Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#56709
Jut eszembe,ha egy fajt unlockolsz CC-ből akkor olyan karit is kezdhetsz amit még előfizetős sem.
Nekem a legtöbb faj unlockolva van CC-ből,így tudtam olyan karit is kezdeni amit még előfizetős sem tud ha nincs neki unlockolva a faj.
Valszeg ha GTN-en veszed meg a faj unlockot úgy is jó,de én CC-ből vettem meg őket.

#56708
Winauth A gépeden is beállíthatsz authenticator-t és meg is van a havi 100 CC.

Más:
New Opening Cinematic
Nagyon tetszik, hogy visszafele is nyúlnak a játékhoz. Idővel lehet az egész class story megváltozik és elhagyja a statikusságát. Nem rossz.
#56707
Havi 100 cc akkor is jön ha van a telódon Swtor app.

#56706
Köszönöm a gyors választ!

PiszkosFred
#56705
Megveheted a tokent a GTN-bol is, csak a penzt kell összeszedned ra.

Illetve elofizetokent kapsz havonta 525 CC-t, abbol is osszejohet 2-3 honap alatt. (ha raksz ra okostelefonos security keyt/appot, akkor a +100 havonta).
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.04.19. 11:49:34

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56704
Helló!
Most fogok először előfizetni prémium tagságra. Már előzőleg kezdtem f2p-ben egy karakter, amit szeretnék folytatni. Viszont mivel az előfizetéssel megnyílik a többi választható faj is, szeretném azt megváltoztatni. A kérdés az, hogy a premium tagsággal lehet további pénz (ft) ráköltése nélkül megváltoztatni a fajt vagy akkor is költeni kell cc-re rendes pénzt? <#vigyor5>
Utoljára szerkesztette: Horzsoló, 2017.04.19. 11:37:00

#56703
Így van, a maintenance után ma meg is jön, ám a mount instant jön.
#56702
Köszi! 😊
A pet csak kedden fog megérkezni a postaládába.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#56701
"Here are the Vehicle and Pet codes from the Cantina:
Pet Code: SWCELEBRATION17
Vehicle Code: SWCANTINA17"

Forrás
#56700
Elég érdekes és fura is.

#56699
Váááááááááááááááááááááááá
#56697
Szombaton haza idő szerint este 8-tól lesz - ha jól emlékszem - EA panel SW Celebráción.

Star Wars Youtube Channel

#56696
#56695
Ne bazz, ez a fórum a legnagyobb feedback nekik, vagy ennyira baromi jól jósoltok/kikövetkeztetitek a következő lépést. 😄
#56694
"Vagy még legalább egy hétig lehessen CXP-farmolni chapter 1-et és 2-t 😄 "

És tényleg olvassák a devek e fórumot: XP/CXP event now running through until 18th April <#worship> <#integet2>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#56693
Igen,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Data-ként a legismertebb, magam is kedvelem a karaktert és a színészt is.
A STO-ban szokás, hogy a sorozatokból meg-meghívnak egy-egy színészt, hogy bújjanak ismét a régi szerepükbe. Most - úgy tűnik - Data jöhet, ami igazán nagy fogás, olyasmi mintha Ewan McGregor szerepelne Obi Wan-ként az SWTOR-ban.
Így ha ugyanaznap jönne ki kieg mindkét játékhoz, nem lenne nehéz a választás 😊

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#56692
OK, akkor változtatok, galád vagy 😄

STO:
A játékkal nem játszom, de a sorozatot néztem, azt hiszem az Új Nemzedék volt?! Deta volt talán a neve? Nagyon bírtam, ahogy egy robot próbál emberré válni érzések elsajátításával.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.04.11. 20:08:24
#56691
Vagy ők is olvassák néha a fórumot (56672) 😄
Csak ne nagyon tologassák tovább, nehogy egybeessen a STO új részével
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
(ahol viszont Brent Spinert elég nehéz lenne überelni 😉

Utoljára szerkesztette: gunji, 2017.04.11. 18:25:35

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#56690
Nem véletlenül csak imp oldalon vannak karaktereim <#ravasz1><#hehe>
#56689
Gonosz vagy.
#56688
Lehet, hogy valaki megint szülni ment a csapatból, mert újra elhalasztották egy héttel az 5.2-t...
#56687
Akkor holnap majd újra megnézem.

#56686
Annak pedig ott kéne lennie, csak kicsit átrendezték a Fleetet. De Odessenen ugyanott vannak.

A Galaxy map szerintem jópofa, de nem ez lenne a legfontosabb szerintem, ezt az energiát másra is fordíthatták volna.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.04.10. 22:25:53
#56685
Hát nem sok újdonság jön,ez a galaxy map röhej.
De ha igaz már úgy is az új KOTOR-t készíti a BioWare Austin.
Viszont valami érdekelne,rég nem játszottam már,de most felmentem.
Mi lett a napi vagy heti pvp küldikkel?
Van egy karim akivel csak űr pvp-re jártam,egy csempész csajszi.El ugrottam a pvp terminálhoz a napi vagy heti Galactic Starfighter küldiért de a konzol már nem él,semmilyen küldit nem ad.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.04.10. 22:15:04

#56684
"Class changes – No class changes in 5.2. One of the class designers just had a kid but once he is back they will dive into that. He is not the only one working on the class changes. "

Ezen én sem tudtam hirtelen, hogy sírjak vagy nevessek. Persze engem ez nem tántorít el, hogy játszak vele, de na; bakker.

Ma jött pár hír, vagyis inkább csak pletyka szintű dolog, hogy a BW Austin egy Old Republic szérián dolgozik, elméleti síkon egyelőre.
GS
#56683
Pedig a napokban mondom visszateszem, hátha jobb lett a játék. Akkor nem 😄
#56682
Mikor az ember azt hiszi, hogy ez a játék már nem süllyedhet mélyebre, akkor az egyik fejlesztő beszól egy ilyet a livestream alatt: nem lesz class változás az 5.2 peccsel, mert a designer aki ezért felelős szabadságon van, mert gyereke született. Ez már tényleg az a kategória, hogy nem tudom sírjak-e vagy nevessek. Ezek alapján tényleg vagy 5-10 ember dolgozik csak a játékon.
#56681
#56680
Dulfy Összefoglaló

Gyakorlatilag updatelték és mostmár elérhető a Menu Bar-l is. Pofásabb, modernebb. Így ezt látva kicsit elavult már az eredeti Galaxy map.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.04.07. 22:42:19
#56679
Dulfy Galaxy Map 5.2

-You must have a personal ship to use the Galaxy Map. Make sure you’ve completed the early part of your Class Mission!

-You can access the Galaxy Map from anywhere by simply pressing the icon on your mini-map, navigate to it through the top UI, or use the shortcut key (Shift+M by default).

Takes advantage of Legacy Perks:
-If you’ve acquired the Quick Travel perk, you can travel directly to your personal ship from the Galaxy Map.
-If you have a Priority Transport/Planetary perks, you will have a zero credit cost to travel to that location from the Galaxy Map.
-The Priority Transport perks function the same, but they no longer have a cooldown. Allowing you to travel quickly to different locations.

-You can now use Quick Travel while located inside ship hangers.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.04.07. 17:49:16
#56678
A New Galaxy Map izgalmasnak hangzik,de mit is jelent ez valójában?
Lecserélik a jelenlegi térképet valami újra?
Láttam már hasonlót,tavaly vagy tavaly előtt STO-ban is megváltozott a térkép,ott egész jó lett az átrendezés.

#56677
A tegnap esti stream mára tolódott.

A téma továbbra is: Ops, PvP és new Galaxy Map

Twitch
#56676
Zs0olt találtál valamit?

GA-AX370-Gaming K7,Ryzen 7 1700,HyperX 3200 16gb, Radeon R9 290 Corsair AX1200i,

#56675
Ma este Dev Stream Twitch

Téma: Ops, PvP és new Galaxy Map
#56674
Másnál se indul a játék? Pedig a szerverek mintha mennének. 😞

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#56673
Vagy még legalább egy hétig lehessen CXP-farmolni chapter 1-et és 2-t 😄
#56672
Bolondok napi tréfára gondoltam, régebben mindig szoktak kiadni ilyen hírt. Vagy a bug nélküli patchet vegyük április elsejei tréfának? 😄 Vagy már idő előtt ellőtték a puskaport az 1800 CC-s weapon tuninggal? 😄
Az 5.2-es kieget is tehetnék egy héttel későbbre, legalább értelmesen ki tudnánk használni a bökövö-sztrájkot <#eplus2>
Utoljára szerkesztette: gunji, 2017.04.02. 11:31:59

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#56671
Az volt a jópofa, hogy nem adtak ki semmilyen bugos patchet 😄
#56670
Srácok, kitaláltak a BW-sek mára valami jópofa dolgot, vagy elfelejtették azt is?

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#56669
Halihó, Red Eclipse szerveren keresek segítőkész magyar guildet kezdő Sith Marauderként ^^

Köszi, Zso
#56668
Azért lehet olvasni itt is jó nagy marhaságokat. 😊 egyszerűsÍtették a dolgokat, de nem is normalban kell keresni a kihÍvásokat srácok. 😄 mindkét véglet megvan most...aki csak a dungik / raidek történéseire kiváncsi az elmegy normalba/lookingforraidbe (SWTOR Story mode?!) Na de aki progresselni akar az nem oda fog járni...elég nagy kihivást jelent a mythic raid meg a mythic +...overgearelve persze, hogy lehet solozni a kis mythic+okat meg normalokat, de néznék egy jó +15-ös Halls of Valor solozást a mostani heti változókkal. Szóval minden nézőpont kérdése. (Engem is beszippantott a Legion, 3 karakter order hall kampánya van vissza, de csak a tank DH-val játszom érdemben. 904 equipped ilvlben vagyok és HC Nightholdba járok, mythic raidre nincs igényem, de a guildem azt progresseli, úgyhogy tudom mennyire "könnyű"😉
#56667
Nesze neked wow😊
#56666
Hát én még nem láttam soha olyat hogy valaki 900+ gearben mythicet verte volna.
Kár mert jó lett volna ha kifogok egy ilyen csapatot.Engem nem zavart volna az ingyen loot,de ilyet még heroic-ban sem láttam fél év alatt nem hogy mythicben.
Timewalking dungeonban igen,vagy low level dungeonban,mivel a karijaimat full heirloomban húzom így a low szintű dungikban az én karijaim is elég táposak.Én augusztus óta játszom vele,még nem untam meg sajnos.De még csak hasonlót sem láttam Legion instában mint amiről írtál.Pedig jártam már nem egy karival.
WoW-ot én még vanillában kezdtem egészen Cata-ig játszottam vele,de aztán ott le tettem és egész mostanáig rá sem néztem.
Az hogy le van egyszerűsítve tény,de a legion kieg sztorijai nagyon jók,tegnap is találtam dalaranban egy olyan küldetést amitől majdnem le estem a székről a röhögéstől,sajna nem tudok túl jól angolul,de ehhez nem kellett angol tudás mert a hülyeség átütött.
Eszement nagy ökörségeket rejtettek el a játékban,irtó nagy sztorik meg rohadt jó poénokat lehet találni.<#vigyor>
Az hogy még craftos küldikben is vannak sztorik meg egetverő idiótaságok elrejtve amiatt nem lehet abbahagyni.
Igaz eddig legjobban a druida és a druida class hall sztori volt a legjobb,de eleve az egész druida class hall atom ütős,többi class otthona a druida otthona után olyan semmilyen és unalmas.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.03.13. 14:58:49

MarkBlade
#56665
870 ilvl könnyű összeszedni.. Utána kezd nehezedni.
#56664
Hidd el Plata, amit én írtam az a valóság. Ha te nem ilyen Dungeon csapatokat fogtál ki eddig, akkor mázlid volt és kész.

99%-ban mindig valódi szerveren játszok, soha sem törtön. Soha nem kamuzok, így hagyd abba ezt a "marhaság" dumát. Veterán MMO játékos vagyok, több HC guildben is játszottam már az évek alatt, szóval ha játszok valamivel, akkor nem kispályán tolom.

2 hét alatt 150 óra játékidővel húztam fel a Warrior-t (/played ennyit mutatott) és utána még 2 hétig 110-en toltam. Nem tetszett, amit láttam és kész. Sőt, megutáltam a WoW-t, mert a régi 7 évvel ezelőtti játékhoz képest nagyon lebutított játékmenetű, amit láttam. Normal/Heroic nem szólózható? A guildemben volt 2 srác, akik Mythic 2-es szintet ketten tolták le (csak 1-1 Dungeon-t tudtak így lenyomni, nem mindegyiket). Szóval én ilyen klánban voltam, itt én kispályás voltam a kezdő 870-es gear-ben és 35+os fegyverrel. Eddig jutottam 2 hét alatt és rájöttem, nekem ennyi elég volt, nem kívánok több időt vesztegeni erre a játékra.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#56663
Én tavaly toltam a SWTOR-t: egy jedit (+1 boostolt) felszinteztem és kicsit bíbelődtem vele, aztán hagytam. A sztori/single rész jó volt, de még egy karit nem volt erőm felhúzni, pedig egy jó csempészt akartam.
WoW Legionnal ismét volt masszív WoW januárig. Aztán LotRO, de most azt is hagytam. Elegem van az MMO-kból 😄 Időm meg kevés ugye... Nem is tudom mikor veszem elő az SWTOR-t újra. LotRO esélyesebb majd a frissités után. Plusz jön az Andromeda. Meg majd augusztusban a Shadow of War.
Ezek mellett meg mindenképp lesz idén egy újabb (sokadik) Witcher trilógia, Baldur's Gate 1-2 EE (+SoD), Final Fantasy 7 és 8 végigjátszás 😄 Meg egy újabb Pillars of Eternity végigjátszás is esélyes.
És akkor ezek mellett olyanok vannak/lesznek, hogy Vikings: Wolves of Midgar, Expedition: Vikings, Stellaris: Utopia (az alappal is elkúrtam egy rakat időt 😄).
Aztán meg ha valami olyan akciós lesz... 😊
#56660
Hát nekem WQ-ból jobb cuccok jönnek mint heroic-ból.A legújabb karim hamarabb jutott el mythicbe mint a main karim,mivel WQ-n olyan cuccokat kapott amiről a main kari még heroic-on is csak álmodott.<#vigyor>

MarkBlade
#56659
Lfr ek viszonylag gyengék illetve a heroic sem kihívás de egyedül azt sem vered be. De jó cuccok feljebb esnek..azokat sok értelme nincs is ütni max ha q szól óda vagy az elején hogy kicsit ilevelt szedjél magadra raidre/mythicre.
#56658
Szerintem nem WoW-t toltad,én mindig 5 főst megyek.
Amiről írsz az elég nagy marhaság,normal dungeonban nem versz le egyedül semmit,heroicban téged ver le az első szembejövő csiga.
Nincs is normal és hard,normal és heroic van.Utána mythic,és abból sok fok.Már egy +2 Mythic-en nagyon figyelni kell.
Amiről te írsz az valszeg a kis szintű dungeonok,1-50-es szint közt.
Amit írtál az nekem nagyon nem tűnik életszerűnek.Vagy valami törtön játszottál.
Szerintem amiket írtál abban irtózatosan kevés a valóság.<#miaz>
Lehet hogy néztél a jujtúbon vagy egyéb helyen raidekről videót,de hogy nem voltál rendes Legion heroic vagy mythic instában az biztos,még a normal felől is erős kétségeim vannak.
Vagy rossz videót láttál,és WQ boss-t öltek benne.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.03.13. 13:09:43