60024
  • Plata
    #56658
    Szerintem nem WoW-t toltad,én mindig 5 főst megyek.
    Amiről írsz az elég nagy marhaság,normal dungeonban nem versz le egyedül semmit,heroicban téged ver le az első szembejövő csiga.
    Nincs is normal és hard,normal és heroic van.Utána mythic,és abból sok fok.Már egy +2 Mythic-en nagyon figyelni kell.
    Amiről te írsz az valszeg a kis szintű dungeonok,1-50-es szint közt.
    Amit írtál az nekem nagyon nem tűnik életszerűnek.Vagy valami törtön játszottál.
    Szerintem amiket írtál abban irtózatosan kevés a valóság.
    Lehet hogy néztél a jujtúbon vagy egyéb helyen raidekről videót,de hogy nem voltál rendes Legion heroic vagy mythic instában az biztos,még a normal felől is erős kétségeim vannak.
    Vagy rossz videót láttál,és WQ boss-t öltek benne.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.03.13. 13:09:43
  • Shion
    #56657
    Látom, nagyon felületesen olvastok :)

    Dungeon = 5 fős csapatolás
    Raid = 10+ fős csapatolás

    Amiről én írtam, az a Dungeon (5 fős) csapatolás. 1 hónapig toltam naponta 2-3 random instát a Dungeon Finder-el, gyakorlatilag az összes run-t utáltam. Pedig veterán MMO játékos vagyok, 2005 óta játszok napi szinten (2-8 óra), megvásároltam és kipróbáltam 30+ MMO-t. Tudom milyen a jó csapatolás. Nos, a WoW jelenlegi Dungeon-ja Normal és Hard szinten semmiféle kihivást nem ad, nincs szükség 5 főre, 1-2 ember lenyomja. És ebből fakad a probléma, mert ez eszetlen rohanást és türelmetlen játékosokat eredményez.

    Mythic Dungeon annyiban jobb a Normal és Hard verzióktól, hogy boss-oknál legalább már bevárják egymást a játékosok, mert azt már tényleg nem tudják szólózni. Na ez a része már hasonlít csapatolásra, de trasheknél még mindig mennek a chain pullok, mert a trash továbbra sem challenge. Szóval Mythic-en kívül minden fokozat olyan könnyű, hogy senki nem veszi komolyan és csak rohan.

    Normál raiden voltam kétszer, csacsogó játékosok és wipe fest. Mondjuk 3 óra alatt végigment így is a raid zóna, de ez nekem nem élvezet.

    A fentiek miatt új játékosoknak én már nem ajánlom a WoW-t.

    Még az SWTOR-t is sokkal szívesebben ajánlom, mert türelmesebb és egymással sokkal jobban törődő közösségeket ismerek benne. SWTOR-ban a Hard Flashpoint-k is sokkal nehezebbek és jobban élvezi az ember, mint bármilyen WoW Dungeon-t.

    Kb. 250 órát játszottam a WoW-al egy hónap alatt, ez idő alatt is egyetlen egy karakterre fókuszáltam, így elég megalapozott a véleményem, úgy gondolom.
    Utoljára szerkesztette: Shion, 2017.03.13. 12:55:12
  • MarkBlade
    #56656
    Igza van Platának. Szintezés könnyű a wowban de csapat nélkül egy Mythic ami ráadásul szintezhető nem fog menni. A tank a legkapósabb kaszt. Ha jó kötelező instába. Raidek nem az lfr hanem az igazi az nagyon kemény tud lenni. Egy Mythic 8 pedig már 870 ilvl felett is kihívás. Nem singlip ez a játék. A heti timewalk q ami a régi instákba szól az valóban ilyen de nem arról szól elsősorban a játék.
  • Plata
    #56655
    Bocsi de én teljesen nulláról kezdtem legiont,új account,de amit írsz az nagy részt marhaság,egy fős raidek?Hol?
    Kis szinten lehet,de legion raideken nem érsz semmit egyedül.Normal instát sem tolod le egyedül,heroic meg mythic dungeonban kb semmit nem érsz jó csapat nélkül.
    Az sem igaz hogy nincs ember instában,nem egy karimat úgy húztam 110-re hogy csak instába jártam.
    Nem is küldiztem csak 15-ös szintig kb.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.03.13. 11:53:20
  • Shion
    #56654
    Február hónapban én is megvettem a WoW Legion kiegészítőt és 7 év kihagyást elkezdtem bepótolni a játékban. 2 hét alatt nulláról felhúztam egy Warrior tankot 110-es szintre, ott kiderült, hogy felesleges a tank, legyek inkább dps. Sebaj, átnyergeltem és próbáltam fejlődni max szinten. Azonban a WoW-t én elsősorban a csapatolás miatt vettem meg újra, mert régen (2010-ben, amikor játszottam vele) nagyon jó volt. Most a Dungeon gyakorlatilag halott téma a WoW-ban. Kis szinten (110 alatt), de még max szinten a Normal és Hard Dungeon-ok a tápos karakterek részére szólózható. Így a dungeon-ozás a következő: 1 ember rohan előre és mindent leöl egyedül, a többi 4 pedig rohan utána és próbál nem nagyon lemaradni, nehogy kib...szák a csapatból, mondván túl lassú. Az 5 ember a bezónázáshoz kell, de utána már csak felesleges koloncok a többiek. Hard-ban egy dps és egy heal is bőven elég, a többi 3 bármikor lekophatna. Epic-re elmentem párra, de nekem nem jött be ez a rendszer. Diablo3-ban teljesen okés, ott az agyatlan farmoláshoz jól működik. De egy MMO-ban nem. Sajnos a WoW-ban nagyon sok régi motoros van, sokan a játék indulása (2004) óta játszanak, az új emberekhez nulla türelmük van. "Majd szólj, ha már 110-en 900+ gearben vagy, addig szólózzál csak, segíteni nem megyek, nincs nekem sem időm, sem kedvem low levelen bohóckodni". :( Egy szó, mint száz, nekem a WoW nagyon nagy csalódás volt, első hónap végén habozás nélkül lemondtam az előfizetést.

    A haverok pár hete kezdtek el Elder Scrolls Online-nal játszani, rádumáltak engem is. 2 hete játszom napi szinten az ESO-val és eddig nagyon élvezem. Pont megvan benne az a szintű komplexitás és nehézség, ami a WoW-ból már totál ki lett irtva. ESO-ban ha rossz helyre tévedek (pl. Public Dungeon, Boss), akkor bizony 10-es szintűként is sírva küzdök, annyira nehéz. Vannak olyan Boss-ok, amihez két veterán játékos is édeskevés, pedig 10+ éve MMO-zunk mindketten. Szóval igen is van bőven kihívás a játékban, de ezt pont az előnyére válik. Semmit nem ad könnyedén, de ettől élvezetes :)

    A fentiek alapján 4 év folyamatos SWTOR-ozást követően parkoló pályára került a játék nálam is, február végén lemondtam az előfizetést és nem tudom, hogy mikor térek vissza. Az elmúlt 2 évben borzalmasan gyenge volt az end-game tartalom fejlesztése a BioWare-nek és amit eddig hallottam az idei évről, az pont az abbahagyásban erősített meg (egy új Operation zóna és egy új lakás 3 év után?!). A régi zónákat már mindegyiket unom, a GXP farmolás végtelen hosszúra sikeredett, sőt sokszor nincs is értelme 300-ig elmenni, mert még akkor sem lesz full set-ed ?!!! 28 karakter felöltöztetéséről ne is beszéljünk. De ha csak 3 karaktert (tank, heal, dps) szeretnénk felöltöztetni, hogy bármilyen szerepkörben tudjak menni Ops-ra, ami éppen hiányzik, a jelenlegi rendszerben ez is fél év farmolás lenne a régi contentben. Na ez már nekem is sok volt. Ha lesz végre értelmes content az SWTOR-ban, akkor talán visszanézek :(
  • gunji
    #56653
    Nekem új meló miatt erősen változott az időbeosztásom, így mostanában esténként nettó fél-egy óra jutna játékra, azért meg nem érdemes előfizetni, prefként meg valahogy nem vágyok a folyamatosan felvillanó rikító vörös színű 'vegyél, vásárolj, fizess' üzenetekre. Ünnepekkor az új kieggel próbálkoztam, de annyira bugos volt, hogy kénytelen voltam félbehagyni (nem tudom, azóta javítottak-e benne valamit). Mindenesetre húsvét környékére terveztem, hogy újra megpróbálom. Szerettem volna egy jó kis geart is az új karimnak (kard+kristály+tunning), de valahol százmilliónál a számolgatást feladtam, reménytelen megszerezni.
    Zakuul stronghold? Sajna megint nem Tython/Alderaan, pedig azokra vevő lennék.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A kis szabadidőben így inkább az STO-ban farmolással próbálom szítani még a parazsat és halasztani a halaszthatatlant: abba kéne hagyni, mert már képtelenség bármit is elérnem a játékban. Hiába költöttem pl. rakat pénzt full extrás epic gearre, ha semmi sebzést nem ad és nem tudom, mi a baj. Segítség sincs már, mert a jó ismerősök régen abbahagyták, akik meg maradtak, azok... nos hát bántás nélkül inkább no comment, aki szokott fórumozni, tudja, miért. :(
    Közben az új Mass Effecttel is szemeztem, de hát ha még csak feleannyira lesz majd bugos, mint a KOTET/KOTFE volt, akkor is inkább jobb lesz még elkerülni. Vagy inkább előbb a régieket befejezni.
  • PiszkosFred
    #56652
    Bejott a kepbe a Conan, plusz ott az ESO, sajnos az SWtOR-ra msot nincs ido. Evek ota eloszor lesz, hogy szerintem lefujom az elofizetest is, honapok ota nem leptem be, es az Andromeda miatt nem is nagyon fogok, igy most tenyleg parkolopalyara kerult a jatek nalam. De ahogy Arnold is mondta, meg visszaterek :)
  • Plata
    #56651
    Hát én már azt sem tudom mikor játszottam utoljára Sw ToR-al,tavaly augusztusban újra kezdtem a WoW-ot megvettem hozzá a Legion kieget,és sajna azóta nem nagyon tudom ott hagyni.
    Sw ToR-ban az a gond hogy nekem nem nagyon jön be ez a teljesen le butított rendszer,szerettem a régi sok skillt meg talentet.
  • Kaputelephant
    #56650
    5.2 Mined
    "New Zakuul stronghold"!

    ui: Mi a helyzet srácok, nagyon lelaposodott a fórum és a weboldal is, nincs diskurzus.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.03.11. 09:10:17
  • Kaputelephant
    #56649
    SWTOR Facebook Live - Feb 14 22:00-kor - Creative Director Charles Boyd
  • Kaputelephant
    #56648
    Tait leaves BW
  • Kaputelephant
    #56647
    Viccesen ijesztő :D
  • Matusy
    #56646
    Köszönöm a segítséget :)
  • Athletic  Bilbo
    #56645
    itt van pár tipp pl :)
  • PiszkosFred
    #56644
    Dark vs. Light
  • Matusy
    #56643
    Üdv!

    Átmentünk a Red eclipse szerverre és itt elég gyakran kiirja hogy a Light side v dark side erősödött, ha pedig eléri az 5-ik szintet akkor elkezd visszaszámolni. Ez micsoda? Illetve az lenne még a kérdésem hogy a starfighter PvP-ben van vmi leírás hogy melyik hajónak milyen előnyei is hátrányai vannak?
  • Alice Sabbat
    #56642
    helyes ! Köszi szépen a válaszokat.
  • PiszkosFred
    #56641
    Menj a flottara, es meglatod, hogy megvan minden eleted :) A lenyeg, hogy minden bolygon maximalizalva van, hogy kinek mennyi statja lehet (minimalis elteressel). Ha felette vagy, akkor leviszi annyira. Ha alatta vagy, akkor viszont nem fogja felemelni, akkor azzal kell boldogulnod, amennyid van - lasd mondjuk ha lvl20-askent elmesz egy 50-es bolygora.
  • Andule
    #56640
    igen, egy 40es bolygón 32esként annyi életed lesz mint 32esként lenne.
  • Alice Sabbat
    #56639
    Értem, de a felskálázást úgy értettem, hogy adva van, hogy most "4010" ben maxolódot az életem a DK-n de 32 es vagyok és elvileg 32 esen lenne tegyük fel 5000 életem, és ha átmegyek egy mondjuk 40 es level limites bolygóra akkor szintén 32 esenn visszakapom az "elveszett" statokat ergo ott már 5000 életem lesz?
  • PiszkosFred
    #56638
    Igen, illetve az adott/kovetkezo bolygohoz rendelt maximalis szintre. De mindig csak lefele skalaz, felfele nem.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.01.28. 12:36:11
  • Andule
    #56637
    Minden bolygonaknvan egy max szintje amihez igazit. És ha csinálod a kukdiket "sorrendben" akkor úgy is mindig magasabb szintű leszel mire váltassz mint a köv bolygó szal szinte konstans leskalazas van.
    Annyi előnye van csak h nem 60askent tolod le Hoth-ot pl. Jobban mondva nem látod rendesen h hanyaskent :)
  • Alice Sabbat
    #56636
    Sejtettem, köszönöm, de ez azt jelenti, hogy következő bolygón "visszaskáláz az aktuális szintemhez?
  • PiszkosFred
    #56635
    Mert leskalazott 18-as szintre (vagy 16? nem tudom fejbol a DK maximum szintet) es ennek megfeleloek az adataid (kiveve a skillek, abilityk, stb.)
  • Alice Sabbat
    #56634
    Szerintetek az miért lehet hogy Dromund Kaas on ( 32 es szinten) 4010- ben maximalizálódott az életem? ( prefered vagyok egyébként) és se szintlépéssel, se statok növelésével nem tudom növelni az értéket
  • Gepo
    #56633
    Nem is azzal van baj, hogy lassan csinálják a tartalmat, hanem azzal van baj, hogy elvárják még elő is fizessen az ember. Ha kevesen vannak és ezért kevés tartalmat csinálnak, akkor az előfizetés költségét a tartalomgyártás mennyiségéhez/minőségéhez kellene igazítaniuk. Ez a tartalom, amit az elmúlt 2 évben letettek az asztalra kb. havi 200 Ft-ot ér meg, de hogy 4000 Ft-t nem ér meg az tuti (3 havi előfizetésért már egy új teljes játékot veszek, a Bioware az SWTOR-ba hol tesz 3 hónap alatt egy tejes játéknyi tartalmat, még ha 12 hónappal számolunk is rohadt kevés jelenleg).
    Szóval engem ezek az indokok, hogy kevesen vannak stb., rohadtul nem hat meg amíg ilyen sok pénzbe kerül a havi előfizu (a fejlesztők nyújtotta tartalomhoz képest).
    Ja amúgy azt írták, hogy az tervezte az 5.2-vel elérhető első boss-t, aki TOS-ban Revan-t szóval vagy újra felvették az embert, vagy el se ment.
  • Kaputelephant
    #56632
    Kissé lehet naív vagyok, de ha nem is teljesen, részint elhiszem a "tempós" dolgot. AZ utolsó infó ami hozzám eljutott, hogy az Ops Designer SoR környékén leavelt a cégtől és azóta nem volt hír, hogy jött volna a helyére valaki. A forrásaik is valszeg' limitáltak, hát na fene nincs mögöttük egy olyan háttér, mint pl a WoWnál sajnos. No de a lényeg, emiatt érzem eme kétes érzést, hisz nyilván való az is, hogy amennyit lehet annyi Sub-t meg szeretnének tartani. Bár ez a Chaptereknél pöppet érthetőbb volt számomra; mint mondjuk egy Telltale game-nél nem egybe kapjuk meg a fejezeteket, hanem amint kész; de egy Ops-nál...már nem annyira.
  • Gepo
    #56631
    Én is néztem, alig bírtam abbahagyni a röhögést. Azt hittem ez valami április elsejei vicc, aztán mégsem. Kéthavonta lehet továbbhaladni egy intsában a következő bosshoz, hát ez tényleg lol. És nagyon úgy adták elő, hogy ez azért van, mert ilyen tempóban tudják csak csinálni (véletlenül sem az előfizetők megtartásáért). Szóval ezek alapján a fejlesztők egy év alatt tudnak megcsinálni egy 5 bossból álló intát? És ezért kérnek el havi 4 rugót (éves szinten 48-at). Hát van bőr a képükön az biztos.
  • Kaputelephant
    #56630
    Számodra lehet nem, számomra az volt. Most jelenleg is lehet sokat pöcsölni, de akkor súlyát nem érzem. Mindegyik Passív. Anno lehetet okoskodni, válogatni, Passzív vagy aktív éri inkább meg stb. Nem kell ecsetelnem; s ezért volt kissé izgalmasabb számomra.

    Bár hozzáteszem ez még mindig a legjobb amit kihoztak a Talent rendszerből, nem úgy mint a WoW-nál. Az inkább egyszerű mint nagyszerű.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.01.27. 11:47:09
  • Pacho
    #56629
    Tavaly a chaptereket sütötték el havonta, azzal nagyon befürödtek, az előfizetői bázis nemhogy nőtt, hanem csökkent.
    Most egy Operationt csinálnak, és majd havonta adnak hozzá egy bosst. Ennek sem jósolok nagy sikert.
  • oz
    #56628
    Nézegettem az idei group kontent terveket a tegnapi livestreamből. Új operations, 5 bossal, első boss tavasszal, aztán legkésőbb év végéig a többi? Lehet telhetetlennek tűnök, de ez azért lol kategória.
  • oz
    #56627
    Szerintem nem volt izgalmasabb. Egyfelől persze jó volt minden szinten elkölteni egy pontot, de alapvetően a "plussz 1 % crit" típusú talentok semmi izgalmat nem jelentettek. Endgame szempontjából mindig volt egy ideális talent, amit a többség kirakott. Voltak hibrif megoldások, de nagy játéktechnikai változásokat nem hozott, a többség csak bohóckodásra volt jó. Másrészt a van ezer skillem, nem férek el a skillbáron, használni is kéne mindet kifejezetten rossz iránynak tartom. Ez a hard to learn, hard to master típusnál nagyon nehéz a játékosközönséget hosszú távon együtt tartani. Így is sok a sírás, hogy milyen kutyaütők játszanak. Az easy to learn, hard to master a jobb irány, ehhez viszont nem kell sok skill.
    A mostani irány szerintem nem rossz, a skillek adottak, és az utilitykkel tudsz játszani, csak egy kicsit nagyobb változatosság kellene.
    Egyébként az Elder Scrolls onlineban van egy érdekes rendszer, ott relatíve sok skill van, de egyszerre csak 5+1 skillt tudsz használni. Így komolyan tudod befolyásolni a játékstílust azzal, hogy kaszton belül milyen fegyvert használsz, milyen páncélt veszel fel és milyen skilleket használsz. A hátulütője ennek az, hogy irdatlan nagy a különbség még kaszton belül is a teljesítményben. Ott is alapvetően kevés életképes (endgame) build van, de sokkal többet lehet bohóckodni.
  • Kaputelephant
    #56626
    A talenttel egyet értek. Izgisebb volt.
  • Plata
    #56625
    Hozzák vissza a régi talent rendszert,legyen megint a kariknak annyi skilljük mint rég,hogy ne férjek el rohadt skillbaron,mert nekem az jó volt.Ezzel a le egyszerűsített szarral nem vagyok kibékülve.
  • Kaputelephant
    #56624
    Spring "New Gameplay"

    Tavaszt már nagyba reklámozzák. Kíváncsi vagyok mi fog jönni.
  • PiszkosFred
    #56623
    Valoszinuleg vannak ott is magyarok, de mivel meg az elejen vagytok nagyon, szerintem gyertek at a Red Eclipse szerverre, a tobbseg - tapasztalatom szerint - ott van. Mivel az osszes swtor szerver pve es pvp is egyben, igy a RE-n is tudtok jatszani pvp korulmenyek kozott, amennyiben ez lett volna a szervervalasztas legfobb oka.
  • Matusy
    #56622
    Sziasztok!

    2 haverommal elkezdtünk játszani, hogy gyorsabban haladjunk, elő is fizettünk 1 hónapra. Az lenne a kérdésem, hogy a tomb of freedom nadd szerveren vannak magyarok? A FAQ-ban ez a szerver volt feltűntetve mint magyar szerver, de még 1 magyart se láttunk, se nem hallottunk róluk. Vannak még egyáltalán magyar klánok? Mi birodalmi oldalon indultunk. Vagy esetleg más szerveren van már csak magyar közösség?
  • Shion
    #56621
    A hiányos (főleg csapatos) end-game tartalommal teljesen egyetértek. Szerintem már a Bioware is érzi, hogy az elmúlt 2 év történtet mesélős vonulata mellékvágány volt, mert ahhoz képest, hogy az új Star Wars filmek mekkora hype-t kavarnak, nem érződik a játékon, hogy sokkal többen játszanának vele. Körülbelül annyi vadonatúj (és kezdő) játékost sikerült szerezni, mint amennyi rutionos régi motoros abbahagyta az end-game csapatolások hiánya miatt.

    3 éve ugyanaz a 8 Operation (raid zóna) van csak a játékban? Kész röhej. Minimum meg kéne duplázni a számukat, hogy változatos legyen.

    Flashpoint is 2,5 éve jött utoljára, a Revan kiegészítő előtt. Anno Everquest 2 gondolt egyet és 30(!) darab új Flashpoint-ot tett az egyik kiegészítőjébe. Ma már 100+ Flashpoint felett jár az EQ2, pedig 5 évvel korábban jelent meg, mint az SWTOR. Akkor miért nincs sokkal több Fp nekünk?

    Uprising a semminél már jobb, de 10 perces gyors játéknak jó, de játszani nem fognak megtanulni tőle az emberek.

    Warzone is kicsit unalmas, kevés új pálya jön, új játék mód pedig a talán a játék indulása (5 éve) nem jött. A vendor-nál is kevés értelmes cucc kapható, nincsenek PvP rangok, a Group Finder összeállító motorján is lehetne finomítani, hogy teljesen kezdőt ne tegyen maxos veterán ellen.

    Starfighter is csak egy űrhajós Warzone, ehhez is lehetne PvE tartalmat adni és akkor igazi X-Wing űrszimulátor lenne, sőt akár Ops repüléseket is lehetne hozzáadni.

    Stronghold-ok: lehetne több ház és jobban variálható. Guild hajó is lehetne több féle, miért csak egy hajó típus van? A sima hajónkant miért nem lehet lecserélni másikra?

    Class-ok: miért nincs Support típus a játékban? Tank-healer-dps vonulat kicsit már unalmas. Buffer, debuffer, power töltö és +sebzést adó karakterek sokat színesítenének a játékon.

    Miért csak 8 ember mehet egy Ops-ra, miért nincs 24 fős? Tudom, laggol a játék. De ezt javítsák ki és akkor mehet a 24 fő is, az az igazi buli. Más játékban 5-6-8 fő még csak sima csapat, nem Ops!!

    Egyszóval kicsit fantáziátlan, ahogy most a BW fejleszti a játékot, sokkal több lehetőség van még ebben a játékban, mint amit eddig megvalósítottak. A jelenleg reménykedésre okot adó tény, hogy 2017 évet a csapatos játéktartalomra kívánják fordítani és a tartalom mesélést egyelőre hanyagolják. A héten (csütörtök este?) lesz a január végi Livestream adás, ott fognak először részletesen mesélni az idei tervekről. Az elmúlt 2 hónap (december eleje, az 5.0 kijövetele óta) hibajavításról szólt csak.
  • El Protector
    #56620
    Mert önmagában a cxp-rendszer nem is lenne rossz, de a random droppal annyira elbaszták, amennyire csak lehetett, pedig amióta megy a játék, mindig bebizonyosodott, hogy a random dropp nem ide való, csak elveszi a kedvet a játéktól és felidegesít mindenkit. És a legszebb az egészben az, hogy mindezt azért csinálták, mert a régi commendation rendszer bonyolult volt. Nahh, most aztán egyszerű lett...
  • El Protector
    #56619
    Sajnos nem sikerült orvosolniuk. Grindelned kell éjjel-nappal, hogy gear-ed legyen, főleg, ha pvp-t és pve-t is játszol, a már említett statkülönbségek miatt gyakorlatilag két szett ruhára van szükséged és ez csak egy karakter. Nekem van 12 karakterem, mindegyikkel szeretek játszani, főleg pvp-zni, de nem vetettem meg a pve-t sem. Na most ahhoz, hogy akár tier 1-re felhúzzam mindkét szett ruhámat, hónapok kellenek egy karival, az ops lockoutok miatt, illetve random drop miatt, amit az ops bossok adnak (ugye csak az utolsó ad garantáltan, de nagyrészt arra vár mindenki a csopiból, szóval az sem garantált, csak neked is kieshet). Persze, ha állandóan pvp-zel akkor a tokenekből vehetsz egy szett tier 1-es ruhát, ehhez csupán 258 wz-t kell nyerni, ha vesztes meccs van, akkor szopó, lehet nyugodtan 400 körül is. Nem vészes, az is megvan hamar, ha napi hét-nyolc órát játszol, röhej...

    CXP packok szart sem adnak, van karakterem, ami 70-es szintű és egy darab szettbónuszos cucca van, szánalmas. Az a helyzet, hogy nincs kedvük endgame tartalmat bővíteni (ezeket az egy karakter után már unalmas sztorikat ne nevezzük annak), új csoportos tartalmat kitallni, ezért grindeltetik a népet. 2012. február elsején fizettem elő a játékra, azóta sub vagyok, de ennyire rosszul még éreztem magam ingame, mint az 5.0 óta, s a tegnapi nappal még ezzel alá is vágtak egy jó nagyot.