Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#56759
Uhhh nosztalgikus sorbanállás. WoW-nál még mindig van, bár ott meg ideglelés a dolog 😄
Az érdeklődés csökkenése szerintem több pólusú. Nekem mondjuk nincs bajom azzal amit a BW csinál. Persze értem, hogy vannak gondok és mondjuk az OPS dolgot nem így kellene. De nagyon sokan még mindig a F2P modell miatt "nyafognak" - bár ez szubjektív, de szerintem indokolatlanul.

Ja és a Kylo keresztpallos: Áhítozom én is rá ezért max azt csinálom, hogy packokat veszem meg GTN-ből, hátha dobja. Olcsóbb és a pack tartalmait is megszerzem. 1x csak összejön...uhhh egy giveaway jó lenne. 😄
#56758
Kardnál inkább az volt a baj, hogy kinézetre nem nagyon tetszett egyik sem. Az ötszáz millás a Kylo Ren féle kard volt, nem igazán vonzott, csak az árán ütköztem meg. De hát amíg elviszik... (Igaz, én is tettem ki STO-ban 50 millióért XP boostert, máig sem értem, miért vették meg, amikor volt még 300 ezerért is jó pár. Ezúton is köszönet érte, s van még, ha kell 😄)

Standard pop? Emlékszel még, amikor subként is sorba kellett állni a bejutásért? Igaz, vannak új játékok (én is lehet, hogy inkább Mass Effecteznék, ha le tudnám zavarni egy hónap alatt a három részt), de az érdeklődés csökkenése inkább a BW/EA hibája lehet.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#56757
Várd meg amíg leértékelik. Totál horribilis összegeket tudnak egyesek kérni. Szinte lehetetlen árak vannak.
A populáció probléma amit felvetettél az adott szerveren többtényezős. Conquest és a hozzá tartozó bolygók. Azokon valszeg több player lesz. Másrészt mivel RP szerverről beszélünk leginkább főbb RP spotoknál/lokációknál lehet sok playert látni illetve a fleeteken inkább, mint Odessenen, de az is inkább a hétvégére esik. Javarészt elmondható, hogy nagy tömegre inkább hétvégén számítson az ember, bármely szerverről legyen szó - kivéve TRE. Ettől függetlenül embert mindig találni eventekre. FP Group finder szerintem még mindig hamar behív (max pár perc queue), warzone is, GSF neccesebb...okésnak elmegy. Ahogy észrevettem az EU szervereken TRE + a német T3-M4 nagyon megy. 3-4. helyre tenném kb a Progenitort. Valamely nap is a honalpn néztem, csak pilláztam amikor sárga standard pop-t láttam Progenitoron. Voltak dögivel. Csak ez is időszakos. Nyílván sokan megnéznek mást is, jön egy új game vagy WOW új patch, akármi.
#56756
Egyik karakteremnek nézegettem modolható kardot GTN-en (nem sikerült találni megfelelőt), s látván az 500 milliós árcímkéket, elgondolkodtam, hogy vajon mennyire lehetnek 'gazdagok' a játékosok? Mennyire reális százmilliókat kérni valamiért úgy, hogy az el is keljen? Mennyire lehet ennyi pénzt összeszedni Mastercard, bot és exploitok nélkül, normál élet mellett (munka, család, más szórakozás, stb)?
A másik ami feltűnt mostanság, hogy mennyire kiürültek a bolygók a Progenitoron, a köztársasági flottán is jó esetben 40-50 ember szaladgál, Odessenen is esti csúcsban jó, ha egy tucatnyian voltunk. Ennyire rossz lenne a helyzet vagy más szerveren még többen vannak?

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#56755
Yup. Ezek 5.0 óta Outlander Token nevet viselik. 60/65 inmstant karakterekre egyaránt használhatóak.
PiszkosFred
#56754
Hm, ezt nem is figyeltem. Az tudom, hogy eddig volt 1-1 tokenem (kotfe es kotet bonuszakent), amelyeket sosem hasznaltam fel (illetve amikor meg a 60-as friss karakterek cuccai legacy boundosak voltak, akkor krealtam tucatnyit, leraktam a cuccost a bankba majd delete es ujra) es csak a login kepernyon lattam a 2-es szamot, amely a mostani prime kod utan 3-as lett.

Ha jol ertem amit irtal, akkor mostantol csak egy fajta van, es igy a regi 60as tokenek is hasznalhatoak 65os karakter inditasara?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56753
most már csak outlnader tokenek vannak. bármely 60/65-re beváltható. Érdemes a tokent mmeglesni a kliens teljes letöltése után
PiszkosFred
#56752
Megkapod. Nekem - 5 evig elofizetokent, most jelenleg prefkent - jelenleg 3 boost tokenem van, egy 60-as es ket darab 65-os ugy, hogy az utobbi kettobol az egyiket tegnap kaptam, a prime kod bevaltasakor.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56751
Sajna nekem nem sikerült.Jó lett volna szülinapi ajándéknak.
Bár az sem rossz ajándék hogy SW szülinap pont az én szülinapomon van.Csak nekem kicsivel több gyertya jár.

#56750
Sziasztok. Kicsit felbuzdultam az ultimate pack láttán, kiokoskodtam a twitch prime account trialt is, kaptam egy kódot, redeemeltem. A kérdés a következő lenne, volt egy 65-ös karakter token a leirásban, az csak a totál újoncoknak jár, vagy az is megkapja, aki már nem az? Belogoltam és nem látom a karakter választó képernyőn, csak azért kérdezem, bár még tölt a kliens, az is közrejátszhat.
PiszkosFred
#56749
itt van egyebkent kotet elso 9 fejezete + lepegeto reskin. Sokat nem veszit senki, ha nem sikerul halasznia kodot.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.05.03. 22:44:13

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56748
Na kihasználva a lehetőséget, 2,5K CC repült a collection unlockba 😊
Most nézem 5700 CC Marketen, ha valakinek lenne rá CC itt a lehetőség egy keresztpallosra.
#56747
Köszi 😊

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#56746
Aki csak egy honapot is sub votl mostansag, annak nem. A lepegeto is egy sima reskin, csak van egy antenna a tetejen.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56745
És amúgy érdemes beszerezni egy kódot, azaz a KOTET-en és a lépegetőn kívül ad-e olyat, amiért megérheti?

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#56744
Hat, nyelv hianyaban a vak szerencseben bizhatsz csak, es surun frissited a listat, hatha te vagy az elso aki elcsip egy ilyen kodot. Mert van aki csak beirja a kodjat, van, aki kis jatekot is kieszel (csereld fel a betuket, vagy H betu helyett legyen 3-as, stb.) ezeket is gyorsan megcsinalod es aktivalod a kodot.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56743
Én nem teljesen értem,hogyan lehet kódot kérni?
Sajna angolul írnak így aztán sokat nem értek belőle.

PiszkosFred
#56742
Es vegre elerheto "Shae Vizla" fele haj is a CM-ben 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56741
Reddit kód kéregetős poszt.

Nekem már lett is egy.

update: Megkaptam a KotET-t...úramisten!!! bizsereg a .... az! Végre 😄
De preferred marad az account.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.05.03. 20:42:23
#56740
Valaki tud szerválni kódot? Volt valami trükk pár órája, de már nem működik állítólag. Itthon meg elvileg nem elérhető/támogatott dolog a Prime.
És jól értem, hogy a pack tartalmazza a Kotet kieget? Ezt azonnal meg kell szereznem bakker.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.05.03. 20:27:52
PiszkosFred
#56739
Twitch Prime members! Get in-game loot in Star Wars: The Old Republic!

From May 2nd — May 15th get the Star Wars: The Old Republic Eternal Throne Ultimate Pack and play the Knights of the Eternal Throne expansion story. If you’re not a Twitch Prime member, you can sign up for a free trial at twitchprime.com.

Not only will you get a free Level 65 Outlander Character but you’ll also get the AC-PT Walker mount!

forras
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.05.03. 19:00:55

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56738
Ha valaki nem tudná a héten a COLLECTIONS UNLOCK 50%-kal kevesebb cc-be kerül.
Gondoltam szólok hátha nem nézegeti mindenki a honlapot. <#wave>
#56737
Te jó ég, hányszor átéltem azt, amit ma is művelnek. Régen még kaptunk némi kompenzációt az ilyen kiesések miatt. Most már azt sem :/
#56736
A hörcsögök - úgy tűnik - már itt is lázadoznak, így a szervereknél további késés várható. 😞
De május 4-én új asztroszert kap ajándékba mindenki, az iventoryban lassan külön fület csinálhatnának nekik 😊

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#56735
Köszi <#worship>, megpróbálom, ha lesz ma este még szerver (épp most hosszabbították meg a leállást, de legalább a crtl+left button previewt megcsinálták volna). A (költői) kérdés az, hogy sikerül-e úgy beleszaladni a zöld körbe, hogy ne kelljen gyógyítania engem 😊

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#56734
Régebben én is sokat sz*ptam vele, és ha jól rémlik, akkor a megoldás is nagyon egyszerű volt. Fussál körbe-körbe, vezesd bele a zöld(?) körökbe, amik az életcsíkodat hivatottak feltölteni, ugyanis azok őt sebezni fogják. Nagyon. Támadni viszont ne támad, mert minden ütésnél/lövésnél megy rá egy buff, ami a sebzését növeli. Ennyi.
#56733
A KOTET 9. fejezetéhez szeretnék segítséget kérni spoilerben, JK-hoz:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
...Vaylin szellemének legyőzéséhez. Próbáltam a fórumokban olvasható tanácsok szerint (maradjak a lila körben, üssem közelről, csaljam a zöld körbe, stb), de 90% alá nem nagyon jutottam. Nem, nincs már Dramath (igaz, szólt a szöszi, hogy tartsuk meg, de nem akartam DS pontot). S nektek milyen hanyas gearrel ment?
Előre is köszönöm 😊

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#56732
Zsír! Enjoy! 😊
#56731
Köszönöm a segítséget! Töröltem mindent, launcher újra letölt, rendszergazdaként telepít és működik.
#56730
Plâne ugy hogy ez egy forum....<#hehe>
#56729
Elsöként aBitraider mappât töröld ës ugy probalkozz....
#56728
Amikor töltöd le, akkor egy piros csíkot látnod kell alul. Az sem indul el, stagnál?
Tűzfal/vírusírtót ellenőrizd. Add hozzá a kivételekhez vagy addig kapcsold ki.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.04.21. 23:33:22
#56727
http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=498597
#56726
Töltsd le originről.Próbáld meg azt,vagy ha az sem vedd meg dobozosan,ahhoz még 1 hónap előfizu is jár.

#56725
Sziasztok! Próbálom letölteni a játékot win10 100mbit-es net, a Launcher csak annyit ír ki hogy frissít de semmi mást (letöltési seb., hátralévő adat nincs) a feladatkezelőben a letöltési sebesség 200 kb/s órákon át, pár nap múlva próbálva ugyanez a helyzet. Mi lehet a probléma?
#56724
Üdv a Fórumon 😄
#56723
Én nem annyira kedvelem a Twi'lek-et,némelyik átvezető videóban tök gáz mikor a csápjai összevissza repkednek mint a zászló.<#buck>
Tudom nem csápja van hanem lekku vagy mi a rosseb.

PiszkosFred
#56722
Felreertes ne essek, nem a te hibad vagy ne te erezd magad kellemetlenul, hanem az, aki rosszat mondott neked.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56721
"Hát ez a blog nem valami fényös,ha jól nézem helyes írási hibáktól sem mentes."
Nekem tetszik az oldal. Köszönöm a kritikát, jobb mintha senki nem reagált volna rá.<#lookaround>

#56720
Jól van, befogtam.<#zavart1>

PiszkosFred
#56719

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56718
Az hülyeség,amikor előfizető vagy lehetsz twi'lek,csak nem bármi,hanem a felsoroltak.csempész meg a két jedi és sith inkvizítor,vagy mittomén mi magyarul.Viszont ha unlockolod akkor bármi lehet.Nekem ha jól emlékszem republic oldalon is van sith karim.

#56717
Nem class korlátozásról beszélt az illető, hanem arról, hogy ha előfizetsz egy hónapra, attól még nem lesz választható faj a Twi'lek, hanem külön unlockolni kell. Persze ettől még lehet téves ez az info.
Utoljára szerkesztette: Horzsoló, 2017.04.20. 17:28:35

PiszkosFred
#56716
"Pont tegnap este világosítottak fel ingame, hogy Twi'lek fajt nem is indíthatsz, mindhiába a prémium előfizetés."

En ezt nem ertettem. Mert ahogy emlekszem, es ahogy #56714 -ben is elhangzott, valaki ingame felrevezette a kollegat a Twilek classokat illetoen, ugyanis lehet inditani alapbol ilyen fajt. Hogy aztan melyik classt lehet utana hozzacsapni, az mar egy masik tortenet, de a fenti mondat nem erre vonatkozott.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56715
Jah így van nekem sith jedi.<#hehe>

#56714
Twi'lek-ként Jedi Knight/Consular, Smuggler és Sith Inquisitor-t lehet indítani. Ha a fajnak megvan a Legacy unlock akkor lehet minden classal. Így lehet pl Twi'lek trooper stb...
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.04.20. 14:47:01
#56713
Talán nem smuggler karija van,nem tudom hogy Twi'lek alapból előfizetéssel milyen kasztot választhat,de talán csak smuggler jedi lovag és jedi consular na meg sith inqusitor?Mindenesetre nekem van trooper is.Mert CC-ből vettem meg.

PiszkosFred
#56712
Ezt a Twilek dolgot en sem ertettem, hogy mire gondolt, mert az elso karaktereim egyike anno 2011-12 kornyeken egy twilek smuggler volt, a nehai Kellian Jarro szerveren.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.04.20. 13:49:31

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56711
Hát ez a blog nem valami fényös,ha jól nézem helyes írási hibáktól sem mentes.
Nekem van Twi'lek karim,még Twi'lek katona is van.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.04.20. 13:32:26

#56710
Pont tegnap este világosítottak fel ingame, hogy Twi'lek fajt nem is indíthatsz, mindhiába a prémium előfizetés. De még ez sem tántorított el a játéktól.

Mellesleg most indul egy story alapú blogoldal a swtor világából merítve, íme:
Star Wars: Hullarabó hajónapló