60023
  • Plata
    #57180
    Az az armor tényleg bűn ronda.
  • PiszkosFred
    #57179
    Hat, a subnak is dobnak kis morzsat, jon egy random "sosem fogom hasznalni" mount meg egy "plusz egy hely a bankban" komplett armor szett :)
  • gunji
    #57178
    A nem előfizetőknek nagyon előnyös referral akció: http://www.swtor.com/info/news/news-article/20180213

    Akik meg éppen előfizetők, azok meg így jártak/jártunk. :(
  • gunji
    #57177
    Ez az origines ajánlat pont jó is lenne nekem, de vajon egy régi előfizető a meglevő accountjára megveheti-e?
  • Alanw
    #57176
    http://dulfy.net/2018/01/26/swtor-teases-returning-companions-roadmap-mid-feb/
  • amikkamakka
    #57175
    Köszönöm :)
  • gunji
    #57174
    Van, csak sajnos már nem nagyon használják/juk. Belépés (karakterenként egyszer elég, utána automatikus):
    /cjoin hungarian
  • PiszkosFred
    #57173
    Mindket oldalon van 1-2 magyar guild, ha visszaolvasol vannak nevek, mar csak egy /who parancs hianyzik es fel is tudod venni veluk a kapcsolatot. :)
  • mulli1986
    #57172
    Háát én akkor nagyon lemaradtam a guildekről a játékban. Pedig pár éve játszottam elég sokat. Egyébként ha már minimalista guildekről van szó, láttad már a south park phone destroyer guild funkcióját? :D vagy az SW Galaxy heroes? Szerintem kevés gagyi guild funkció van, ami ezeknél kevesebbet tud. Mindenesetre benézek majd. Nem próbált it senki SG forumos guildet indítani? Akkor legalább lenne egy közös összefogó hely. Bár manapság a facebook csoportok elég jól átvették a forumok helyét, így nem csodálkoznék, ha ott találnék guildet
  • amikkamakka
    #57171
    Valami közös magyar chat van a szerveren? A régi szervereken volt ha jól emlékszem.
    Utoljára szerkesztette: amikkamakka, 2018.01.24. 11:55:06
  • Shion
    #57170
    Látom, hogy van már guild a játékon belül?


    Na ezt a kérdést nem igazán értem. Guild funkció a játékban már a 2011-es megjelenést követő 3 héten belül meglett, mivel volt olyan botor kiadni a Bioware egy MMO játékot guild nélkül. A népharag hatására villámgyorsan készítettek egy fapados guild funkciót, amihez utána 5 évig hozzá sem nyúltak. Ma is a legprimitívebb beállítási funkciókkal rendelkezik az MMO piacon, de legalább van, örüljünk neki.

    Magyar guildek: a guildek 1-2 évente jönnek mennek, értsd szinte az összes régi guild mára kihalt, sok új van, kisebbek és nagyobbak egyaránt. "Jó" magyar mentalitás alapján rengeteg 2-3 fős kis guild van és megy a panaszkodás, hogy nincs elég ember 8 fős Operation-re, random játékosokkal meg milyen szívás játszani. Pedig több száz magyar van jelenleg a játékban ..... Így én is azt tanácsolom, hogy menj fel a fleet-re, keress a general chat-en magyar guildeket, lépje be nyugodtan 1-1 karakterrel akár több helyre is és ismerd meg őket. Aztán eldöntöd, hogy neked stílusban és progress-ben melyik tetszik. :)
  • gunji
    #57169
    Szia!
    A klánokról összefoglaló? Szerintem már nincs, de gyere fel a flottára, tuti hamar találsz klánt ;)

    Megint dupla xp hét van, egészen február elsejéig: lehet megint húzni a karaktereket.
    Jó lenne lépni egy harminc szintet
  • mulli1986
    #57168
    Sziasztok! Pár hónap/év kihagyás után újra visszanéztem. Örömmel látom, hogy a design maradt még a régi amit csináltam
    Látom, hogy van már guild a játékon belül? Van erről valami összefoglaló?
  • Alanw
    #57167
    [URL=http://dulfy.net/2018/01/09/swtor-cartel-market-update-jan-9/
    Utoljára szerkesztette: Alanw, 2018.01.09. 17:47:40
  • Alanw
    #57166
    csillagosveny:Discord https://discord.gg/U6HgkJ
  • pajer_csaba
    #57165
    Köszi!
  • PiszkosFred
    #57164
    /gquit
  • pajer_csaba
    #57163
    Ha már guildes kérdés: hogyan lehet kilépni egy guild-ből? Sehol nem találom az ehhez való gombot... :-(
  • Shion
    #57162
    Tudomásom szerint mindegyik guild használ saját Teamspeak-et, legalábbis ahol eddig megfordultam, mindenhol volt. Ezek rendszerint nem publikusak, csak guild tagok használják. Lépj be valamelyik guildbe és ott megkapod a csatlakozási infókat (általában a G betű (guild ablak) alsó részén a Description-be beírják).
  • Paxton
    #57161
    Van olyan magyar guild, ahol van Teamspeak, Mumble vagy Discord csatornájuk? És ha igen, megosztanátok velem? Előre is köszi.
  • Alanw
    #57160
    http://dulfy.net/2018/01/02/swtor-cartel-market-update-jan-2/
  • gunji
    #57159
    Boldog új évet!

    Közben sikerült megtudni, hogy ez állítható: a minimap melletti dark/light side ikonos aligment toggle-nek nevezett elemen.
  • archetiz
    #57158
    Igen és igen.
  • gunji
    #57157
    Bocs, ha már kérdeztem ilyet: Nektek is kap light side karakter dark side pontot snow parcel mellé?
    Amúgy némileg csalódott vagyok, hogy egy-két hét CXP farmolás alatt nem tűnt fel, hogy üres fénykarddal harcolok, vagy csak ott épp ennyire könnyű lenne a játék?
  • Alanw
    #57156
    Ad Hoc feljovvoben van,Csillagosveny es Jedi koztarsasag mostanaban kevesbe aktiv
  • pajer_csaba
    #57155
    Én csak azt tudom mondani, hogy ne az SW-t utáld, max a Disney-t. Egyébként a szitu nálam is hasonló: az SW a Jedi visszatérrel végződik, ergo, minden ami előtte van (ideértve a Rogue One-t is!). Úgyhogy számomra az SWTOR az a biztonságos kis zug, ahol jelenleg a legszabadabban megélhwtő az SW élmény. Szerintem.
  • szalacsi10
    #57154
    Üdvözletem tisztelt fórumozók!

    Másodsorban azért vagyok itt, hogy hosszú és unalmas litániát írjak magamról és arról, hogy mi vitt engem az SWTOR-hoz, aztán miért pártoltam el tőle, aztán vissza hozzá és ezt még legalább 5x, 6x az elmúlt 5 évben.

    Elsősorban pedig azért vagyok itt, hogy tudna-e valaki ajánlani valami kis helyet valamelyik magyar klánban, egy régi, ámde megkeseredett és tékozló SW fan számára, akit a disney évekre megutáltatott a franchise-al, viszont aki vissza szeretne térni a gyökereihez, mégpedig azért, mert az SWTOR még a régi szép időket és a már nemlétező irányvonalat képviseli az IGAZI STAR WARS-ot illetően?

    Akkor jöjjön most a litánia (kérdés a szöveg legalján): Én ’90-ben születtem és már gyerekkorom óta hithű SW rajongó vagyok (ill. voltam a disney korszakig). Annó majdnem mindegyik régi SW játékkal játszottam, sok régi SW könyvem, műanyag játékom, legóm, képregényem stb-m volt, ami egy igazi rajongóhoz hozzátartozik. Rajongtam a Star Wars-ért (főleg a KOTOR pozitív hatásainak köszönhetően), betéve tudtam szinte az egész univerzumot.

    Aztán jött a disney és hazavágta az egészet. Annyira meggyűlöltem az egész SW-t emiatt, hogy (hiába a két évtizednyi rajongás) elpártoltam az egésztől. Azóta átpártoltam a Gyűrűk Urához.
    Viszont az utóbbi időkben fellángolt bennem a nosztalgia és a „régi szép idők”. Jó volna megint elmélyülni az univerzumban és emlékezni még a tetves disney-féle mocsok előtti korszakra.

    Ezért az volna a kérdésem, hogy tudna valaki ajánlani egy aránylag jó, megbízható és normális magyar klánt, akikkel lehetőségem volna multiban nyomatni?
  • pajer_csaba
    #57153
    Okés, köszönöm! :-)
  • PiszkosFred
    #57152
    Ezres nagysagrendekben nyitottam mar ladat eddig az altokkal, szerintem teljesen random, se oldal, se spec, se class nem szamit.
  • pajer_csaba
    #57151
    Hali! Nem tudja valaki, hogy az Odessenen a ládanyitogatást - pontosabban azt, hogy milyen itemeket dobnak ki a ládák) befolyásolja-e az, hogy milyen oldali (Rep vagy Imp) karakter nyitogatja?
  • pajer_csaba
    #57150
    Nagy a csábítás... de nem. Pájer vagyok, így mindig elkapnak - egyfajta családi átok. Az accom és az eddigi eredményeim, karaktereim fontosabbak. Majd egyszer subsi leszek megint, és akkor betárazok pénzecskéből, addig meg jó a legacy bank gyűjtögetni.
  • gunji
    #57149
    Most hirtelen egy Temple Chair dekorációs elemet találtam, amit egy kreditért lehetett venni és százért eladni. Amit egy Dulfy-s cikk hozzászólásai alapján akkoriban mintha kissé véletlenszerűen szankcionáltak.
    Az előbbi linkelt kép forrása a játék fóruma, bocs, hogy lemaradt.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2017.12.14. 12:25:20
  • El Protector
    #57148
    Ha jól emléxem, volt már ilyen exploitból végleges account ban, én nem is mertem megkockáztatni, pedig minden fillér jól jönne :D
  • gunji
    #57147
    Szóval, volt ugye egy kis gift exploit, s voltak, kik jobban kihasználták, mint mások...

    Állítólag próbálják lenyomozni a pénzek útját, de most hetekkel később meg már minek?
  • PiszkosFred
    #57146
    szuletesnapi unnepi akciok
  • PiszkosFred
    #57145
    Tegnap elindult a dupla xp/cxp idoszak, illetve a h2 dailyk is megnovelt mennyisegu xp/cxp adnak (ez elvileg vegleg igy marad majd), xp/cxp boostokkal tuningolva kb egy bolygo minimum egy rang, altoknak meg aztan plane omlik az xp es a szint.
  • pajer_csaba
    #57144
    Köszönöm a válaszokat! :-)
  • Kryon
    #57143
    Legjobb döntésem volt ebben a játékban, amikor mindent unlockoltam creditből, amikor még olcsó volt a cucc gtn-en.
  • archetiz
    #57142
    Bocs, ez lemaradt: artifact authorizationt cartel marketen, ahogy előttem is említették, vagy esetenként gtn-en találhatsz, de alacsonyabb szinteken gyakorlatilag semmit nem számít a gear (sőt mostanában 70-esen is alig, de valamiért a legtöbben még mindig nagyon felfújják a témát...), később meg tudtommal (legalábbis anno így volt, de lehet azóta változott) a kiegészítőkkel jövő cuccokhoz nem kell artifact auth.
    Illetve ha jól tudom a cartel marketes +41 statos kristályokhoz sem kell külön hozzáférés, de valaki javítson ki, ha tévedek.
    Ha viszont mégis megvennéd az authorizationt, javaslom accountos verziót szerezz be, azt elég 1x megvenni, míg a sima csak az adott karakterre szól.
  • archetiz
    #57141
    Általában a “ctrl + u”-nak működni kéne ilyenkor, ha mégsem, akkor ha a stronghold menü még elérhető menj ki sh-ba, majd gf-el vissza az fp-be, vagy ha minden kötél szakad, kilépés helyett javaslom az alt + f4, majd gyors újraindítás kombót, ilyenkor nem lépsz ki a groupból, csak disconnected állapotba kerülsz és ha gyorsan visszalogolsz, akkor ugyanott folytathatod, ahol abbahagytad (feltéve, hogy a kedves csapattársaid nem dobnak ki addig, de ha mégis, akkor sem kapsz gf lockoutot, mivel kick volt, nem quit ).