60023
  • gunji
    #57019
    Hát... a WoW-ot nem ismerem (pedig a pecázás nem hangzik rosszul), a Star Trekkel nincs szerencsém (egymilliárd körüli craftolt fullos epic fegyveren ülök, s nem kell senkinek, annyira teli a piac és az új sorozat is valószínűleg csak nekem nem tetszik), itt meg persze nem került el a névütközés problémája. Vagy kifogtam egy nálam régebbi játékost, vagy magukat a karaktereket hasonlították össze (az enyém csak lvl13-as). De majd este bepróbálkozok egy plusz szóközzel :)
    Azért fura volt látni reggel kilenc körül ennyi embert a két flottán száz feletti létszámmal, az utóbbi időben ekkorra 3-8 fő volt a jellemző. Cucc - úgy nézem - nem tűnt el semmi, a levelek is megvannak. Chaten volt olyan, akinek a legacy bankját nullázták le. Ezt a redditen is írták, elképzelhető, hogy az eddig több szerveren azonos nevű legacyval rendelkezők (közül) járhattak így.
  • PiszkosFred
    #57018
    Gyors beloggoltam most, nalam nem votl gond. Az ui-t kellett ujratolteni a mentesbol, meg a chat beallitasokat kell sajnos ujra beloni, de minden mas megvan. (es meg a neveim is maradtak, nem volt utkozes - vagy ha volt, enyem volt a prioritas, pl a Rocky nevu vanguardom eseteben)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.11.09. 08:12:19
  • kispista
    #57017
    Hat óra után egy kicsivel másodszor is elindították az európai szervereket, sajnos már nem volt lehetőségem belogolni, mert melóba kellett jönnöm. Kíváncsi vagyok, hogy működik-e minden rendesen, vagy lesz még leállás ha észrevesznek valamit.
  • Alanw
    #57016
    akkor nejed elegge SW fan
  • pajer_csaba
    #57015
    Én WoWS-ozást terveztem, de kis feleségem közbeszólt. :)
    Amúgy epic hunglish name az SWTOR-ban amivel eddig találkoztam az a "Basszamegakutya" volt. :D
  • Plata
    #57014
    Én is utazgatok kicsit,ha már nincs szerver,dranuur kolónián letoltam egy inváziót,utána gondoltam kicsit pihentetem magam és megyek azerohtra,át is mentem WoW-ba,míg dungeon finderre vártam leültem pecázni.erre beáll mellém egy magyar játékos,az ő neve sem volt piskóta,az virított róla hogy magyar,benne volt a nevében hogy Hun,meg egy némi szerv magyarul.
    De én voltam a hülye,nem Bronzebard szerverre mentem,hanem arathorra kiskarizni.
  • PiszkosFred
    #57013
    Updated maintenance end time - 7PM PST // 0300 GMT. We will continue to provide updates as we get closer to the end of maintenance.

    Ahogy azt varni lehetett :D
  • PiszkosFred
    #57012
    Turista, nem mennek a szerverek, utazgat hat a leallas alatt :)
  • Plata
    #57011
    Remélem nem veszik észre a bugolt accom.
    Ezen parázok kicsit.
    Egyébként épp most láttam egy Jedi-t,csak egy másik univerzumban,épp szörföztem a flotta kolónián amikor felvillant egy Jedi neve.
    Tudnám mit keres Star trek-ben Jedi.
  • archetiz
    #57010
    F2p alap esetben 2, preferred 6, az más kérdés, hogy tudsz még unlockolni mellé, illetve, hogy tavaly a dvl event miatt kaptunk plusz slotokat. :)
    De egyébként most az update-el mindegyik limitet megduplázzák (azaz f2p ezentúl 4, pref. 12, sub 24).
  • Plata
    #57009
    Nekem szerintem sosem volt 8,vagy még előfizető voltam,vagy vettem kari slotot.
    Nyolc kari slot semmire sem lenne elegendő.
    Nyolc karid prefként akkor lehet ha nem veszel sltot,egyébkébt 18 lehet preferedként,nem is kerül sokba a slot,most lehet hogy drága de akkoriban még 300 ezerért is lehetett találni.
    Bár legtöbbet CC-ből vettem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.11.08. 19:47:43
  • pajer_csaba
    #57008
    Preferedként 8 aktív karid lehet. Tudom, prefered vagyok, 8 karim van, és nem enged újabbat csinálni... ja, ha van x milla kredited, meg x mennyiségű cartelcoinod escrow-ra, akkor kibugázhatsz unlockot... Csakhogy nem ez volt a kérdés. :)
  • Plata
    #57007
    Baromság.
    F2P asszem 6 vagy 8.
    Preferedként 18 karid lehet,de mivel én egy disznó bugger vagyok nekem 21.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.11.08. 19:17:28
  • pajer_csaba
    #57006
    Köszi! Így már azért jobb. :-)

    Amúgy pref-ként 8 aktív karid lehet. :-)
  • PiszkosFred
    #57005
    Ingyenes lesz, mindenkeppen. Sot, konkretan nem fog beengedi addig azzal a karakterrel. A launcher utan berak ilyenkor a karaktervalasztoba es ott kell majd kattintani a karakter melletti piros bizbaszra, hogy atnevezd. Olyasmi, mint amikor prefkent aktivalod az X szamu karakteredbol azt a 6-8-at (nem tudom mennyi a limit), amellyel jatszani akarsz.

    Anno, par eve ugyanez a folyamat lezajlott mar, akkor a 200+ kezdeti szerverket vontak ossze es akkor is volt nem egy azonos nevu karakter.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.11.08. 17:38:24
  • pajer_csaba
    #57004
    Most megkaptam, jogosan. :-)
    A keresztneves karijaimmal (két első sith karim és 2 jedi) szerintem nem lesz gond. A későbbi sith karijaimhoz azért nem szoktam ezt használni, mert kurva szarul néz ki a "Darth Kovács Pista"... (Igen, a "Darth Kovács" már egy fokkal lazább! :D). De sebaj, remélem úgy lesz ahogy mondod, és térítés nélkül átnevezgethetem őket, ha problémás. (Az official átnevezés ugye csak egyszer alkalmazható, és én már amúgy is ellőttem egyszer...) :-)
  • PiszkosFred
    #57003
    Pedig beszeltunk rola itt a topikban is, fel lehetett keszulni ra (ilyenkor hianyzik azert egy blog/weboldal, felhivando a figyelmet) Eleg sokan krealtak azonos nevu karaktert a masik ket szerveren, ellenorizendo, hogy szabad e vagy sem, lesz e gond, vagy sem. Amiota lehet "szpeszt" hasznalni par eve a nevekben, azota azert lehet kreativnak lenni, at lehet hidalni a problemat.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.11.08. 16:51:57
  • pajer_csaba
    #57002
    Hát ezzel most engem is beszarattál... Mert ok, hogy saját szerveren nem egyeztek a neveim senki máséval sem (kivétel szegény Lord Darkstar-om, neki anno kellett egy keresztnevet is kreálnom ütközés miatt a kari-készítéskor), de a többi szerveren kituggya', hogy milyen nevek vannak... Pl van egy sith assasinom, aki tök véletlenül kapott GoT-os beütésű nevet... :'(

    Egyébként azt nagyon bírom, hogy mindig halálpontosan időben kezdik a szerver-fejlesztést, de rendszeresen elcsúsznak 1-1,5 órát... És ez csak egy szimpla frissítés, mi lesz most? :D (Sebaj, addig megy a Wows... :-) )
  • Plata
    #57001
    Minden karimnak random neve van,amit adott a név generátor.
  • PiszkosFred
    #57000
    Hat, a legacy bankom csurig van (maximum inv. tabbal sem eleg a hely), az osszes nyersanyagot es skint ott tarolom, nagyon merges lennek ha eltunne valami. De csinaltam screent arrol is persze.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.11.08. 16:30:24
  • PiszkosFred
    #56999
    Nem, nem lesz gaz, nyugi, en is csak inkabb biztosra mentem, mert hat ki tudja... :)
    A pref statusz nem okozhat gondot, viszont ha egyezik a neve a karakterednek valaki maseval, akkor ha az illeto elofizetoses, akkor ove a nev, neked at kell nevezned a karaktert (ingyen lesz ra lehetoseg).
  • Plata
    #56998
    Ez nagyon szar ügy,pref vagyok 21 kari slottal,vajon nem lesz ebből gáz?
    Sajna fogalmam sem volt hogy ma lesz szerver összevonás,szétnéztem volna a karijaimnál.Egy csomó karimnak van levele meg minden,csak múltkor lusta voltam.
    No meg azt hittem van még időm.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.11.08. 16:14:38
  • gunji
    #56997
    Igen, itt a tábla, hogy mit hogyan mivé vonnak össze: klikk ide.

    #56996: Igen, ilyesmit én is szerettem volna, meg lementeni a legacy bankot, de végül este nagyon elszaladt az idő :( Remélem nem veszik el semmi.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2017.11.08. 16:12:39
  • PiszkosFred
    #56996
    Minden szervert osszevonnak egybe, redet, progit, tombot.

    #56994
    Tegnap ugy parkoltam le, hogy 2 napig nem latom oket :) Csinaltam par screent/mentest a nevekrol, key bindingsrol, megneztem kinel mennyi penz van, mekkora GC rang, stb. - ki tudja mit kutyulnak ezek el. :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.11.08. 16:09:11
  • Plata
    #56995
    Red eclipse is össze lesz vonva?
  • gunji
    #56994
    Reggel tízkor elkezdődött a szerverösszevonás, a redditen jó kis tippverseny alakult ki, hogy mennyivel tart majd tovább. Devék már jelezték, hogy abszolút benne van a pakliban a túlóra. :)
    Ég veled, Progenitor, köszi az elmúlt öt évet !
  • Plata
    #56993
    Tegnap csinálgattam a Revan sztorit,de már tele a hócipőm hogy egyik flashpointból ki a másikba be.
    Lényeg hogy ez az első karim amivel csinálom,erre kaptam egy öcsit amikor befejeztem a Forged alliances part 1-et hogy mind két oldallal teljesítettem,tuti hogy republic karival még bele sem kezdtem.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.11.06. 09:08:14
  • PiszkosFred
    #56992
    Valoszinuleg bizonyos korabbi valaszoknak el kell hangzania ahhoz, hogy bekovetkezzen/jojjon az az opcio. Nem tudom mar, de az biztos, hogy egyszer mar agyonvagtam vmelyik karakteremmel, es nem sirtam utana :)
  • Plata
    #56991
    De annyira jó hecc a jó sith sorci.Főleg a sztori végén.
    Light sorci lesz a dark council tagja.
  • pajer_csaba
    #56990
    De miéééért? :D A sötét Jedinek még van is értelme. De egy jó Sith-nek? (Amúgy az első sithemmel még én is a "logikusabb" válaszokat választottam, össze is bugáztam 5000 lightside-pontot... Aztán rászoktam, hogy megpróbálom kibekkelni csak sötétoldalon... nem sikerült, a legkevesebb lightside-pont amit sikerült benyelnem 50...)
  • pajer_csaba
    #56989
    Az első assasinomnál volt, csak vmiért nem éltem vele. Kb 1 évvel később lett még két inkvizítorom, náluk már a csak a fogadás van... :(
  • Plata
    #56988
    De gondolom az sötét oldali választás,nem emlékszem,sok éve húztam már az én aranyos kis sorcimat,azt tudom hogy tökéletesen jó kislány.
    Csak light side pontja van.
  • PiszkosFred
    #56987
    En is ugy emlekszem, hogy a chapter 3 vegen amikor visszaterunk inkvizitorral az akademiara, akkor van olyan parbeszed opcio, hogy Harkun meghaljon :)
  • Plata
    #56986
    De én felvilágosult sith vagyok. XD
  • pajer_csaba
    #56985
    Ha Republic oldalon Jedizel, akkor mindig Sith-ektet fogsz gyepálni. Ha Imperial oldalon Sith vagy, akkor Jedik-et kell írtanod... Egy két apróbb sztori-elemtől eltekintve nem tudsz a sajád csapatodban trollkodni... (max a válaszoknál tudsz megrökönyödést kiváltqani az NPC-kből..) :P :D

    "Pedig jó hecc lenne szétrúgni a sok gyökér sith hátsóját akik szivattak a sith sorci kezdő küldikben." - Harkun-t nem lehet valahogy kinyiffantani amúgy? :D (Úgy emlékszem, még réges-régen volt egy ilyen opció, miután megkaptad Xelik-et... maybe...)
  • Plata
    #56984
    Voltam Assault of tython-on,nem jött be,jó sith-el nem jött be hogy halomra kellett vágnom egy rakás jedi-t.Ráadásul birom is tython-t,jedi karik miatt.Most mehetek koribbanra rosszalkodni,remélem ott végre már sith-eket vághatatok darabokra,de valami azt súgja ott megint jedik lesznek.
    Pedig jó hecc lenne szétrúgni a sok gyökér sith hátsóját akik szivattak a sith sorci kezdő küldikben.
  • Plata
    #56983
    Tényleg,akkor lehet ezzel kevertem,érdekes is volt hogy csaj karival tudok nőkkel flörtölni.
  • PiszkosFred
    #56982
    Nem, szerintem kevered valamivel/valakivel. Hutt annyiban erdekes, hogy ott volt utoljara kulonbozo a sztori pub es imp kozott, illetve ott jelent meg eloszor a LGBT vonal, amikor is tudtal flortolni azonos nemu NPC-vel. De uj tarsra nem emlekszem, hogy jott volna sot, valahol biztos is vagyok benne, hogy nem jott, de az en agyam sem a regi mar :)
  • Plata
    #56981
    Jól néz ki.
    Lenne egy kérdésem,Hutt kartel sztorit letoltam egy karival,nem kellett volna szereznem a sztoriba egy companiont?
    Régről úgy emlékszem a hutt cartelben volt valami érdekesség companion téren,de lehet csak rosszul emlékszem.
  • PiszkosFred
    #56980
    November 8 - 27 kozott 3 pvp vagy 3 pve, a Group finderen keresztul lezavart kveszt utan mienk lehet (nem ugy, meg mielott) Darth Hexid. Tokennel es recruitment feladaton keresztul is (lasd Nico, Shae es a tobbiek)


    Ugyanezen idoszakban egy pet is bugazhato, ahhoz eleg csak belepni es jon is mailben


    Mind a ket reward nov 28-an erkezik. Reszletek