7165
  • Rudee
    #6283
    Jövőre majd a spanyol 2. osztályba villog, nem megy sehova.
  • FrancescoTotti
    #6282
    Hétvégén Genoa - Roma, ugye?
  • campy
    #6281
    Dortmundba kellene mennie...onnan léphetne fel magasabb lépcsőfokra és Hajnal Tamás sokat tudna neki segíteni:)
  • takibalint
    #6280
    Szalai Adam utan erdeklodik a Palermo, Sampdoria, Genoa. NA es persze tobb nagy klub mas orszagokbol. Az en kerdesem, hogy a Roma miert nem erdeklodik? Nekik tenyleg kell csatar.
  • FrancescoTotti
    #6279
    Szerintem tutira nem. Ilyet nem mondhat.
  • takibalint
    #6278
    Azota mar olvastam. De en a totti szerzodeset kerdeztem az elozo hsz-emben, nem a lealdozo csillagot. Mindkettot olvastam azota. Amugy sokat szamit mit forditanak, neha nem is az van az eredeti kulfoldi cikkben, mint amit forditanak, szal lehet nem is ezt mondta Baptista.
  • campy
    #6277
    http://www.nemzetisport.hu/olaszfoci/serie-a-baptista-szerint-totti-csillaga-mar-lealdozoban-van-226874.html?

    parancsolj persze lehet félreértettem...csak annyit mondott nem őt teszi az első három helyre a kedvence közé pedig sztem megérdemelné h odategye...csak így fogalmazták meg h leáldozóban a csillaga!
  • takibalint
    #6276
    Ezt hol olvastad, mert en mast olvastam az alabbi cikkben. Akkor most mi van??


    Az AS Roma csapatkapitánya, Francesco Totti számára az elsődleges cél az, hogy a római alakulat Bajnokok Ligája-indulást érő helyen végezzen, új szerződésének megkötésével még várhatnak.

    Francesco Totti térdsérülésből próbál százszázalékosan visszatérni s csapatát a minél jobb szerepléshez segíteni. Az AS Roma a Bajnokok Ligájától az Arsenal elleni drámai tizenegyespárbajban már búcsúzott, a bajnokságban azonban még harcban van a BL-indulást jelentő helyek valamelyikéért.

    Az olasz támadó szerint kulcsfontosságú, hogy a fővárosi csapat a következő szezonban is induljon a legrangosabb európai kupasorozatban.

    „Alaplapvető követelmény a számunkra, hogy jövőre is induljunk a Bajnokok Ligájában. Az egész csapat, a szurkolók és a város számára is fontos, hogy kvalifikáljuk magunkat. Ahhoz viszont, hogy elérjük a céljainkat, túl kell tennünk magunkat a sérüléseken és a problémáinkon” – nyilatkozta Totti az Il Corriere dello Sportnak.

    A Roma csapatkapitányának esetleges szerződéshosszabbítása is lázban tartja a klub szurkolóit. Már korábban megírtuk, hogy Totti hamarosan meghosszabbíthatja 2010-ben lejáró kontraktusát, az olasz játékos számára azonban most nem ez a legfontosabb.

    „A szerződéshosszabbítás nem az elsődleges dolog az életemben. Biztos vagyok benne, hogy a klub megtalálja a legalkalmasabb időpontot, amikor leül velem tárgyalni” – mondta Totti, aki hozzátette: korántsem biztos, hogy pályára tud lépni a hét végén a Juventus ellen.

    A Romát jelenleg 46 ponttal áll – akárcsak a Fiorentina –, két egységgel lemaradva a még BL-indulást érő negyedik pozíciótól, amelyet a Genoa foglal el.
  • FrancescoTotti
    #6275
    Nagyon becsülöm őt, hogy ilyen kis pénzért is csinálja :D
  • FrancescoTotti
    #6274
    Kizártnak tartom, hogy ezt mondta a csapattársáról :D
  • campy
    #6273
    most hosszabbították meg 2012 ig Totti szerződését (32 éves) és évi 5.5 millió Eurot tehet zsebre!!! ő egy ikon Rómában nem csoda h hosszabítanak vele:)
  • campy
    #6272
    Baptista szerint Totti csillaga leáldozóban ->anyád!!!:S:S pff
  • takibalint
    #6271
    Szombaton Roma-Juve A sport1-en. 20:30-tol.

    Kivancsi leszek a Roma osszeallitasara. Motta nem fog jatszani gondolom, mert piros lapot kapott a Samp ellen. 9 alapjatekos hianyzott a Sampdoria ellen. Mikor meglattam az eredmenyt, nem orultem, de miutan megneztem az osszefoglalot, megvaltoztattam a velemenyem.

    Amugy tenyleg neha nem ertem Spalletit. Aquillani mar hetek ota nem jatszott serules miatt, de az Arsenal elleni visszavagon jatszott, aztan Sampdoria ellen megint nem. Most akkor serult vagy nem?
  • takibalint
    #6270
    Nem hat, egyertelmuen rossz iranyba halad a dolog.
  • FrancescoTotti
    #6269
    Vucinic valóban hibázott, de itt Európa futballjában van a gond, hogy ennyire elmozdult a dolog az angolok irányába.
    Szerintem csak egy nem angol csapat van a topon most, a Barca.
    Persze majd meglátjuk, hogy mit alkotnak.
    A tavalyi BL-t leszámítva még ott voltak az olaszok és a spanyolok is az elmúlt években, de nem jó irányba halad ez a dolog szerintem.
  • takibalint
    #6268
    Nincs is. Eleg unalmas, hogy 4 angol csapat, es elkeserito, hogy 1 olasz sem. Nem tudom i lett volna, ha Vucininc belovi a buntetojet, de nagyon rosszul lotte. Szabalyosan feladta a kapusnak, olyan gyenge loves volt.
  • FrancescoTotti
    #6267
    Nincs ez így jól, gyerekek.
  • bodajoci
    #6266
    A fax kivan, h má 4 angol csapat van benn, pedig ezerrel drukkoltam a Romának
  • campy
    #6265
    NC nem érdemelte meg a kiesést a Róma...11-sekkel bárki kieshet...
  • FrancescoTotti
    #6264
    Sajnos odavesztek a remények :(
  • campy
    #6263
    srácok senki nincs itt? hosszabításra álltok ti vagytok az olaszok reménysége!!!!
  • PatBate
    #6262
    félelmetes ez az inter mit össze nem szerencsétlenkedik
  • moor09
    #6261
    sajnos ez van, nem lehet mit mondani....
  • Breki33
    #6260
    Gratulálok a Rómának győzelmet érdemeltetek volna.
  • takibalint
    #6259
    Igen es nyerheto lett volna. Kar hogy csak dontetlen lett. Kis biroi tamogatas persze most sem maradt el....
  • totti10
    #6258
    az idény meccse volt!
  • takibalint
    #6257
    Riise pedig a Romaban. Inter-Roma 3:3(0:2) gol:De Rossi, Riise, Brighi
  • Rudee
    #6256
    Okaka Chuka gólt lőtt a Brescia-ban.
  • takibalint
    #6255
    A La Gazzetta dello Sport értesülései szerint Christian Panucci, az AS Roma veterán hátvédje félretette büszkeségét, és elnézést kért edzőjétől, Luciano Spallettitől. Az áprilisban 36. születésnapját ünneplő futballista bő egy hónapos száműzetést követően térhet vissza a csapatba – feltéve persze, hogy a mester elfogadja a bocsánatkérést.

    Egy hónapig tarthat az „örök harag” az olasz fővárosban, hiszen csütörtökön Christian Panucci, az AS Roma veterán hátvédje megbánta bűneit, és elnézést kért a csapat mesterétől, Luciano Spallettitől.

    Mint ismeretes, Panucci nem volt hajlandó leülni a kispadra a január 25-én rendezett Napoli elleni bajnokin, mondván, edzője nem adja meg neki a kellő tiszteletet azzal, hogy nem jelöli a kezdőbe. A játékos ezt követően távozási szándékának is hangot adott.

    Az európai élklubok azonban nem kapkodtak a futballistáért – rosszindulatúan megjegyezhetnénk, talán ez is lökést adott a „jó útra téréshez” –, ezért most úgy döntött, újra teljes mellszélességgel segítené a „farkasokat”.

    „Nagyon boldog vagyok, Christian bizonyította, hogy igazi férfi. Belátta, hogy hibázott, és nem szégyenkezett bocsánatot kérni” – hangzott az első kommentár Oscar Damiani, Panucci ügynöke szájából.

    A labdarúgó azonban némileg későn lépett, így a Bajnokok Ligájában már biztosan nem számíthat rá a csapat, Spalletti ugyanis korábban már törölte őt a sorozatba tavaszra nevezettek névsorából.

    „Christian nagyon büszke ember, sajnos ezt most a Bajnokok Ligája-szereplése bánja… Ennek ellenére elégedett vagyok, hiszen segíthet a Romának akár már a hét végi Inter elleni bajnokin is. Nagyon szurkolok neki és csapatának, annak ellenére is, hogy korábban a Lazióban futballoztam” – tette hozzá a menedzser.

    Panucci visszatérése azért is lehet különösen fontos az olasz fővárosban, mert a jobbhátvédposztot betölteni hivatott Cicinho még jó darabig csak a lelátóról figyeli az eseményeket.

    „Milánóban biztosan nem tudok még pályára lépni. Remélem, az Arsenal elleni visszavágóra már teljesen egészséges leszek… Még mindig érzem és féltem a térdemet, mondom ezt annak ellenére, hogy ma probléma nélkül edzeni tudtam” – adott helyzetjelentést Cicinho.

    Luciano Spalletti legénysége a hétközi BL-kudarcot vasárnap az Internazionale ellen feledtetheti szurkolóival, bár könnyelműség lenne kijelenteni, hogy Milánóban egy szikrányival is könnyebb dolga lesz a Romának, mint Londonban volt kedden az Arsenal ellen…
  • FrancescoTotti
    #6254
    Akkor behangolom a TV6-ot :)
    Remélem a visszavágót adják majd Rómából.
  • takibalint
    #6253
    Csak a TV6, de a mostani Roma meccset, nem kozvetitettek.
  • Rudee
    #6252
    Ad.
  • FrancescoTotti
    #6251
    Tavaly a Real ellen nyerő helyzetben volt végig a Roma, ez mentális szempontból fontos. Ez az, ami most a Roma ellen szól.
    Ami viszont mellettük, az az 1-0-ás eredmény. Ezt az Olimpicoban nem lehet gond ledolgozni.
    Csak mostmár nincs döntetlen (kivéve az 1-0 a Romának). Döntetlen esetén az Arsenal megy tovább.
    Én nagyon izgulok, de sajnos sokára lesz a visszavágó.

    Egyébként idén a TV6 ad meccseket?
  • campy
    #6250
    visszaván teljes keret fog kelleni mindenki és Vucinicet kezdetném...tavaly bejött a Real ellen csereként és megnyerte a meccset a Rómának a visszavágón xD
  • takibalint
    #6249
    Remelem is. Amugy megneztem az osszefoglalot a tv-ben. Szerintem a Roma batoralan volt. Ilyen hibakat, amiket itt elkovettek nem szoktak csinalni. Rossz passz, meg kapu elott nem tudja a vedo lekezelni a labdat stb. Raadasul Loria es Diamutene sem jatszott meg sokat tetmeccsen foleg utobbi, bar o jol jatszott cserekent.
  • campy
    #6248
    hát bevallom döntetlenre számítottam:S 11-es ilyenkor még mérvadó is lehet:S otthon sztem bezuzza a Róma őket xD
  • takibalint
    #6247
    Arsenal-Roma 1:0 Van Persie 36' 11-bol lotte a golt. 75 percet lattam a meccsbol. A Roma eleg szolidan jatszott, nem rohantak elore fejetlenul. Nem is kontraztak, de nem is volt mire, mivel az Arsenal sem boritotta fel a palyat. Vucininc csak a 80. percben jott be, Totti vegig jatszott. Julio Baptista rossz formaban van, mar vagy 3 merkozes ota. Most is vagy elpattant tole a labda, mikor atakarta venni, vagy elpasszolta. Amugy Vucininc Baptista helyere jott. Motta es Riise jol jatszott. Mottanak volt egy nagy kapuralovese, amit a kapus vedett. A 11-esnel Mexes hibazott. Ugyan belerugott Van Persie lababa, de annak sem kellett sok, hogy osszeesen. A meccs vege fele pedig igeretes helyzetben allitottak meg Vucinincet lesen, ami persze nem volt les. Jocskan nem volt az, szoval a partjelzo mehet a szemeszetre.

    Annak ellenere, hogy az Arsenal nyert egyaltalan nem legyozhetetlen csapat. Volt meg 1-2 100% helyzetuk, amit kihagytak az egyik Loria nagy hibajabol, de ahogy a Chelseat is legyoztek 3:1-re igy ha ugyjatszanak, ahogy otthon szoktak, akkor realis eselye van a Romanak a tovabbjutasra.
  • totti10
    #6246
    Totti meggyőzte Rodrigo Taddeit, hogy legyen olasz válogatott
  • takibalint
    #6245
    2 pontra csak addig, amig a Milan le nem jatszotta a hetvegi meccset es nyert.
  • campy
    #6244
    oda a felsőba ahogy kell:) szép volt a Róma 2 pontra jött fel a Milanra? 4. helyre jól láttam?:O mekkora hátrányból wow:D