833
Harry Potter And The Goblet Of Fire game
  • howard13
    #793
    #781
  • eleidin
    #792
    Hopika, szóval [email protected] bocsánat xD
  • eleidin
    #791
    Sziasztok!

    Letöltöttem a demót, és a cracket is, de sajnos utóbbi nem működik. Nem tud valaki esetleg egy torrent oldalt, ahonnan leszedhetném teljesben, vagy crackel együtt, ami működik is? Ti honnan szereztétek be? Két napja ezzel szenvedek kérlek segítsetek =(

    Az e-mailem [email protected] , nagy hálás lenné a segítségért =(
  • Woldemort
    #790
    valaki tud magyarosítást küldeni a Hp 4-hez ide:[email protected]
  • mama2
    #789
    na látom már válaszóltatok v.kinek:). Igen ezt a herbivou spellt vagy mit kell rávarázsolni, csak azt még nem tanultam. Másik fórumona zt írták, hogy azt majd csak később tanulom meg. De akkor a pajzsért hogy mék fel?:S.
  • mama2
    #788
    Szasztok. Nekem psp-n van meg a HP 4, és én már az erdőnél megakadtam. Egy twizard shildet kellene csak összegyűjteni, csaka z a gond, hogy az utolsó fenn van. ehy párkány szerűségen és nem tok felmenni. Van egy ilyen nagy növény ami pont oda vezet, de arra meg nem tok felmászni, mert szétkellene nyitni a virágot, de azt a varázslatot még nem tanultam. És mivel nem tom szétnyitni a virágot, így nem tom felszedni a pajzsot és ebböl kifolyólag, nem tudok továbbjutni. Mi itt a teendő?
  • balrog20
    #787
    próbáld úgy, h közel állsz a falhoz és mikor megrázza a hátsóját akkor fog támadni. Akkor elfutsz a faltól és az nekimegy azt elkábul te meg szórhatod rá a varázslatokat. Miután már csak 1 van könnyű lesz.
  • moor09
    #786
    sziasztok nem tudja valaki hogy a labirintusos pálya végén azokat az izéket hogy kell megölni
  • balrog20
    #785
    ja azért ide irok m nem találtam az 5 fórumát:)
  • balrog20
    #784
    hali

    én elakadtam ot, hogy megcsináltam minden ds tag küldetését, de nem csináltam meg még bimba professzor miniküldetését, amihez ugye meg kell keresni nevillet. nevillenek a szükség szobájában kéne lennie, csak oda most nem lehet bemenni mert már umbridge tud róla. Szóval most csak bimba miniküldije van a térképen, de azt nem tom megcsinálni és nem történik semmi a sztoriban. Mit csináljak???
  • HUmanHunter
    #783
    sry, az 5 van meg nem a 4
  • HUmanHunter
    #782
    elég kihalt ez a topic.
    leszedtem a magyar verziót, de már rögtön az elején gond van.
    a dementorok ellen, a pálcát elő tudom venni de varázsolni azt már nem:S
    valaki nem tudja megoldást?[joystickom van, de azt kihúztam hátha úgy megy de úgyse]
  • howard13
    #781
    A gamestar csinálta a magyaritást, de a teszt közben hibák léptek fel, ezért a projektet bezárták. Ezt már vagy 1000X leírtuk!!!!!!!!!!
  • DeO
    #780
    ?
    mésik topik is van lamikám..
  • gyiri
    #779
    Hp 5 telepítő kódja:
    2H4U-4WBJ-9JBV-UAWL-2KR5
  • DeO
    #778
    :D
  • LPKENJI
    #777
    mert az 5 magyar szinkronos és a 4 meg nem...és az a IVnek a topikja...:D
  • Kongy
    #776
    a játék magyar szinkronos. akkor miért kell magyarítás?
  • DeO
    #775
    magyaritasok portalon néztem, de azt irják , hogy most csinálják, amikor már lassan 2 éves a jaték..
  • Gustafson
    #774
    A magyarítás nincs fenn valahol ?
  • DeO
    #773
    ez adinanak szólt :)
  • DeO
    #772
    várd meg, míg nekifutnak a falnak, utána meg izombol Ebublio-val meg Aqa Eructoval nyomasd rá és elposszan.
  • DeO
    #771
    szevasztok
    Shevsenko: Vannak ilyen kis virággubók,a hósszű növényen felfele a pajszhoz, azokra herbivicus spellel kell rávarázsolni, és kinyílnak a levelek, így fel tudsz menni.
  • shevsenko7
    #770
    a Forbidden Forest cimü pályán mit kell csinálni a fégén látok 1 pajzsot de nem érem el!!!!!!a szakadék után
  • gyonkabenku
    #769
    cia




  • TomeE1000
    #768
    harry potter 5-nek a telepítőkódját valaki le tudja írni.
  • shevsenko7
    #767
    hello all...

    én ott akadtam el amikor megyek vmi erdöben és kb a végén van egy szakadék és 1 fatörzs asszem ott átkell menni és jön a sárkány és elmegy...na ezt jó elmagyaráztam lol :D szval gondolom tudjátok...
  • Adina
    #766
    Sziasztok!Valaki végigvitte már sikeresen a játékot!?Én sajna elakadtam azoknál a dögöknél a labirintusban...valaki nem tudna kisegíteni egy olyan mentéssel,aminél legalább már egyszer ki van csinálva az a két állat(feltéve,ha ehhez a pályához is olyan shield wizard-okat vagy miket kell gyűjteni...a lényeg,hogy a Voldemort-os részt szeretném aktiválni)...please!!!Valaki!!!KÖSZI!!!
  • tomas10
    #765
    én ott hogy füstölgő gombáktól nem lehet tovább jutni
  • gulya700
    #764
    Valaki tud linket ahonnan no cd crackot lehet letölteni
  • skyli991
    #763
    Nem találom az 5. fórumát így ide írok :)

    Nem lehetne AA-t valahogy bekapcsolni? És 3,33-mas celeronnal 512mb rammal és 7600 gt-vel miért szaggat néha, amikor nincs is szép grafikája? Tomb Raider Anniversarynak sokkal szebb és nem akad maxon :P
  • Weewcy
    #762
    A Herbology páján.... (paff)
  • jetcoke
    #761
    én már ilyesmire nem emlékszem : D bocsesz
  • Pote
    #760
    hello, hol kell megtanulni azt a növényes bűbűjt
  • Pote
    #759
    hllo!
    hol lehet, megtanulni azt növény növeszti bűbájt?
  • LPKENJI
    #758
    de van, több 1000 hsz-szel...
  • Lacesz
    #757
    Sziasztok az 5-ik ről még nincs forum?
  • Weewcy
    #756
    a Lunás izé az ötbe van
  • Weewcy
    #755
    öm... Ez a negyedik rész topikja.
  • A tumi
    #754
    Most ott tartok,hogy a Luna Lovegood-nak meg kell találni a cuccait.
    Azokat merre találom?