten "Superman fan" annak lehet bejön majd,én nem vagyok az,igy viszont ez csak egyszer meg lehet nézni kategória.
  • Magoo
    #148
    értettem én korábban is :)
    csak arra céloztam hogy a korábbi filmekhez képest. tehát nem azt a gagyit folytatták, hanem elölről csinálták meg igényesen ahogy azt kell ;)
  • Bucser
    #147
    NEm tudom melyik szót nem értetted korábban? A BATMAN esetén nem módosítottak semmit hanem visszatértek az eredeti vonalra! Amit a képregény is lefektetett!
  • vg
    #146
    Ezek nem voltak benne a moziverzióban...




  • EmIn3m02
    #145
    na megnéztem
    hihetetlen kurvajó film,abszolut visszaadja a régi superman filmek hangulatát,teljesen kirázott a hideg mikor meghalottam a régi zenéket
    nálam 10ből 10 a film,ennél jobb nem lehetett volna
  • EmIn3m02
    #144
    maven-eshez kinnt van egy felirat (H)
  • Prof William
    #143
    Az 1 sztoriját követi?

    Kripton bolyó felrobban--- kisgyerek kisürhalyóban menekül---házaspár felneveli---elmegy az anktartiszra- rájön hogy ő szupergyerek-- eksön.
  • Quantumleap
    #142
    Valami gondjaid vannak a magánéletben? Minden bizonnyal az itteni hülyeségeidre szoktad kiverni.
  • macselek #141
    tenx
  • vg
    #140
    Ez hosszú, nem olvasom el... Szeretettel várjuk a külföldi linkedet ami igértél!
  • Magoo
    #139
    nem is tudom kinek van már büntető pontja...
    aki a nevedre kattint látja a stílusod a büntetőpontnál. na most röhögj aranyapám :D
    Bírom az olyan embereket akinek neten ilyen nagy arca van, a való életben meg egy értelmes mondatot sem tudna kinyögni. áhhh mindegy részemről ez a dolog lezárva. Ezután nyugodtan beszólhatsz, ignorálni fogom az hozzászólásaidat.

    De hogy végre On topic is legyen valami. A film sztem Superman viszonylatban jó. A régi filmeket felülmúlja, de akkoris számomra az alap koncenpció röhejes. Van aki alapból nem ül be egy kék sztreccsruhás röpködő csávó filmjére...és megértem őket. Azonban ha módosították volna az alap felállást a filmnél mint mondjuk a Batman-nél, akkor amerika fellázadt volna egyhangúan ez tuti.
    Mindegy...van itt X-men ami legalább érthető sztorit ad és még a ruhák és az akciók is jók benne. :)
    Nekem a Superman Visszatér = 10/6
    Egyébként nekem a Batman Begins jobban bejött mint ez. Az X-men 3. része pedig magasan felülszárnyalja ezt a látványmozit.
  • macselek #138
    Bátyám látta a filmet, de én még nem. Érdemes letölteni?
  • vg
    #137
    Szerintem elég. ha valali elolvassa a te hozzászólásaid mondjuk ebben a topicban...
  • Magoo
    #136
    ez a vg nagyon nagy arc....vagyinkább túl nagy arc.
    én nem foglak itt szidogatni téged mert elég ha valaki olvassa soraidat az egész SG-n.
  • R9
    #135
    lol nem is tudtam hogy van 3 meg 4
  • knightbali
    #134
    Bazz mi magy itt.
  • vg
    #133
    Heh, "másodlagos rendezője" Bazzzzz! Te atomhülye! Pár érdekesség neked, és Magoo szintű barmoknak, akik állandóan baromságokat beszélnek, és teljesen biztosak benne, hogy igazuk is van...!!!

    Originally, Richard Donner had filmed Superman talking to his father for Superman II (1980), but Marlon Brando sued for (and won) a percentage of the profits of the first film, so the producers had his scenes removed, and they were replaced by those with Superman's mother instead. The lawsuit also resulted in him receiving a share of the proceeds from this movie - even though he doesn't appear. These scenes with Brando are now set to appear in the 2006 film Superman Returns.

    Giving credence to Margot Kidder's 2004 claim that enough footage exists for a Richard Donner directed cut of Superman II (1980) to be released, the 1984 ABC Television broadcast of the film used over 30 minutes of footage deleted from the theatrical release, almost all of it Donner-directed footage. Among the scenes deleted but used in the ABC print of the movie Superman flying past the Concorde (a scene intended for the first film). Extra dialog between Luthor and Otis in the jail. Extra dialog between Luthor and Eve flying to and within the Fortress of Solitude. The death of the young boy trying to escape East Houston, Idaho The soufflé. A scene between Superman and Lois. Nearly fifteen minutes of extra footage with Gene Hackman, including a pivotal scene within the Fortress where Luthor begs forgiveness from Superman and The Man of Steel decides to risk trusting him.

    In a 2004 interview, Margot Kidder claimed that there are indeed enough scenes shot for this sequel by Richard Donner "somewhere in a vault" to make his own cut of the film. A website therefore started a petition for Warner Bros. to allow and sponsor Donner with his own cut of Superman II (1980).
  • Quantumleap
    #132
    De akkor is uncredited. Vagyis a 2. résznek csak másodlagos rendezője. Mellesleg ezt a k*cs*g stílust otthon lehet felejteni! Szóltam én hozzád tapló stílusban?!
  • vg
    #131
    Ennyit rólad...