25
  • Sippie
    #25
    a stressztől rákos leszek? :O shit... most ezen fogok stresszelni.
    Te sneci
    Utoljára szerkesztette: Sippie, 2014.08.10. 13:20:17
  • Alien_AM
    #24
    ez igy van
  • Ackro
    #23
    valami rosszat mondtam? milyen kis érzékenyek vagytok?! :D

    na jó, levezetem nektek: komolyság->stressz->rák->halál.
    ezzel szemben a marburg vírus csak pár száz embert ölt meg, de a rák?!...
  • Killgore
    #22
    de gáz vagy bakker:D
  • Ackro
    #21
    gaia... hagyjuk má! a final fantasy nem azt jelenti, hogy véres valóság...
    nem kell itt elszállni hülye metafórákba. a föld önmagában szart se számítana, ha nem lenne körülötte ez a bolygórendszer meg a nap, meg akörül annyi világűr ami elég távol tart minket a legközelebbi veszélyforrásoktól.

    szeg: már kipróbáltam... ez lett belőle. :D
    ha sajnálom őket, akkor sem lesz kevesebb halott, így legalább én nem érzem magam szarul, neki meg má úgyis mindegy.
  • Cactus
    #20
    Még jó, hogy tanulmányokat írogatnak több ezer ember haláláról, ahelyett, hogy tennének valamit ellene.
  • smv
    #19
    Gaia elmélet. :) Hm. Na mostmár ezt is tudom. Mindenesetre biztos, hogy nem véletlen, az egyre több igen nagy számú embert elpusztító vírus.
  • Killgore
    #18
    jah...

    Az élet egy nemi úton terjedő halálos betegség... :)
  • Bret
    #17
    Az emberiség a legnagyobb víruspopuláció és nem kevéssé ártalmas
  • Kryon
    #16
    Ezt nevezik "Gaia" elméletnek (ha jól írom),lehet benne valami..,igyekszik a bioszféra......
  • Killgore
    #15
    És Afrika nincs is olyan messze...
  • SZEG007
    #14
    a humorérzékedet egyszer kiprobálhatnád egy kis afrikai faluban, biztos jot röhögnének rajta
  • Molnar_T
    #13
    smv mond valamit. Bar abban nem hiszek, hogy a fold mint bolygo eloleny lenne, de ha kivulrol szemlelitek, az ember az egyetlen faj amelyik nem alkalmazkodik a fajok kozotti kenyes egyensulyhoz. Az allatvilagban ha valamelyik faj elszaporodik, akkor a belole taplalkozo ragadozok is elszaporodnak, es visszavetik a populacio letszamat, hogy aztan az o letszamuk is visszaessen az optimalis szintre. De nem kell ehhez ragadozo, jok erre a virusok is. A legtobb halalos jarvany nem veletlenul a legsurubben lakott teruleteken bukkan fel. Szerintem.
  • Gabest
    #12
    Nem, nincs, ez csak mese :P
  • rolika
    #11
    talán azért "halálosabb", mert '67-ben marburgban (németország) pusztított, most meg az elmaradott kongóban...
  • smv
    #10
    Emléxik még valaki az élő bolygó elméletre? Ebből nem 1 film is készült, miszerint a világon minden egy élő dolog, így a föld mint bolygó is egy élőlény. És pont, mint az immunrendszerünk, védekezik az őt pusztító férgek, az emberek ellen. Szerintem van benne valami. Vagy nem?
  • Mighty
    #9
    Én már nem nagyon szoktam leülni és a kapaszkodókat is csak fenntartásokkal fogom meg (inkább a magasan levő korlátokat preferálom).
  • Ackro
    #8
    mér szereted a heppimélt?
  • NEXUS6
    #7
    Amúgy jöjjön csak egy ma már megszokott HIV vírus variáns némileg aggresszivebb, meg nagyobb fertőzési képességgel megáldott kiadásban, a hatás ua; nem kell nekünk ilyen egzotikus afrikai izé!
  • NEXUS6
    #6
    Hát nem kívánom magamnak, hogy ez a virnyák vagy valamelyik rokona felüsse a fejét az itthoni szépen növekvő hómlesz populációban!!!!
    (egyik villamosról le a másik buszra fel csak pár forinttért, és már is 1-2 ezer emberke megfertőződött)

    Mert akkor a mekiben tényleg a marburger lesz a nyerő, kb fél évig, amig az olyan mint civilizáció még létezik!!!

    Szerencsére ezek a virnyákok viszonylag rövid lappangási idővel és nagy halálozási aránnyal rendelkeznek ezért Afrikában jól működik a karantén.
    De csak jusson be egy nagyvárosba (repülőtérrel-vasútállomással) és jöjjön egy 1-2 hetes lappangási idővel bíró változat, akkor nekünk annyi!
  • smv
    #5
    Miért, van megszokottan halálos vírus is?
  • sandor4
    #4
    az alsó képen látható ahogy egy afrikai anyuka kólát lepátol a kisfia szájába
  • Yossarian
    #3
    szánalmas vagy
  • gz8
    #2
    Há há há.
  • Ackro
    #1
    a marburg név nem a marha burger rövidítése? sztem a mekkdonáldz terjeszti a heppimél menüben, adnak hozzá egy játék sírásót is... :)