705
DVTK
  • mooo
    #544
    Kiváncsi lennék a felvételre,amin rajta van mi történt...Gondolom nincs ilyen...
  • JackDaniels #543
    Pár helyen amit olvastam, azok szerint ütésért állította ki a játékost a spori. Ütésért vagy annak a szándékáért ez jár a szabályok szerint. A másik dolog, ha a csapat rúg 5 gólt, akkor nyugodtan ki lehetett volna állítani 3 embert is.:PPP A játékvezetőre hivatkozni mindig kicsinyes és végső elkeseredés, ha valaki magyarázni akarja a bizonyítványt. Az én véleményem ez.
  • mooo
    #542
    Vélemény?
  • JackDaniels #541
    Legmélyebb gratulációm Pajkos "dagadtgeci" János "szakembernek"!! 3 meccsből 0 pont? Még szerencse, hogy nem -1.:DDDDDDD Remélem majd a cigánykontingens kihúzza a xarból a klubot, Sallói nagymester találmánya.:)
  • StephenKing
    #540
    A lehetőségeinkhez képest egész jók voltunk föleg a két fiatal Rebecsák és Fodor és a nagyöreg Vitya is jól játszott. De inkább ki kellene jönni a meccsre mint olvasni róla
  • mooo
    #539
    Egy Debrecen ellen szerintem ez nem olyan rossz.
    De ahogy olvastam pár játékos elég gyenge teljesítményt nyújtott.
  • JackDaniels #538
    Pajkos "szakember"-ről én már leírtam a véleményem a #226-os hozzászólásomban. Továbbra is fenntartom.
  • StephenKing
    #537
    Röhej ami a klubnál megy. Két héttel a szezon kezdete elött edzőt cserélni butaság. Nem tudni hogy mi folyik a háttérben de hogy nem tiszta dolgok az biztos.
  • mooo
    #536
    Amúgy szánalom,ami >>itt<< megy...
  • mooo
    #535
    Mit szóltok,hogy Pajkos lett megint az edző?
  • StephenKing
    #534
    Sallói: Nyugalom
  • JackDaniels #533
    Úgy veszem észre, hogy készülnek Csankék az NBII-re.
  • StephenKing
    #532
    Két dolog lehet vagy nagy szarban van klub és minden fillér számit vagy egyszerű lenyúlásról van szó. Az a baj hogy nincs csapatépités maradunk a húgylangyos középmezönyben különösebb célkitüzés nélkül.
    Úgy néz ki hogy jövöhéten jön egy újabb szállitmány néger játékos majd ők pótolják öket. Hányingerem van az egész magya focitól.
  • mooo
    #531
    pazar...
  • StephenKing
    #530
    Faggyast leigazolta a Debrecen
    Lelkileg készültem erre a hírre de mikor olvastam elég szarul esett. Szerintem kár volt eladni az idén sokkal több lehetőséget kaphatott volna hiszen ha a bajnokságban nem is de a ligakupában játszhatott volna rendszeresen. Inkább kölcsön kellett volna adni egy alacsonyabb osztályu csapatnak, a lokiban a kezdőcsapat közelébe sem fog kerülni.Sajnos nem látunk be a szinfalak mögé hogy Csank egyáltalán számitott volna rá mint csatár vagy gazdasági oka van az eladásának vagy helyette esetleg jön csatár a Lokitól. Majd az idő választ ad a kérdésekre.
  • StephenKing
    #529
    Slusszpoénnak:Visszatér az X lábuak királya Vámosi erre már nem is tudom hogy mit mondjak már csak ő hiányzott ide.
  • StephenKing
    #528
    Jack teljesen igazad van végülis a teljes tavaszt ugyanazzal a 11 emberrel játszottuk végig szinte nulla eredménnyel. Azt hiszem elnézöbbek lettünk volna ha a fiatalokkal érjük el ugyanezt az eredményt de legalább látnánk pár tehetséget esetleg tehetségeket aki lehetne a következő Vitelki, de most mit látunk ugy néz ki hogy évente kicserélödő afrikai légiót akiket mire megkedvelnénk már tovább is adnak. Én szivesen látok idegenlégiósokat 3at-4et akik többet tudnak hozzátenni a játékhoz mint az itthoni sztárocskák de hogy idehozzák fél Ugandát az már több a sokknál. Az a legelkeserítöbb hogy nyoma sincs tervszerü épitkézesnék a szakmai érdekeknél sokkal fontosabbak a gazdaságiak.
  • JackDaniels #527
    Én meg mongyuk Csankról azt hittem, hogy szakember. De aki a fiatalokat csak meccsekként 5-10percre tette be, arról nem mondok semmit. Állítom, ha a fiatalokkal állt volna fel, akkor sem kapunk ki többször, így meg nem mindegy?? Legalább az utánpótlás is szerephez jutott volna. Most meg ide akarnak hozni 10 tetves cigányt. Van a szondin elég, akik olcsóbbak. Röhej ezaz egész magyar edzői gárda és ők merik magukat "szakembereknek" nevezni. Valahogy csak azt tudom mondani, hogy meg kellene kérdezni Várszegit, hogyan is csinálja. Ezek után pedig azt nem fogom érteni, hogy merik majd a szájukon kiejteni azt, hogy utánpótlás. De egyébként ez nem csak a fociban van így, hanem a fasszopó Király is ezt csinálta a női kosárcsapattal. Nem kevés tehetség volt ott is a fiatalok között és inkább drágán vettek játékosokat. Nah, hirtelen ennyi. Kissé felbaxták az agyam.
  • StephenKing
    #526
    Mi lesz még itt?? Elégé érdekes mert Faggyas volt az akire azt mondták hogy fiatal helybeli és ő lehet a jövö egyik nagy tehetsége erre most eladjuk?? Bár szerintem nem játszott valami jól már amikor lehetőséget kapott a helyére idehoznám a kieső Vácból Palásthyt aki egész jól játszott a gyengécske kiesőcsapatban.
  • StephenKing
    #525
    Az bizony! Ha el is adjuk öket akkor is csak külföldre. Az eladásukkal mindenkép megvárják a Szeviépes tulajdonrész vásárlást ugyanis úgy néz ki hogy ők lesznek az új tulajdonosok és ha ők azt mondják hogy nem adjuk el öket akkor maradnak.
  • mooo
    #524
    Remélem,hogy csak pletyka..
  • mooo
    #523
    :o
  • StephenKing
    #522
    hát ja:D
  • mooo
    #521
    aham :o
  • StephenKing
    #520
    Hogy mik történtek történnek mostanság? Produkáltunk egy remek ősz után egy pocsék tavaszt. De ennyi elég is a mult szezonról és nézzünk a jövöbe. A csapat pénzügyi helyzete nem sokat változott az éves költségvetés 150-180 millió ami nem igazán teszi lehetővé hogy "sztárokat" igazoljunk. Márpedig kell az igazolás és a vérfrissités mert a tavaszi produkcio mellett nem lehet szó nélkül elmenni. Föleg a védelmet kell átalakitani hiszen 52gólt kaptunk 30meccsen ebben a szelemben Rubintot és Farkas Viktort el is küldték. Rubint ennyit tudott hasonló képességü védőből van ilyen száz, Farkas elküldése teljesen jogos unottan nulla lelkesedéssel játszott tavasszal ha nem akar hajtani a csapatért mehet és Csank el is küldte. Távozott még Halgas akinek az erönlétével és a hozzáállásával volt probléma az ő elküldése is teljesen jogos. Egy kicsit fáj a szivem Binder miatt az egyik nagy kedvencem ő kevés lehetőséget kapott és állítolag neki is mentális problémái voltak.
    Az érkezők egyenlöre:Cséke György Tuzsérból belső védő és Kállai Norbert Hévizről ő is védő tehát gőzerővel folyik a védelem átalakitása és ott van még a sérüléséből felépülő Rock aki védekező középpályás. Nem tudni még mi lesz Foxiékkal de ha ők mennek akkor tuti jönnek a helyükre újabb afrikaiak.Mindenképp kellene még igazolni egy kapust mert Szalma nem volt a helyzet magaslatán tavasszal és még jöhetne egy igazi vérbeli befejező csatár. A középpályára meg visszatér kölcsönből Lipusz aki Dunaújvárosban egész jól játszott. Szóval az biztos hogy jövöre nem mi leszünk a bajnokok a célkitüzés megint az lehet hogy egy massziv középcsapat leszünk aki bárkit megverhet de bárkitöl ki is kaphat.
  • mooo
    #519
    Hát eléggé :S
    Amúgy összefoglalhatnád dióhéjban,hogy mik történtek mostanság :P
  • StephenKing
    #518
    Kihalt a topik??? Pedig vannak itt történések bőven!
  • StephenKing
    #517
    Nyertünk!!! Bentmaradunk ez a lényeg!!! Jövöre talán megerösödve egy kicsit elörébb végzünk majd a tabellán.
  • StephenKing
    #516
    Nemcsak a védelemmel hanem a középpályával is egyszerüen siralmas a középpályás védekezésünk az ellenfelek átrohannak rajtunk és a lassú védelemre gyorsan rátudják vezetni a labdát ezért is kapunk ennyi gólt na meg Szalma kapus sincs csúcsformában. Még a kiesés szele is megcsaphat minket ha ilyen formában játszunk tovább.
  • mooo
    #515
    Pár hét alatt másodszorra kapunk 5 gólt.A védelemmel kéne valamit csinálni...
  • McFrost
    #514
    mit bundáztok?
  • StephenKing
    #513
    Egy álommal megint kevesebb.
  • StephenKing
    #512
    Igy járnak a Debreceniek pénteken és szerdán:
  • mooo
    #511
    Ha a ZTE elleni első félidei játékot hozzuk akár meglehet a továbbjutás Debrecenben :)
  • StephenKing
    #510
    Nagyszerű meccs volt fergeteges hangulattal,egyértelműen jobbak voltunk mint a Debrecen de hát a foci örök törvénye most is beigazolodott hanem rúgjuk be a helyzeteinket akkor mint most is kapunk egy gólt.
  • StephenKing
    #509
    Ma este a Debrecen ellen a kupában, sajnos a Váci vereség után nincs meg a szokásos optimizmusom ami meg szokott lenni minden meccs elött nagyon kevés esélyt látok rá hogy továbbjussunk de nem bánnám ha a fiúk rámcáfolnának.
  • kojak90
    #508
    csak azt nemtudom hogy miért hegedűs rúgta a tizenegyest? meg miért védők rúgják? (farkas viktor)
  • StephenKing
    #507
    Szégyen gyalázat 11est kihagyni több mint 60percig emberelönyben játszani a biztos kiesőtől kikapni és még mi akarunk kupát nyerni ugyanmár. Bár ebben a mai magyar labdarúgásban bármi megtörténhet.
  • mooo
    #506
    Erre most nem tudok mit mondani.
  • StephenKing
    #505
    Azért kemény lesz 9nap alatt 3szor a Debrecennel játszani a kupában de jó lenne a döntöbe jutni.