3581






A WAREZ TÉMÁK, WAREZZAL KAPCSOLATOS KÉRDÉSEK KERÜLENDŐK!
MAGYARÍTÁS!



  • Menő
    #3457
    Érdemes végigvinni egyszer kétszer.
  • And5
    #3456
    Ja, látom ez benne van a FAQ-ban. :D
  • And5
    #3455
    Én most fogom kipróbálni, valahogy eddig elkerülte a figyelmem. Ha jól látom Doom3 enginel megy a gém, igaz ?
  • Menő
    #3454
    Valaki játszik még ezzel a jó kis játékkal?
  • ffxi
    #3453
    Oh... pont ma D.U sikerült magamtól rájönnöm. Nem értem mért vártam ennyit, vagyis túl hamar feladom :P
  • mascarun
    #3452
    Keress egy végigjátszást!
    Ha itt visszanézel már asszem dobtam be egy linket rólla!
  • ffxi
    #3451
    Az ajtó zárva és jobb oldalon van ez a számsor. És van a sarokban egy autómata gépágyú, amely mindig lő.



  • ollie
    #3450
    screenshotot szeretnénk
  • ffxi
    #3449
    HELP!!!
    Itt hogy kell tovább menni? THX előre!!!
  • blinty
    #3448
    köszi! sokat segítettél:D de már nem kell....
  • ollie
    #3447
    De.
  • blinty
    #3446
    üdv! nem tud valaki serial kódot a prey-hez?
    köszi!
  • ollie
    #3445
    A Prey-t lehet, a többit nekem sem sikerült.
  • PunkZoli
    #3444
    most láttátok hogy kitették az id játékait? ^^
    egygondom van hogy a returnto castle wolfomat nem tom serial alapján beaktiválni:( ..na de off off , sry:)
  • ollie
    #3443
    Lehet.
  • PunkZoli
    #3442
    konzolle és show_fps 1
    ha jól emlékszem... doommotor ugye ami quake motor klón:D akárkiakármitmond:D

    lenne nekem is egy kérdésem:
    hogy a bolti dobozos verziót hozzá lehet rendelni a steam accounthoz?
  • daneelolivaw
    #3441
    hali mindenkinek!
    prey-ben hogy tudom emgnézni az fps-számot?
  • jojo
    #3440
    megoldódott közbe.
  • jojo
    #3439

    olyan helyen vagyok, ahol 4 ilyen masinaindító állvány van.
    a 4 burokból 3 megy, egy nem,
    semmi ellenség, semmi teendő, semmi másodlagos (szellem menetel)frunkció nincs.
    alul egy pajzsfélén jöttem át, felettem pedig egy forgó venti megy, áthaladni rajta lehetetlen.
    a 4 burkot szellem menetbe ki lehet kapcsolni, de nincs megoldás.
    vagy van?????????
  • mascarun
    #3438
    melyik mentés kellene neked
    nekem van egy a végéről elrakva ha érdekel
    de ha itt visszakeresel akkor van valahol egy végigjátszás is belinkelve
    nem olyan nehéz ez a játék csak szét kell nézni
    a főldőn miegymás!
  • ollie
    #3437
    legújabb patch?
  • lacaaa2
    #3436
    Sziasztok szeretném kérni a segítségetek felraktam a játékot és ha elindítom akkor előjön a játék elején a kép Prey felirat és ennyi még a feladatkezelő se jön elő lefagy esetleg ha tudja valaki a választ megköszönöm
  • Doom 4
    #3435
    mentést honan lehet lezsedni? googlen kerestem mér egyszer végigvittem csak elvesztek a mentések
  • IMYke2.0.0.0
    #3434
    Most már besétálhatsz egy boltba is... nem vészes az ára.
  • #3433
    Nekem lyan problémám lnne hogy amikor el akarom indítani a játékot bejön a fekete képernyő és után kiirja hogy hibát észlelt ezér leáll ! Valakinek van valami ötlete ? A Reloaded verzió van meg .
  • Doom 4
    #3432
    őőőőőő ha jól emlékszem amikor bqemész az ajtón abba a termebe akkor ha lőttél néhányat beléjük akkor menj szembe azzal az ajtóval ahol bejöttél a falhoz és ha a fal felé nézel onnan balra kéne kinyílnia de csak gugolva tudsz kimenni
  • Axon
    #3431
    Én már rengeteget lőttem őket és közben rohangáltam körbe, hátha megnyílik az az ajtó, de eddig semmi nem történt. Még azt sem mondhatom, hogy figyelmetlen voltam, mert eddig már nettó több órányit lövöldöztem a szellemgyerkőcöket.
    Lövöm még őket egy kicsit, aztán letörlöm a Preyt.
  • Doom 4
    #3430
    lőd a szellemeket és akkor egy ajtó résnyire kinyillik majd de nem sima ajtó hanem olyan ami felfelé nyílik
  • Axon
    #3429
    Elakadtam annál a résznél, ahol két szellemgyerek jelenik meg és sz@rrá lőnek. Visszaolvastam vagy 50 beírást, de nem volt erről szó. A végigjátszásban annyi van, hogy menjek ki a résnyire nyitva levő ajtón. Na ilyet én nem találtam, pedig már napok óta pöcsölök vele.
  • ollie
    #3428
    Szerintem a legújabb patch-el már lehet állítani widescreen felbontásokat.
  • Doom 4
    #3427
    nem tom hogy kell de vlamelyik topikban láttam már leírva valahogy át kell írni az adatokat vagy nem tom de miért akarsz te olyat ?
  • Shader
    #3426
    hello nem lehet valami patchel vagy ne mtudom hogy megoldani hogy a szélesvásznu felbontásokat is el lehessen érni?? thx
  • Prince of Máté
    #3425
    IGen, mostmár télleg ott van, csak kár h 1 fps-t se javult:)
  • Prince of Máté
    #3424
    Ja akkor ez a baj...
    Nincs fennt, most töltöm.
  • ollie
    #3423
    Ezek szerint mégsem sikerült...

    Settings -> System -> Advanced Settings -> Multiple CPU/Core



    Ugye fent van a legújabb 1.3-as patch?
  • Prince of Máté
    #3422
    Hát én végignéztem, de nem találtam sehol....
  • ollie
    #3421
    A menüben a beállításoknál. Mit kell ehhez parázni, csak végignézed a beállításokat. Asszem multi core cpu a neve. De vigyázz, mert bugos lehet (mint pl nálam is), és 1 perc alatt az ötödére esik olyankor az fps. Persze ha nem jön elő ez a bug, akkor nicsn gond.
  • Prince of Máté
    #3420
    Hol lehet a QUake 4ben bekapcsolni?
    LÉCCI SEGÍTS!
  • Rage47
    #3419
    jah meg amit elfelejtettem írni. anélkül miért nem teszed fel? írtó jó kis game ám :p
  • ollie
    #3418
    Ja, jó kérdés. A Quake 4 kihasználja, legalábbis be lehet kapcsolni. Feltételezem, hogy a Prey vagy alapból kihasználja, vagy valami ini file-ban be lehet kapcsolni (nincs ilyen beállítás a játékban).