1021
Cheif kérésének eleget téve!
  • tippmix945
    #980
    nővéred jó csaj akk
  • JuHaSz JoCi
    #979
    nemértem furcsa
  • tippmix945
    #978
    cingár
  • JuHaSz JoCi
    #977
    és megmozdult valami a gatyámba, az mi?
  • tippmix945
    #976
    Témaindító: Pigo
  • JuHaSz JoCi
    #975
    csak 50 centi
  • tippmix945
    #974
    huha
  • JuHaSz JoCi
    #973
    meglestem nővéremét a kulcsjukon keresztül
  • tippmix945
    #972
    nagy faszod van?
  • JuHaSz JoCi
    #971
    hogy kell baszni? félek a puncitól
  • tippmix945
    #970
    aha
  • tippmix945
    #969
    8 évesen dugtam először csajt
  • JuHaSz JoCi
    #968
    seggbe megy a kuki nem? a másik lukból jön ki a gyerek meg a tampon?
  • tippmix945
    #967
    dikk
  • The Protector
    #966
    LOOOL
  • xido
    #965
    jajmár..idevág...egy ilyen csatorna nyitása mindig késlelteti az elvesztését..:)
  • IXEMGabeo
    #964
    igen baj, miért nem a játékosok fórumába linkeled az ilyesmit?
  • Mátémáté
    #963
    Üdv mindenkinek!

    Nemrég nyitottam egy új csatornát, ahol terveim szerint játékokat fogok bemutatni és játszni. Szeretnék kicsit komolyabb lenni, mint egy átlagos Let's player és esetenként hasznos infóval is szolgálni a nézőimnek, nem csak sikoltozással és vinnyogással. :)
    A csatornám neve WAvGamer (http://www.youtube.com/user/WAvGamer/videos?view=0&flow=grid ) örülnék, ha tudtok építő jellegű kritikával szolgálni! :)
    Egyelőre csak három videó van fent (1 Awesomenauts és 2 Chivalry), de tervezek új(újabb) játékok bemutatását is.
    Ha időtök és kedvetek engedi, nézzetek be!

    Máté
    (Tudom ennél offabb már nem is lehetnék. Elnézést kérek azoktól, akiknek ez böki a szemét.)
  • The Protector
    #962
    balfasz.reklám.
  • bekkácska
    #961
    Tavaly kb. ilyenkor vesztettem el a "virágom" :)Visszatekintve, iszonyatosan felvilágosultnak hittük magunkat, de inkább teljesen felelőtlenek voltunk. Az első együttlétem sajnos nem úgy sült el, ahogy szerettem volna, nem illett volna egy romantikus filmbe.. egyrészt így visszatekintve már, korai volt, másrészt baj is történt, mert nem használtunk óvszert, elég nagy hévvel vetettük be magunkat a dolgokba.. Sírva hívtam fel nővéremet, mert sejtettem hogy ebből nagy bajok lehetnek. Azt mondta ha netközelben vagyunk, akkor a legjobb és leggyorsabb, ha megkeressük ezt az oldalt: http://www.facebook.com/neesspanikba
    Abszolút ajánlom is mindenkinek, mert sosem lehetünk elég tájékozottak és sokat segített nekem is, azonnal tudtuk mi a teendő, végigjártam a procedúrát és végül a történtek után 3-4 órával már bennem volt a gyógyszer és nem lett gond.. Így az tuti, hogy az első alkalmat biztos nem felejtem el..
  • garadas20
    #960
    Én még szűz vagyok, egyszerűen nem érdekem lefektetni valakit, csak hogy elveszítsem. Inkább addig keresek, ameddig egy megfelelő lányt találok.
  • bello88
    #959
    nyilván mind erre vágyunk...
  • kovad007
    #958
    István a legnagyobb jóindulattal mondom , holnap rúgj be, és menj el kurvázni.Szőke természetes nagymellű nyamíí :) 10-15 rugódba benne lesz de még ha fizu előtt 2-3 napig nem eszel akkor is megéri.
    :D
  • bello88
    #957
    "Ismerem" őt, csak nem az sg-ről. Érdekes ember.
  • IXEMGabeo
    #956
    hmm cs istván egyedi eset volt, ő a 40 éves szűz teljes életnagyságban. Nem tudom mi lehet vele. Igen kemény szavakat kellett itt lenyelnie...
  • bello88
    #955
    hmmm ennyire nincsenek itt szűz emberek? :)
    hiányolok egy témához kapcsolódó rendes topikot :P
  • Peetboy
    #954
    Ez cs istvánnak ment.
  • Peetboy
    #953
    Szerintem az az unalmas ember, aki az életéből kihagyja a jó dolgokat, pl. csajozás. De István attól érzi magát különlegesnek, nem unalmasnak, hogy szüz még. Szokták mondani, az az unalmas ember aki semmit sem tesz, hogy jobb legyen neki.
    És igen, mindenkinek olyan az élete, amilyenné teszi.
    De azért az a story amikor elment István nőkhöz, és csak hozzájuk ért, de nem sexelt velük, azért az aggasztó.
  • Willenbrock
    #952
    Az élete mindenkinek olyan amilyenné teszi,meg amit a külső tényezők engednek neki(lehetőségek).Attól hogy valaki normális még nem biztos hogy néz szappanoperákat-sőt.
    A normális ember alatt felnőtt,mentálisan egy bizonyos szintre fejlett embert értenek aki kultúrálódása során megismerte és be is tatja/tiszteletben tartja az általános közösségi normákat,értékeket.Valamint munkájával vagy szakértelmével hozzájárul a társadalom általános jólétéhez,vagy a tudományos fejlődéshez.Szerintem kb. így lehet összefoglalni a normális ember lényegét.
    Ha valaki ilyen attól még nem kell unalmasnak sem lennie,tőle függ hogyan él a szabadidejében.
  • cs istvan
    #951
    Nem is olyan nagy baj az , ha valakit pszichopatának neveznek.

    Nálam mérhetetlenül nagyobb embereket is minden bizonnyal lepszichopatázott volna koruk társadalma , ha már akkoriban is ismert és divatos lett volna ez a kifejezés.

    Tulajdonképpen milyen is egy nem-pszichopata , normális ember élete ?

    Tartok tőle , hogy giccses , lagymatag és unalmas.

    (Lsd. a tv reklámok , szappanoperák és amerikai filmek által elénk tárt normalitást.)
  • IXEMGabeo
    #950
    Mégegy dolog: a saját érdekében mondom, hogy ide nem érdemes írni, mert, ha meg is kapja az elméleti tanácsokat ahhoz még el kell jutni a gyakorlatig...nos abban az ember személyesen hogy tudna segíteni?:) netalán tartani a lécet? áhh kizárt dolog...másszempontból úgy vettem észre, hogy a segítségkérései és a túlőszintesége ahhoz vezetett, hogy mindenki szépen elkönyvelte sorozatgyilkosnak illetve baleknak...Ne törődjön senkivel mostantól csak saját magával, fő a türelem...Mást nem tudok mondani én végeztem, sok sikert önnek az életben István!
  • IXEMGabeo
    #949
    Kedves István:

    40 éves kor felett kezdődik meg az ember 2. életszakasza mondhatni azt, hogy a férfiaknál az egyik harmadvirágzás legalább is én annak tekintem...az ember középkorúvá és éretté válik, de semmiképpen sem kellene a halállal törődni 40 év körül...van még ideje a sikerekre, ha megőrzi egészségét...Tudja mit azt mondom, felesleges bárminemű tanács evvel a szüzesség téma kérdésével kapcsolatban, koncentráljon arra esetleg, hogy miként töltse munka után a szabadidejét, ha más nem megy...Még, ha nehéz is a meló, keveset fizetnek akkor is valamit kezdeni kell, spórolni mondjuk egy utazásra bármi ami hasznos(ki tudja utazás közben tetszik majd megtalálni a párját, esetleg olyan nőt, akinek nem lenne ellenére, hogy szűz, létezik ilyen is elvileg [feltételezés volt a részemről])..Mindenesetre én már azt mondom lényegében, ha már nem sikerült elveszítenie a szüzességét és nem érzi képesnek magát erre a továbbiakban hagyja a francba nem éri meg ezért idegeskedni...ellenben a Fórumon feleslegesek a siránkozásai, ha nem tud mit kezdeni magával...
  • balee66
    #948
    Azért még ne temesd el magad. Sokan kötnek új kapcsolatokat 40 felett is, bár igaz, ők már túl vannak 1-2 váláson.
  • mEkLaU
    #947
    Pszichopata vagy! Nem lennek meglepve, ha ennek a tortenetnek csunya vege lenne!
  • cs istvan
    #946
    Valóban nagyon jó volna megismerkedni egy okos és intelligens , szeplős, vörös hajú lánnyal ; azonban az internet nem alkalmas a a férfiak és a nők közötti direkt , közvetlen ismerkedésre.

    Egyébként is , mivel már elmúltam 40 éves, sokkal inkább a halálban kell gondolkodnom. Elvileg amúgy is sokkal kevésbé félek a haláltól, mint a szüzesség elvesztésétől. De azért egy okos vörös hajú lány tényleg nagyon jó lenne.
  • cs istvan
    #945
    Sohasem tudnék bántani egy nőt.

    A férfiakkal szemben viszont már sokkal kevésbé vagyok békés hajlamú.

    Viszont nagyon gyáva vagyok, így legfeljebb csak fantáziálni tudok arról, hogy a legszívesebben mit csinálnék néhány primitív és gonosz macsó férfival. De ez már megint off-topic , amiért jobb helyekről villámgyorsan kihajítják az embert.
  • erieskrisz
    #944
    Ajjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjj istván még mindig szüz a baszus ez nem mehet igy tovább vörös 15 éves szüz lány jelentkezését várjuk aki istvánt megtoszná baszus a szeplöket majdnem kihagytam
  • IXEMGabeo
    #943
    érdekes beszélgetések folytak itt megintcsak elkanyarodtatok a témától:D

    annyit hozzátennék, hogy mindenki olyan, amilyennek "beállítja" önmagát...Mindenesetre hiszek abban, hogy valamely külső hatás, körülmény,környezete simán befolyásolhatja az ember tudatát, életének további szakaszát...Az, hogy elképzeléseink mennyit változnak szintén saját magunktól függ, de magamról én tudom, hogy nem sokat változtam gyerekkorom óta jellemileg na ez milyen?:)
  • Peetboy
    #942
    Az mindegy, itt is lehet úgyanúgy. Persze ez inkább egy Game fórum.
  • salsoul
    #941
    Mondtam. Van kinek van szeme a látásra, és van kinek nincs.