1021
Cheif kérésének eleget téve!
  • Rundstedt17
    #940
    Jah de ott az egész fórum a témának van szentelve..
  • Peetboy
    #939
    Pedig ez a topik erről szól, miért ne lehetne kibeszélni. Vannak más fórumok is, ugyanebben a témában ott mégis szoktak mesélni hogy történt, stb.
  • Rundstedt17
    #938
    szerintem ezt itt senki nem akarja kibeszélni de rajta mutass példát XD
  • Peetboy
    #937
    Most a személyiségről beszéltek, ahelyett, inkább a témához szólnátok hozzá. Ki hogyan veszitette el? Milyen élmény volt? Milyen volt szüz csajjal?
    Annyi mindenről lehet beszélni témán belül. Csak rajta!
  • balee66
    #936
    Valóban nem releváns.

    A személyiség lényegesen komplexebb annál, mint sem néhány hozzászólás, és egy cikk alapján laikusként valós képet alakíthatnánk ki bárkiről is.
  • Retsu
    #935
    Nem lehet látni hogy ki milyen valójában. 1 dolog a külcsín, megint másik a belbecs. Igaz, úgy sem lehet következtetni hogy aki szép az biztos hülye vagy fordítva, meg ezer jellemző felsorolhatunk még. De ez nem változtat azon, hogy nem láthatunk bele senkibe, még ha sokszor elhisszük akkor sem így van. Hogy sajnos vagy szerencsére, azt mindenki eldöntheti, meg ugye erre is igaz hogy helyzete válogatja.
  • Retsu
    #934
    Ezt azért inkább ne bolygassuk itt! Igaz, hogy nem tudni kiben mi lakozik, de az ilyen megjegyzések nem hinném hogy előrevinnék az ügyet(még ha poénból vannak akkor se), szal azért... Nehogy már mi alakítsuk olyanná a lelkiállapotát h tényleg azzá váljon.
  • balee66
    #933
    Elég könnyű különbséget tenni szép ember és szép ember között.
    A nők általában erre képtelenek, ők megeszik, hogy nyuszi van a kalapban.

    István, az öngyilkosság nem megoldás.
  • salsoul
    #932
    Mondtam. Nem mindenki tud különbséget tenni. A rendőrnő sem tudott.
    Van kinek van szeme a látásra, és van kinek nincs.
  • Willenbrock
    #931
    Ezzel kapcsolatban eszembe jutott egy vicces mondás is ami István kapcsán is aktuális lehet:"40 éves korára mindenki olyan külsőt kap amilyet megérdemel.":D
  • Willenbrock
    #930
    Szemfényvesztés külsőre értve-ilyet nemigen láttam.Szépséget a nő,jóképűséget férfi nem tud hazudni.Vagy az vagy nem-függetlenül mi van a lelkében.Erre mostanában élő példát tapasztaltam:egy rablógyilkosság ügyében tanúként hallgatták meg egy családtagomat és saját fülével hallotta amint még egy női rendőr is pozitívan nyilatkozott a gyanusított külsejével kapcsolatban.(ki sem nézni belőle,milyen sármos stb.)Mert az illető 30 körüli jóképű,jó testalkatú ember akit a nők vonzónak tartanak.Amit elkövetett az pedig a legocsmányabb embertelenségek közé tartozik.Ennyit a külső-belső összhangjáról.De a nők közt is vannak szép szélhámosok akik igyekeznek lehúzni a rászedhető embereket.A lélek sugárzása hatással van a külsőre,de nem határozza meg azt.A gének és a hormonok határozzák meg alapvetően.A belső csak fokozhatja a ragyogást,vagy tompíthatja a rútságot.
  • salsoul
    #929
    A csúnya kívül belül egyformán csúnya.
    A szép kívül belül egyformán szép.
    A giccs kívül belül egyformán giccs.
    A szemfényvesztés kívül belül egyformán szemfényvesztés.

    Az utolsó hármat sokan nem tudják megkülönböztetni.
  • Willenbrock
    #928
    Az ocsmányságra magammal kapcsolatban csupán a külsőre gondolok.Nem hiszem hogy igaz hogy ami kinn az van benn,mert van sok jóravaló értelmes ember akik mégsincsenek jó külsővel megáldva és fordítva.Előfordul ugyan hogy egy ember csúnya külseje ellenére is szimpatikus éppen azért mert annyi pozitív vonás van a jellemében,de szerintem ha csúnya az csúnya marad bármilyen "sugárzó" is,a szép meg akkor is szép ha belülről üres.
    Akarattal mindkettőn lehet alakítani,külsőn is,belsőn is.
  • salsoul
    #927
    csúcs!

    a recept mint mindig most is ugyan az:

    az embernek fel kell nőnie és össze kell szednie magát

    az ocsmányosodás az elmében kezdődik...
    akiben élet van, abból az élet fog sugározni
    akiben ocsmányság van, abból az ocsmánység fog sugározni
    mindegy hány éves az ember
  • Willenbrock
    #926
    Én már 30 évesen ocsmánynak látom magam,de ez ellen valamit lehet tenni:futni kell és konditerembe járni hogy legalább a testalkata sportos és izmos legyen az emberenek,tavasszal én is ezt akarom csinálni.(ebben az időben csak bent döglök a lakásban:/)Valamennyit tud az ember változtatani a külsején ha akar.
  • Willenbrock
    #925
    Pl. úgy lehet segíteni ha valakinek van egy vörös hajú szeplős 20 körüli szűz húga akkor felajánlja Istvánnak a nagy eseményre,vagy olvassa a topikot pont egy ilyen csaj és privit fog neki írni hogy megismerhesse.Ilyesmiben reménykedsz István?Mert erre felesleges várni,biztos vagyok benne hogy soha az életben nem fog megtörténni,hacsak nem vagy egy Brad Pitt.
  • Boroskóla
    #924
    cs istvan Írásait olvasva, egy eljövendő sorozatgyilkos képe rajzolódik ki előttem.

    A kriminológusok tudják: a nemi erőszak elkövetését gyakran, a sorozatgyilkosságokat szinte mindig intenzív fantáziálás előzi meg. Ezeknek az álmoknak fontos szereplői a szex és az erőszak, ám a főszerepet egyértelműen a hatalom játssza. A mértéktelenül maszturbáló, magányos "ragadozó" gyengének, jelentéktelenek érzi magát, amin csak úgy változtathat, ha élet és halál urává válik. "A sorozatos nemi erőszakot elkövető, illetve a sorozatgyilkos személyiség kialakulásának hátterében egyetlen kulcsfontosságú tényező rajzolódik ki: a fantáziálás. Fantáziaképei sokkal erőteljesebbek, sokkal fontosabbak, mint való élet"
  • cs istvan
    #923
    40 éves kor felett az ember sokszor már annyira visszataszítónak látja magát, hogy egyedül csak a halálban vagy valamilyen genetikai csodában látja a megoldást.

    Sokszor szoktam gondolkodni az öngyilkosságon is , de ennek a gondolatmenetnek a folytatása már kimerítené az off-topic irrelevancia azonnali kitiltással járó főbenjáró bűnét.

    Így csak annyit jegyeznék meg, hogy a Love.hu nevű internetes felületet megnéztem már egy-két alkalommal, de totálisan kiábrándító volt számomra az ott tapasztalható óvodás infantilizmus és poénkodás.
  • Peetboy
    #922
    Én is inkább a Társkereső oldalakat javaslom. Pl. Páratlan.hu, Randihely.hu, Love.hu, Párom.hu, stb...
    De a blog is jó ötlet lehet, ha érdekes dolgok vannak benne, több ezren olvassák, lehet akadna jelentkező is.
  • balee66
    #921
    Egyébként ha már mindenképp neten keresztül akarsz megismerni egy nőt, akkor nem ebben a topikban kellene.
    Vannak társkereső oldalak, pl. a freelove.hu-n blogot is lehet írni. Ott írhatsz magadról, és a "furcsaságaidról", bár szvsz nem túl sok értelme lenne.
    Esetleg valamilyen chat oldal, pl. chat.hu
    Itt gyakorlatilag tényleg 0 esélye van annak, hogy egy hozzád hasonló beállítottságú nőt találsz.
  • balee66
    #920
    "Abban a reményben szoktam néha a jelen fórumon megjelenni, hogy hátha esetleg , kb 0.5 százalékos eséllyel , meg tudnék ismerkedni olyan emberekkel , akik segítenének nekem álmaim nőjét megkeresni."

    Világos, ezért is kérdeztem rá, mert sejtettem, hogy valami ilyesmi állhat a háttérben.
    Jó lenne tudni, mit takar nálad a "szellemi igényesség". Ugye, te eleget teszel ennek az igényességnek, és nem csak elvárod ezt?

    Egyébként szerintem hiába is vagy te szellemileg igényes, ha csúnya vagy, ha csak minimális egzisztenciád van, a státuszod alacsony, bizony sok nő messze el fog kerülni.
  • Retsu
    #919
    Csak azt nem értem, hogy lehet ebben segíteni??? Nézegesd a fórumon a csaj tagokat, én nem vagyok túlságosan kompetens a témában hogy ki foglalt ki nem. De vmit már tenni is kellene szvsz. Ja, ha már kérted: lol.
  • qetuol
    #918
    roflmao
  • Rundstedt17
    #917
    lol
  • Herr Lehrer
    #916
    lol
  • cs istvan
    #915
    Hadd legyek nagyon őszinte :

    Abban a reményben szoktam néha a jelen fórumon megjelenni, hogy hátha esetleg , kb 0.5 százalékos eséllyel , meg tudnék ismerkedni olyan emberekkel , akik segítenének nekem álmaim nőjét megkeresni.

    Tekintettel arra, hogy a valóságban már elmúltam 40 éves és a lehető legalacsonyabb társadalmi status-ban vagyok, máris lehet kezdeni a harsány röhögést és lol-ozást.
  • Rundstedt17
    #914
    a másik hogy minimálbéres szakmunkás,és semmiféle erkölcsöt nem ismer,a szűz csaj neki elméletileg csak nagyobb izgalomért kellene...aztán ő beszél szellemelig igényes nőkről..mondjuk ha értelmes a fiatal nő biztos nem fog leállni egy 40 éves férfival...
  • balee66
    #913
    Mondd, István, de őszintén!
    Nyers leszek.

    1. Mi a faszt keresel itt?
    A szüzességed nem akarod elveszteni, ez nyilvánvaló. Ha valóban akarnád, már rég megtetted volna, és nem azon siránkozol, hogy a diszkókban nincsenek szellemileg igényes nők. Hát, nem is azért jár oda az ember, hogy Saussure előadást hallgasson.

    2. Mit teszel azért, hogy megtaláld a számodra megfelelő nőt?
    Szemmel láthatóan SEMMIT! Javíts ki, ha tévednék.
  • cs istvan
    #912
    Anélkül hogy bárkit is meg akarnák sérteni de :

    Szerintem kizárt dolog, hogy egy diszkóban vagy egy klubban értelmes emberekkel lehessen találkozni. A sötétség , a zaj , a cigaretta és az alkohol bűze , továbbá a jelenlévő emberek nyomasztó butasága nem teremtenek olyan körülményeket , ahol intelligens és szellemileg igényes nőket lehetne keresni.
  • Torda5
    #911
    A clubokba eleg sok idosebb korosztaly van 20-40! a discokba pedig a 15-19evesek jarnak! Szabadka egy jo hely csajozasra!!!
  • L7wy
    #910
    Van ott 60 éves jegyárus is, meg minden korosztály :P sajnos... és akkor mi van ha kinézik? a cél a lényeg XD

    #909
    Szegedtől kicsit délnyugatra a Szerbiai határon túl :D
  • toretto r34
    #909
    holvan ez a hely? XD
  • Willenbrock
    #908
    Ott nem nézik ki a diszkókból a 40 körülieket?Én ugyan nem szoktam odajárni,de ahogy hallaom tizenévesekkel vannak tele,így aztán egy 40 éves "bácsi" eléggé kilóghat a sorból nem?
  • Torda5
    #907
    Jokepu az am!! XD de nem kocsog!! gyere el Szabadkara es bebizonyitom!!
  • Rundstedt17
    #906
    nem lehet hogy vmilyen jóképű köcsög izé ember vagy? :D....
  • Torda5
    #905
    Szabadkan tenyleg ramosolyogsz egy csajra es azt mar meg is b...hatod aznap!! tanusitom 100% igaz!!!
  • Rundstedt17
    #904
    persze Szabadka egy mosoly egy szép szűzlány igaz? :D
  • Rundstedt17
    #903
    diszkoban nem kétlem meg különben is cs.istvánról beszélünk aki soha nem tesz semmit csak síránkozik
  • Torda5
    #902
    en nem szivatom sot meg neki valo is van szemelyleiras szerint talal maganak biztos diszkokban!
  • L7wy
    #901
    De ez így igaz Rundstedt17... én is alátámasztom