60023
  • Plata
    #57059
    Akkor azt hiszem jó.A játék szerint már kész.

  • PiszkosFred
    #57058
    Miert kavarna be? Vanguardom lvl49-eskent fejezte be Coruscantot (koszi dupla xp es h2 dailyk) es csak most szerzett hajot, majd Garza most kuldott el kiszabaditani.... stb, innentol spoiler.

    De attol fuggetlenul mar mentem Blood huntot, Manaant, Battle of Illumot, stb. is. Nem szamit a random flashpoint sztorija a karaktered tortenete szempontjabol, maximum inkabb erdekes, hogy Outlanderkent szolitanak 20-as szinten Benikoek, amikor meg a valosagban a masodik tarsad sincs meg mondjuk, nem hogy outlander legyel :D
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.11.19. 12:37:46
  • gunji
    #57057
    Gondom inkább az, hogy egy Makeb 'utáni' flashpoint (pl. Assault on Tython) ne kavarjon be esetlegesen az Alderaannál tartó class storyba. Az más kérdés, hogy jó lenne olyan nem ismeretlen flashpointra menni.
  • PiszkosFred
    #57056
    "Darth Hexid will join forces with players who complete three PvE or three PvP missions through Group Finder between November 8 - 27, 2017."

    Ez alapjan igen, de a legjobb az, ha megnezed az achievementet (achievement - events - general - game updates fulecske), hogy megkaptad e! Ha igen, nincs tobb teendo. Ha nem, akkor van :)
  • Plata
    #57055
    Le toltam 3 pvp-t,az elég a companionhoz nem?
    Flashpointból elegem lett.Vagy lelépett valaki az elején esetleg közben,vagy összevesztek és azért léptek le.
  • PiszkosFred
    #57054
    Elkepzelheto, bar igy meg sosem jartam, pedig az elmult hetekben mentem par kort a dupla cxp miatt merccel es sorcival.
  • Plata
    #57053
    Szerintem a kereső is defektes.
    Sith sorcival jelentkeztem dps-nek,behívott mint híler,oszt mi a nénikémet csináljak?
  • PiszkosFred
    #57052
    Azert egy vetaran letolthato idiotakkal is, max rugjatok ki a leghulyebbet az elejen es johet egy companion healernek, ugy meg aztan easy :)
  • gunji
    #57051
    Hát ez a random három master/veteran mode flashpoint random csapattal kész szívás, nem értem, miért nem lehet legalább az egyiket választhatóvá tenni anélkül, hogy a daily reward el ne veszne :/
  • Plata
    #57050
    Nem tudom hogy lehet-e árulni,engem nem zavar,de szerintem ez az unstable nem ér annyit mint a másik,gondolom,az első nagyon ronda,bár a másik sem hú de szép,pont olyan mint az SW 7-ben annak a hisztis Dart Vader paródiának a kardja.Unstable nekem is van de nem használom mert tényleg randa.
  • Kaputelephant
    #57049
    Sziasztok!
    Nem tudom kereskedéssel kapcsolatosan lehet-e ide írni, de a Darth Malgus szerón lenne egy trade kérés: Lenne egy ilyenem: Unstable Peacemaker’s Lightsaber egy ilyenért Defiant Vented Lightsaber cserébe. SWTOR Reddit Trade + egy trade oldal ha valakit érdekel. Nem is tudtam, hogy van ilyen, most találtam.
    Köszi
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.11.18. 23:43:36
  • pajer_csaba
    #57048
    Fogom is. :D Na nem mintha eddig unatkoztam volna...
    3 kari felhúzva lvl 70-ig az eddigi kettő mellé (úgy égettem az xp-boostereket, mint KisGrófó a 20ezreseket...), + a companion-küldi + levezető raid-ezés a social-pontokért + most húzok egy juggernaut-ot, hogy legalább a lvl 50-ig eljusson, mindeközben a Legacy is ki lett maxolva. És még családi programokr ais maradt időm, így a béke is megmaradt.
    (Mondjuk még így is maradt 2 db 50-es karim, velük szerintem a kövi alkalommal fogok foglalkozni - ami sejtésem szerint az SW: VIII premierje környékén lesz.)
  • Plata
    #57047
    Kár hogy nekem ki maradt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.11.14. 20:12:34
  • gunji
    #57046
    Elvileg nekem is lett három darab a legacy level után, csakhát izé... valahova elkeveredett [cry].

    Csütörtök délig még XP event van, érdemes kihasználni .
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2017.11.14. 20:13:50
  • PiszkosFred
    #57045
    Victorious Pioneer, anno a Dark vs Light event alatt lehetett beszerezni. Legacy bound es 3 darab ad 25%, 5 darab 40%, 7 darab meg 50% extra XP-t. Nekem csak 5 darab van (a 7 darabhoz mar nem volt seggem anno megcsinalni), de 40% is boven eleg, foleg most.

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.11.13. 22:08:39
  • Plata
    #57044
    DVL bonusz szett?
  • PiszkosFred
    #57043
    DvL bonusz szettben, extra XP event alatt, kezdeshez kapott XP scrollt hasznalva 34-es szinten hagytam ott Ord Mantellt es mentem a Flottara a vanguarddal most hetvegen ugy, hogy minden kvesztet megcsinaltam (a regieket is), letoltam a harom h2-est es mentem egy cademimut tacticalt ket kuldetes kozott (esselt akartam, de mire berakott volna, leptem 2-3 szintet es tulkoros lettem). Hat szep :D
  • gunji
    #57042
    Hm, nem gondoltam volna, hogy stealth nélküli dps-osztállyal lehet szólózni a Long Shot-ot, de sikerült.

    #57038: Köszi a kódot!

  • pajer_csaba
    #57041
    Köszönet az infóért!
  • pajer_csaba
    #57040
    Mijaz'isten van a Makeb story-linejával, hogy férfi karakterrel lehet flörtölni (sőt!) Lord Cytherat-tal, de nem lehet Katha Niar-ral, és nő karival egyáltalán nem lehet senkivel semmit??? Valamit szerintem nagyon elkevertek...
  • PiszkosFred
    #57039
    Marmint az armor (szokasos mailben erkezo, 7 reszes, narancs, adaptive), nem a karakter/companion :)
  • PiszkosFred
    #57038
    Ha account oldalon a redeem code-dal ha aktivaljatok a SPECIALFORCES kodot a tietek (unnepelendo az SW BF 2-t)

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.11.11. 11:23:17
  • pajer_csaba
    #57037
    Megismétlem: "azonos narratívát használ". Azaz: szegény, nyomorult parasztgyerek, aki megmenti a galaxist, miközben kiderül, hogy az apja az egyik főgonosz. Vagy: a Gonosz épít egy mindent elpusztító, szupererős fegyvert, aminek viszont van egyetlen apró gyengepontja, amit kilőve símán elpusztítható az egész. Vagy: a főhősnek levágják a kezét, mert az elődjének is elvágták. Stb, stb, stb... Az, hogy a karaktert mondjuk Luke Skywalker-nek, vagy Égjáró Lajosnak hívják, nem számít.

    Ó, és még egy dolog, amivel tutira el lehet b@szni az egészet: ha továbbra is ezt a nyomorult PC-t viszik bele a történetbe. Azaz kötelező feka karakter, akinek egyetlen vonása, hogy feka; kötelező meleg karakter, akinek egyetlen vonása, hogy meleg. Kötelező gyermek-barát tartalom egy idegesítő, gender-semleges cukiság formájában; az Erő-misztikum lebutítása a midikloriánok és Coelho-idézetek szintjére.
  • PiszkosFred
    #57036
    En egy Mandaloriakrol szolo filmet varok mar regota, nagyon megerdemelnek mar.
  • Plata
    #57035
    Az új triológiának semmi köze a többihez,az eredeti 9 rész főszereplői nem lesznek benne ,se Vader sem Skywalker sem egyéb,állítólag.
  • pajer_csaba
    #57034
    Hát, ha a többi is így kapaszkodik a régi trilógiába (értsd: azonos narratívát használ), akkor semmi értelme. Ellenben, ha a Rouge One-hoz hasonlóan mernek újítani, akkor érdekes lehet. Személy szerint én annak örülnék leginkább, ha az SWTOR egyik sztoriját adoptálnák filmre.
  • Plata
    #57033
    Most Januárig van egy egész jó ajánlat,az összes kieg +1 hónap előfizu + tauntaun mount + valami ruha és nem is drága.
    Tudom hogy kicsit off,de ahhoz mit szóltok hogy Star Wars 9 után a dízni még legalább 1 de lehet hogy 3 triológiát tervez?
    A következő triológiát valószínűleg Rian Johnson rendezi.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.11.10. 07:08:52
  • pajer_csaba
    #57032
    Köszönöm. :-)
  • PiszkosFred
    #57031
    Semmit, varsz november 28-ig es akkor megkapod mailben a companiont es a petet.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.11.09. 22:44:13
  • pajer_csaba
    #57030
    Megcsináltam a 3 groupfinderes flashpoint küldit. Most minek kell(ene) történnie?
  • Plata
    #57029
    Asszem pvp-re megyek.
  • Plata
    #57028
    Craft alappal ha kereskedsz az jobban bejöhet mint a craftolt cuccokkal.Bár ha mázlid van azzal is kereshetsz sokat.
    Én bevallom fed oldalon is inkább a disruptort választom,hogy miért nem tudom,kivéve a romulán hajók azokon plazma van.Nincs is annál szebb amikor Flambard-on plasma quad dorombol.
    De van nekem egy nagyon nagy szerelmem,az a neve Galaxy,rajta phaser van,mert úgy autentikus.Phaser beamek két omni beam és egy quantum bugtorpedóval,valamiért nekem Star trek-et a galaxy jelenti.Kezdő STO játékosként megláttam a Soreban a Galaxy dread-et és azt mondtam kell,nagyon drága de kell,aztán le beszéltek róla mert hogy rossz,így egy ideig nem vettem meg,aztán klingonokkal olyan sok pénzt kerestem hogy már bármit megvehettem,így megvettem az összes Galaxy-t,söt az összes store hajót.
    De a nagy szerelem ma is a Galaxy,de már a T6 Dread fleet variáns,természetesen store-s galaxy interiorral.

    Épp most mentem a kolóniára megnézni hogyan halad az építkezés.
    :
  • PiszkosFred
    #57027
    Ingyen kompanion (link/kep lentebb) jar, ha megy a kovetkezo 2-3 hetben 3 darab veteran/master fp-t vagy 3 darab warzonet ugy, hogy lfg-vel kerulsz be. Dailynak aktivnak kell lennie elvileg, igy en ugy vagyok vele, hogy vagy harom karakterrel csinalod 1-1 es kesz, vagy egy karakterrel csinalok harmat, egymast koveto napokon.
  • gunji
    #57026
    Jah, azt hittem, hogy valami bonyolultabb algoritmust találtak ki rá :) A karakter való igaz alacsony játékidővel rendelkezik, a kezdőbolygó után maradt abba, még régen v3.x körül. Sajnos egy plusz szóköz kevés, kell majd agyalnom az új nevén.
    Wuhú, nem is tudom, mikor voltak a flottán 170-en :D
    A piacot viszont megszívtam rendesen: a hétvégén banthát akartam venni, 3-4 millióért volt fenn. Gondoltam, drága még, majd az összevonás után biztos lejjebb megy. Hát nem: 10-15 millióért árulják :o

    Akinek több szerveren volt karaktere, mindenképpen nézze meg a legacy bankját, nem hiányzik-e onnan valami (mert sokan panaszkodtak erre).

    #57022:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    /OFF Hát az elég bukó lenne, ráment a craftra majd' az összes pénzem. Röhej azért, hogy egy kimaxolt crtdx4 phaser beam nem megy el 30m felett. Elsősorban én is magamnak gyártottam, csak jó lenne, ha a ráköltött pénz visszajönne valamiből, vagy jönne be egyáltalán valami.
    Craftnál a tripla stattal nincs baj, nekem általában 1:50 arányban jön crtdx3 és dmgx3, plusz kb. 1:100 egy jó pen stat esélye. Na meg egy csomó crtd-dmg vegyes, amit elvileg sokan szeretnek, de nem vesznek :)
    A mázli inkább az upgrade-hez kell, hogy jó statot kapjon pluszba, azt nehéz jól eltalálni.
    Legutóbb sikerült crtdx4-es fézer kézifegyvereket gyártani elég olcsón, annak nagyon örültem (tudom, hogy nem annyira jók, de egy FED-es RP karinak pont megfelel :)


    #57024: Milyen küldit kell menni? Egy normál Esseles is jó? Csoportosan is lehet menni, vagy mindenképpen szétpakolja azt a Group Finder? (Bocs, de ezt általában hanyagolni szoktam, hasonló megfontolásból, hogy ne vágjam szét mások játékát.) Esetleg hétvégén más magyarokkal össze lehetne jönni e célból.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2017.11.09. 18:42:19
  • Plata
    #57025
    Felmentem és 25 karim lett 21 helyett,20 red eclipse-s 5 másik,nem tudom fejből sajna melyik karim tűnt el.
    Viszont most már 26 karim lehet szerverenként.Párat ki is töröltem,mert azokkal úgysem játszottam,csak kíváncsiságból csináltam őket régen.
    Három red eclipse karimat kellett át neveznem.
  • pajer_csaba
    #57024
    Nu, nekem mákom volt, csak egy karit kellett átneveznem, de hála a random name-generátornak, ez sem volt gond, sőt az új név még jobban is tetszik. :)

    Mondjuk a gorup-finderes küldivel csúnyán befürödtem (Ami még nem lenne akkora gáz, ha nem mások játékát vágtam volna haza vele... :-( ). Valaki letudná írni, hogy hogyan müxik? Kb onnan, hogy rákattintok a kis fülre a mini-map szélén... Köszönet!
  • Plata
    #57023
    Ez a kedvenc pecázós helyem,bár ez az előző kieg területén van,a saját kis váram pecás tava.
    Amit aztán meg is sütögetek.

  • Plata
    #57022
    Egyébként Star trekben a fegyverek ára meg fog szerintem zuhanni,az új Flottás fegyverek nagyon jók,alapból tripla statosak.És minden fajta stat félében kapható.
    Craftolt vagy lobis fegyóknál nagy mák kell a tripla stathoz,de ezeken alapból az van.
    Igaz néha nekem is volt mákom,főleg olyankor amikor olyna hajóra csináltam fegyót amin nem is számít a fegyver.Flambardra ctrdx4 plasma fegyót sikerült buherálni,Vestára meg crtdx4 fézer turretet.Pedig ezeken a fegyver pont nem számít.
    :
  • Plata
    #57021
    Star trekben nem tudom a piac hogy áll,én saját magam szoktam fegyvert készíteni hajóra.
    WoW-ban jó móka a pecázás.
    Bár most nem pecázom hanem füvet szedegetek.

    Jah druida karival játszom épp,az meg alakváltó,épp madár formában repkedek és keresem a gazokat,a mellettem látható madár meg a testőröm.Aki szintén druida.
  • PiszkosFred
    #57020
    Ha minden igaz, akkor nev egyezoseg eseten eloszor azt neztek, hogy melyik account f2p<pref<sub, ebben az erosorrendben. Ha azonos volt a statusz, akkor a ket karakternel neztek az adott karakter /played idejet, es itt mar a lvl13-as karakter alig 1-2 oras osszideje siman elkepzelheto, hogy keves volt egy nagyobb szintu karakterrel szemben.