833
Harry Potter And The Goblet Of Fire game
  • Pumpkin head
    #833
    Helló mindenkinek! Megtudnátok mondani, hogy hol találom meg a Hogwarts Exterior pályána azt a vanishing kártyák? Előre is köszönöm!
  • Intercity
    #832
    Úgy, hogy azzal az "egyesített" varázslattal darabokba töröd a szobrot, majd zúzás a kupához, azt pás. XD
  • Lokoter
    #831
    Hello tud nekem valaki magyarosítást adni?
    köszi
  • hero120
    #830
    Na meg is van.
    A Voldemortos pályán, amikor rám küldi a szobrot azt hogy kell legyőzni?
    Köszi!
  • hero120
    #829
    Sziasztok!
    Elakadtam a labirintus pályán, amikor meg kell menteni Cedricet. Ott hogy kell legyőzni a két nagy szörnyet?
    Köszi!
  • bunny1
    #828
    meg kell találnod még egykét pajzsot és akkor továbbenged a herbology-s pályára,ott megtanulod a növénykinyitó varázsigét,és akkor azzal ki tudod nyitni a növényéketen azon az indán és felmászhatsz.
  • hogyaza3
    #827
    sziasztok!! a forbidden forest című pályán elakadtam a szakadék után,mert a kövi pajzs olyan helyen van ahol nem érem el!!!mit csináljak?Köszii
  • susamama
    #826
    Ja! Még egy gondolat. Csokibékát ott tudsz felszedni akár többször is, ahol először megtaláltad a két békát a Hogwards Grundon. Ha újra és újra elkezded ezt a pályát, felveszed a két békát, majd kilépsz./Mármint End level/ Még egy trükk: ugyanezzel a módszerrel sok sok drazsét tudsz összeszedni. Jó játékot!
  • susamama
    #825
    Szia!
    A kerítés akkor kerül oda, amikor először legyőzöd azt a nagy valamit. Oda már nem tudsz visszamenni, és nem is kell, mert onnan felvetted a pajzsot. Folytasd tovább a játékot. Esetleg menj bal felé a fa után, ott ha nem is tudsz felmenni, de lenn megtalálod a következő sárkányfigurát. Ha további gondod akad, írj!
  • vivesz523
    #824
    Sikerült megcsinálnom a fürdőset!! most azt szeretném kérdezni, hogy amikor az erdős pályán vagyok és átmegyek egy nagy kidőlt fán mindig van előttem egy kerítés amin nem tudok átmenni, de közben ugyan úgy folytatódik a pálya! segítsetek légyszi! köszönö!! vivesz
  • vivesz523
    #823
    Sziasztok! A fürdős pályánál tartok és az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnék több csokibékát szerezni vagy venni. Megszerzem a tojást és amikor vissza kell menni a prefektusi fürdőbe akkor mindig meghalok amikor azt a sok kis barna színű lényt kell megölni. (fújkálnak a botjaikkal, meg minden) Vagy ha valamilyen kód lenne amivel növelni tudnám a csokibékáim számát... Köszi előre is!
  • susamama
    #822
    Sziasztok!
    Tudomásom szerint, csak egy sárkányos pálya van. Ott az a cél, hogy minél több babot szedj fel.Tehát igyekezz az összes babos körön átmenni. Ez a trükkje ennek a pályának
  • howard13
    #821
    Melyik sárkányos?
  • zsp95
    #820
    KÉRLEK SEGÍTSETEK! AZONA PÁLYÁN VOK AMIKOR A SÁRKÁNY ÜLDÖZ. MIT KELL ELÉRNI AHHOZ HOGY TOVÁBB JUSSAK????????????
  • bendáj17
    #819
    valaki megtudná mondani honnan lehetne letölteni a HP 4-hez a magyarosítást???,
  • Lacush
    #818
    VÉÉÉÉGGIGVITTEM...:) a Voldemortos pálya nem volt nehéz,de azért le a kalappal a játék elött
  • benczus16
    #817
    Sziasztok!
    Én már minden rontással készen lennék csak épp a Ducklifors hiányzik. Valaki tudna segíteni! Annyit tudok csak, hogy a nagy rákok ellen kell beavatkozni és azt, hogy el kell oldani a páncélját. Írja le valaki részletesen!
  • marietta0524
    #816
    sziasztok. megtudnátok mondani hogy hogy lehet áttenni a harry potter 4 grafikáját? hol lehet azt megcsinálni? írjatok
  • vapeti93
    #815
    valaki tud crack-et a hp4-hez?
    ha valaki tud küldjön linket ide vagy a [email protected]
    előre is köszi
  • davidadri
    #814
    Sziasztok. Meg tudnátok nekem mondani, hogy hogy tudnám magyarra váltani a HP4-et? Köszi a segítséget
  • ronny12
    #813
    Neki kell a szobornak vinni sokszor és sokáig azt a fénymicsidát.
  • nibizo
    #812
    Helló!!! Nemtudja valaki hogy hol lehet letölteni?
  • kri555
    #811
    www.megagames.com
  • gyovai dundi
    #810
    azt szeretném megkérdezni hogy valaki tud e küldeni crack et ehez a játékhoz
  • syberia2
    #809
    Valaki?
  • syberia2
    #808
    Help!Telepítési kódot keresek!!!
  • ebbolond
    #807
    pls. valaki magtudná mondani hannan tudok letölteni cracket?
    thx.
  • howard13
    #806
    bonyolult, de arra emlékszem, hogy az első hogwarts-os pályán rögtön jobbra le kell menni, elmenni a végébe, és ott lemenni a szoborhoz.
  • Malna92
    #805
    Az oks h van mind1ik pályán de hol?h tom megtalálni?
  • howard13
    #804
    Minden pályán van kiv. a próbák és Voldemort pályája
  • Malna92
    #803
    sziasztok!Az lenne a kérdésem h ugy minden pályán van egy vanish card legalábbis azt írja a pálya végén h nem találtam meg.De hol vannak ezek a kártyák?Pl a hogwarts exteriorban merre?Vagy csak én értettem volna félre?... =)
  • susiegirlie
    #802
    hello!
    ott akadta el hogy a hogwarts exterior résznél van egy pajzs ami a vízben egy ien to közepén azt hogy tudom elérni ? köszike
  • shevsenko7
    #801
    én viszont a voldemortos résznél akadtam el.amikor hozzám vágja azt a nagy szobrot nem tudok el menni elöle.futok izmobol de ugy is eltalál.meg 1általán hogy kell széttörni a szobrot????THX elöre
  • shevsenko7
    #800
    amikor neked futtnak kerüld ki és neki mennek a falnak.akkor kezd el lönni a seggüket és nagy nehezen meghalnak
  • alex báró
    #799
    Sziaztok most játszok aj átékkal és a labirintusos pályánál tartok és ott van egy olyan rész amikor jön két tűz teknős és azokat hogy kell legyőzni?????????
  • Gabe1994
    #798
    Hy mindenkinek. Régebben már játszottam a játékkal, most készülök újrakezdeni, de amikor régebben játszottam, akkor megakadtam a második próbánál. Akárhányszor végigmentem a pályán, mindig ugyanazon az útvonalon lehetett csak menni, és arról már első menetben felszedtem a pajzsokat.
    Eiderin: legálisan sehonnan
  • turcsan3
    #797
    ha valaki tud küldeni magyarosítást a harry potter 4-hez nagyon hálás lennék az email címem [email protected]
  • marietta0524
    #796
    mindegy már átjutottam a következő pályára, csak megint megakadtam: az első próbánál vagyok és már egyszer kaptam egy pajzsot, de kiírja, hogy még kettő hiányzik, próbáltam már hogy összegyűjtöttem a babokat, meg hogy gyorsan beérek, de akkor se kapom meg még azt a kettőt, mindig azt írja ki, hogy csak bronzra csináltam meg, segítsetek
  • marietta0524
    #795
    lenne egy kérdésem: megcsinálom az első moody's chalenget ezüstre, de nem enged át a következő pályára, most mit csináljak? légyszi segítsetek
  • Eiderin
    #794
    nekem is lenne egy kérdésem honnan tudom letölteni mind az 5 részt?játékra gondolok....elöre is köszi