60023
  • Plata
    #56859
    Nekem csupa jó birodalmi karim van.
  • Jimbo
    #56858
    Jaja, Én is jól szórakoztam rajta. Az a baj az Imp oldallal, hogy mindent olyan rohadt komolyan vesznek, sith nagyúr meg a többi púder. Én meg kiröhögöm az egészet, a Sith warriorom is full light sideos lett, jó fun volt.
  • Plata
    #56857
    Én is fogtam már ki ilyen állatot,Star Trek Online-ban ugye két oldal van KDF és Föderáció.
    De Store-ban van fizetős Föderációs klingon faj.Én is kifogtam egyszer egy magyart aki vagy egy órát ugatott velem a magyar cseten amiért fedes klingon karim van,minden szarnak elmondott,én meg még jobban felhúztam,de nem szóltam be neki,csak elmondtam hogy mije van a karimnak,attól meg még jobban be hisztizett végül vagy egy órát ugatott,de én olyan jókat röhögtem.
  • Plata
    #56856
    Nagy az isten állatkertje.
  • Jimbo
    #56855
    Nem, citizens of the sith empire vagy vmi hasonló volt a neve. De beteg voltaz ember az biztos, utána még hörögve rámírt, hogy úgyis megdöglesz köztársasági disznó. Beszarás
  • pajer_csaba
    #56854
    Mivel én is pontosan ennyire fanatikus vagyok, ráadásul a saját "sztorimat" játszom a karaktereimmel, ezért nem veszek részt semmilyen guildben. :)
  • Plata
    #56853
    Csak nem egy resonance taggal futottál össze?
  • Jimbo
    #56852
    Bazzz, kemény emberek vannak...
    Red Eclipse, Imp. side. Tolom a heroicokat, egyszercsak egy magyar rámír és behív guildbe, mondom jól van, eddig úgyis magányosan toltam, megnézzük milyen.Megyünk közösen heroicozni, Én mindig light karit viszek, a válaszaim is lightosak értelem szerint. Emberünk néz hogy mi van, mondom neki poénból, hogy belülről bomlasztom a Birodalmat. Azt mondja, hogy ilyet még véletlenül se mondjak, neki 7 éves kora óta a Birodalom az élete, de megbocsát egy Hail emperor és egy bocsánatkérés után. Mondom arra várhatsz, erre kivág a guildből
    Nagyon komoly volt.
  • pajer_csaba
    #56851
    Köszönöm! :)
  • PiszkosFred
    #56850
    Amit egyszer unlockoltal, az mindig megmarad, akar megvan meg az a karaktered, akar nem.

    Itt egy kb. 5 eves regi Q&A-t, amelyben erre rakerdeztek.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.09.04. 20:18:42
  • pajer_csaba
    #56849
    Sziasztok! Volna egy fura kérdésem. A Legendary státuszra gyúrok, amihez ugye 1-1 db, lvl 50-es kari kell a 8 főkasztból. Nu, nekem már csak kettő van hátra, viszont egynémely 50-es karimat már unom. Ééés itt jön a kérdés: kikukázhatom-e a megunt karit mielőtt elérem a Legendary-t, vagy bukom a kaszt megszerzett eredményét?
  • Nephin
    #56848
    Nálam semmi sajnos.
  • Kaputelephant
    #56847
    Sziasztok! Gudottról továbbra sincs hír?
  • gunji
    #56846
    Mindig is furának tartottam ezeket az ál-véletlenszámgenerátor algoritmusokat, mint például ami kisorsolja, hogy melyik kártyás csal Nar Shaddaa-n. Nekem most zsinórban négy karakternél dobta ugyanazt a pozíciót a 12-ből. :D
    Remélem legközelebb malacot is ad...
  • KiruHoshino
    #56845
    Köszönöm a segítséget.
  • Plata
    #56844
    Hét napos előfizetés gondolom valami kód,az nem jó.
    Ha ilyen refer kód az a 7 napos,az nem jelent semmit,a 70-hez rendes előfizu kell.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.08.08. 21:25:37
  • KiruHoshino
    #56843
    Sziasztok. Szeretnék kérdezni ha nem gond. Haveromnak van egy Lvl 65-ös karaktere és ez a 7 napos előfizetése. LEhetséges ezzel tovább fejlődni 70-re? Mert most az állítása szerint megakadt a szintje.
  • Strahd_
    #56842
    egy magyar guild reklam, The Red Eclipse Imperial
    http://www.swtor.com/community/showthread.php?p=9380248
  • gunji
    #56841
    Hátha valakit még érint, s nem tudná: augusztus 22-i (keddi) leállásig tart a nyári Nar Shaddaa event (forrás: link).
  • gunji
    #56840
    Szia!

    Igen, sajnos többeknek feltörték már az accát. Ezen csak a telefonos angol support tud segíteni, ahol szükség lesz majd az öt titkos biztonsági kérdésre és válaszra is, amit regisztrációkor adtál meg. Ha kevésbé megy az angol, akkor esetleg az origin és/vagy EA magyar telefonos supportját is ki lehet próbálni (ha még léteznek), hátha tudnak valami jót mondani.
  • GaborST
    #56839
    Sziasztok!
    Volna egy nagy gondom és gondoltam esetleg járt már valaki így!
    A következő lenne a játékhoz adott e-mail feltörték és elopták!
    Megpróbáltam vissza szerezni de nem sikerűlt!
    Amikor bejelenkezek a honlapján a játéknak akkor biztonsági kulcsot kér, de mivel az mail-t nem tudom megnézni ez eséjtelen!
    Hogyan tudom megváltoztatni a megadott mailt a játékhoz?
  • gunji
    #56838
    Közben a héten rájöttem, hogy az lehet az oka, hogy a játék nem a küldetés felvételekor sorsolhatja ki, melyik kártyás fog a 12 közül csalni, hanem amikor a szememhez emelem a távcsövet (azaz megkezdem a küldetést). S mivel a kétszer három asztalt külön-külön vizslattam, a játék kétszer sorsolt, így előfordulhatott, hogy pont nem az ottani hat kártyás egyike csalt. Ha átszaladtam a másik három asztalhoz, a játék megint sorsolt, s megint csak azt a hatot néztem, s ismét csak előfordulhatott, hogy nem ezek közül csalt valaki, stb. Így kijöhetett, hogy a 15-20. kártyás a kakukktojás.
    Azóta már máshonnan távcsövezek, s működik rendesen ;).
  • archetiz
    #56837
    Hát, 6 asztal van, minden asztalánál 2 játékos, azaz legrosszabb esetben 12 próbálkozásból meg kell lennie (mivel mindig csak az egyik csal), úgyhogy a 10 még normális, a 15 már kicsit sok.
    Ha esetleg gyorsítani akarsz rajta, annyit tudsz tenni, hogy ha nem piros, akkor visszaveszed a nagyítást (jobb klikk) és az megszakítja a kasztot.
  • gunji
    #56836
    A nar shaddaa-i kaszinós daily-ben az normális, hogy esetleg csak 15-20. tesztre találok illegális cuccot a kártyázóknál? :o
  • Panzeradler #56835
    Revan kieg óta nem játszottam, egészen pozitív irányba ment el a játék. Leszámítva az, hogy nem igazán jött OPS content, de talán belehúznak most már. Valahogy mindig itt kötök ki ha MMOzni van kedvem.

    2új story meg nagyon jó lett.

    BTW, Guild ügyileg, hogy állunk? Akár imp akár rep oldalon. Hétvégi "OPS-olos" kellene
    Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2017.07.20. 23:29:58
  • gunji
    #56834
    Soha nem értettem az ilyen nagy cégeket, mint a BW vagy az EA, miért ennyire parasztok, ahelyett, hogy próbálnák a még fizető játékosaikat megtartani, hülye fejlesztésekkel és nyilatkozatokkal pl. melyben szimplán lecsalózzák játékostársadalmukat, maguk ellen hergelik őket. Ezek szerint megéri nekik. Kár. :(
  • Zsoo62
    #56833
    Köszi válaszokat, akkor Red-en indulok, mindkét oldalra csinálok karit :)
  • Alanw
    #56832
    Miota beállithato adott szwrveren belůl hogy pvp vagy pve instanceba akarsz kerůlni azota a Progenitoron kevesebb a magyar....tehát jobb választás a Red Eclipsen bebutoroznod.
  • gunji
    #56831
    Hali! Red Eclipse vagy Progenitor szervereken vannak legtöbben magyarok, klánokban sajnos annyira nem vagyok járatos, de itt egy régebbi lista róluk, amin található még aktív (pl. resonance, fényhozók, stb. (bocs, ha valakit kihagytam:)) csoport.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2017.07.11. 13:34:30
  • Zsoo62
    #56830
    Sziasztok! Érdeklődnék melyik szerverre csináljak karik, hol vannak aktív magyar játékosok illetve Guildok, egyedül uncsi lesz :)
  • El Protector
    #56829
    Úgy néz ki, hogy force pozitív lesz a sorc madness, kis dolog, de nekem ennyi elég, ez a main karim :) 5.4-ben jön a többi balance, majd úgy lehet igazából állást foglalni, ha az összes classal foglalkoztak.
  • Alanw
    #56828
    Vélemények az új változtatásokrol?
  • Kaputelephant
    #56827
    Én 4 géphez szoktam centerbe beállni :)
  • Alanw
    #56826
    Egy apro tipp:ha a sor végénhez álltok nyerögépeknél,kettöhöz fértek hozzá,igy adott idö alatt többször tudtök pörgetni. Tudom ettöl még a nyerési esély nem változik...
  • Kaputelephant
    #56825
    KingP Machine-nál első nyerő szériában kiesett! :D VIszont a 2 achihoz is köthető mount még nem. Még az a 2 kéne és le van tudva az event összes achija. VOlt mellettem egy srác, írta chaten, majd' egymás után jöttek neki a mountok; Vectron BWL Wraith 7x esett ki neki bakker, totál ki volt akadva :D

    ui: Gudottról még mindig nincs semmi hír?
  • Plata
    #56824
    Ha jól látom a galactic starfightert is felújították,lehet ha lesz egy kis időm visszanézek.
    Katt.
  • gunji
    #56823
    A malacra 0,07% esélyt ír Dulfy, a redditten páran meg is osztották az eredményüket: van akinek 7000 smuggler's chipből sem esett semmi, van akinek meg 400-ból három is (neki szó szerint malaca van :D).
    Én legelső évben még kipróbáltam a nyerőgépet, de talán öt golden cert ha összejött, s inkább át/visszapártoltam egy több pozitív élménnyel kecsegtető nyári eventre ;)
    Talán majd ha egyszer lesz elég pénzem rá :)

    #56813: Szerintem megéri visszatérni. Egyrészt a KOTET/KOTFE kiegeket legalább egyszer mindenképpen érdemes végigvinni, azóta tavasszal kaptunk már egy újabb kieget - többek között egy kvázi új bolygóval -, s most nyáron jön még egy kieg. De egy régi class story is megér egy ismétlést, ha anno bejött, én is kezdtem egy újat (illetve a DvL karaktert folytatom), aki jelenleg már 70-es szintű, Nar Shadaa-n jár, s nagyon élvezem megint a játékot vele. :D
  • Wikingragnar
    #56822
    Meg egy kerdes, cartel market certificatet honnan lehet szerezni?
  • Wikingragnar
    #56821
    Ertem akkor bevsltom, azt hittem el lehet adni, de igy legalabb akkor lesz erty jo mountom. Valakinek jott a gamorrean malac? Nagyon nehezen adja nekem eddig 2 millanal jarok kb.
  • Kaputelephant
    #56820
    Váltsd be nyugodtan, eladni meg nem tudod. Bound to Legacy-s minden event item.