705
DVTK
  • mooo
    #504
  • detoxic
    #503
    Jéééé,itt ilyen is van????

    MI VAGYUNK A LEGNAGYOBBAK!!!!Hajrá Diósgyőőőőőőőőőr!!!!

    Holnap:Vác-DVTK:0-4
  • mooo
    #502
    ns

    HAJRÁ DIÓSGYŐR!!!
  • egypszichonauta
    #501
    22 év után újra a legjobb 4ben a diósgyőr!!!(MK)
  • bp
    #500
    támogatás lehetősége

    ugyanaz....máshol
  • StephenKing
    #499
    Kaposvár ellen a délután ugyanazt várom mint a Paks ellen csak öngól nélkül ugyhogy sima 2-0 gyözelem ide.
  • StephenKing
    #498
    Simán eldönthetük volna a továbbjutást Csank szerintem nagyot húzott azzal hogy három védővel játszottunk csak kár hogy elrontotta a végét Rubint beállításával teljesen átengedtük a területet a Zetének és meg is lett az eredménye. Ha hasonló felfogásban játszunk Zalaegereszegen akkor meg lehet a továbbjutás.
  • kojak90
    #497
    majdnem, 2-1 lett de azér jó kis meccs volt :)
  • StephenKing
    #496
    Délután ütjük a Zetét remélhetőleg öngól nélkül kihúzzuk egy sima 2-0al
  • StephenKing
    #495
    A hangulat jó volt a meccs már nem annyira rengeteg hibával játszott mindkét csapat de megvan a gyözelem és ez a lényeg.
  • Sas6
    #494
    jaja ideje volt :)
  • mooo
    #493
    Nahh csak sikerült begyűjteni a 3 pontot!!!
  • mooo
    #492
    góóóól
  • Sas6
    #491
    Hát az jólenne.. Én a meccsre kimegyek az tuti ha szé napsütéses lesz az idő:) Hiszen::: "Kacagva süt ránk az égből a nap, együtt vagyunk győzni fogunk elvisszük nem haggyuk a pontokat!!"
  • StephenKing
    #490
    Jó idő lesz a meccsre jó lesz a talaj simán megütjük a Paksot.
  • StephenKing
    #489
    Nem akar összeállni ez a csapat a támadójátékkal komoly gond van megint nem volt egy helyzetünk se. A Paksot itthon mindenképp meg kell verni mert ha nem akkor ez már komoly hullámvölgy bár az is lehet hogy megismételjük az öszi formánkat akkor is ilyesmi eredményeket értünk el aztán meg mi lett belöle a végére.
  • mooo
    #488
    Megint nem jött össze :(
  • mooo
    #487
    Itt mindíg jókat mosolygok a hozzászólásokon..
  • Sas6
    #486
    Sajnos ez az igazság... Szinte csak középen vittük a támadásokat,oldalt alig probálkoztunk... Gyenge meccs volt sajna :S
  • JackDaniels #485
    A Sopronnak nem volt sáros a talaj?? Ez nem kifogás. Harmatgyenge volt a csapat, oszt sajna ennyi.
  • StephenKing
    #484
    Hú de siralmas volt a tegnapi meccs ez a sáros talaj a mi viszonylag gyors játékunknak egyáltalán nem kedvezett nem is vezettünk egy normális támadást sem a Sopron meg simán lekontrázott minket igy ki is kaptunk. Ettől sokkal több kell legközelebb!
  • StephenKing
    #483
    Ha csak a száraz tényeket nézzük akkor egy tabellán előttünk álló csapattal idegenbe ikszelni egész jó eredmény de ha azt nézzük hogy megint szinte mi rúgatuk a gólokat az ellenfélel annyira nem jó, de nem baj jövőhéten a Sopron ellen sima gyözelem lesz amit már a bérletes helyemről nézhetek
  • mooo
    #482
    Mozgalmas első félidő volt!
    Döntetlenre senki nem tippelt.
  • StephenKing
    #481
    Apa apa KEZDŐDIK!!!! Simon és Sipeki góljaival sima 0-2
  • mooo
    #480
    0-2
  • vmvr
    #479
    holnap meg lesztek fingatva:P

    tippek? 2-1 ide
  • StephenKing
    #478
    Végre, hogy vártam már ezt a hírt! Jók leszünk!!!!
  • kojak90
    #477
    új szponzor: SZEVIÉP!!!
  • Sas6
    #476
    hűt ez a mai meccs eléggé gyenge volt :( az első félidő még ugy ahogy elment de a 2. :S
  • Bereet
    #475
    sose lehet tudni :D
    de most úgy érzem erősek vagyunk
    a nagy ősi ellenségeket 7-1-re vertük pedig mindig szoros mecceket játszunk :D
  • kojak90
    #474
    ha van kedved, gyere el egy meccsre nyáron
  • Bereet
    #473
    ha mi játszanánk otthon de így nem messze vagyon Diósgyőr-i stadion nyáron szoktam misklocra járni de most nincs rá lehetőségem
  • StephenKing
    #472
    Kire veszélyes???
  • kojak90
    #471
    jössz a meccsre is?
  • Bereet
    #470
    szombaton rimaszombattal játszotok
    én rimaszombati vagyok :D és én csak annyit tudok mondani hogy veszélyes focit játszunk
  • mooo
    #469
    Edzőmeccsen:
    DVTK - Nyíregyháza 2:0
  • StephenKing
    #468
    Kezdődhetne már a bajnokság meccshiányom van!!!
  • Sas6
    #467
    Jah:DD Aki(kék)kabátba volt.
  • totti10
    #466
    te voltál az??:D
  • Sas6
    #465
    Nem sjana de ez akkor is bunda volt:@

    Nem baj legalább rugtam büntetőt :DDD Tudjatok aki ugy fölé rugta