60024
  • Monster076
    #56538
    Ez valami újítás? Mert az előző kieg környékén indítottam egy Jedi Shadowt és ott mintha nem lett volna ilyen előkövetelmény.
  • Gudott
    #56537
    Azt csak lvl 1-től indított karakterrel lehetséges.
    Szóval vagy Trooperrel vagy Bounty Hunterrel be kell fejezni a második Chapter -t a class story-ban.
  • Monster076
    #56536
    Kisebb kihagyás után próbálok visszatérni a játékba. Ha kreálok egy új karit (lvl 60-ast), akkor mi is kell ahhoz, hogy a többi kari is megkapja a buffját? Jól jönne az a +5% endurance a többieknek is :)
  • Gudott
    #56535
    Boldog Karácsonyt!
  • edemara
    #56534
    Akkor jól választottam az elöbbit
    Ott már egy Sith (Dtscary) és egy csempész éli "víg" napjait

    Utóbbin meg lehet indítok egy Jedit és egy Birodalmi katonát.

    Ha van klán ahova jelentkezhetek nyugodtan szólhattok :D
  • gunji
    #56533
    A Red Eclipse vagy a Progenitor közül bármelyiket, mindkettőn nagyobb létszámú magyar közösség létezik magyar klánokkal. Az itteni topiklakók többsége is e két szerveren élik mindennapjaikat :)
  • edemara
    #56532
    Melyik szervert ajánljátok egy kezdőnek?
    Lehetőleg oda mennék ahol lehetséges magyar klánhoz csatlakozni.
  • PiszkosFred
    #56531
    Probald ki! :) Ha uj karaktert kezdesz, akkor - mint regi motoros, sok akcio resztvevoje - a postaladad tele van minden szarral (nekem tegnap 44 uj mail jott), cantina es egyeb eventet cuccokkal. Ezek kozott van - feltehetoleg nalad is - pl 5 db Faded glowing data crystal is. amely a korabbi szep kek szine helyett mar szurke, csak eladni lehet 500 credit/db aron vendornak. Hiaba nincs mar ilyen sehol sem a jatekban, gondolom az automatizalt rewardok scriptjeit nem irtak at, vagyis azok meg ma is kezzel foghatoan jelen vannak

    Na most, ha anno vettel az 5.0 elott valamit crystalert, es azota nem leptel be a karakterrel, akkor a 2 oras visszavaltas tovabbra is aktiv, mivel az online toltott idot nezi a 2 ora eseteben, az offline nem szamit (kiveve a CM targyaknal). Ha pedig vissza akarod valtani, akkor mar nem tudod, mert nincs mire, a helyette szereplo faded crystalok pedig szurke trash itemeket, amelyeket most meg a rendszer is benyelt gunji eseteben...
  • Shion
    #56530
    Soha nem hallottam még erről a faded data crystal-ról.

    Tudomásom szerint semmilyen data crystal nincs már, illetőleg gear tokenek sem. Ami véletlenül megmaradt 5.0-ra történő átváltás során (pl. gear token), azok is csak credit-re válthatóak be. Mivel nincsenek már token vendorok, sem data crystal vendorok, ezért semmire sem tudnád beváltani őket.

    Ezért is nem értem, hogy mi a fene az a faded data crystal, amiről írsz.
  • gunji
    #56529
    A zöld commendation kristályok egy részéből a kivezetésük előtt modolható 7-részes geart vásároltam az egyik vendornál (hátha megszűnik az is), Most vettem észre, hogy azok nem legacy, hanem csak char boundosak, így - amíg még tart a két órás cd - megpróbáltam volna visszacserélni a vendornál, aki nem pénzt ad érte, hanem faded data crystal nevű dolgot. Csakhogy ez nem került bele sem az inventoryba, sem levélben nem kaptam meg, azaz elveszett.
    Találkozott valaki ilyesmivel?
  • Kaputelephant
    #56528
    Interjú. Jó olvasgatást.
  • Kaputelephant
    #56527
    Szia!
    Előfizetsz 30 napra és minden tartalmat megkapsz, az összes kieggel együtt - kiegészítőt külön már nem lehet venni pont emiatt.
    Angol szerverek: The Red Eclipse (PvE) / The Progenitor (RP). EZen szervereken vannak többségben magyarok is. Most ssokan játszanak az év végi Star Wars hype miatt.

    Más:
    5 years saga
    A beküldött képekből csináltak kollázst, nagyon állat.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.12.20. 20:59:21
  • Jumbozorzje
    #56526
    Sziasztok! Szeretnék beleinvesztálni a játékba!Ha a legújabb kieget megveszem, akkor minden eddigi megjelent tartalommal játszhatok?Vagy hogy van ennél a játéknál pontosan?Melyik szerverre érdemes menni szerintetek?Köszönöm előre is.
  • oz
    #56525
    Két fajta fedezék van csempésznél. Az egyik az ugrálós gurulós, amikor valamilyen tereptárgyhoz megy, és egy helyben letérdelek nem megyek sehova típus. Kikapcsolni nem lehet őket, de azt, hogy melyiket használod, rajtad múlik. A gurulós által használt billentyűzet gombot állítsd át a helyben letérdelőshöz, és máris nem gurul sehova.
  • Java33
    #56524
    Sziasztok!
    Kérdésem lenne, hogy a csempésznél a fedezék supportot ki lehet kapcsolni valahogy..?
    Kicsit zavar, hogy ugrál ide-oda a szerencsétlen..

    Köszönöm..
  • Kaputelephant
    #56523
    GSF Party
    December 27-én 21:00-kor a The Progenitor szerveren év végi záró buli lesz Köztársasági oldalon. AKi tud az jöjjön. :)
  • Kaputelephant
    #56522
    Ezt behozták most Blizzardéknál is, a Legion-nél. Hasznos cumó.
  • PiszkosFred
    #56521
    Hat az sem ma volt akkor :) Koszi az infot.
  • Big Boss Hu
    #56520
    valahol df/dp nim környékén rakták be 2.x patchnél.
  • PiszkosFred
    #56519
    Most vettem eszre, hogy ha teruletre hato kepessegnel (lasd pl a sorci force storm, BH sweepingje, stb.) van egy kijelolt celpontom es ketszer nyomom le az adott kepesseg hotkeyt, akkor nem kell kijelolnom a celteruletet egerrel, hanem automatikusan a celpontra lovi a cuccost, kozpontban az adott celponttal. Ez mindig is igy volt es vagyok ennyire bamba - mert hogy ez fasza dolog am, nagyobb harcok kozben, szamomra legalabbis - vagy ez most jott a jatekba? :)
  • Gudott
    #56518
    5.0.1a Patch Notes

    -It was recently discovered that snow is cold. Snowballs in the Life Day Event will now properly cool down the Overheated Droids spread around the Galaxy.
    -All NPCs can now be targeted by Snowballs during the Life Day Event.
    -Theron Shan will no longer appear hidden during Chapter 1 and Chapter 6 of Knights of the Eternal Throne.

    http://dulfy.net/2016/12/15/swtor-december-15-producers-livestream/
  • Kaputelephant
    #56516
    Worst MMO business model awards 2016
  • PiszkosFred
    #56515
    Nem, csak a csaladi pref accra egy ajanlatot, hogy +500CC jar, ha sub leszek januar 3-an azzal az accal is.

    Viszont ma mar lehet az npcket is dobalni hogolyoval, ugy latszik valtztattak ezen a mai patchben.
  • gunji
    #56514
    Nekem nem jött, de lehet, hogy csak azok kaptak, akik elkezdték/végigvitték az új kieget. Vagy esetleg valami jó kis ajándékot adnak a kitöltőknek, s emiatt US only ;) Pedig a lightningos tuning jól jönne (kifarmolni reménytelen lenne rá a száz millát :)
  • Kaputelephant
    #56513
    Redditen és hivatalos fórumon, mindenhol egy kérdősorról/felmérésről beszélnek. Ti kaptatok? Elvileg e-mail-en küldték/ik.
  • gunji
    #56512
    Mázlifaktor a köbön, vagy karmikus plusz ;)
  • Kaputelephant
    #56511
    Free Chapter 1
    Az első fejezetet ingyenessé tették Pref játékosoknak. Jan 3-ig beszerezhető. Illetve Ref linkel is.
    Még jó, hogy kedden használtam fel Ref linket, most azt hiszi a rendszer, hogy előfizus vagyok, ingame meg azt írja, hogy fizessek elő. Ördögi kör.
    Pedig elég nehéz megállni, hogy ne spoilerezzem el magamnak a storyt youtube-ról. :)

    Maintenance:
    Details:
    DATE: 16 December 2016
    TIME: 7AM PST - 9AM PST (1400 GMT - 1600 GMT)
    VERSION: 5.0.1a
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.12.16. 09:24:16
  • Plata
    #56510
    Még azt sem tudom nico okarr-t hogyan vagy miért kaptam meg.
    Szerintem kivel prefered létemre van 20 kari slotom a játék azt hiszi előfizető vagyok.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.12.16. 09:06:28
  • Grifid71
    #56509
    Igen.
  • Alex2
    #56508
    sziasztok, g2a-n lévő "Star Wars The Old Republic 60 days Prepaid Time Card GLOBAL" lehet aktiválni a swtor oldalán?
  • Kaputelephant
    #56507
    banyek...én meg szerettem volna Shae-t, de 90 napig előfizu után nincs ref linkezés.
  • Plata
    #56506
    Francokat,kb szeptember óta nem is játszottam.
  • Kaputelephant
    #56505
    Október 25 Pre-order sub ajándék volt. Előfizus voltál?

    #Shion: Igen, nekem működik, elérhetővé vált, nincs rejtve az achijaim közt.
  • Plata
    #56504
    Pár hónap után felléptem a játékba kivenni eventes ingyen cuccokat,erre azt látom hogy kaptam levélben valami új companiont,Shae vizla vagy mi a szösz a neve.
    Ez a companion is valami eventes ajándék lenne?
  • Shion
    #56503
    Tényleg sikerült megcsinálod az Achievement-et vele?

    Csak azért kérdem, mert a barátomnak nem sikerült, így most a témában megírt Ticket-re várja a választ, hogy miért?

    Elvileg a Celebration Jawa-t emiatt az acsi miatt hozták be, így számomra is meglepő volt, hogy nem működik.
  • Kaputelephant
    #56502
    A Party-Jawa-s rejtett achievementek teljesíthetőek most a Celebrate-Jawa-val is, ha esetleg valakinek nincs meg a party-s mint nekem. SZóval értemes nulla kreditért felvásárolni egyet. A cooldown lejárta után pedig a collection-be kerül.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.12.14. 22:19:45
  • PiszkosFred
    #56501
    Minden korlatozas eltunik (legalabb 30 napra, vagy ameddig tart az elofizu), es megkapsz minden addig a napig megjelent tartalmat, veglegesen.
    Ki lehet.
  • Alex2
    #56500
    sziasztok, ha előfizetek a játékra milyen pluszban részesülök, illetve hogy az automatikus fizetés opciót ki lehet valahogy kapcsolni? köszönöm :)
  • Although
    #56499
    Nem az igazi megoldás ha nem nerfelik agyon a játékokat és az embernek van kedve a karakterfejlesztéssel foglalkozni és nem csak unott arccal letudja na ez is megvan. Erre például a funcom megoldása tökéletes lenne. Ott minden terület két szintű belépéssel rendelkezik. Egy solo és egy group amikor ugyanaz a tartalom minimum csak 4 jól összedolgozó játékossal letudható. És akkor lv10-től mondjuk lv80-ig folyamatosan mindenhol a csapatjátékot tanulod, és már nem mindegy milyen gear van rajtad vagy milyen karira gyúrsz. Persze ott a másik véglet is az elitista hozzáállás. Mert ha valaki béna az nem ok például arra, hogy szó nélkül kitegyék, stb. stb...
    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.12.14. 09:10:07
  • Pacho
    #56498
    Újabb live stream lesz a héten

    Ezt furcsának tartom, az elmúlt 5 évben nem nagyon csinált ilyet a BW. Lehet, hogy tényleg elkezdtek már bezuhanni a subok?