833
Harry Potter And The Goblet Of Fire game
  • Weewcy
    #753
    asszem 3 percen belül. segítene valaki?? :S
  • TomeE1000
    #752
    tudjátok hány perc alatt lehet az első trimágustusát aranyra megcsinálni?
  • Weewcy
    #751
    Sziasztok! Cseri! Megcsináltam:P Nem a tavasat, hanem a Prefektusos izén találtam még egyet:P Már a Voldemortnál tartok, és ott nemtudom mit kell csinálni, amikor már van a Priori Incantatem, és már legyőztem vele a csontvázakat, és Tom Denem sírja ott röpköd, és mindig lecsap rám. Akkor mindig meghalok. Mit kell csinálni azzal a kaszással?
  • howard13
    #750
    Ha így Van irány az ötödik emelet, Ahol beszélj a Weasly ikrekkel...
    Most őket irányítod, és a Pironíciót kell használnod (Incendio)
  • A tumi
    #749
    Ezeket már megcsináltam.
    Megvolt a csata Malfoy-ékkal,megjelent pár név azokat a küldiket megcsináltam.Most nincs egy név sem a tekergők térképén és Hermione és Ron is azt mondja,hogy nézzem meg a tekergők térképét de azon nincs egy név sem.
  • howard13
    #748
    Hagrid háza, asszem? mászkálj egy kicsit a kastélyban , és beindul a főszál, de most nem jut eszembe, úgy emlékszem borsot kell törni Umbridge orra alá.. Hagrid háza-> csata a Főinspektori különitménnyel-> megjelenik a Tekergők térképén egy pár név... De komolyan, mért nem beszéltek Hermionéval, és Ronnal? Ők mindig hasznos dolgot mondanak...( Ha angol kapcsoljátok be a feliratot...)
  • LPKENJI
    #747
    nincs mit
  • A tumi
    #746
    Most olyan problémával kerültem szembe,hogy Umbridge felfedezte a szükség szobáját,minden feladatot elvégeztem ami a tekergők térképen volt semmilyen feladatot nem mutat.De mondják a társaim,hogy a tekergő térképén keressem meg a többieket.
    Nem értem most5 mi van.Elvileg nincs is feleűadat.
    Hova kell menni hogy folytatódják a fő szál?
  • A tumi
    #745
    Köszi megtaláltam a könyvet.
  • tejesdoboz
    #744
    megvan a lány a köpköves de nem fent van hanem közvetlen mellette...
  • LPKENJI
    #743
    asszem a nagyterembe nézz be!:D
  • A tumi
    #742
    Flitwick rámbíz egy feledatot(írjak esszét) de sehol sem találom a könyvet.
    Nem tudja valaki merre keressem?Könyvtárban tuti nincs,valaki kikölcsönözte de nem tudni ki.
  • tejesdoboz
    #741
    nekem nincsen sehol ez a lány...
  • howard13
    #740
    A mardekár bajnokától jobbra fent van egy Griffendéles lány. Ő a Roxfort bajnoka, sokkal keménnyebb az eddigi bajnokoknál, én még nem nyertem ellen. De különben mindhárom fajtából kell egyet-egyet nyerni ellene...
  • tejesdoboz
    #739
    nekem azt monjátok meg h hol van a negyedik köpkő bajnok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!plíííízzzz
  • pepi024
    #738
    Milyen hosszú a játék? Fontos lenne.De nagyon
  • #737
    csá mindenkinek...
    vna vkinek végigjátszása mert én nem tudtam még egyszer sem végigvinni...
    és ha már egyszer elkezdtem akkor 100%-ra szeretném csinálni...
    Ha vki tud segítsen
  • howard13
    #736
    különben szerintem nem nehéz, egy 20 óra játékidő mindössze
  • howard13
    #735
    Magyarul játszod?
    Piton:Könyvtár/tiltott rész Bal oldalon hátulról az 1. v. 2. polc->dolgozat->beszélj pitonnal(megnyílik a Bájitaltan (kiválót kell szerezned))
    Bimba profeszzor: Nevillel beszélni a Szükség szobájában->Griffendéles fiúk hálóterme->Az ajtó melletti ágynál nyomj entert->dolgozat-> beszélj Bimbával (megnyílik a gyógynövénytan (kiválót kell szerezned))
    Umbrige: Ginny a toronyban megkér, hogy segíts neki->Griffendéles fiúk hálóterme-> Harry ládája (ablak jobb oldalán lévő ágy jobb oldala, asszem...)->láthatatlan vagy-> menny be az SVK terembe-> törj össze egy vázát(kattints rá), és rohanj a lépcsőig (gyorsan megjavítják , úgyhogy igyekezz)-> be az ajtón(itt még nem tudsz semmit csinálni) menny be a hátsó szobába és kattints az üvegre->Griffendéles fiúk hálóterme-> Harry ládája-> beszélj Ginnyvel
    Gorgók:
    1.Svk terem felé mennő körlépcsőnél, ahol lemegy a második emelet felé.
    2.A bejárat felöli udvaron balra ki a Viaduktra
    3.A negyedik emeleten van egy kis lépcső a festménynél, ott fel és balra van egy kis erkély, annak a végében
    4.A kövezett udvaron, a leomlott lépcsőt megjavítva, a el teljesen a végéig az erkélynek
    5. az Átváltoztatástan udvaron
  • genRob
    #734
    Hopp ez nem az a fórum :-)
    Bocsi :-D
  • genRob
    #733
    Sziasztok!

    Kérdésem lenne:-) 3 tancsis questem van. (21 diákot már össezkapartam fentre de ezekkel nem boldogulok) Szóval Piton lent áll és nem enged be, a botanika kertben vmi házit kell befejeznem illetve az új tanárnő osztályában van két gyerek azok nem engednek tovább.Ja meg még egy, a gargoyle-okat is meg kell találnom! Vki tudna segíteni?

  • Harry09
    #732
    De azokon a szarokon nem tudok átmenni.
  • tejesdoboz
    #731
    campy a 4ikben nincsen myrtil mosdója sztem a prefektusi fürdőről beszélsz...és neked is azt tudom mondani amit az előbb is leírtam: arra a pályára később még többször vixakell menned...
  • campy
    #730
    asszem a 4-ben elakadtam a Myrtle mosdója vagy csatorna ppályán Nem lehet továbbmenni mer a híd nem forr össze!!! am az 5 rész sztem jobb na csáó
  • howard13
    #729
    A 4. játék magyarosítása technika hiba miatt szünetel (gamehunter)
  • howard13
    #728
    Ebben ajátékban szerintem lehetetlen elakadni afőssálon, ugyanis az elvégzendő feladatot több helyről is megtudható! (Tekergők térképe(tab)/Hermione és Ron). Különben Fredet és Georgot kell megkeresni (5. emelet) ,majd utána őket irányítod egy ideig...
  • tejesdoboz
    #727
    azzal ne foglalkozz majd későőb visszakell menned arra a pályára...
  • Harry09
    #726
    Az első két torlasz fából van.Olyan mint egy kapu.
  • tejesdoboz
    #725
    Harry hát most nem sokat mondtál ugyanis azon a pályán elég sok akadály van...daniel a herbivicust majd gyógynövénytanon kell megtanulnod.Egyébként akik a HP5 magyarítására várnak azoknak csalódást kell okozzak.: Mivel a játék magyarul jelent meg senki nem fogja külön lefordítani azoknak akik nem vették meg az eredetit...én megvettem :P
  • szdaniel94
    #724
    én most vagyok az erdős pályán és ott vagyok hogy a pálya végén van egy növény melyen valahogy fel kéne menni egy párkányra, ahol a pajzs van. tudom, hogy herbivicussal kell a novényre varázsolni, de azt a bűbájt melyik pályán kell megtanulni?
  • Harry09
    #723
    Talán a 3. vagy a 4. pályán.Azokat a hülye növényeket kell elrepíteni a Carpe Retractummal.Pajzsokat kell összeszedni.Van két torlasz amin nem tudok átjutni.
  • tejesdoboz
    #722
    Harry09 hol akadtál el?
  • Harry09
    #721
    Megakadtam egy pályán.Ez a pálya a Tiltott Rengetegben játszódik ahol asszem a Magyar Menydörgővel találkozol.Amúgy nem tudtok vmi oldalt ahonnan le lehetne tölteni a HP 4 magyarosítását? (ingyen)
  • tejesdoboz
    #720
    Bence! Flitwick a másodikon van a könyvtár előtt... a listát meg a Szükség Szobájában tudod megnézni...Viszont nekem is lenne egy kérdésem...: mocsárra változtattam a courtyardokat elrontottam az órát és a kihangosítókat, tüzijátékot raktam a bagolyházba, de most nem tom mit kell csinálni...
  • Smitiz
    #719
    A Harry Potter 4 játék magyarításának mi lett a sorsa??

    Végigtúrtam minden honlapot meg DC-s hubot érte de nem találom sehol.... :(
  • GBence1991
    #718
    de a kérdésem a főnix rendjére vonatkozik!
  • GBence1991
    #717
    Hy all!
    2 kérdésem lenne!
    Az első: hol találom flitwick tanárt?
    A második: hol tom emgnézni a ds listát?
    előre is köszönöm a válaszolat!
  • viktor1995 2
    #716
    valaki tudja honan lehet letölteni az 5 részt szinkronosan?
    (ingyen) aki segit anak
  • petikemény
    #715
    a Boltban:(.
  • mama2
    #714
    Az 5. részbe, vagy a 4.-be? Az 5. be a menűnél vagy játék közben a options ban a video menűben, a 4.-nél meg nem tom mer PSP-n van meg. Az én kérdésemre tudsz válaszólni?