60024
  • Plata
    #56700
    Elég érdekes és fura is.
  • Daermon
    #56699
    Váááááááááááááááááááááááá
  • Kaputelephant
    #56698
    New Game Producer / Ben Irvin gone
  • Kaputelephant
    #56697
    Szombaton haza idő szerint este 8-tól lesz - ha jól emlékszem - EA panel SW Celebráción.

    Star Wars Youtube Channel

  • Daermon
    #56696
  • Kaputelephant
    #56695
    Ne bazz, ez a fórum a legnagyobb feedback nekik, vagy ennyira baromi jól jósoltok/kikövetkeztetitek a következő lépést. :D
  • gunji
    #56694
    "Vagy még legalább egy hétig lehessen CXP-farmolni chapter 1-et és 2-t :D "

    És tényleg olvassák a devek e fórumot: XP/CXP event now running through until 18th April
  • gunji
    #56693
    Igen,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Data-ként a legismertebb, magam is kedvelem a karaktert és a színészt is.
    A STO-ban szokás, hogy a sorozatokból meg-meghívnak egy-egy színészt, hogy bújjanak ismét a régi szerepükbe. Most - úgy tűnik - Data jöhet, ami igazán nagy fogás, olyasmi mintha Ewan McGregor szerepelne Obi Wan-ként az SWTOR-ban.
    Így ha ugyanaznap jönne ki kieg mindkét játékhoz, nem lenne nehéz a választás :)
  • Kaputelephant
    #56692
    OK, akkor változtatok, galád vagy :D

    STO:
    A játékkal nem játszom, de a sorozatot néztem, azt hiszem az Új Nemzedék volt?! Deta volt talán a neve? Nagyon bírtam, ahogy egy robot próbál emberré válni érzések elsajátításával.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.04.11. 20:08:24
  • gunji
    #56691
    Vagy ők is olvassák néha a fórumot (56672) :D
    Csak ne nagyon tologassák tovább, nehogy egybeessen a STO új részével
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (ahol viszont Brent Spinert elég nehéz lenne überelni ;)

    Utoljára szerkesztette: gunji, 2017.04.11. 18:25:35
  • El Protector
    #56690
    Nem véletlenül csak imp oldalon vannak karaktereim
  • Kaputelephant
    #56689
    Gonosz vagy.
  • El Protector
    #56688
    Lehet, hogy valaki megint szülni ment a csapatból, mert újra elhalasztották egy héttel az 5.2-t...
  • Plata
    #56687
    Akkor holnap majd újra megnézem.
  • Kaputelephant
    #56686
    Annak pedig ott kéne lennie, csak kicsit átrendezték a Fleetet. De Odessenen ugyanott vannak.

    A Galaxy map szerintem jópofa, de nem ez lenne a legfontosabb szerintem, ezt az energiát másra is fordíthatták volna.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.04.10. 22:25:53
  • Plata
    #56685
    Hát nem sok újdonság jön,ez a galaxy map röhej.
    De ha igaz már úgy is az új KOTOR-t készíti a BioWare Austin.
    Viszont valami érdekelne,rég nem játszottam már,de most felmentem.
    Mi lett a napi vagy heti pvp küldikkel?
    Van egy karim akivel csak űr pvp-re jártam,egy csempész csajszi.El ugrottam a pvp terminálhoz a napi vagy heti Galactic Starfighter küldiért de a konzol már nem él,semmilyen küldit nem ad.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.04.10. 22:15:04
  • Kaputelephant
    #56684
    "Class changes – No class changes in 5.2. One of the class designers just had a kid but once he is back they will dive into that. He is not the only one working on the class changes. "

    Ezen én sem tudtam hirtelen, hogy sírjak vagy nevessek. Persze engem ez nem tántorít el, hogy játszak vele, de na; bakker.

    Ma jött pár hír, vagyis inkább csak pletyka szintű dolog, hogy a BW Austin egy Old Republic szérián dolgozik, elméleti síkon egyelőre.
    GS
  • Daermon
    #56683
    Pedig a napokban mondom visszateszem, hátha jobb lett a játék. Akkor nem :D
  • Gepo
    #56682
    Mikor az ember azt hiszi, hogy ez a játék már nem süllyedhet mélyebre, akkor az egyik fejlesztő beszól egy ilyet a livestream alatt: nem lesz class változás az 5.2 peccsel, mert a designer aki ezért felelős szabadságon van, mert gyereke született. Ez már tényleg az a kategória, hogy nem tudom sírjak-e vagy nevessek. Ezek alapján tényleg vagy 5-10 ember dolgozik csak a játékon.
  • Kaputelephant
    #56681
    Galaxy Map
  • Kaputelephant
    #56680
    Dulfy Összefoglaló

    Gyakorlatilag updatelték és mostmár elérhető a Menu Bar-l is. Pofásabb, modernebb. Így ezt látva kicsit elavult már az eredeti Galaxy map.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.04.07. 22:42:19
  • Kaputelephant
    #56679
    Dulfy Galaxy Map 5.2

    -You must have a personal ship to use the Galaxy Map. Make sure you’ve completed the early part of your Class Mission!

    -You can access the Galaxy Map from anywhere by simply pressing the icon on your mini-map, navigate to it through the top UI, or use the shortcut key (Shift+M by default).

    Takes advantage of Legacy Perks:
    -If you’ve acquired the Quick Travel perk, you can travel directly to your personal ship from the Galaxy Map.
    -If you have a Priority Transport/Planetary perks, you will have a zero credit cost to travel to that location from the Galaxy Map.
    -The Priority Transport perks function the same, but they no longer have a cooldown. Allowing you to travel quickly to different locations.

    -You can now use Quick Travel while located inside ship hangers.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.04.07. 17:49:16
  • Plata
    #56678
    A New Galaxy Map izgalmasnak hangzik,de mit is jelent ez valójában?
    Lecserélik a jelenlegi térképet valami újra?
    Láttam már hasonlót,tavaly vagy tavaly előtt STO-ban is megváltozott a térkép,ott egész jó lett az átrendezés.
  • Kaputelephant
    #56677
    A tegnap esti stream mára tolódott.

    A téma továbbra is: Ops, PvP és new Galaxy Map

    Twitch
  • AngerH
    #56676
    Zs0olt találtál valamit?
  • Kaputelephant
    #56675
    Ma este Dev Stream Twitch

    Téma: Ops, PvP és new Galaxy Map
  • gunji
    #56674
    Másnál se indul a játék? Pedig a szerverek mintha mennének. :(
  • El Protector
    #56673
    Vagy még legalább egy hétig lehessen CXP-farmolni chapter 1-et és 2-t :D
  • gunji
    #56672
    Bolondok napi tréfára gondoltam, régebben mindig szoktak kiadni ilyen hírt. Vagy a bug nélküli patchet vegyük április elsejei tréfának? :D Vagy már idő előtt ellőtték a puskaport az 1800 CC-s weapon tuninggal? :D
    Az 5.2-es kieget is tehetnék egy héttel későbbre, legalább értelmesen ki tudnánk használni a bökövö-sztrájkot
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2017.04.02. 11:31:59
  • El Protector
    #56671
    Az volt a jópofa, hogy nem adtak ki semmilyen bugos patchet :D
  • gunji
    #56670
    Srácok, kitaláltak a BW-sek mára valami jópofa dolgot, vagy elfelejtették azt is?
  • Zs0olt
    #56669
    Halihó, Red Eclipse szerveren keresek segítőkész magyar guildet kezdő Sith Marauderként ^^

    Köszi, Zso
  • bekasybalazs
    #56668
    Azért lehet olvasni itt is jó nagy marhaságokat. :) egyszerűsÍtették a dolgokat, de nem is normalban kell keresni a kihÍvásokat srácok. :D mindkét véglet megvan most...aki csak a dungik / raidek történéseire kiváncsi az elmegy normalba/lookingforraidbe (SWTOR Story mode?!) Na de aki progresselni akar az nem oda fog járni...elég nagy kihivást jelent a mythic raid meg a mythic +...overgearelve persze, hogy lehet solozni a kis mythic+okat meg normalokat, de néznék egy jó +15-ös Halls of Valor solozást a mostani heti változókkal. Szóval minden nézőpont kérdése. (Engem is beszippantott a Legion, 3 karakter order hall kampánya van vissza, de csak a tank DH-val játszom érdemben. 904 equipped ilvlben vagyok és HC Nightholdba járok, mythic raidre nincs igényem, de a guildem azt progresseli, úgyhogy tudom mennyire "könnyű")
  • Thoughtless
    #56667
    Nesze neked wow:)
  • Plata
    #56666
    Hát én még nem láttam soha olyat hogy valaki 900+ gearben mythicet verte volna.
    Kár mert jó lett volna ha kifogok egy ilyen csapatot.Engem nem zavart volna az ingyen loot,de ilyet még heroic-ban sem láttam fél év alatt nem hogy mythicben.
    Timewalking dungeonban igen,vagy low level dungeonban,mivel a karijaimat full heirloomban húzom így a low szintű dungikban az én karijaim is elég táposak.Én augusztus óta játszom vele,még nem untam meg sajnos.De még csak hasonlót sem láttam Legion instában mint amiről írtál.Pedig jártam már nem egy karival.
    WoW-ot én még vanillában kezdtem egészen Cata-ig játszottam vele,de aztán ott le tettem és egész mostanáig rá sem néztem.
    Az hogy le van egyszerűsítve tény,de a legion kieg sztorijai nagyon jók,tegnap is találtam dalaranban egy olyan küldetést amitől majdnem le estem a székről a röhögéstől,sajna nem tudok túl jól angolul,de ehhez nem kellett angol tudás mert a hülyeség átütött.
    Eszement nagy ökörségeket rejtettek el a játékban,irtó nagy sztorik meg rohadt jó poénokat lehet találni.
    Az hogy még craftos küldikben is vannak sztorik meg egetverő idiótaságok elrejtve amiatt nem lehet abbahagyni.
    Igaz eddig legjobban a druida és a druida class hall sztori volt a legjobb,de eleve az egész druida class hall atom ütős,többi class otthona a druida otthona után olyan semmilyen és unalmas.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.03.13. 14:58:49
  • MarkBlade
    #56665
    870 ilvl könnyű összeszedni.. Utána kezd nehezedni.
  • Shion
    #56664
    Hidd el Plata, amit én írtam az a valóság. Ha te nem ilyen Dungeon csapatokat fogtál ki eddig, akkor mázlid volt és kész.

    99%-ban mindig valódi szerveren játszok, soha sem törtön. Soha nem kamuzok, így hagyd abba ezt a "marhaság" dumát. Veterán MMO játékos vagyok, több HC guildben is játszottam már az évek alatt, szóval ha játszok valamivel, akkor nem kispályán tolom.

    2 hét alatt 150 óra játékidővel húztam fel a Warrior-t (/played ennyit mutatott) és utána még 2 hétig 110-en toltam. Nem tetszett, amit láttam és kész. Sőt, megutáltam a WoW-t, mert a régi 7 évvel ezelőtti játékhoz képest nagyon lebutított játékmenetű, amit láttam. Normal/Heroic nem szólózható? A guildemben volt 2 srác, akik Mythic 2-es szintet ketten tolták le (csak 1-1 Dungeon-t tudtak így lenyomni, nem mindegyiket). Szóval én ilyen klánban voltam, itt én kispályás voltam a kezdő 870-es gear-ben és 35+os fegyverrel. Eddig jutottam 2 hét alatt és rájöttem, nekem ennyi elég volt, nem kívánok több időt vesztegeni erre a játékra.
  • Daermon
    #56663
    Én tavaly toltam a SWTOR-t: egy jedit (+1 boostolt) felszinteztem és kicsit bíbelődtem vele, aztán hagytam. A sztori/single rész jó volt, de még egy karit nem volt erőm felhúzni, pedig egy jó csempészt akartam.
    WoW Legionnal ismét volt masszív WoW januárig. Aztán LotRO, de most azt is hagytam. Elegem van az MMO-kból :D Időm meg kevés ugye... Nem is tudom mikor veszem elő az SWTOR-t újra. LotRO esélyesebb majd a frissités után. Plusz jön az Andromeda. Meg majd augusztusban a Shadow of War.
    Ezek mellett meg mindenképp lesz idén egy újabb (sokadik) Witcher trilógia, Baldur's Gate 1-2 EE (+SoD), Final Fantasy 7 és 8 végigjátszás :D Meg egy újabb Pillars of Eternity végigjátszás is esélyes.
    És akkor ezek mellett olyanok vannak/lesznek, hogy Vikings: Wolves of Midgar, Expedition: Vikings, Stellaris: Utopia (az alappal is elkúrtam egy rakat időt :D).
    Aztán meg ha valami olyan akciós lesz... :)
  • Plata
    #56660
    Hát nekem WQ-ból jobb cuccok jönnek mint heroic-ból.A legújabb karim hamarabb jutott el mythicbe mint a main karim,mivel WQ-n olyan cuccokat kapott amiről a main kari még heroic-on is csak álmodott.
  • MarkBlade
    #56659
    Lfr ek viszonylag gyengék illetve a heroic sem kihívás de egyedül azt sem vered be. De jó cuccok feljebb esnek..azokat sok értelme nincs is ütni max ha q szól óda vagy az elején hogy kicsit ilevelt szedjél magadra raidre/mythicre.