60023
  • PiszkosFred
    #56779
    Igen.
  • Wikingragnar
    #56778
    Fred ESO-zol esetleg?
  • Wikingragnar
    #56777
    Tabletrol irok es nemtudok gyorsan irni olyan vagy mint egy menstrualo no aki minden kis dolgokon gunyolodik gg. A credit limitet hoztam szoba nem nagy cucc, de latom nalad kiveri a biztositekot, itt egyedul te nem ertesz egyet a tobbi jatekossal aki f2p v pref. En azt nem ertem miert sajnalnad a jatekosoktol hogy elvezhetobb legyen a jatek? Tied az Swtor vagy mi? Mind1 nem vitatkozom csupan otletelgetes volt ez a credit limites dolog.
  • Kaputelephant
    #56776
    Érdekes szóhasználat a felháborodás. Előfizetőkre lehetne iinkább alkalmazni ezt. Pl: "AZ előfizetők felháborodottak jogosan, mivel nincs elég Group content egy MMO-ban." No offense, de bakker, milyen jogon háborodik fel valaki azért amiért nem fizet?! Ez nem az a model, nem fizetsz nem játszol pl:WoW. Itt nem fizetsz, legalább játszhatsz és gyűjtheted az általad preferált milliós összegű creditet, majd a 7 nap subbal el is költheted. Lehet számodra ezek az igények jogosak, de objektív nézve nem azok.

    " Szerintem a bwnek van eleg penze, nemkell oket felteni " (ékezetek, írásjelek pls :D )
    Nem félti senki őket, de ez egy cég, ezt fogd fel pls. Több száz misi dollárból csinálták a game-t, de nem azért, hogy aztán szárnyra kapjon és mindenkinek ingyen odaadják. EZ egy cég, profitot akar termelni az Electronic Arts szárnyai alatt, amit leginkább a kiadó pénzel. SZóval pontosabban a BW-nek fejlesztésre kell a pénz, hidd el nem csücsülnek rajta. Az EA pénzeli őket, max tőlük kérj zsetont.

    Az pedig, hogy nem értek veled egyet, nem azt jelenti, hogy nem értem az álláspontodat, csak nem értek vele egyet.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.05.18. 20:38:02
  • PiszkosFred
    #56775
    Red Eclipsen jatszok, a Valentine legacy karaktereivel (vannak 21-en), bar kb. 3 honapja nem leptem be (akkor csomorlottem meg a GXP szarsagtol) es mostanra mar a sub is lejart, sok-sok eve eloszor. Meg az uj fejezetet sem neztem meg, nem igazan erdekel most, majd esetleg nyaron megint nekiveselkedek, ha lecseng a Morrowind vonat es megint ramtor az SW.

    En sem vagyok megelegedve azzal, ahova jutott a jatek, bar meg mindig szorakoztat akkor, amikor 1-2 honapra visszaterek. De nonstop, napi 1-2 ora (vagy tobb) jatekra mar nem kot le, mint bezzeg anno.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.05.18. 20:17:25
  • Wikingragnar
    #56774
    Fred nekem nemjo a refer nemkapok 7 nap subot mert nemvoltam sub csak cc- vettem es azert vafgyok,lettem pref erted.
  • Wikingragnar
    #56773
    Akkor talaljanak ki valamit, de igyis vannak sellerek. Fred figy, ugye eloszor a jatek csak elofizetos volt, utana lett elerheto f2p nek is, szerintem ahogy mennek az evek a vege csak azlesz h valamit unlockolnak prefnek v f2p knek. Am fred melyik szeron gamelsz, ingame neved? Felveszlek baratlistara es jatszhatnank ha lenne kedved.
  • Wikingragnar
    #56772
    Ui: nem ertem a felhaborodasod ha nem lenne credit limit, attol meg nem fullos a jatek....ott a lv 50 ,passok,slot,es meg sorolhatnam, ja es 50-100 millakat se konnyu osszefarmolni . Az f2p es prefeseknek sztem jogos a felhaborodas, mas jatekokban nincs ez a penz limit es attol ugyanugy vannak elofizetok...
  • PiszkosFred
    #56771
    Ne felejtsd el, hogy bar a te szempontbol igazad van es meg jogos is (vagy annak tunhet), de... ha nem lenne f2p credit limit, megint tele lennenk goldseller, spammer, farmer stb. kinaival, akik f2p accokon termelnek a javakat eladasra.

    Az oke, hogy pref vagy, de a referal linkkel kapsz 7 nap elofizetoi statuszt, 7 nap pedig eleg sok-sok milliot osszeszedni. Legalabbis en erre gondoltam.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.05.18. 19:24:07
  • Wikingragnar
    #56770
    Kapu azert haragszom a bw re mert legtobb friend listamon levo regi magyarok a credit limit miatt nemjatszanak most, a lenyeg a jatek nem osztonzi a jatekosokat marasztalasra es elofizetesre, inkabb kinyirja a novekedest....Sok jatekos felviszi 50 re es otthagyja v meg addig se. Logikus ha nem lenne ilyen "diktaturikus" az elofizetesre osztonzes, hidd el tobben vennenek subot.
  • Wikingragnar
    #56769
    Kapu te nem erted amit mondani akartam. Az f2p nel legalabb ne lenne credit limit. Ettol fuggetlenul ahogy mondtad kiegekert megkene venni a subot, . Attol h f2p nek nem lenne legalabb credit limit attol nem omlana ossze a rendszer, igyis sir a bw hogy egyre kevesebb a subos, mit varnak? Ennyire ocsmanytalanul raeroszakoljak a subot a jatekosokra. Mondom f2p credit limit nemlenne az ugy ok,mert lv 50 felett am is kell subra kolteni, newbie vagyok de te nem erted. Am irtam fred prefes vagyok de 350k credit limit kicsit bosszanto. Szerintem a bwnek van eleg penze, nemkell oket felteni de ha igy fojtatjak akkor ink megveszem a sw battlefront 2. Halottam sok subos vergodik mert a jatek lassan elmegy singleplayer iranyba...ui: gamer az van ,en magyar klanokra celoztam mert swtor.hu is kihalt+ egy csomo klan.
  • Kaputelephant
    #56768
    Valóban és a játék legyen teljesen elérhető fullosan mindenkinek, ingyen, mert ez jár alany jogi alapon...
    Értelem szerűen a játéknak költségei vannak, egy határt meg KELL húzni a F2P játékosoknak, különben mi értelme lenne előfizetni. NIncs előfizető/(vagy akár CC vássárlás) = nincs miből fenntartani a szervereket. Az EA meg a BW két szép szeméért nem fogja csak úgy dobálni a dollárkákat.

    Másrész mely szerón játszol? Kihalást nem érzékelek se Red Eclipsen se Progenitoron. Van dögivel gamer.
    GTN-nél azért vannak Preffered limit feletti árak, mert a mostani kieg endgame koncepció szerint SUB-nak kell lenni az endgame kihasználásához. Ez alapján maga az ingame gazdaság is igazodik sok egyéb hatás alapján is.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.05.18. 16:45:43
  • PiszkosFred
    #56767
    Eddig nem vette eszre, miert most tenne? :)

    Ha aranylag van idod jatszani, akkor hasznalj egy 7 napos referal linket, az segithet par unlock kifarmolasaban.
  • Wikingragnar
    #56766
    Legalabb f2p nem ne lenne credit limit h a csoro is kitudja farmolni es megvenni creditert amit akar. A credit limit ilyen teren fos, most aki akar cuccot venni befizet ennyi, de annak is legyen eselye aki f2p. Swtor 70% at f2p adja ideje eszrevennie a biowarenak.....
  • Wikingragnar
    #56765
    Imp oldalon a birodalmi betyarokban vagyok bar 1 ev utan eleg inaktiv lett.
  • Wikingragnar
    #56764
    Nemtudom mi van a jatekkal, 1 ev kihagyas utan gamelek most ujra. Gtn en eleg szegenyes a valasztek. Pl. Vennek weekly pass space missiont de nincs nem ugy mint regen meg mar 350k creditert szinte semmit nemveszel.1 evvel ezelott jobb volt a prefeseknek szerintem. A game most nagyon raeroszakolja a subot a jatekosra..Meg szinte a szerok is kihaloban vannak senkit se latni v elvetve.
  • Alanw
    #56763
    A legtöbb magyar ott van :) imp oldalon pl Csillagösvény klán
  • Wikingragnar
    #56762
    Udv! Valaki jatszik red eclipse szerveren? Csapatot v aktiv magyar klant keresek. Imp,rep oldalon is van minimum lv 50 kari mivel preferred vagyok.
  • Kaputelephant
    #56761
    Gudottról tud valaki valamit? Elég inaktív és az swtor.hu is elég kihalt.
  • gunji
    #56760
    A jelenlegi escrow-rendszer helyett azért nem lenne nehéz egy egyszerűbbet/hasznosabbat kitalálni (ha már az unlock nem jöhet szóba), ami könnyebbé tehetné az f2p játékosok életét, ezzel is jobban pörgetve a gazdaságot.

    Elkezdtem a legújabb kieget (spoilerek jönnek!),
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    s hát nem tetszik, hogy csak rep/emp közül lehet választani. Pedig jól kezdődik, hogy az alliance szembekerül(ne) mindkét frakcióval, de pl peacekeeperként pont az lenne a cél, hogy egy szuperfegyver ne kerüljön egyik oldal kezébe sem. Jediként főképp nehéz, akárkit választunk, az nem lesz becsületes dolog.
  • Kaputelephant
    #56759
    Uhhh nosztalgikus sorbanállás. WoW-nál még mindig van, bár ott meg ideglelés a dolog :D
    Az érdeklődés csökkenése szerintem több pólusú. Nekem mondjuk nincs bajom azzal amit a BW csinál. Persze értem, hogy vannak gondok és mondjuk az OPS dolgot nem így kellene. De nagyon sokan még mindig a F2P modell miatt "nyafognak" - bár ez szubjektív, de szerintem indokolatlanul.

    Ja és a Kylo keresztpallos: Áhítozom én is rá ezért max azt csinálom, hogy packokat veszem meg GTN-ből, hátha dobja. Olcsóbb és a pack tartalmait is megszerzem. 1x csak összejön...uhhh egy giveaway jó lenne. :D
  • gunji
    #56758
    Kardnál inkább az volt a baj, hogy kinézetre nem nagyon tetszett egyik sem. Az ötszáz millás a Kylo Ren féle kard volt, nem igazán vonzott, csak az árán ütköztem meg. De hát amíg elviszik... (Igaz, én is tettem ki STO-ban 50 millióért XP boostert, máig sem értem, miért vették meg, amikor volt még 300 ezerért is jó pár. Ezúton is köszönet érte, s van még, ha kell :D)

    Standard pop? Emlékszel még, amikor subként is sorba kellett állni a bejutásért? Igaz, vannak új játékok (én is lehet, hogy inkább Mass Effecteznék, ha le tudnám zavarni egy hónap alatt a három részt), de az érdeklődés csökkenése inkább a BW/EA hibája lehet.
  • Kaputelephant
    #56757
    Várd meg amíg leértékelik. Totál horribilis összegeket tudnak egyesek kérni. Szinte lehetetlen árak vannak.
    A populáció probléma amit felvetettél az adott szerveren többtényezős. Conquest és a hozzá tartozó bolygók. Azokon valszeg több player lesz. Másrészt mivel RP szerverről beszélünk leginkább főbb RP spotoknál/lokációknál lehet sok playert látni illetve a fleeteken inkább, mint Odessenen, de az is inkább a hétvégére esik. Javarészt elmondható, hogy nagy tömegre inkább hétvégén számítson az ember, bármely szerverről legyen szó - kivéve TRE. Ettől függetlenül embert mindig találni eventekre. FP Group finder szerintem még mindig hamar behív (max pár perc queue), warzone is, GSF neccesebb...okésnak elmegy. Ahogy észrevettem az EU szervereken TRE + a német T3-M4 nagyon megy. 3-4. helyre tenném kb a Progenitort. Valamely nap is a honalpn néztem, csak pilláztam amikor sárga standard pop-t láttam Progenitoron. Voltak dögivel. Csak ez is időszakos. Nyílván sokan megnéznek mást is, jön egy új game vagy WOW új patch, akármi.
  • gunji
    #56756
    Egyik karakteremnek nézegettem modolható kardot GTN-en (nem sikerült találni megfelelőt), s látván az 500 milliós árcímkéket, elgondolkodtam, hogy vajon mennyire lehetnek 'gazdagok' a játékosok? Mennyire reális százmilliókat kérni valamiért úgy, hogy az el is keljen? Mennyire lehet ennyi pénzt összeszedni Mastercard, bot és exploitok nélkül, normál élet mellett (munka, család, más szórakozás, stb)?
    A másik ami feltűnt mostanság, hogy mennyire kiürültek a bolygók a Progenitoron, a köztársasági flottán is jó esetben 40-50 ember szaladgál, Odessenen is esti csúcsban jó, ha egy tucatnyian voltunk. Ennyire rossz lenne a helyzet vagy más szerveren még többen vannak?
  • Kaputelephant
    #56755
    Yup. Ezek 5.0 óta Outlander Token nevet viselik. 60/65 inmstant karakterekre egyaránt használhatóak.
  • PiszkosFred
    #56754
    Hm, ezt nem is figyeltem. Az tudom, hogy eddig volt 1-1 tokenem (kotfe es kotet bonuszakent), amelyeket sosem hasznaltam fel (illetve amikor meg a 60-as friss karakterek cuccai legacy boundosak voltak, akkor krealtam tucatnyit, leraktam a cuccost a bankba majd delete es ujra) es csak a login kepernyon lattam a 2-es szamot, amely a mostani prime kod utan 3-as lett.

    Ha jol ertem amit irtal, akkor mostantol csak egy fajta van, es igy a regi 60as tokenek is hasznalhatoak 65os karakter inditasara?
  • Kaputelephant
    #56753
    most már csak outlnader tokenek vannak. bármely 60/65-re beváltható. Érdemes a tokent mmeglesni a kliens teljes letöltése után
  • PiszkosFred
    #56752
    Megkapod. Nekem - 5 evig elofizetokent, most jelenleg prefkent - jelenleg 3 boost tokenem van, egy 60-as es ket darab 65-os ugy, hogy az utobbi kettobol az egyiket tegnap kaptam, a prime kod bevaltasakor.
  • Plata
    #56751
    Sajna nekem nem sikerült.Jó lett volna szülinapi ajándéknak.
    Bár az sem rossz ajándék hogy SW szülinap pont az én szülinapomon van.Csak nekem kicsivel több gyertya jár.
  • bekasybalazs
    #56750
    Sziasztok. Kicsit felbuzdultam az ultimate pack láttán, kiokoskodtam a twitch prime account trialt is, kaptam egy kódot, redeemeltem. A kérdés a következő lenne, volt egy 65-ös karakter token a leirásban, az csak a totál újoncoknak jár, vagy az is megkapja, aki már nem az? Belogoltam és nem látom a karakter választó képernyőn, csak azért kérdezem, bár még tölt a kliens, az is közrejátszhat.
  • PiszkosFred
    #56749
    itt van egyebkent kotet elso 9 fejezete + lepegeto reskin. Sokat nem veszit senki, ha nem sikerul halasznia kodot.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.05.03. 22:44:13
  • Kaputelephant
    #56748
    Na kihasználva a lehetőséget, 2,5K CC repült a collection unlockba :)
    Most nézem [Defiant Vented Lightsaber] 5700 CC Marketen, ha valakinek lenne rá CC itt a lehetőség egy keresztpallosra.
  • gunji
    #56747
    Köszi :)
  • PiszkosFred
    #56746
    Aki csak egy honapot is sub votl mostansag, annak nem. A lepegeto is egy sima reskin, csak van egy antenna a tetejen.
  • gunji
    #56745
    És amúgy érdemes beszerezni egy kódot, azaz a KOTET-en és a lépegetőn kívül ad-e olyat, amiért megérheti?
  • PiszkosFred
    #56744
    Hat, nyelv hianyaban a vak szerencseben bizhatsz csak, es surun frissited a listat, hatha te vagy az elso aki elcsip egy ilyen kodot. Mert van aki csak beirja a kodjat, van, aki kis jatekot is kieszel (csereld fel a betuket, vagy H betu helyett legyen 3-as, stb.) ezeket is gyorsan megcsinalod es aktivalod a kodot.
  • Plata
    #56743
    Én nem teljesen értem,hogyan lehet kódot kérni?
    Sajna angolul írnak így aztán sokat nem értek belőle.
  • PiszkosFred
    #56742
    Es vegre elerheto "Shae Vizla" fele haj is a CM-ben :)
  • Kaputelephant
    #56741
    Reddit kód kéregetős poszt.

    Nekem már lett is egy.

    update: Megkaptam a KotET-t...úramisten!!! bizsereg a .... az! Végre :D
    De preferred marad az account.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.05.03. 20:42:23
  • Kaputelephant
    #56740
    Valaki tud szerválni kódot? Volt valami trükk pár órája, de már nem működik állítólag. Itthon meg elvileg nem elérhető/támogatott dolog a Prime.
    És jól értem, hogy a pack tartalmazza a Kotet kieget? Ezt azonnal meg kell szereznem bakker.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.05.03. 20:27:52