60024
  • cupsy
    #56618
    Köszi, azért kár. Gondolom akkor az armory-hoz hasonló oldal sincs. :(
  • Shion
    #56617
    4.x legnagyobb hibája, hogy Priority HM-ben (pl. Eternity Vault-ban) az emberek felgearelték magukat teljesen 224-ben, de játszani továbbra sem tudtak. Ezzel nem csak magukat égették le, hanem azoktól is elvették a büszkeség élményét, aki Temple of Sacrifice HM-ben szerezték meg a 224-et. Plusz PvP-ben az volt a gond, hogy akinek már megvolt a 208-as full set, az olyan előnyt élvezett a kezdőkkel szemben, hogy semmi értelme nem volt az újaknak PvP-t elkezdeni.

    Az 5.x módosításai a fentieken próbált változtatni, illetőleg orvosolni.

    Elvették az Expertise tulajdonságokat, így elvileg a PvE és PvP gear egyenlő lett. Végül mégsem lett egyenlő, mert statok prioritásai nagyon eltérőek. PvP-ben nem nagyon kell az Alacrity, Accuracy, Absorb, Shield, de Power minden mennyiségben jöhet. Ezért akik komolyan tolják a PvP-t továbbra is, azok külön PvE és PvP gear-t raknak össze.

    Csökkentették a WZ Galactic XP-jét? Én ennek inkább örülök, mert egy WZ általában 5-10 perces és aránytalanul sok 1000-1500 CXP-t adott. Egy HM Flashpoint ezzel szemben 20-30 perc volt még egy hozzáértő csapattal is és adott 600-800 CXP-t. Ha Planetary-ban végigütsz egy teljes bolygót (most ne Coruscant-ról beszéljünk, hanem mondjuk Hoth-ról), az megint 20-30 perc és adott 450 CXP-t a végén. Szóval a WZ igen is imbalanced volt, megérdemelte a nerfet.

    Mivel Command láda iszonyat gyatrán adja a gear-eket (barátom 180 szint alatt sem tudott Tier 1-es 6 darabos set-et összerakni), így igen is van létjogosultsága a most bevezetett token rendszernek. Tegnap meg is lett az eredménye, elmentem 2 HM Ops-ra és rögtön jött egy 236-os füles :) 29 karakteremmel közel 400 galactic ládát nyitottam már, de egyiknek sincs még full set-je. A legtáposabb karimnak is 4-es set-je van, a többinek talán 1-2. Szóval ha már nem javítanak a Galactic láda RNG-jén, akkor KELL ez a token rendszer :(

    A Character Legacy Perk-ben kipakolható +10% Command XP-nek viszont nagyon örülök. De az gáz, hogy karakterenként 3,5 millió creditbe fog fájni. Minden karakteremnek megadni ezt a +10% CXP-t kb. 100 millió creditembe fog fájni. Össze tudom farmolni ezt a pénzt, nem gond, de sokkal jobb helyeket is el tudnék képzelni ennek a creditnek :(
  • PiszkosFred
    #56616
    Hat hja, dulfy az infok es tor-fashion a skinek miatt es ennyi. Volt regen a torhead is, de ahogy nezem, a ZAM megunhatta a dolgot es mara parkolodomain lett belole.
  • Shion
    #56615
    Egy nagy központi infó oldal szerintem nincs, alapvetően a hivatalos fórumon és a dulfy.net -en találok naprakész infókat. De a google-vel is érdemes keresni, mert van még 2-3 másik hasznos oldal. A google-ben mindig így keresek: "swtor ...."
  • cupsy
    #56614
    Van valami hasonló oldala a játéknak, mint a wowhead a WoW-nak?
  • El Protector
    #56613
    Nagy ötlet volt ez az új gearelési rendszer, de szembeköpném, aki kitalálta. Miért nem volt jó az 5.0 előtti? Az meg csak bónusz, hogy kaptunk cxp boostereket, de a warzone-ookban csökkentetétk a megszerezhető cxp-t, szóval kevesebbet ad, mint előtte. Negyed órás, 2-1-re elvesztett aréna után 300, nevetséges. szinte a kezdetek óta sub vagyok, de most kurvára elvették a kedvemet az egésztől.
  • Kaputelephant
    #56612
    Kaptam választ: Legacy Remant Armors Ezek között van a Level 60 és 65 is, csak más - az eredeti armor settek rendes head-el és más színben. A Tokenesekhez kivétel nélkül egy headset van, nincs rendes fejes armor + más szín kombinációt kaptak.
    Crate-ből esnek.
    Pl: Jedi Knight: Tokenes - Supply Crate-s
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.01.22. 19:42:46
  • Kaputelephant
    #56611
    Ok, megpróbálom redditen, köszi!
  • Plata
    #56610
    Én is nagyon szerettem a régi Bc-s szetteket,főleg a warri-t.
  • PiszkosFred
    #56609
    Marmint a kifejezesre ertettem, hogy hasznalom mas mmoval kapcsolatban :) WoWban persze, hogy alapbol mindenki hasznalja, en foleg a regi BC-s raidekbol nyult skinekkel (tk, ssc, bt, stb. tierek szettjeibol ez meg az)

    #56604
    Ha azok a starter skinek, amelyeket ott latni a 65-os fulecske alatt, akkor olyanokat lehet nyitni ladabol, legalabbis a legtobbje nekem legacy boundkent megvan a bankban es az Odessen repus "ladabol" jottek.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.01.22. 11:40:35
  • gunji
    #56608
    Értem, köszi :)
  • Plata
    #56607
    Én is használom,szegény druidámnak olyan fejese van ami iszonyat ronda,hányinger ránézni,ezért transmogoltam egy hajpántra.
  • PiszkosFred
    #56606
    wowban megszokott kifejezes arra, amit it outfit designernek nevezunk. En is sokszor hasznalom, valahogy megszokasbol :)
  • Plata
    #56605
    Transmog az a World of Warcraftban van,ha megszerzel egy ruha darabot bekerül a kollekciódba,és a rajtad lévő ruhát át alakíthatod olyan kinézetűre a megfelelő boltban.Külsejét változtatja meg a ruhádnak.A ritka transmog ruhák sokat érnek,sokszor látni wow-ban hogy csaj karival valaki szinte egyszál semmiben harcol,pedig valójában tetőtől talpig páncélban van,csak transmogolta a ruháját.
  • gunji
    #56604
    Elvileg így néznek ki: klikk (és katt a lvl65-re).
    Mit jelent az, hogy 'transmog'?

    Instant lvl65-ös karakterem nekem sincs, de hasonló geart lehet gyártani (very rare rating 212), de az exotic isotope stab miatt macerásabb.
  • Gudott
    #56603
    Nem tudom, én special azt sem tudom, hogy a lvl 65 token armorok hogyan néznek ki, de egy gyors google sem adott eredményt. Kérdezz rá a redditen, hátha valaki tudja a megoldást.
  • Plata
    #56602
    Igen.
  • DarkBlade
    #56601
    Üdv all.
    Refferal link használatával nem lesz elérhető az Eternal Throne, mindenféleképpen rendes előfizetőnek kell lenni hozzá?
  • Kaputelephant
    #56600
    Hali!
    Kis infó kéne. A level 60-as token kezdő gearekről tudom, hogy craft-al illetve Alliance Supply Crate-el megszerezhetőek transmog miatt., mivel már nem bound to legacy-k. Az új level 65-s starting gearekkel mi a helyezet? Crafttal és Crate-el szintén megszerezhetőek? Van valami infótok?
  • El Protector
    #56599
    Cybertech tud gyártani pár dolgot, de a fleet-en is ott a vendor a GTN areaban :)
  • Monster076
    #56598
    Egy jó ideje nem Space Mission-oztam, de most újra megjött a kedvem. A Galactic Market horror árain kívül hol lehet beszerezni hajó fejlesztéseket?
  • Shion
    #56597
    Ingyenes módban az elérhető maximális szint level 50. A játék jelenleg level 70-nél tart, szóval 5 évvel ezelőtt játéktartalommal tudnál csak játszani ingyenes verzióban. Ha legalább egyszer előfizetsz 1 hónapra (4.000 forint), akkor megkapnád az aktuális összes kiegészítőt és level 70-ig tudnál fejlődni. Amúgy nem tudom milyen gyakran játszol, de ha hetente több estét is, akkor szerintem a havi előfizetés erősen ajánlott hozzá.

    Class választás? Mindegyik class nagyon jó, ez alapján nem lehet választani. Milyen típusú (ranged, melee) karaktert szeretsz? Tank, healer vagy dps legyen? Fénykarddal szeretnél szaladgálni vagy lőfegyverrel? Hard Mode (HM) csapatolás érdekel vagy csak a szólózás? PvP-zni akarsz-e? Satöbbi, satöbbi.
  • natalyel
    #56596
    Sziasztok.
    Milyen karaktert ajánlanátok egy most kezdő embernek? MMO-s tapasztalat van, hosszabb távon érdekelne a játék, akár több karakterrel is, de egyelőre csak ingyenes módban.
    Hasznos tippek, tanácsok olyannak, aki most akar nekivágni?
  • PiszkosFred
    #56595
    Igen. Bonust (20 pontert) csak minden heti resetben egyszer lehet, de a H2 kveszteket naponta - erdemes is a planetaryn kivalogatni a gyorsabb bolygokat es a heroicjaikat. Emiatt az uj rendszer miatt a 70 alattiaknal is naponta van a H2 reset, bar hozzateszem, hogy nem minden H2 ismetelheto naponta, legalabbis en ugy lattam - de lehet tevedek -, hogy csak azokat lehet, amelyek a galactic command planetaryban szerepel(het)nek.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.01.09. 23:46:18
  • Kaputelephant
    #56594
    Nálatok is elérhetőek a H2 hetik a napi reset után ismét? Összes karinál szervertől függetlenül tapasztalom. Csak másodjára nem kapok mellé Bonus Missiont.
  • gunji
    #56593
    Az aktuális havit rögtön utalta a fizetéskor, így az elmúlt három hónapban négyszer kaptam cc-t, előtte meg januártól nem játszottam. Más aktív dolog (pl. sec key) meg nincs, amiért járna.
    Fórumokban keresgéltem, de nem találtam precedenst rá (se swtoron, se redditen).
  • Gudott
    #56592
    Nem lehet, hogy most utólag kaptad a CC-t? nálam a security key +100CC-je szokott a legváratlanabb pillanatokban megérkezni...
  • gunji
    #56591
    Korábbi kérdésre egészen friss tapasztalat: kipróbáltam az előfizetés lemondását, de maradtam előfizető az eredeti dátumig (azt hiszem, hajnali 2-3 óra között lehet a váltás, mert mindig akkor terhel, illetve adja az 500 cc-t).

    Viszont sikerült megint jól megszívatniuk: a lejárat után is kaptam 500 cc-t. Veletek előfordult hasonló? S mit tennétek vele? Merthogy annak ellenére, hogy anno a játék vásárlásakor átvert az origin és az ígért cc-t nem kaptam meg, hiába reklamáltam, de az exploitokat nem szeretem. Tudom, hülye vagyok. ;)
  • Gudott
    #56590
    Nyet, csak mobilnetről csináltam kikapcsolt képekkel és a úgy látszik a manuális átméretezése a képnek lemaradt, javítva, köszi
  • Kaputelephant
    #56589
    Apró észrevétel: Ez valami bug vagy csak nálam van, hogy a kép beteríti az egész screen-t? :)
  • Gudott
    #56588
    Developer Stream, Update 5.1 infók, Galactic Command változások.

    És hogy itt is ki legyen emelve:

    Life Day event: Január 10.-én ér végett, húzzunk bele a hógolyódobálásba!
    5th Year Anniversary Január 17.-én ér végett. Minimum egy karakterrel vegyük ki a bonus itemeket/dekorációkat!
    Olcsó szerver transzfer: Január 18.-án ér végett a kedvezmény
  • Shion
    #56587
    Nekem ellenkező tapasztalataim vannak az előfizetés lemondásáról. Tapasztalatom szerint azonnal megszüntetni az előfizetői státuszt. A már kifizetett napok nem vesznek el, újabb előfizetés esetén hozzáadódnak. Tehát ha volt még hátra 20 napod és lemondod, akkor új előfizetés esetén 30 + 20 = 50 napod lesz.

    Barátom járt ezzel pórul, mert előfizetett és azonnal lemondta. Azonnal prefered lett, pedig ott kegyegett neki a 30 nap befizetés. Indított egy újabb előfizetést (+4000 huf) és újra előfizetős lett, de már 30+30=60 napra. E miatt évek óta az utolsó napon mondja le az előfizetést, sose korábban.
  • Gudott
    #56586
    edemara:
    Igen, ha véletlenül találtál még 30 napos starter packot, akkor nyugodtan felhasználhatod, ha még nem használtál ilyet.
    szerk:gunji hsz-t olvasva már nem vagyok 100% biztos, hogy igaz a fenti állításom.
    Nyilván régen lehetett kb 1000-2000 forint körül is szerezni ilyen 30 napos cd-keyt, ami fele a 30napos előrefizetésnek, így régebben megérte. Hivatalosan mindig is csak új fiókhoz lehetett használni, de régebben még ment meglévőhöz is....

    A számlázási ciklus végéig előfizetői státusban maradsz, magyarán kivárja, míg letelik a hátralévő x nap

    Leiratkozás

    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2017.01.04. 18:02:09
  • gunji
    #56585
    #56583: Régebben úgy volt, hogy régi acc-hoz is fel lehetett használni egy kulcsot, de csak egyetlen egyszer. Most viszont azt írják a redditen és a G2A-n is, hogy csak új fiókhoz lehet használni.
    (Ha a cél az, hogy egy régi account előfizetős legyen, például az új tartalmak miatt, akkor én azt tenném, hogy a hivatalos oldalon előfizetnék egy hónapra, ami olcsóbb is jelenlegi G2A-s ajánlatnál. De lehet, hogy a többiek ismernek olcsóbb helyet és kevésbé félősek :))

    #56584: A lemondáshoz ezen oldalon legalul található a 'cancel subscription' link. A fórumban azt írják, hogy ilyenkor a kifizetett időszak végéig marad a sub állapot, csak utána nem próbálja automatikusan meghosszabbítani.
    (Én egyszer mondtam le, az utolsó nap végén este, utána már nem is néztem vissza aznap, így személyes tapasztalatom nincs.)
  • edemara
    #56584
    Hogyan lehet jelenleg leiratkozni az előfizetésről és ha leiratkozok azonnal megszűnik a korábbi státuszom vagy kivárja míg lejár a kifizetett nap?
  • edemara
    #56583
    30 napos kulcsot 1 éves fióknál lehet aktiválni,még egyet se aktiváltam vagy új fiókot kell csinálnom?
  • Gudott
    #56582
    Azt hiszem a Trooper és a Bounty Hunter class küldetései között volt nem egy-kettő, ahol több companion is egyszerre volt veled.

    És szerintem az Uprising-ek mögött egy ismerős karakter állhat....
    Mert a séma ismétlődik, a szinte a semmiből előkerül egy viszonylag jól szervezet társaság, eléggé valószínűtlen vezetőkkel....
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2017.01.01. 19:03:13
  • PiszkosFred
    #56581
    #51240
    Most igy belegondolva, azert igy harminc egynehany honap tavlatabol vicces, hogy mindez csak bekerult a jatekba.
    Mar csak lassan visszaterhetnenk a hagyomanyos jedi vs sith terepre (nekem eleg ezekbol az uj "kulturakbol" es az Outlander sztoribol, mert a tortenet marha jo es erdekes, de minimalis star wars feelingje van csak, vagy meg annyi sem, es hianyzik az a szarkavaras a ket oldal kozott, amely az 1-50 kozott zajlott a 8 class eseteben)
  • gunji
    #56580
    Köszi :) Hehe, végülis így kerek, hogy nemcsak a reward random, hanem a mission is xD
  • PiszkosFred
    #56579
    Sehogy. Ne fogadd el a felajanlott bolygot es nyomj ra ujra. Elobb utobb beadja amit szeretnel, de minden bolygo csak egyszer csinalhato egy napi reset soran.