705
DVTK
  • Rudee
    #584
    Sisa távozott Diósgyőrből

    Bár messze vagyok a Diósgyőr szurkolótól, de ezt sajnálom. Kezdtem azt hinni, hogy 2-3 éven belül végre lesz egy ütőképes DVTK.
    Most viszont úgy érzem, hogy Ők is úgy végezhetik, mint a Stadler, a Szeged vagy épp a Tiszakécske.
  • karajjj
    #583
    nem nagyon fog itt rendeződni semmi... :S
  • Mososzer
    #582
    Mi van veled inas?

    Nyisd ki a szemed, jelenleg a Győr, és a Paks is mögöttünk áll....

    Úgy látszik, hogy rendeződik az anyagi helyzet. :)
  • StephenKing
    #581
    Haver foglalkozz csak a saját csapatoddal, majd a bajnokság végén meglátjuk hogy ki hol fog állni.
  • isi
    #580
    ligakupa senkit nem érdekel, bajnokságban meg ha nem lenne siófok meg reac akkor könnyen integethenék nektek fehérzsepivel
  • StephenKing
    #579
    Análszex lol, hát a Vágóra ráuszitanék egy nagy kannégertmert amit itt művelt az felháborító.
  • StephenKing
    #578
    Élesszük! Lenyomjuk öket és továbbjutunk a ligakupában! Remélem addig jön egy meghatározó szponzor vagy egy társtulajdonos és nem kell elengednünk az értékeinket, gondolok itt föleg Kötelesre és Kamberre.
  • Mososzer
    #577
    Mert amíg élek één... nem érdekel máááááás
    Csak a Diósgyőr
    Csak a hideg sör
    Me az anál szeeeex.

    :D
  • Mososzer
    #576
    Végre, élesszük fel a topikot!! :D

    December 6.-án Tírpákok elleni meccs, MEGJELENÉS KÖTELEZŐ!!!

  • StephenKing
    #575
    Te sem sokat változtál az elmúlt időben
  • Mososzer
    #574
    Mégis leszurkoltuk a tírpákokat, ennyi...
    Ha nincs Bede, akkor nyerünk is...

  • isi
    #573
    hálistennek elbaszott titeket az eső
  • Mososzer
    #572
    Hűha... jól kihalt ez a topic... :(

    SISA TIBOT TANÁR ÚR érkezett edzőnek, de gondolom ezt MINDEN DIÓSGYŐRI TUDJA.

    Azóta nagyon jók vagyunk.

    Tényleg gyerekek, REMÉLEM INNEN A FÓRUMRÓL MINDEN DIÓSGYŐRI JÖTT TÍREGYHÁZÁRA... :)

  • Sas6
    #571
    Hát gyerekek ez a mai meccs nem volt semmi. Először is grat a fiuknak, szertinem szép játék volt, másodszor meg pedig ez a rendezés ami volt, hihetetlen, 1000 embernek 1m-es kapunk kelett bemenni egyesvel. pff szánalom..
  • StephenKing
    #570
    Hát rohadtul nem jött össze. Nem volt egy helyzetünk sem. Fél percnél tovább nem tudtuk megtartani a labdát. A Debrecen ilyen játékkal is megérdemelten nyert. Csak az vigasztal hogy nekünk nem a Debrecent kell megverni idegenbe. A következő fordulóban bizonyithatunk a Siófok ellen.
  • Csesza
    #569
    nem jött össze...

    3-0
  • StephenKing
    #568
    Fel kellene támasztani a hamvaiból a topikot végülis mi vagyunk a legnagyobbak!! Remélem tavasszal eredményesebbek leszünk az új játékosokkal. Mondjuk egyből a legnehezebb ellenfél ellen kezdünk de azért nem lenne rossz Debrecenből ponttal vagy pontokkal eljönni.
  • StephenKing
    #567
    Megérezték a győzelem ízét innen már nem lesz megállás!!!
  • mooo
    #566
    Sopron - DVTK 0-1 !!!
    Szép volt fiúk,csak így tovább!!!
  • mooo
    #565
    Tudtam,hogy ismerős valahonnan a feje,utána olvastam,hogy volt már nálunk edző kevés sikerrel...
    Reméljük,majd most javít
  • StephenKing
    #564
    Vágó Attila az új edző!Sok sikert!!!
  • mooo
    #563
    Már nagyon ideje volt...
  • StephenKing
    #562
    Pajkos lemondott a Reac elleni vereség után. Tőle csak jobb jöhet és megindulhatunk fölfelé a tabellán.
  • StephenKing
    #561
    Magától sajnos nem fog lemondani csak akkor megy ha küldik Sallóin meg nem lehet kiigazodni. Nem tudni milyen alkuk vannak a háttérben.
  • mooo
    #560
    Holnaptól remélem már nem lesz itt pajkos...
  • StephenKing
    #559
    Talán ma meglesz az első gyözelmünk nagyon bizok benne.
  • Zenszkij
    #558
    Micsoda mellek :)
  • StephenKing
    #557
    Simán nyerhettünk is volna ha nem áll be a csapat védekezni meg Pajkos a cserékkel nem boritja fel a csapatot. Még két meccs és felállítják a kispadról.
  • mooo
    #556
    Jó lenne lassan meccset is nyerni :S
  • StephenKing
    #555
    Fél éve?? Szerzetesi életet élsz?? Egyébként ikszeltünk a Kaposvárral úgy hogy Pajkos "mester" már hét védővel játszatta a csapatot. Ha már van normális szponzorunk lehetne normális edzőnk is.
  • mooo
    #554
    Fél éve nem ittam sört,de most muszáj voltam venni 6 doboz borsodit :))
  • JackDaniels #553
    Nem rossz, nem rossz.:)
  • StephenKing
    #552
    Talán elindul valami és tényleg lesz egy ütőképes csapatunk 2010-re
  • mooo
    #551
    DVTK BORSODI
  • cud1910
    #550
    www.bkozep.mlap.hu
  • StephenKing
    #549
    Egyszer nekünk is összejöhetett! Harmatgyenge volt a csapat ha nem Köteles védett volna akkor sima vereség lett volna az eredmény. A védelem lassú és határozatlan támadásépités nincs csak elörerugdossák a labdát és ennyi. Hazai pályán ilyen taktikával játszani szégyen sokszor 3-4 percig csak futottak a labda után. Szóval marha nagy szerencsénk volt.
  • mooo
    #548
    Nahh ez már vmi,mégha a 93. percben is egyenlítettünk.
  • JackDaniels #547
    Akkor jövőre BL döntő, ha esetleg Sallói el nem adja őket az Újpestnek, mert túl jók lennének itt az Avas-alján.
  • mooo
    #546
    Megérkeztek!
  • JackDaniels #545
    Ezt nem tudom. Mongyuk az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy Pajkos "dagadtgeci" Jánossal szemben én kissé "elfogult" vagyok.:DDD