60024
  • Kaputelephant
    #56740
    Valaki tud szerválni kódot? Volt valami trükk pár órája, de már nem működik állítólag. Itthon meg elvileg nem elérhető/támogatott dolog a Prime.
    És jól értem, hogy a pack tartalmazza a Kotet kieget? Ezt azonnal meg kell szereznem bakker.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.05.03. 20:27:52
  • PiszkosFred
    #56739
    Twitch Prime members! Get in-game loot in Star Wars: The Old Republic!

    From May 2nd — May 15th get the Star Wars: The Old Republic Eternal Throne Ultimate Pack and play the Knights of the Eternal Throne expansion story. If you’re not a Twitch Prime member, you can sign up for a free trial at twitchprime.com.

    Not only will you get a free Level 65 Outlander Character but you’ll also get the AC-PT Walker mount!

    forras
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.05.03. 19:00:55
  • Nico Bellic
    #56738
    Ha valaki nem tudná a héten a COLLECTIONS UNLOCK 50%-kal kevesebb cc-be kerül.
    Gondoltam szólok hátha nem nézegeti mindenki a honlapot.
  • El Protector
    #56737
    Te jó ég, hányszor átéltem azt, amit ma is művelnek. Régen még kaptunk némi kompenzációt az ilyen kiesések miatt. Most már azt sem :/
  • gunji
    #56736
    A hörcsögök - úgy tűnik - már itt is lázadoznak, így a szervereknél további késés várható. :(
    De május 4-én új asztroszert kap ajándékba mindenki, az iventoryban lassan külön fület csinálhatnának nekik :)
  • gunji
    #56735
    Köszi , megpróbálom, ha lesz ma este még szerver (épp most hosszabbították meg a leállást, de legalább a crtl+left button previewt megcsinálták volna). A (költői) kérdés az, hogy sikerül-e úgy beleszaladni a zöld körbe, hogy ne kelljen gyógyítania engem :)
  • BryceHUN
    #56734
    Régebben én is sokat sz*ptam vele, és ha jól rémlik, akkor a megoldás is nagyon egyszerű volt. Fussál körbe-körbe, vezesd bele a zöld(?) körökbe, amik az életcsíkodat hivatottak feltölteni, ugyanis azok őt sebezni fogják. Nagyon. Támadni viszont ne támad, mert minden ütésnél/lövésnél megy rá egy buff, ami a sebzését növeli. Ennyi.
  • gunji
    #56733
    A KOTET 9. fejezetéhez szeretnék segítséget kérni spoilerben, JK-hoz:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...Vaylin szellemének legyőzéséhez. Próbáltam a fórumokban olvasható tanácsok szerint (maradjak a lila körben, üssem közelről, csaljam a zöld körbe, stb), de 90% alá nem nagyon jutottam. Nem, nincs már Dramath (igaz, szólt a szöszi, hogy tartsuk meg, de nem akartam DS pontot). S nektek milyen hanyas gearrel ment?
    Előre is köszönöm :)

  • Kaputelephant
    #56732
    Zsír! Enjoy! :)
  • vidad
    #56731
    Köszönöm a segítséget! Töröltem mindent, launcher újra letölt, rendszergazdaként telepít és működik.
  • Alanw
    #56730
    Plâne ugy hogy ez egy forum....
  • Alanw
    #56729
    Elsöként aBitraider mappât töröld ës ugy probalkozz....
  • Kaputelephant
    #56728
    Amikor töltöd le, akkor egy piros csíkot látnod kell alul. Az sem indul el, stagnál?
    Tűzfal/vírusírtót ellenőrizd. Add hozzá a kivételekhez vagy addig kapcsold ki.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.04.21. 23:33:22
  • Alanw
    #56727
    http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=498597
  • Plata
    #56726
    Töltsd le originről.Próbáld meg azt,vagy ha az sem vedd meg dobozosan,ahhoz még 1 hónap előfizu is jár.
  • vidad
    #56725
    Sziasztok! Próbálom letölteni a játékot win10 100mbit-es net, a Launcher csak annyit ír ki hogy frissít de semmi mást (letöltési seb., hátralévő adat nincs) a feladatkezelőben a letöltési sebesség 200 kb/s órákon át, pár nap múlva próbálva ugyanez a helyzet. Mi lehet a probléma?
  • Kaputelephant
    #56724
    Üdv a Fórumon :D
  • Plata
    #56723
    Én nem annyira kedvelem a Twi'lek-et,némelyik átvezető videóban tök gáz mikor a csápjai összevissza repkednek mint a zászló.
    Tudom nem csápja van hanem lekku vagy mi a rosseb.
  • PiszkosFred
    #56722
    Felreertes ne essek, nem a te hibad vagy ne te erezd magad kellemetlenul, hanem az, aki rosszat mondott neked.
  • Horzsoló
    #56721
    "Hát ez a blog nem valami fényös,ha jól nézem helyes írási hibáktól sem mentes."
    Nekem tetszik az oldal. Köszönöm a kritikát, jobb mintha senki nem reagált volna rá.
  • Horzsoló
    #56720
    Jól van, befogtam.
  • PiszkosFred
    #56719
  • Plata
    #56718
    Az hülyeség,amikor előfizető vagy lehetsz twi'lek,csak nem bármi,hanem a felsoroltak.csempész meg a két jedi és sith inkvizítor,vagy mittomén mi magyarul.Viszont ha unlockolod akkor bármi lehet.Nekem ha jól emlékszem republic oldalon is van sith karim.
  • Horzsoló
    #56717
    Nem class korlátozásról beszélt az illető, hanem arról, hogy ha előfizetsz egy hónapra, attól még nem lesz választható faj a Twi'lek, hanem külön unlockolni kell. Persze ettől még lehet téves ez az info.
    Utoljára szerkesztette: Horzsoló, 2017.04.20. 17:28:35
  • PiszkosFred
    #56716
    "Pont tegnap este világosítottak fel ingame, hogy Twi'lek fajt nem is indíthatsz, mindhiába a prémium előfizetés."

    En ezt nem ertettem. Mert ahogy emlekszem, es ahogy #56714 -ben is elhangzott, valaki ingame felrevezette a kollegat a Twilek classokat illetoen, ugyanis lehet inditani alapbol ilyen fajt. Hogy aztan melyik classt lehet utana hozzacsapni, az mar egy masik tortenet, de a fenti mondat nem erre vonatkozott.
  • Plata
    #56715
    Jah így van nekem sith jedi.
  • Kaputelephant
    #56714
    Twi'lek-ként Jedi Knight/Consular, Smuggler és Sith Inquisitor-t lehet indítani. Ha a fajnak megvan a Legacy unlock akkor lehet minden classal. Így lehet pl Twi'lek trooper stb...
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.04.20. 14:47:01
  • Plata
    #56713
    Talán nem smuggler karija van,nem tudom hogy Twi'lek alapból előfizetéssel milyen kasztot választhat,de talán csak smuggler jedi lovag és jedi consular na meg sith inqusitor?Mindenesetre nekem van trooper is.Mert CC-ből vettem meg.
  • PiszkosFred
    #56712
    Ezt a Twilek dolgot en sem ertettem, hogy mire gondolt, mert az elso karaktereim egyike anno 2011-12 kornyeken egy twilek smuggler volt, a nehai Kellian Jarro szerveren.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.04.20. 13:49:31
  • Plata
    #56711
    Hát ez a blog nem valami fényös,ha jól nézem helyes írási hibáktól sem mentes.
    Nekem van Twi'lek karim,még Twi'lek katona is van.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.04.20. 13:32:26
  • Horzsoló
    #56710
    Pont tegnap este világosítottak fel ingame, hogy Twi'lek fajt nem is indíthatsz, mindhiába a prémium előfizetés. De még ez sem tántorított el a játéktól.

    Mellesleg most indul egy story alapú blogoldal a swtor világából merítve, íme:
    Star Wars: Hullarabó hajónapló
  • Plata
    #56709
    Jut eszembe,ha egy fajt unlockolsz CC-ből akkor olyan karit is kezdhetsz amit még előfizetős sem.
    Nekem a legtöbb faj unlockolva van CC-ből,így tudtam olyan karit is kezdeni amit még előfizetős sem tud ha nincs neki unlockolva a faj.
    Valszeg ha GTN-en veszed meg a faj unlockot úgy is jó,de én CC-ből vettem meg őket.
  • Kaputelephant
    #56708
    Winauth A gépeden is beállíthatsz authenticator-t és meg is van a havi 100 CC.

    Más:
    New Opening Cinematic
    Nagyon tetszik, hogy visszafele is nyúlnak a játékhoz. Idővel lehet az egész class story megváltozik és elhagyja a statikusságát. Nem rossz.
  • Plata
    #56707
    Havi 100 cc akkor is jön ha van a telódon Swtor app.
  • Horzsoló
    #56706
    Köszönöm a gyors választ!
  • PiszkosFred
    #56705
    Megveheted a tokent a GTN-bol is, csak a penzt kell összeszedned ra.

    Illetve elofizetokent kapsz havonta 525 CC-t, abbol is osszejohet 2-3 honap alatt. (ha raksz ra okostelefonos security keyt/appot, akkor a +100 havonta).
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.04.19. 11:49:34
  • Horzsoló
    #56704
    Helló!
    Most fogok először előfizetni prémium tagságra. Már előzőleg kezdtem f2p-ben egy karakter, amit szeretnék folytatni. Viszont mivel az előfizetéssel megnyílik a többi választható faj is, szeretném azt megváltoztatni. A kérdés az, hogy a premium tagsággal lehet további pénz (ft) ráköltése nélkül megváltoztatni a fajt vagy akkor is költeni kell cc-re rendes pénzt?
    Utoljára szerkesztette: Horzsoló, 2017.04.19. 11:37:00
  • Kaputelephant
    #56703
    Így van, a maintenance után ma meg is jön, ám a mount instant jön.
  • gunji
    #56702
    Köszi! :)
    A pet csak kedden fog megérkezni a postaládába.
  • Kaputelephant
    #56701
    "Here are the Vehicle and Pet codes from the Cantina:
    Pet Code: SWCELEBRATION17
    Vehicle Code: SWCANTINA17"

    Forrás