7165
  • FrancescoTotti
    #6163
    Lehet, hogy a klubhűség.
  • takibalint
    #6162
    Na ennek ennyi.

    Lukas Podolski visszatér Kölnbe a szezon végén
    Mint arról már vasárnap este hírt adtunk, megegyezett egymással az 1. FC Köln és a Bayern München, így Lukas Podolski, a „bőrnadrágosok” támadója visszatér a 2008–09-es szezon végén nevelőcsapatához.

    „Megegyeztem az 1. FC Kölnnel, és 2009. július elsejétől átigazolok a csapatba. Nagyon örülök, hogy vége lesz ezzel a velem kapcsolatos spekulációknak, és a karrierem szempontjából is hasznos lesz a klubcsere” – nyilatkozta Podolski.

    Azert nem hiszem el, hogy a Koln jobb ajanlatott adott, es nagyobb lehetoseg, mint a Roma.
  • takibalint
    #6161
    92 percben lotte a ROma a gyoztes golt.

    Atigazolasi hir? Valaki tud valami ujat? Podolski atigazolasarol van valami hir? Nagy a csend mostanaban.
  • takibalint
    #6160
    Torino-Roma 0:1 golszerzo Julio Baptista
  • campy
    #6159
    jófej szőke gyerek volt a nagymamám szerint xD
  • Rudee
    #6158
    Biztos nem informálódott kellőképpen.
  • FrancescoTotti
    #6157
    Kaplár inkább a teniszben van otthon :)
    Ettől függetlenül én bírom a búráját, de olyan elvarázsoltnak tűnik, hogy egy szavát sem hinném el a helyetekben :D
  • takibalint
    #6156
    Azert nem olyan rossz o. Vannak rosszabbak a sport 1-ben, etol fuggetlenul kinezem belole, hogy zoldeket beszel. Mint a hetvegen mikor azt mondta, most atadjuk a szot Gulyas Laszlonak, mire a Fulop javitotta ki ot.
  • gercse
    #6155
    :DDDDD
  • 9csöves9
    #6154
    Kaplárefből kinézed hogy vágja mivan?:D
  • takibalint
    #6153
    Most akkor hogy van az Olasz kupa lebonyolitasa?? A Kaplar F. a tv-ben azt mondta, hogy a Juve takaros elonyt szerzett a visszavagora a 3:0-as gyozelmevel a Catania ellen.
  • takibalint
    #6152
    Roma-Sampdoria 2:0
    20' Baptista
    53' Baptista

    Epp a multkor volt szo Baptistarol itt a forumon. A Milan ellen az elso golnal o adta be a labdat Vucsinicsnek, most meg lott 2 golt. Jo formaban van, es jol is jatszott a Samp ellen.
  • takibalint
    #6151
    Azt mar tudtam, hogy az Interrel jatszunk. Csak azt nem ertettem, miert hosszabbitasban dolt el a tovabbjutas. De koszi az infot.

    Amugy Csutortokon A SportKlubon Juventus kupameccse lesz.
  • Rudee
    #6150
    Így sorsolták.
  • FrancescoTotti
    #6149
    Hoppá. Akkor idén nem lesz Inter-Roma döntő, mint az elmúlt években.
    Hogy lehetséges egyébként, hogy egy ágra kerültünk?
  • Csesza
    #6148
    az Inter játszik veletek
  • FrancescoTotti
    #6147
    És kivel játszik a Roma?
  • Rudee
    #6146
    Erre az idényre változtatták meg.
    Új a lebonyolítási rendszer is, meg az is hogy még alacsonyabb osztályú (Serie D) csapatoknak is megvan az esélyük az indulásra.
  • takibalint
    #6145
    Miota dont 1 merkozes a tovabbjutasrol az Olasz kupaban?? Azt tudom, hogy a donto tavaly ota 1 merkozes.
  • takibalint
    #6144
    Ha azt mondod makos, azt ertem.
  • Prince23
    #6143
    mákos kis -moderalva- :)) (szerencsések)
  • takibalint
    #6142
    Ezt most nem igazan ertem.
  • Prince23
    #6141
    Hja.. makkerek vagyunk
  • takibalint
    #6140
    Legalabb megjatszottad az x-et? Bejott. 2-2 Kar hogy nem nyertunk, bar az 1-2 utan ez is jobb.

    Szerdan este 20:15 Sport1 Roma-Sampdoria elmaradt meccs. Meg szerencse, hogy akkor esett az eso, igy most lathatjuk a tv-ben. akor nem volt musoron.
  • gtasok
    #6139
    szerintem x
  • Rudee
    #6138
    Én azt hogy nem lesz nagy meccs,eközben 2-1re nyer a Milan.
  • totti10
    #6137
    2-1
  • FrancescoTotti
    #6136
    Mit tippeltek a nagy meccsre?
  • FrancescoTotti
    #6135
    Én figyelgettem Podolskit. Szerintem Vuciniè szintjét nem éri el, de azért nem ártana a csapatnak, az tuti.
  • takibalint
    #6134
    A lengyel származású támadó elárulta, hogy nem lenne ellenére, ha a Roma mezét ölthetné magára:

    „Hallottam, hogy a Roma érdeklődik irántam, azonban még nem léptek velem kapcsolatba az olasz klubtól – nyilatkozta az Il Giornalénak Podolski, majd a „farkasok” csapatkapitányáról beszélt. – Francesco Totti nagyon nagy játékos, 2006-ban pedig hatalmas lelkierőről tett tanúbizonyságot azzal, hogy súlyos sérüléséből felépülve játszani tudott a vébén.”

    „Nem lenne rossz egy csapatban szerepelni vele. Egy olaszországi kalandhoz amúgy is kedvem lenne – Luca Toni mindig azt mondta nekem, hogy jól menne ott a futball, és játékosként is fejlődni tudnék.”
    Podolski szívesen játszana Totti oldalán, de a Juve is lépni készül

    A Tuttosport szerint viszont a Juventusnál sem tétlenkednek. A fekete-fehérek ajánlatot készülnek tenni a 23 éves labdarúgóért, akinek 8.5 millió fontos vételára nem jelenthet problémát a torinói klubnak.

    Az már más kérdés, hogy Podolski valószínűleg csöbörből vödörbe kerülne, ha a Juvéhoz igazolna, mivel ott a szezon eddig részében remekül muzsikált az Alessandro Del Piero, Amauri csatárduó, ráadásul David Trezeguet is felépül előbb-utóbb, így még tán a Bayernnél tapasztaltnál is nagyobb lenne a konkurenciája
  • takibalint
    #6133
    Igen Bruno Conti most is a Romanal dolgozik. Azert sok lehetoseget nem kaptak az edzok. 4-5 meccs alatt sokat nem lehet bizonyitani. De en orulok, hogy igy alakult, mert igy lett Spaletinek lehetosege.
  • campy
    #6132
    fúú 2004-2005 ös szezon volt Rudi Völler azután mondott le, miután Totti nagyképűen egy meccsen a 11-est odaemelte a kapus kezébe szó szerint, de elsősorban a tragikus öltözöi hangulat miatt váltott 2 klikk alakult ki a egyik a Totti féle banda a másik a Cassano féle "nyalogépek" voltak szval eljött utána jött a Luigi Del Neri edzőnek akkor felhozta a csapatot olyan 7-8 helyre a végén 7. lett a csapat UEFA kupás helyen indultak, DE közben leváltották Del Nerit mert vagy nyert vagy kikapott a csapat és rengeteg gólt kaptak... ezután ideiglenesen Bruno Conti( a csapat legendája) ma asszem a sportigazgató jól tudom ugye? a Milan ellen debütált de kikapott a Róma asszem 2-0 ra utána 4-5 meccsig ült ez a Conti aztán jött 2005 elején Spalletti!!!!!!!!! azóta a Róma "megemberesedett" 2 2. hely a bajnokságban (2006-07 ill 2007-08) szezonban és ugye tudjuk hogy a Róma két negyeddöntőt játszott a BL-ben és mindkét alkalommal a gyökér Manchester ejtette ki őket az ominózus emlékezetes Doni alakítás a 2007 tavaszán volt mikor 7-1 re kapott ki a Róma hát ennyi lenne és Totti gólkirály lett a 2006-07 szezonban 26 gólt lőtt ha jól emlékszem evvel Huntelaar és Van Nistelrooy előtt ő lett az EU aranycipős
  • FrancescoTotti
    #6131
    Én nagyon kedveltem Völlert a német válogatott élén, pedig a germánokkal nem szimpatizálok.
    Játékosként sajnos sosem láttam, mert akkoriban még nem néztem focit.
  • 9csöves9
    #6130
    na a lényeget meg felcseréltem,szóval ő ugrott be Prandelli helyére a szezon első pár meccsére
  • 9csöves9
    #6129
    akkor volt az a nagy edzőkeringő.elvállalta Prandelli de a felesége betegsége miatt visszamondta,utána ment a Fiorentinába.a sorrendre nem emlékszem pontosan akkor volt ott Bruno Conti,Del Neri és Völler is.nem váltotta meg a világot pedig a szurkolók nagyon örültek amikor őt nevezték ki.ha jól rémlik tán 4 meccset kapott
  • FrancescoTotti
    #6128
    Mesélhetnél az edzői ténykedéséről, én sajnos már nem emlékszem rá.
    Azt tudom, hogy a német válogatottat vitte a 2002-es VB-n, aztán 2004-ben ment a Romához, ahol nagyon nem ment neki. Az akkori Diadora mez gyönyörű volt :)
    Sajnos össz-vissz ennyire emlékszem.
    Ki váltotta őt? Meddig maradt? Milyen helyezést ért el a csapat? stb.
  • campy
    #6127
    nem sok német játékos van valóban, de egy visszavonultat tudok mondani aki még a Rómáért is sokat tett Rudi Völlert:) sőt még edzőként is próbálkozott a 2004-es 2005-ös szezonban, de kiidegelték Tottiék ezért inkább a Leverkusen sportigazgatója lett mai napig...
  • campy
    #6126
    asszem ebben a szezonban még nem volt kezdő...
  • campy
    #6125
    Podolski 2006 óta a Bayern játékosa és ezalatt 47 meccse volt és 9 gólt szerzett összesen

    (azért a Kölnben ez a mutató 81 meccsen 46 gól beleértve a másodosztályt is)

    azt hiszem a római váltás jót fog tenni neki én kedvelem a srácot mivel sportember és remek focista
  • takibalint
    #6124
    Erdekes lenne, nem sok nemet jatekos van az olasz bajnoksagban. Azt tudja valaki, hogy miota padozik, iletve mennyi golt lott a Munchenben az elmult szezonban? Jo jatekos, de ez onmagaban keves. Baptista is jo jatekos, megsem szerzett tul sok golt meg. Bar jol jatszik, hasznara van a csapatnak, de Brighi es Menez kevesebb meccsen tobb golt lott mint Baptista, ha nem csal az emlekezetem.