1021
Cheif kérésének eleget téve!
  • Retsu
    #739
    Ugyan már, még ha valaki 1 életen át csinálta, akkor is találhat benne izgalmakat.
  • Tibi7
    #738
    Hát ez nem így van. Szerintem az ember mindig egyre többet akarja csinálni. Bár persze attól is függ h mennyire vonz a partner szexuálisan.
  • cs istvan
    #737
    Tegnap viszonylag nyugodt napom volt, már ami a szexuális vágyaktól való mentességet illeti. Csak 1-szer kellett maszturbálnom.
    Most viszont ismét belenéztem egy speciális internetes portálba, ahol harisnyát és harisnyanadrágot viselő hölgyek szerepelnek , és már megint magam alatt vagyok.
    A szexben és a szüzességben az a szörnyű, hogy nem tudom elképzelni azt, hogy miután az ember már túl van az első komoly szexuális élményen , utána mi izgalmasat tud még találni a szexben.
    Én többek között attól is nagyon félek, hogy miután az ember túl van az elsőn, utána már semmi érdekes és izgalmas nincs a szexben, mert a szex csak addig izgatja az embert, amíg nincs.
  • erieskrisz
    #736
    Mit tudnál a sexröl ha még nem csináltad ja hogy láttad TV ben meg DVD-n az édes kevés amig nem csináltad szart sem tudsz rola már bocs.Nem tudod mekora élvezet nem tudod mi jó egy nönek meg még folytathatnám de nincs annyi idöm hogy mindent leirjak
  • Retsu
    #735
    1 arra specializálódott orvos biztosan tudna. De tényleg az itt a lényeg, hogyha te nem akarsz valódi megoldást a problémádra, segíthet a legjobb orvos is, hiába.
  • DaemoonHunter
    #734
    Inkább 1 örömlányhoz forduljon, vagy ha nem akar tegyen valamit azért hogy előre léphessen. Ha meg nem akar akkor nincs mit beszélni róla.
  • cs istvan
    #733
    " Fordulj orvoshoz"

    Mert egy orvos mi olyat tudna mondani, amit én nem tudok ?

    ( Mármint a szexualitás és a szüzesség témájában)
  • qetuol
    #732
    műfarokkal baszott meg? vagy csak vibrátort használt?
  • Willenbrock
    #731
    Wow!Nem semmi
  • dyram
    #730
    15 éves voltam egy 33 éves nővel először leszopott aztán úgy megbaszott hogy nem ismertem magamra ez van
  • erieskrisz
    #729
    Szerintem vagy dugjál már meg jól valakit vagy fordulj orvoshoz
  • Willenbrock
    #728
    Általában nem megfontolások után veszítik el az emberek a szüzességüket,egyszerűen akarnak végre egyet .....ni mert a normális ösztönük,szervezetük úgy kívánja.Nem nagyon tudom elképzelni milyen lehet "méltatlan körülmények közt" elveszíteni a szűzességet(legfeljebb ha megerőszakolnak valakit vagy öntudatlanul teszik vele,akarata ellenére)
    Az igaz hogy más valakik leszünk:érettebb,tapasztaltabb,lelkileg,érzelmileg kiegyensúlyozottabb emberek-ami egy pozitív változás.Ezt nem kell megbánni.A dolog megbánását úgy tudom csak elképzelni ha kudarcélménnyel zárul a kaland.De talán érdemesebb ezt a lehetőséget is bevállalni mint az élet végéig tétovázni,mert a kudarc is egy tapasztalat,ami segíthet abban hogy legközelebb jobban menjen a dolog.Szerintem te azért moralizálod túl ezt a kérdést mert a kudarctól félsz.Bennem is voltak aggályok hogy mi lenne ha nem jönne össze-ha valami miatt a gátlások legyőznék a vágyat.De ezen a ponton ha egyszer sikerül átlendülni akkor már nem állsz többé negatívan ehez a kérdéshez-mivel ez az élet egyik legtermészetesebb dolga,a teljes értékű kiegyensúlyozott felnőtt ember része.
  • FlyHigh
    #727
    Nem akarlak basztatni, de ha úgy gondolod, hogy más leszel ha elveszted, akkor meg annál inkább veszítsed el minél hamarabb, mostani állapotod elvesztésén nincs mit sajnálni. Én nem ismerlek, de ahogy így olvaslak, valami geciszar lehet neked, szerintem nyomd be akár az első nőnek is, ennél csak jobb lehet neked.
  • FlyHigh
    #726
    Nekem 100%-ig megszokott dolog, hogy ha van kapcsolatom akkor van szex is. Beépült az életembe.
  • FlyHigh
    #725
    Hát a szüzesség elvesztésétől lényegében nem fog megváltozni senki. Aki ezt kihagyja az nagy hülye.
  • cs istvan
    #724
    Szerintem jobb szűzen meghalni, mint olyan méltatlan körülmények között elveszíteni a szüzességünket, amit utána megbánnánk.

    Ugyanis szerintem az első barátnő és az első nemi kapcsolat egy olyan csúcspontja az életnek, amelynek egy nagyon különleges eseménynek kell lennie.

    Éppen azért olyan halálosan félelmetes dolog a szüzesség elvesztése, mert utána egy teljesen más valakik leszünk , és az addigi egyéniségünk megszűnik létezni.

    ( Viszont nem vagyok vallásos, semmiféle istenben nem hiszek , és a monogámiát is egy nagyon rossz, léleknyomorító börtönnek tartom)
  • erieskrisz
    #723
    István te a büdös életben nem fogsz barátnöt tallálni ha igy folytatod
  • erieskrisz
    #722
    Szia igen igy van dizskoban ismerkedtem fölleg és hát szemezgettem csajokal stb de nem mentem oda aztán szerintem megunták és inkább oda jöttek hozzám.Ki akar elutasitást egyszerübb ha a nő jön oda és kérdez rá a lényegre de nagyon sokk ilyen esetem volt mentem utcán és csajszi kérdezi hogy van e barátnöd ,hát pont nemvolt ugyhogy ö lett az.Diszkoban 2 nő a 2 térdemen 3 meg mellettem mind szép hát válasszál.Erre igaz hogy a nökel csak a baj vann.Feleségemmel ugy jöttem össze hogy növéremnek a barátjáékhoz elmentem karácsonyozni mit ad isten vann neki huga.Hát mivel 2 ünep között nem meloztam igy maradtam náluk és egyik éjjel odabujt mellém.Szoval vannak ilyenek
  • cs istvan
    #721
    "Sziasztok; névtelen jó pasi vagyok és megpróbálok jót röhögni mások problémáin, hátha nem lesz annyira unalmas az életem."

    - Mondá egy igen jó nemi életet élő s jó humorú megmondóember.

    Isa , csupa izgalom és öröm a mi életünk.
  • tomcsa4
    #720
    Persze bizonyítanék magamnak. És utána mi lesz? Az ilyen ember önmagát szereti. Inkább féfiaknál jellemző.
  • RVR
    #719
    Ez általánosan igaz, valakire erre egyszer azt mondta, hogy akkor hordjunk jeggyűrűt :D
  • Különc
    #718
    Ugyan nálam ez nem játszott, mert szeretem a barátnőmet és ha valaki próbálkozott az pórul járt, de ugyanakkor neked is jól esik, hogy lehet mégse vagy olyan nyomorult mint gondolod (lehet sőt biztos hogy átbasznak itt is de legalább a placebo megvan)
  • Willenbrock
    #717
    Ez tényleg így van,a magyarázata meg az lehet amit Tomcsa leírt.De ezt szerintem inkább nők csinálják hogy a vonzerejüket bizonyítsák.Én legalábbis úgy vagyok vele hogy csak azért nem akarok egy nőt megszerezni hogy bizonyítsak vele.Nekem azért kell egy csaj mert szép,vonzó,kedves stb.még sosem próbáltam olyat hogy kapcsolatban levő csajjal csak azért kezdjek ki hogy lássam sikerül-e "elszeretnem" valakitől.
  • tomcsa4
    #716
    Talán mert önbizalmat úgy szereznek, ha máson taposnak át.

    Tudod ha meg tudlak úgy szrezni, hogy kapcsoaltban vagy, akkor magamnak bizonyítok. Kivéve ha teljesen érett, magabiztos vagy. Akkor a fene sem fog veled kikezdeni mókából, sőt (lásd alább).

    Tudod kitől félnek az emberek? Nemtől függetlenül persze. A magabiztos emberektől. Legyen az facér vagy kapcsoaltban lévő. Magabiztos embertől csak magabiztos ember nem fél. Tudom lerágot csont, de érdekes módon a lerágott csontok érvényesülnek.
  • Különc
    #715
    Van egy szabály, ami az én ismertségi körömben van, mégpedig amint van barátnőd, egyből kapós leszel, amíg facér, szinte rád sem néznek a csajok. Nemtom valaki tapasztalt-e már ilyet
  • Willenbrock
    #714
    Őszintén szólva ilyenkor kissé irigyellek titeket,mert így eléggé leegyszerűsödik az egész ismerkedés.Végül úgyis a csaj választ,akkor miért csináljunk kakasviadalt előtte?Egyszerűbb ha ő megy oda ahoz aki bejön neki és akkor tiszta a helyzet.
  • Különc
    #713
    Én esetemben is abszolút a nő volt a kezdeményező... Nem kellett nagyon győzködnie
  • Willenbrock
    #712
    Jól értem hogy a barátnőid kezdeményeztek többnyire?Nyílt kezdeményezést csaj részéről még nem tapasztaltam,csak jelekkel utaltak rá mi a véleményük rólam.Azért még az a jellemző hogy a férfinak kell kezdeményezni,ez egy hagyományos elvárás de hallottam már másoktól is hogy esetükben a csaj kezdeményezett.
  • erieskrisz
    #711
    Hát én 2x mondtam nönek hogy ugyan már mi lenne ha ebböl 1 elutasitás volt az összes többi barátnöm jött hozzám és kérdeztehogy mi lenne ha a feleségemmel is igy vagyok akivel 6 éve élünk eggyüt és van egy gyönyörű szép fiunk
  • Willenbrock
    #710
    Én is eléggé nyuszi voltam és most sem vagyok rámenős fajta.(pláne mivel koromnál fogva-29 már kissé ciki lenne bemenni a legtöbb szórakozóhelyre és kedvem is ritkán van hozzá)Határozott elutasításban szerencsére nem volt részem,de olyan szitu persze volt hogy többen próbálkoztunk egy csajnál és nem én lettem a befutó:(Ez sem a legkellemesebb élmény-az ilyenek után általában visszavonultam egy időre.)Én sajnos többször jártam sikertelenül mint sikerrel,de a siker-ha bekövetkezik-kárpótolhat a korábbi kudarcokért.Sok embert láttam akiről lepergett a sikertelenség és még azon a bulin azonnal tovább próbálkoztak és esetenként sikerrel.Ehez azért kell egy önbizalom,egyfajta tartás-vagy csak igen kanosnak kell lenni?Nem tudom de nekem 1 kudarc általában elég volt 1 estére hogy ne erőltessem tovább a dolgot.
  • Doddy a düdő
    #709
    sziasztok! cs istvan vagyok, és próbálok idióta kifogásokat kitalálni, hogy ne tűnjek annyira szánalmasnak :(
  • Rundstedt17
    #708
    Én nem tudom,csak nagyon ritkán mertem eddig próbálkozni jó pár sikerrel kár hogy ezek már rég voltak,de szóval egyáltalán nem foghatom arra mostani magányom hogy sok kudarc ért...csak egyszerűen nem merek.most elgondolkoztam rajta és arra jutottam ostobaság lenne hagyni hogy időm elteljen fiatal vagyok és ezt ki kell használni.
  • cs istvan
    #707
    "Mitől félsz ?"

    A szüzesség és az azzal járó lelki szenvedés egy romantikus és érdekes egyéniséggé teszi az embert. És amitől sokszor a halálnál is jobban félek az az, hogy a szüzesség elvesztésével ez az egyéniségem is elveszne.
  • Willenbrock
    #706
    Egyszer pedig olyan is volt hogy egy igen szép csajnak tetszettem meg,olyannak aki körül eléggé nyüzsögtek az emberek.Akkor még 19-20 voltam és elég tapasztalatlan sok téren.Nos olyan hülye voltam hogy egyszerűen beijedtem attól hogy "vegyem a lapot" és ezért nem lett semmi a dologból.Utólag gyakran eszembe jut ez az eset és átkozom magam amiért régen annyira hülye voltam:)
  • Willenbrock
    #705
    Én úgy vagyok vele hogyha nekem nagyon tetszik a csaj akkor érdekel,hiába mondják mások hogy "pont ő?" meg hogy sok jobb csaj is van.Általában azok a csajok akik nekem tetszenek népszerűek egyébként a külsejük miatt de nem mindíg.Volt már párszor hogy olyan lány tetszett nagyon aki másoknak nem annyira szúrt szemet.Csak az a ritka sajna hogy az érzés kölcsönös legyen.Aztán ha így is van akkor is nagy kérdés hogy hosszabb ideig is bírjuk-e egymást,már kezdek arra gondolni hogy agglegény leszek,1-2 hónapnál tovább még nem bírtam ki kapcsolatot vagy fordítva.
  • GyuriX2572
    #704
    Miért félsz? Ha attól tartasz, hogy beégsz, akkor A) olyan nővel csinálod, akinek utána nem kell elszámolnod (egyéjszakás kaland egy "idegennel") B) kialakítasz egy normális párkapcsolatot, ahol a társad nem fog csak azért szakítani veled, mert elsőre nem voltál ász az ágyban, mert ennél többre tart, más is fontos benned... problem solved!
  • GyuriX2572
    #703
    Csomó 20 éves szép szűz lány van... úgy hívják őket, hogy szűzkurvák v úgy h későn érő típus..... nehogy azthidd, hogy mindenki hu de tapasztalt 20 évesen... egyáltalán nem biztos. Sőt :D 20 év az még inkább a gyerek kategória. Szórakozóhelyen leszólítasz egy 25-30-as csajt nem fog annyit lacafacázni...
  • RVR
    #702
    Én is hasonló vagyok, életemben kb. 2-3x voltam házibuliban, ami annyiból állt, hogy tesómmal és a haverjával részegre ittuk magunkat...

  • RVR
    #701
    "nagyon hiányozhat a hiánya..."

    Nah ezt megaszontam :D
    Szóval, nagyon fájhat a hiánya.
  • RVR
    #700
    Én úgy vagyok vele, hogy alapvetően nem érdekelnek a csajok belülről, mármint a belső értékeik, csak mert nem és kész... ha csak a szex érdekel, akkor aztán teszek, milyen belülről.
    Ellenkező esetben (ez a ritkább), ha mondjuk hosszabb távra tervezek, akkor érdekel belülről is, sőt; akkor szinte majdnem mindegy, hogy néz ki a csaj.
    Egyébként én is szűz vagyok, még nem mondtam... bár volt már 1, azaz egy darab barátnőm, aki nem volt egy világszépe, de miután szakítottunk, rohadtul hiányzott, és próbáltam vele békülni, de nem sok sikerrel... szóval, még egy csúnyácska lányt is nagyon lehet szeretni, és nagyon hiányozhat a hiánya...