60023
  • Plata
    #57140
    Szerintem erre gondolsz.
  • Plata
    #57139
    Unlockolod CC-ből.
    Van ilyen vacak emlékeim szerint.
  • pajer_csaba
    #57138
    Köszi! De nem hiszem, hogy ez lehetett a gond (a ctrl+u eltűntet mindent, meg vissza is hoz, nekem egy két dolog megmaradt a hibánál). Mindenesetre más területen tudtam hasznosítani amit írtál. :)

    Am, azt tudja valaki, hogy aritfact equipment authorization-ra hogy a fenébe tudnék szert tenni, preferedként? Sok esetben baromi jól jönne a lila cucc (pl, normális item-ratinggel csak artifact kristályok bírnak...), ráadásul fp-kben is sokszor dob jó geareket a gép jutalomként. Csak b*szhatom, ha nem tudom őket használni. :-(
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2017.12.10. 02:27:44
  • PiszkosFred
    #57137
    Az 1-179-es command boostra altoknak, 1-2 hete 120k korul mozgott, par napja mar 900k is volt, most visszaesett 300k-ra. A sima boost az midnig is draga volt, de abbol van eleg legacy boundos (alig ferek toluk) a ladakbol, viszotn azokat nem akarom elloni mar az elso 1-180 szinten :)
  • gunji
    #57136
    Commandra vagy sima xp boostra gondolsz? Én talán egy hete passzoltam el egyet bő négy millióért :)
  • PiszkosFred
    #57135
    Na kedden jon az 5.6.1, dupla xp event es ha mindne igaz, a heroic cxp jutalmat triplazzak. Most kell venni boostot, mert par nap es megint 800k korul lesz az ara egynek :)
  • Drubowski
    #57134
    Ezért: "*PARTICIPATING TERRITORIES INCLUDE: USA, CANADA, UNITED KINGDOM, GERMANY, NORWAY, NETHERLANDS, DENMARK, AUSTRALIA, SINGAPORE, PHILIPPINES, THAILAND, TAIWAN, BRAZIL, MEXICO, ARGENTINA, CHILE, PERU, COLOMBIA." Nálunk nem ér.
  • Panzeradler #57133
    Csodálom, hogy ide még nem rakta senki, de ‘Rule the Galaxy Story Pack’ Giveaway" van nvidiánál.
  • Drubowski
    #57132
    ctrl+u kikapcsolja az UI-t, megint megnyomod akkor újra betölti, kb. pár másodperc. Próbáld meg hátha működik. Az alt+z csak elrejti az UI-t, nem tölti be újra.
    Utoljára szerkesztette: Drubowski, 2017.12.08. 14:20:31
  • pajer_csaba
    #57131
    Aloha!

    Negyedjére futok neki ennek a kommentnek két napon belül, talán most sikerülni fog! :D

    Köszönöm a hasznos infókat! Megfogadván Shion tanácsát, "begyávultam", és csodák csodájára, most már túl is élem a csatákat. :D Am, jól sejtem, hogy pref-ként esélytelen feltornászni a gear-t 246-248 szintrekre? :o

    Ugyanakkor szokásos törvényszerűség: egy probléma megoldása után három másik jön... Találkozott már valaki azzal a felettébb bosszantó esettel, hogy belépve az fp-ba, eltűnik minden interface-modul (képességek, minimap, chat-ablak), egy-két gyorsbillenytű ugyan működik, de semmi más? Nekem mostanság 4 alkalommal is behozta ezt. Semmi más nem segít, csak ha kilépek az fp-ből, akkor visszajön minden, viszont nem tudom újra használni a group-findert. Képzelem, hogy szerethetnek a többiek ezért, mert még csak megírni sem tudom nekik mi a baj... :-(
  • PiszkosFred
    #57130
    Engem tegnap a daily uprisingnel egymas utan negyszer rakott be Trial and Errorra healer nelkul, eloszor ott jaro emberekkel. Elmeny volt :D Hiaba mondta barki is a taktikat, szopas volt a vege minden esetben.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.12.07. 17:42:33
  • Drubowski
    #57129
    - új játékosként 70-en kezdesz ismerkedni (ne adj isten Hard) Flashpointokkal. Nem csak, hogy bénázik a szerencsétlen, de még a többieket is szívatja.


    Én mindig szólok a fp elején ha nem ismerem az adott fpt, eddig még nem volt belőle gondom, általában elmondják ha van valami különösebb taktika. Ami engem zavar hogy olyan fpba is berak a rendszer, amit a jelenlegi cuccaimmal esélytelen végigtolni, itt most konkrétan Copero-ra gondolok, eddig max az első bossig jutottunk, de persze napjában többször berak oda...
  • Plata
    #57127
    Megoldódott,vártam egy kicsit,mivel még mindig 0.0% volt kezdtem poénból egy csempészt,de pár küldi után meguntam kiléptem újra a kariválasztóra és már nem volt semmi gond.Pedig nem töltött le semmit.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.12.07. 13:27:06
  • Shion
    #57126
    Nem találkoztam még ilyen hibával, próbáld meg letörölni a Bitraider könyvtárat és indítsd újra a launcher-t.
  • Plata
    #57125
    Volna egy kis gondom,játszanék a játékkal de nem tudok,a karaktereim nem elérhetőek,mert a világ ahol tartózkodnak nincs letöltve,csak új karit indíthatok és azzal is csak a bevezető sztorit tolhatom le.
    Pedig a játék nem lett letörölve,meg frissítve is van,eddig nem volt gondom vele.
    Tölteni meg nem tölt semmit,kb egy óra várakozás után is 0.0%
  • Shion
    #57124
    Tápos Guardian: közepes erős dps a Guardian, nekem is van, én burst ágon használom, elég csúnyán csapkod az instant skillekkel. Amúgy ha a srác elég jó gear-ben volt (246-248), akkor bizony tényleg csak kísérők lesztek mellette egy Veteran Flashpoint-ban. Én tegnap mentem a 246-os Commando dps-mel Hard Fp-t, bizony 7-10k között toltam és érződött, hogy melyik mobot ütöttem én, és mit a többiek :) Elég látványos volt a különbség. Én levertem a csapat nagy részét, a többiek még mindig az első elite-t verték, ami 70%-n vigyorgott. Elkezdtem masszírozni és 3-4 mp múlva kifeküdt az is :) Szóval a gear igen is nagyon sokat számít.

    Juggernaut: kétféleképpen termelhetsz nagyon nagy aggrót.
    - Dps-ként te kezded a csatát, jó gearben vagy és az első pillanattól kezdve tolod, ami a csövön kifér. Ilyenkor elég nehezen szedi vissza a tank rólad, pláne ha nem rutinos a tank. Én tankként ilyenkor vagy csak a legerősebb mobot tankolom, a többit leveri a dps úgyis pár másodperc alatt, vagy eleve AoE taunt+Saber Reflect kombinációval indítok.
    - Tank ágon vagy, csak nem tauntolsz. Nos ez esetben is termelsz sok aggrót, mert a Taunt "csak" rádfordítja a mobot 5 másodpercre, azonban sok más sebző skilled "moderate-high amount of threat" generál. Egy jó tank sok esetben taunt nélkül is meg tudja tartani az aggrót ezen skillekkel, szóval ha tank skill fán vagy, nagyon óvatosan bánj ezekkel.

    Ha dps-ként mindig rajtad vannak a mobok, a csata elején próbálj 2-3 másodpercet hagyni a tanknak, hogy összeszedje a mobokat, ne rögtön csúcs dps-el kezd, pláne ne AoE-val. Csak akkor legyen csúcs a dps-ed, ha könnyű mobokat húztok be, ami tényleg 2-3 mp alatt meghal. Ha nem hallnak meg, akkor rádmásznak és az neked fog fájni nagyon. A másik megoldás, hogy azt a mobot kezded el ütni az elején, amit eleve a tank üt. A harmadik (vész)megoldás, hogy te is használod a Juggernaut védekező (sebzéscsökkentő) skilljeit.

    Ha tank skill fán vagy, akkor legyél tank, ne próbálj dps-elni, mert tank ágon nagyon gyenge a dps. Én tankkal (245+) 3,5k körül tolok, míg dps-el 7k felett.
  • PiszkosFred
    #57123
    Milyen specben van az a sith nyugger?
  • pajer_csaba
    #57122
    Ja, amúgy tegnap voltam a Kuaton is. Mint megtudtam, a bug kikerülhető, ha nem skip-eled az intrót. Működött. :-)
  • pajer_csaba
    #57121
    Pontosan így gondolom én is. :) Bár én személy szerint a szintezést is élvezem. :)

    Amúgy ez az állandó könyörgés a skip-ért a fp-kban, rohadt idegesítő. Jó, gondolom, sokaknak az idő pénz, meg már 20x megcsinálták, de nekem speciel mindig mondanak érdekes dolgokat ezek az árvezetők. Az állandó rohanás meg ugyanez. Kishijján mindenki meghal egy nagyobb csapat enemyn, még épp a hp-t töltjük fel, de legalább egy valaki már 500 m-el előrébb harcba kezd. Mi a f*sznak? :-(

    Na, de hogy ne csak nyavajogjak: tegnap olyat láttam, hogy nem hittem el. Dps jedi guardian kb egyedül leverte az egész hammer-stationt, mi többiek igazából csak végigkísértük, mert dolgunk nem nagyon volt. Hogy ez mitől van, azt nem tudom, de vicces volt.

    Ahogy azt se értem, hogy miért van átok a nagydarab sith juggernautomon... Állandóan észreveszik, lassu mint a csiga, alg sebez (lvl 60, modokkal), és akkor is őt támadja az összes enemy, ha nincs is tankban, sőt, külön van tankunk is (a taunt opciót is eldugtam jó messzire, hhogy nehogy véletlenül rányomjak...). És ez így elég gáz. Tegnap a false emperor közben 11(!) alkalommal haltam meg. Előtte pár órával, jedi shadowwal 4xer is végig mentem ugyan ezen, gond nélkül...
  • Shion
    #57120
    Level Boost Token rendszer előnye, hogy
    - akinek már sok karaktere van, nem kell sok-sok órát bíbelődnie, hogy az újabb karaktert 70-re felhúzza,
    - ha most kezdted a játékot és haverjaid már rég 70-esek, akkor gyorsan felérsz a szintjükre és tudsz velük játszani
    Hátránya a token-nek:
    - nem tanulsz meg játszani az adott karakterrel.
    - új játékosként 70-en kezdesz ismerkedni (ne adj isten Hard) Flashpointokkal. Nem csak, hogy bénázik a szerencsétlen, de még a többieket is szívatja.

    Minap voltam én is Hard Fp-n, 3-ik bossnál elakadtunk (Depths of Maanan), 3 wipe után a gyenge (és szájkaratés) dps lelépett. Jött helyette egy másik játékos és 10 perc alatt végeztünk a maradék zónával és 2 boss-al.

    Solo és Veterán Fp-ket inkább szólózom, amit csak tudok, nem szenvedek random játékosokkal. Ha Hard Fp-re fáj a fogam (achievement), akkor guilden belül szedek össze pár játékost, akikkel teamspeak-en lehet beszélgetni közben, akár segíteni nekik, ha még ismertelen az adott zóna, vagy karakter.

    Egyszóval azzal, hogy fűfa (teljesen új játékos is) megveheti a Level Boost Token-t, csak fizessen érte CC-t, így a régi játékosokkal csesznek ki a fejlesztők :(
  • pajer_csaba
    #57119
    Sokadjára halunk az fp-n az egyik boss-nál, pedig full egyszerű. Kérdem, még soha nem jártak itt? ( pedig lvl 70 mindegyik.) Válasz: "token". Na kössz... :/
  • Drubowski
    #57118
    Már nem ez az első ilyen jellegű bug, eddig sosem érte retorzió a résztvevőket ha nem tévedek, valószínűleg azért mert cartel cuccokba ölték a crediteket. BTW én is csak ma olvastam róla.
  • pajer_csaba
    #57117
    Detto, lövésem se volt róla mi volt ez. Csak annyit láttam egy futó pillantáserejéig fleeten, hogy mindenki őrült mód osztogatja a gift-eket a companionoknak...
  • gunji
    #57116
    Nekem nem érné meg veszni látni az accomat, túl sok időt fektettem belé. Amúgy is tele vagyok gifttel, nem tudom hova tenni őket ;)
    A piac viszont most nagyon elszállt, tuningra gyűjtenék, a hét elején még 20-25 millióért volt, most meg 65 felett jár. Így reménytelen :/

    Amúgy a light side tokenekből mi jót érdemes venni Light I szinten?
  • PiszkosFred
    #57115
    En kihagytam :) Nem akartam kockaztatni,barmennyire is mondtak, hogy " hivatalosan is legit, csak ne add/vissza el vendornak", inkabb kihagytam.
  • Plata
    #57114
    Asse tudtam hogy van,meg hogy egyáltalán mi ez asse tom.
  • Drubowski
    #57113
    Na valaki megszedte magát a giftes exploiton? Én pont lecsúsztam róla.
  • PiszkosFred
    #57112
    Kuat fp is bugos (megint - meg mindig), nem "szall fel" a transport hajo :)
  • pajer_csaba
    #57111
    Úgy néz ki, bugos a The Foundry fp. HK47 gondol egyet, és lenulláz mindenkit egyetlen mozdulattal. De persze, ez most nem olyan fontos, mert mindenki a chiss küldit csinálja.. Mondjuk, ott is láttam érdekes módozatait a kollektív öngyilkosságnak. :-)
  • Plata
    #57110
    Perkálhattam volna,hülye mobilt sosem szokom meg.
  • Plata
    #57109
    Kár,ha lehetne onnan perkálni,akkor onnan perkálhatnám volna nyugisan a strongholdom bővítését.
  • PiszkosFred
    #57108
    Az ketsegtelen. Sot, subkent altoknal is jobb, ha kozponti helyen tarolom a penzt, nem pedig mailen keresztul kell kuldozgatni innen oda, meg onnan amoda.
  • gunji
    #57107
    Ez így van, de egy f2p/pref játékos legalább könnyebben/gyorsabban tud fizetni, ha egy sub barátja vesz neki valami drága cuccost.
  • PiszkosFred
    #57106
    Csaladi pref accon csak a comp+pet parost neztem, hogy megjott e, a bank transfer limitet nem is neztem.
    Viszont, fizetni a bankbol nem lehet, tegnap kiprobaltam a fo accommal, inventoryban/nalad kell lenni a penznek, igy a escrow nem kerulheto meg.
  • gunji
    #57105
    "mar lehet penzt rakni a legacy bankba"
    S ahogy a redditen olvasom, f2p/pref játékosoknak sincs limit az ott tárolt pénzen, azaz nincs ott escrow. Csak aztán maradjon így is.
    Egyébként az ajándékok (pet és companion) is megjöttek. Volt egy kis rossz érzésem egyik nap, mert a chaten elkezdték írogatni, hogy pve és pvp is kell a companionhoz, de aztán szerencsére mégsem.
  • pajer_csaba
    #57104
    Próbáltam azt is, nem engedte. A program szerint minden rendben volt. Aztán még is kidobott. Mind1, mostmár müxik minden. :-)
  • PiszkosFred
    #57103
    Hat, na ott sosem kerestem volna, koszonom. :)
  • Athletic  Bilbo
    #57102
    Ha jól néztem a Galaxy Map alatt találod, hogy éppen ki áll nyerésre :) DvL
  • PiszkosFred
    #57101
    Repair nem lett volna eleg? :)
  • pajer_csaba
    #57100
    Nekem valami más gebasz volt, mert azt jelezte, hogy - amúgy szokatlanul gyorsan - befrissült, de a launcherben a play megnyomására kidobott critical error-ar. Most újra raktam, frissít szépen. :-)