60023
  • Yoyoba
    #56899
    Szia Shion!
    Kinél, és mikor lehetne jelentkezni az Ad hoc Victory Guild-ba ? A régi guildod a Jedi köztársaság szinte teljesen kihalt, sajnos, pedig nagyon jó társaság volt ott, nagyon kár érte. Ts-eden megtalálsz, ha van lehetőség belépni.
  • Shion
    #56898
    Sose volt kedvem megnézegetni, melyik karakterem mennyit játszott már. Maximum akkor nézem meg, amikor mondjuk level 1-ről felhúzok egy karaktert gyorsban és kíváncsi vagyok, mennyi idő alatt sikerült. De 28 karaktert végignézni és összeadni a teljes játékidőt 5 év viszonylatában .... ááá, én inkább kihagyom ezt :)
  • El Protector
    #56897
    Beteg :DDD
  • gunji
    #56896
    Jah, ha már nem egyedi, akkor meg marad az acc neve erre a célra, ahogy írod.

    Az igazi játékosok nem aprózzák el :D
  • PiszkosFred
    #56895
    Csakhogy a Legacy mar nem "junik", par eve eltoroltek a kotelezoen egyedi Legacy megadasat.
    Rendszer szinten account nevhez kellene kotni a karaktereket, amelyek azonositoja egy x bites egyedi szamsorozat lenne es kesz. Utana mar lehetne a megjelenitett nev az, amit akar az ember, ah ezredik Jabba vagy Luke, akkor az ezredik.
  • gunji
    #56894
    Tárolásnál hozzá lehetne venni a legacy nevét is (és kulcsként használni), mint más játékokban, akkor nem kellene nevet változtatni és nem lenne vita sem. Annyira óriási és bonyolult talán nem lehet az adatbázisuk, hogy ne lehetne megoldani ;)

    Nektek mennyi a játékban töltött időtök (/played)? Nekem a legrégebbi 2012-es karakteremnek is csak bő 53 nap :(
  • El Protector
    #56893
    Remélem nincs még egy Gravedigger rajtam kívül, vagy ha van is, nem 2012 óta előfizető :D
  • PiszkosFred
    #56892
    > Hm, a szerverösszevonásban biztos voltam, hogy még idén meglépik. A kérdés az, hogy hány karaktert kell átnevezni és milyen kárpótlást kapnak a subok a hosszú leállásokért.

    A nevekrol irtak a blogban, hogy ki elvez hatranyt kivel szemben (belepes ideje, elofizetoi statusz, szint, stb. alapjan). De az ketsegtelen, hogy lesz belole hiszti, azt mar most latom :)
  • Shion
    #56891
    Léteznek segítőkész, barátságos és magyarul beszélő guildek, én például kizárólag csak ilyenben vagyok hajlandó játszani.

    A régi republic guildem jelenleg kihalt, a játékosok 90%-a abbahagyta a játékot, a többiek össze-vissza játszanak mind időben, mind guildekben (sok 4-5 guildben is bent vannak egyszerre). Én egy dologra szeretek inkább fókuszálni, így a nyár elején alapul Ad hoc Victory imperial guildben játszom, amiben egész jó társaság kezd összeverődni. A csapat fele régi motoros, mint én, a másik fele pedig teljesen újonc. Viszont a hangulat jó, bármiről tudunk a teamspeak-en beszélgetni, esténként 8-10 játékos online szokott már lenni, így lehet közös programokat is már szervezni. A munkahelyen én utóbbi hónapokban iszonyat el voltam (vagyok) havazva, így felüdülés az ilyen kötetlen, jó hangulatú társasággal elütni esténként az időt. A többi magyar guild helyzetét (létszám, morál, aktivitás) nem ismerem, így látatlanban nem is tudok (akarok) semmit mondani róluk.
  • gunji
    #56890
    #56889: Hm, a szerverösszevonásban biztos voltam, hogy még idén meglépik. A kérdés az, hogy hány karaktert kell átnevezni és milyen kárpótlást kapnak a subok a hosszú leállásokért.

    #56886: Hát... sajna ebben nem vagyok biztos. A fénykorban volt, most nem hiszem. A kérdés inkább az, hogy mi magyarok miért harapjuk át mindig a másik nyakát? Játéktól függetlenül. De nem szeretnék elfajzandó vitát nyitni.

    #56887: Annyi azért kicsit sok lenne nekem (talán összesen nem volt annyi pénzem az öt év alatt :-) Szerencsére - mikor egyszer csináltam - még voltam lovagok, kik a játék kedvéért segítettek. Igaz, az a küldi kifejezetten nem tetszik, a seeker droid záró H4-e jobb szvsz.
  • Kaputelephant
    #56889
    Nemzetközi guildben vagyok, de ettől füüggetlenül sem jött össze. Megoldottam ISBox-al a Boss fightig. Ott +1 guild member segített.

    Más: Roadmap
    Jön a server Merge!
  • PiszkosFred
    #56888
    Hat nem tudom, hogy a puzzlet a vegen (ha nem szedtek ki azota) hogy fogod megoldani MB technikaval. Vagy kulon-kulon fogod ott iranyitani az altokat?
  • PiszkosFred
    #56887
    > Sokkal nagyobb eséllyel fog segíteni neked valaki, mint egy vadidegen a fleet-en.

    Mondjuk olyan 10+ misi/fo mint fizettseg felajanlasa lenyegesen meggyorsithatja a dolgot :)
  • pajer_csaba
    #56886
    Ha már guild... tud valaki olyan magyar guildet, ahol:
    - A tagok a játék élményéért játszanak, és nem teljesítménykényszerből (napi x óra kötelező játék, kötelező megjelenés, kötelező lvl, xp, credit, stb...)?
    - A tagok magyarul beszélnek, nem pedig a számomra totál értelmetlen gamer-language ("Húzzad a NPC FTG-jét, mer' akkor kisebb lesz a DPS, és akkor wretew-elni lehet a DGR-t!") dukál, ami teljesen uniformizálja - ezáltal élvezhetetlenné is teszi - az összes játékot?
    - Normális közösség, ahol nem mennek el sem nacionalista, sem politikai, sem egymás nyakán taposós "ki a főnök, ha én nem?" irányba?

    Vagy csak álmodom? :/
  • Shion
    #56885
    Miért nem lépsz be egy guildbe és kérsz meg ott valakit? Sokkal nagyobb eséllyel fog segíteni neked valaki, mint egy vadidegen a fleet-en. Ez olyan régi küldetés vonal, amit vagy már mindenki évekkel ezelőtt megcsinált, vagy már nem érdekli (gyakorlatilag semmire sem jó), vagy ha marha nagy mázlid van, épp ő is ugyanott jár a küldetésben, mint te. Mint láthatod, utóbbi esélye 1% alatti, inkább guildes társakkal próbálkozz.
  • Kaputelephant
    #56884
    Nos a vége ISBoxer multiboxing lesz. Már húzok 3 karit addig, amíg nem lesz hajójuk, addig nem tudom a saját hajómon elvinni őket Nar Shaddaa-ra. Mindig is ki akartam próbálni :)
  • Kaputelephant
    #56883
    Macrobinocular utolsó H4-es mission-höz nincs valami solo tippetek? 2 hete keresek rohadt playereket. Megcsinálhatná már a BW ezt is solo-ra, mint Section X H4-t. Rohadt idegesítő, hogy játékos kereséssel baszom el az időmet.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.10.01. 18:20:12
  • Alanw
    #56882
    minimum erdekes
  • pajer_csaba
    #56881
    Az milyen már, hogy sith warrior story-lineban, sötét oldali módban, a három válasz közül 2 világos oldali, egy dark; a világosak egyenként 100 pontot, a sötét meg csak 50-et ér? :/
  • Shion
    #56880
    Heroic 2 küldetések nagyon régóta (1-2 éve) ismételhetőek, tehát minden nap 13:00-14:00 órás resetet követően újracsinálhatod az összes bolygót. Szerintem a Planetary Mission-ok bevezetésével lett ez így kialakítva. Évek óta így farmolom a credit-et. Annyi észrevétel, hogy a küldetésekhez tartozó Bonus küldetéseket viszont csak egyszer tudod megcsinálni hetetne, utána már nem adja.

    Extra GXP-t adó bolygók: Black Hole, Section X, Oricon, CZ, Yavin és Ziost. +100% xp GXP Boost-al 2250 GXP-t kapsz küldetésenként (!). Ez publikus bug, tudnak róla a fejlesztők, de mivel az utóbbi hetekben nagyon sok patchet elbarmoltak, azért szándékosan bent hagyták a játékban kárpótlásként. Annyit ígértek, hogy 2017.10.10-én érkező 5.5 patchel kiveszik ez az extra GXP-t erről a 6 bolygóról. Viszont látják, hogy nagyon nagy sikere van (régi kihaltt bolygók újra benépesültek és nagyon imádják a játékosok), ezért már most gondolkodnak azon, hogy felülvizsgálják az ügyet és valami új formában visszavezessék az extra GXP-t.

    Röviden és tömören: még egy hétig lehet farmolni a bónusz 6 bolygót, nagyon gyorsan lehet szinteni rajtuk a GXP-t. Utána nem tudni mi lesz. Az összes többi Heroic 2-t pedig tetszőlegesen lehet farmolni naponta (Planetary Mission is beadogatja őket minden nap).
  • El Protector
    #56879
    Jahh, rosszul írtam, a 2250-hez kell a 100%-os cxp booster :) De yavint és oricont érdemes megnézni, mert ott még a bonusokra is megemelt cxp-t ad. Az öt bolygóra 20-21 szintet tudsz lépni, ha már 300-as vagy. alacsonyabb szinten persze többet, level 1-es karival asszem 55-ös szintig léptem fel a napikkal.
    Utoljára szerkesztette: El Protector, 2017.09.23. 20:36:40
  • gunji
    #56878
    Black Hole-t is nerfelték, mióta ott jártam? A Counter Eco-Terrorism küldetésben a beadott dózis vagy nem hat egyáltalán, vagy csak egy repairt lehet megcsinálni (korábban kettőt simán és ki is lehetett érni a partra).
    Az XP boostert sem értem, múlt héten még beszámolta a +25%-t az elért cxp-be, most megint nem :(
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2017.09.23. 11:30:56
  • Plata
    #56877
    Mázlim volt.
    Nico okarr mikor volt épp be volt aktiválva 7 napos refer kód.
    De a Vizslánál nem.
  • gunji
    #56876
    #56873: Voltam Czerkáéknál, lehet, hogy érdemes tényleg kipróbálni, bár már csak 1125 cxp-t ad, mert végetért a dupla xp hét. Yavin biztos kimarad, a többinél megnézem, nem kavar-e be az Act 1-embe (még Tatooinon járok, igaz lvl70-en).
    Nem tudom bug-e, de régen nem lehetett a meglevő crew skill szintnél magasabb szintű dolgot végezni (pl. 250-es gathering skillel begyűjteni egy grade 7-es kristályt, amihez 400-as skill kellene). Tehát most már ez is működik :)
    #56874: Ki tudja ezeknél az ő gumiszabályaikkal :D Viszont tényleg nagyon kevesen vannak szerveren: most az elébb Czerkánál egyedül voltam, múlt szombaton este Tatooinon meg hatan voltunk. :( Remélem csak end-gamelnek a többiek. RE-n milyen a helyzet?
    #56875: Plata, Te ilyen mázlis vagy itt is, hogy pluszt ad a bug :D

    Utoljára szerkesztette: gunji, 2017.09.22. 23:58:14
  • Plata
    #56875
    Bug miatt nem bannolnak,nekem évek óta bugos az accom sosem bántottak.
    A max 18 slotos pref accom ki van bugolva 21 slotosra.
    Nico okarr Shae Vizla vagy talán Vizsla? nevű companion is megvan,pedig épp nem voltam előfizetős akkoriban.
  • archetiz
    #56874
    "nehogy ban legyen belőle" - semmiképp sem lesz, nagyon-nagyon rossz esetben pár napos felfüggesztés, de azt, hogy bannolgassanak egyszerűen már nem engedhetik meg maguknak, ahhoz nagyon kevés a játékos.
  • El Protector
    #56873
    Section X, Black Hole, Yavin 4 Oricon és Czerka napik 2250 cxp-t adnak küldetésenként, október 10 után javítják, addig használja mindenki, aki tudja :)
    Utoljára szerkesztette: El Protector, 2017.09.22. 18:25:19
  • gunji
    #56872
    Megint szép bugos napom van:
    - szintezés közben most látom csak, hogy az eredeti bolygók heroicjai megint naponta ismételhetők lettek (valaki ki is használja a lehetőséget, amíg nem büntetnek érte?)
    - Nar Shaddaa-n a nyári kaszinós event napi küldije továbbra is elérhető és végre is hajtható asztalok híján is. A jutalmat viszont már nem vettem fel, nehogy ban legyen belőle :)
  • Alanw
    #56871
    kb galaxies mintara egyfajta sokszinuseg
  • Alanw
    #56870
    https://youtu.be/scvsy3ig2Vg
  • Alanw
    #56869
    jah pedig mennyi jo alter banda van meg rajtuk kivul
  • Plata
    #56868
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igen a fekete nagyon rémlik,mikor 1 hétre elvittek minket dolgozni az egyik tsz-be,ugye komcsi időkben az volt,emlékszem nagy balhé volt,mert a fekete ruháit szívatásból ki hipózták vagy mi a rossebet csináltak.Csak balhé lett belőle,mert a csajok egymásnak estek.
    Egyébként laza egy hét volt,nem csináltunk semmit,a balaton mellett volt a tsz,de minden nap esett az eső,így egy hétig a szállásunkon baromkodtunk.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.09.15. 13:28:19
  • PiszkosFred
    #56867
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem az en stilusom (regen sem, ma sem) a zenejuk, de marha nepszeru banda volt anno, a fel varos fekete polo, fekete also, bakkancs(-szeru cipo), lehetoseg szerint felnyirt haj es nagy DM medal nyakban stilusban jart suliba. Par ev mulva meg DM jel helyett Banzai-os jellel a mellkason. :)
    (ismerek olyan embert errefele, aki 30 evvel kesobb, kozel az 50-hez meg mindig igy oltozik - szamara megrekedt az ido, es az esze is valoszinuleg, de ha ez a dontese, am legyen)

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.09.15. 13:06:49
  • Plata
    #56866
    Sok minden nekem nem ugrik be az együttesről.
    Ha csak nem az hogy majd 30 éve a középiskolába mennyit szívattuk a depeche mode rajongó osztálytársakat.
    Mondjuk a david hasselhoff rajongóval is mindig kiszúrtunk.
    Kötelező egyenruha volt,aminek a hátuljába bele varrta hogy David,mindig át írtuk neki tollal.
    De szerintem irtó jó hecc a light side sith,nem véletlenül csináltam 3 inkvizítort.
    Más volt a sztori úgy is hogy ember karit kezdtem és más hogy sith pureblood,sith pureblood sith sorci light side-on poén.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.09.15. 12:49:22
  • PiszkosFred
    #56865
    ...es a kedvenc notajara ravagja, a "perszonál dzsínsz", mert akkoriban nagy divat volt a farmer, angolul meg senki sem tudott es igy hallotta a radioban (megtortent eset alapjan) :D

    Viszont tartom tovabbra is, hogy light side valaszokkal trollkodni igenis vicces az imperial oldalon, foleg a reakciok es kommentek tekinteteben (sztorit ugyebar nagyon nem befolyasolja)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.09.15. 12:31:06
  • Alanw
    #56864
    ezen a lightos imp karikon olyan jot rohogtem........kb miint a kiscsoka aki lej0n lila poloban Depeche Mode klubba
    Utoljára szerkesztette: Alanw, 2017.09.15. 12:26:36
  • PiszkosFred
    #56863
    Valahol jo lett volna 3 frakciot gyartani. Imp, Rep es "neutral" jellegut. Utobbiban a Smuggler es BH (+1 valami), es nem kotelezoen egy adott oldalra besorolni oket.
  • pajer_csaba
    #56862
    Nekem a legjobb tapasztalatom a válaszok terén a smuggler-rel volt. :) (És nem is értem, miért az agent kapta a best story-line-t, és nem a smuggler, elvégre a három fő SW pillér egyike a csempész - Han Solo - vonal... :/ )
  • Plata
    #56861
    Én a light side inqisitort szerettem nagyon.
  • PiszkosFred
    #56860
    Egyebkent a sztoriban a beszolasok es reakciok is viccesebbek imp oldalon a light side valasztasoknal, egyszer erdmes kiprobalni oket (szigoruan a chapter 1-3-ban, kesobb mar felesleges). Amennyire zsenialis pl a pszicho inq dark side megoldasai, olyannyira viccesek ugyanakkor a light side valaszok, illetve az arra adott reakciok is. Vagy az SW light side dontesei, foleg ha Vette is ott kolbaszol es kommentalja.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.09.15. 09:26:31