60022
  • lammaer
    #57219
    Van 3 év "hardcore" EVE tapasztalatom, dual monirtorral kért accounttal... :)

    Az csak egy nagy excel az űrben :D

    Lehet itt se lesz gáz, de amikor azt mondta a tutorial hogy menj a craftos árushoz és válassz egy skillt, és láttam hogy van vagy 10, csak néztem ki a fejemből....

    A térképen meg még vagy 30 másik merchant, ilyen token, olyan token, ilyen fityfiritty, olyan bizgentyű... de gondolom idővel majd letisztul.

    Mondjuk én csak tolnám a sztorilinet egyelőre :D
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.02.19. 15:02:27
  • Plata
    #57218
    Sajna a craft ma már nem olyan mint rég,rengeteg recept megszűnt eltűnt elpárolgott.
    Még talán a revan kiegig volt valamennyire jó.
  • Alanw
    #57217
    https://goo.gl/images/N5jmFR
  • Alanw
    #57216
    ha ez elriaszto mit szolnal az EVE onlinehoz...?
  • Plata
    #57215
    De tolhatjátok együtt a kezdő bolygó után,ami kb 10-es szint.
    Jedi knight és jedi sage kezd egy bolygón,meg trooper és szerencsevadász,sith inq és sith warri,agent és bounty hunter.
    De 10-es szint utána küldik ugyanarra a bolygóra visznek csak máshová.
    A sztorid sok mindentől függ,a karakteredtől,nemétől,fajától,jó vagy rossz és a többi.
    Sith sorcinál konkrétan tudom hogy jó sorci tök jó móka,bár mivel ember csak rabszolgának nézik az elején,de egy sith pureblood sith sorcival már másképp beszélnek.
    Majd mond el melyik szerveren játszotok,jövök sith-el és jól meg kergetlek titeket.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.02.19. 12:16:37
  • PiszkosFred
    #57214
    Igen, egyet fizet kettot kap az akcio jellege (ha jol ertettem).

    A f2p account a jatek demo verziojanak a shareware valtozata. Szivatos. EA sztenderd :)

    Az adott class sztori egyedi / class (van igy osszesen 8 darab, 4 imp 4 pub), minden mas sztori jatszhato kozosen.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.02.19. 12:10:29
  • lammaer
    #57213
    Hát egyelőre még nem lettem előfizus.. ha jól értelmeztem a kód miatt csak márcisban válok előfizetésessé, de kicsit belegabalyodtam a szöveg értelmezésébe - lehet hogy a kód csak akkor ér vit ha most azért 1 hónapot befizetek? :)

    Elég elrisztóan meg van bonyolítva ez a játék... kismillió vendor, token, mindenféle varázsszó amit nem fejt ki hogy pontosan mit jelent... keményen kell majd gugliznom.... de elég erősen érzem hogy a free playereket ahol érik szivatják, meglett a level 20 erre üdvözöl is a program hogy akkor mostantól kezdve kevesebb XPt kapok, hacsak nem vltok prémre :D


    Amúgy ha a fiam Jedi én meg commando vagyok, akkor a sztorit nem is tolhatjuk együtt (most mentem át Coruscantra)? Régen volt egy Jedim, de nem rémlik a sztori amit most toltam a trooperrel....
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.02.19. 12:05:27
  • pajer_csaba
    #57212
    Wowo, hogy megszaladt hirtelen a fórum! :-)

    Rengeteg hasznos infó elhangzott, ha szabad, akkor hozzáteszem a saját tapasztalataimat is craft skill ügyben:

    Flashpointokhoz a legjobb a slicing+archeology kombó, a legtöbb flashpoint olyan "egérutakkal" van tele amikhez vagy egyik vagy másik kell. Emellett alább már leírták, hogy a slicing jó pénz szerzéshez is. Esetleg az egyiket kicserélheted scavengingre is, az is jól tud jönni fp-ben.

    Alapvetően csak erőhasználó karakterekkel játszom, de szerintem más osztályoknál is mindenképpen érdemes, ha te gyártasz magadnak cuccokat. Én ehhez artiface és synthweawing gyártóskillekwt használok, természetesen külön kariknál. A hozzájuk tartozó "tuti" gyűjtögető/missiön skilleket lásd a GYIK mellé beszerkesztett táblázatban (nekem bevált, köszönet érte a készítőnek).

    A legjobb cuccokhoz mindenképpen kell az artifact authorization kilockolása. CC-vel, egész accountra nagyon drága (ha jól emlékszem legutóbbb 2700 CC volt), de jobban megéri, mint havonta a subscribe csak ezért. (Miután magamnak tudom gyártani a cuccokat - fénykard, ruha, de akár más skillekkel mountokat, implantokat, reliceket, egyszóval mindent lehet - annyira nem zavaró a prefered pénzkorlátozás, annál inkább, hogy a lila artifactokat, amik tényleg megdobnák a statot, nem tudom használni.) (Ja, a gyártáshoz szükséges sémákat a játék néha itemként is szokott dobni, de GTN-en igyakran potom pénzért lehet venni, ha tudod mit keresel.)

    Tipp: legutóbb találtam egy videót, ahol a Yavinon a játékos 1,5 óra altt 2,2 millának megfelelő cuccot farmolt össze bioanalysis és scavenging segítségével, amit aztán egy nap alatt eladott a GTN-n. Érdemes lehet kipróbálni, mert ha ez működik, akkor kb 1,5szer gyorsabb mint a Dromund Kaas heroicjait (eddigi tapasztalatom szerint a legjobb credit-farmolási módszer) végigtolni 5 karival. A szóban forgó terület a republic base mellett van. Sajnos a Yavin eléréshez végig kell vinni a sztorit (Shadow of Revan).
  • Plata
    #57211
    Ha a kódok miatt előfizus vagy javaslom a legacy fülön unlockolj minden fontosabb dolgot creditért,sok fontos és jó dolog van ott,nekem például 4 perc cd van a quick travelen trooper karival,az este néztem.Játszottam vele kicsit,42-es és végre befejezte Balmorra-t és elhúztam vele Belsavis-ra,43 is lett,rühellem valamiért Balmorra-t.
    Javaslom ha nem akarsz craftolni, akkor a slicing,treasure hunting és archaeology sklillt vedd fel.
    Slicing nagyon sok pénzt hoz,mert számítógépeket és egyéb vackokat törnek fel a követőid ami lóvét termel,a világban mászkálva is találsz majd ilyen vackokat.Treasure hunting hasonló,de companion giftet,lockbox-ot és gemstone-t hoz,a lock box itt nem kulcsos,kinyitod és random kapsz valamit.Pénz item satubbi.Gemstone kell craftoláshoz,archeology skillel összeszedheted a világban található gemeket.
    El tudod passzolni a GTN-en.Te úgy is szeretsz kereskedni.Ha mászkálsz egy bolygón úgy is találsz rengeteg szines követ.Az mind kibányászható megfelelő skillel.
    Tegnap nekem egy óra mászkálással így tele lett a táskám.

    A fő craft skillem rank 4-es,a két gyüjtögető skillem rank 5,de a világ ahol császkáltam már rank 7-es cuccokat ad,így aztán a táskám sok crew küldi után tökig tele van.Mert azért ami utamba került azt felszedtem.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.02.19. 09:29:25
  • Plata
    #57210
    Hát azt én sosem tudtam befejezni,annyira nem jött be.
    Egyébként akkor már lehettél volna ügynök vagy fejvadász esetleg csempész,na látod a csempész az veszett jó.
    Már amennyit én megértettem belőle.
    Sith inquisitor is eszement jó,főleg ha jó sith.
  • lammaer
    #57209
    Köszönöm mindenkinek a tippeket, egy republic commandos karit indítottam, igazából nem akarok "kardos varázslós" karatereket (ami itt ugye a jedi), mert olyan MMOból annyi van mint égen a csillag.

    A kódokat beaktiváltam, mind működött, thx.

    Elsődlegesen csak tanácsokat kérnék inkább, szeretek megdolgozni a cuccokért :)
  • gunji
    #57208
    Ha félreértem a kérdést, akkor bocsi, de ruhát, fegyvert, ezekhez modokat, stimeket, hp packokat, stb lehet gyártani. Legegyszerűbb elolvasni a FAQ erre vonatkozó részét. ;)
    Ha több karaktered és sok időd van, érdemes kipróbálni ezt a részét is a játéknak. Néha jó pénzkereseti lehetőség, de főleg kiváló szöszmötölésnek :)
  • PiszkosFred
    #57207
    Nem tudok tanacsot adni, mert kozel 30 karakterem van, abbol van szakmankent legalabb 1-2 fullos imp/pub tele regi antik es uj GC-s receptekkel (elobbi skin miatt, utobb azert, mert a GC ladak fossak magukbol a nesze semmi fogd meg jol recepteket), es mivel ez igy van mar evek ota, igy nem tudom, hogy kezdokent mi erne meg.

    Az biztos, hogy mivel a bankom ket tabja tele van nyersanyagokkal (miota nem csak 200-as stackek vannak, kanaan van), ha uj altot kezdek, en nem foglalkozok a szakmakkal, csak gathering proft valasztok, slicinget, scavenging es vagy bio vagy archeologyt, hangulattol es gtn araktol fuggoen.

    Uj karakterrel azert ertekes lehet barmelyik szakma, hiszen se penz, se nyersanyag, se legacy boundos leveling gear nincs valoszinuleg, venni meg draga, igy sajat kezzel gyartott cuccokkal el lehet lenni. Bar, manapsag mar ingyen kapsz egy narancs armor szettet, amelybe 4-5 szintenkent lecsereled a modokat (fegyver eseteben talan surubben a barrell/hilt-t) igy valojaban meg kezdokent sem sok szukseg van ra :) Ezert is mondom, tanacstalan vagyok, neked kell megitelni.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.02.18. 19:59:15
  • mulli1986
    #57206
    És mit tudnál javasolni az arms helyére? Egyébként ha tegyük fel teljesen más kombinációkat csinálnék, akkor pld milyen kombókkal mit lehetne csinálni?
  • PiszkosFred
    #57205
    Mondjuk ha nincs a bankod tele nyersanyagokkal, akkor erdemes megfogadni a jatek tanacsat, es az Armshoz olyan szakmakat parositani (scavenging es investigation), amelyekkel tudsz szukseges ossszetevoket szerezni :) Nem muszaj persze, de segit.

    Slicing nem rossz, sok penzt hoz, es a Treasure hunting is hoz par hasznalhato receptet vagy comp. giftet, de az Armsnak abszolute nincs rajuk szuksege, igy meg szep, hogy nem tudsz semmit sem gyartani, hiszen nincs mibol.

    Hozzateszem, ha hagyod a picsaba a craftingot, azzal sem veszitesz sokat, minden osszekukazhato GC rangbol, a tobbit meg megveszed GTN-en. Ez esetben a TH es a Slicing melle vegyel meg fel valami gyujto szakmat es csinalj penzt mindenbol!
  • mulli1986
    #57204
    Ezt a craft skillt nem értem, mire jó? Nekem most van az armstech, a slicing meg a treasure hunting, mindig küldöm is a companionokat, hozzák is az alapanyagokat, de én speciel nem tudom mire használni ezeket. Valaki felvilágosítana, hogy ezek mire jók s hogyan tudom használi őket?
  • Plata
    #57203
    Nem tudom milyen karaktert kezdtél,de ha komolyan játszani szeretnél,de előfizetni nem akarsz pár dolgot nem árt be szerezni,pár sort a táskádhoz.Az 1 hetes invite kóddal jár táska növelő.De az is kevés lesz még,nem árt ha van legalább 7-8 sor a táskádban,kell még harmadik craft skill,preferedként csak 2 craft skilled lehet de ezt is lehet unlockolni.Kell még pár kozmetikai cucc,mint a hide head slot,vagy unify colors.
    És az Sw ToR-ban bizonyos sztorikban az sem mindegy milyen faj a karid,fajokat sem árt venni,na persze ehhez majd új kari kell mert régivel úgysem használhatod.Kell még guild bank acces,meg skill bar bővítés sem árt.Alap 4 sor lófing,bár ha prefered leszel akkor már elég a 6.
    Sajna preferedként és f2p-kén lófing pénzed lehet,ebből még legacy unlockokat sem lehet mindig megcsinálni,a házadat meg pláne nem,mert ott van olyan szoba ami kétmillióba fáj.Azt pedig 250 vagy 350 ezerből nem oldod meg.
  • HeyArnold
    #57202
    Wáó! Köszönöm szépen a válaszod, inkább kihagyom eme "csodás" guildeket.
  • Plata
    #57201
    Figy gyors válasz,azonnal menj az Sw Tor honlapra és aktiváld be a valentin napi bónusz kódot,1 havi előfizetés.
    Kicsit később rendesen válaszolok.
    Link-elek.
    Jah látom többiek közben válaszoltak.
    Tedd fel a mobilos autheticator appot,havi 100 CC-t ad.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.02.18. 16:12:44
  • gunji
    #57200
    Szia!

    Üdv a játékban! :)

    Az STO-val ellentétben itt sok minden korlátozva van az ingyenes játékosoknak: pl. kevesebb pénzt tarthatsz magadnál, csak 50-es szintig fejlődhetsz, s nem férhetsz hozzá a későbbi tartalomhoz, korlátozottan használhatsz eszközöket, stb.
    Itt a cég a pénzt nagyrészt ebből szerzi :)
    A játékosokat három csoportba oszthatjuk:
    - akik még soha nem fizettek a játékért vagy a játékban valamiért valós pénzért: ők az f2p játékosok;
    - akik éppen előfizetők;
    - s akik vagy voltak már előfizetők, de jelenleg nem azok, vagy vettek bármennyiért cartel coint, ők a preferred játékosok.
    E három csoportot összehasonlíthatjuk pl. itt, érdemes egyszer átfutni a táblát. Így könnyebb megítélni, hogy érdemes-e fizetni a játékért.

    Hosszabb távon két lehetőség van:
    - vagy cartel coint veszel és abból unlockolsz korlátozásokat (és igen, ebben Plata a szakértő :P)
    - vagy előfizetsz.
    Előfizetni legalább egyszer egy hónapra (4000 huf) mindenképpen érdemes, akkor megkapod az összes kiegészítőt, s 50-es szint felett is tudod folytatni a játékot. Jelenleg erre is akció van (link), ha kérsz valakitől egy referral kódot, akkor amellett, hogy 7 napig előfizető leszel, de ha február 27-ig beütöd a SWTORSHARETHELOVE kódot, akkor március 1-től még 30 nap ingyenes előfizetést is kapsz.

    Az inventoryt lehetséges és érdemes is bővíteni (ingame kreditért), illetve van bank is preferred módtól (ugyanúgy, mint STO-ban karakterenként külön-külön. pluszban még egy közös legacy bank is).

    A játék nagy része igen, egyedül végigvihető, de főleg az endgame tartalomban vannak multis részek. Ehhez segítséget persze lehet szerezni guild nélkül is (chat, group finder), de egyszerűbb és könnyebb egy klánból.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2018.02.18. 15:45:40
  • PiszkosFred
    #57199
    Hat, ingyen mountot tudsz szerezni promo kodokkal is, pl a NYCANTINA17 vagy NYCantina16 -t redeemeled az account oldaladon, akkor kapsz erte 1-1 mountot. Gagyik es szerzel majd jobbat is idovel, de teljesen uj karakterrel megeri hasznalni. (elobbi tuti, hogy aktiv, utobbit nem tudom, hatha) Van meg rakas ilyen kod, erdemes megnezni dulfynal, hatha aktiv meg par regi is.

    SWCELEBRATION17 - ezert kapsz peldaul egy petet meg :)

    Ha szukseged van penzre, szolj, belepek es tudok kuldeni egy kis kezdeti toket, ami segithet eleinte. Imp es pub oldalon egyarant.

    En csak elofizetokent jatszottam eddig, nincs turelmem a sok unlockhoz es nem szeretem, ha egy uzenet azt mondja a pofamba, hogy bocs, de erre nem vagy jogosult :) Viszont masok - peldaul Plata ha jol emlekszem minden unlockolt mar CC-bol, amit lehetett - azt mondjak, hogy elofizetes nelkul is osszehozhato egy kellemes jatekelmeny, minimalis megkotessel. Errol talan Ot erdemes lenne megkerdezni, en reszemrol a 15 dollarra szavazok.

    Ami a futkarozast illeti, mount skillt megkapod majd es onnantol nem lesz veszes (elofizetokent 10-es szinten, prefkent es free accounttal kesobb, talan 20 szint korul). Van Sprint is, kepesseg, azt erdemes hasznalni - nem tudom milyen szinten tanulod meg, elofizetokent azonnal, pref/f2p accal vszinuleg ezt is kesobb.

    Bundlet ne vegyel szerintem, felesleges, elobb utobb megkapod oket alapbol is.

    Erdemes egy security key appot beloni az accodhoz, mert az havonta ad +100 cartel coint, amelybol kesobb tudsz venni ezt-azt. Nem sok, de ingyen van es a semminel tobb.

    Nvidia GF Experiencenel van most valami swtor promo, uj accounttal, erdemes megnezni, bar nem tudom mit kell tenni es hogyan, csak egyszer felugrott valami promo egy mailben es ott lattam.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.02.18. 15:01:04
  • lammaer
    #57198
    Üdvözletem,

    Elkezdtem kicsit komolyabban foglalkozni az az SWTOR-ral (leginkább azért mert scifi MMO, eddig a Star Trek Onlinet toltam ezerrel pár évig, de most belekaptam ebbe is).

    Most még csak 12. szint (lassan végzek a szeparatista résszel), és lenne pár kérdésem:

    ----- 1 ------
    Mennyire érdemes pénzt invesztálni a játékba, illetve mi a célszerűbb: cartell coinokat venni vagy 30 napos előfizetést. (mondjuk 15 dolcsiért 30 nap előfizu vagy 2400 cartell pont - jó ez utóbbi 20 dolcsi, de ez kb még ugyanaz)

    Egyelőre a legjobban 2 dolog zavar: a fel alá rohangálás (ok van taxi, meg 30 percenként fast travel, de a legnagyobb időrabló a sok mászkálás), illetve az inventory kicsisége. Szóval ezekre nem sajnálom a pénzt de:

    Ezeket milyen módon lehet a leghatékonyabban orvosolni? Pl néztem hogy van newcomer bundle most akciósan 50%os áron 400 cartell pontért, ebben benne van a speeder skill is meg vmi czerka speeder és egy quick travel pass (ami persze nemtom pontosan mi)...

    Aztán persze lehet a jövőben lesznk még zavaró tényezők, ezeket szeretném pénzzel orvosolni...

    ---- 2 ----
    A későbbiekben mennyire free barát a játék? STOban némi grindeléssel szert lehet tenni a prémium pénzre (zen), amivel gyakorlatilag minden elérhető ami a fizetősök számára. Ott is kb csak az elején toltam be 20-30 dolcsit, hogy az alapvető kényelmi funkciókat unlockoljam az elején, de utána ment minden további valódi pénuz berakása nélkül...

    ---- 3 ---

    Menniyre érdemes guildet keresni? Van e olyan tartalom/funkcionalitás ami csak guilden keresztül érhető el, vagy ez is hatékonyan tolható singleplayer MMO stilusban?
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.02.18. 14:25:30
  • mulli1986
    #57197
    Birodalmi betyárok/ Birodalmi köztársaság. Jó fejek a srácok több komoly karival, többen előfizetők. Most a guild shipen este 10en voltunk fent, úgy hirtelen, akik mentek valamit csinálni közösen. De a chatbe folyamatosan ment a köszöngetés meg a belépés. Aktiív guildlétszám olyan 15 körül volt mostanáig este 9-töl. Egyébként a facebook csoportjában van 78 ember, szóval a 60-70 ember kb reális
  • Plata
    #57196
    Nézd,60-70 fős guildot csinálni nem nehéz,kell hozzá 3-4 prefered játékos és fejenként 20-25 kari.
  • HeyArnold
    #57195
    lol 60-70fős magyar guild xD melyik lenne az a szerencsés guild?
  • mulli1986
    #57194
    Ha valaki szeretne viszonylag nagy (60-70fő) egész aktív magyar guildbe belépni, az jelezheti itt. Elvárások nincsenek, inkább fun guild, de aki fent van azért kapható közös mókázásra
  • Plata
    #57193
    SW ToR valamikor nagyon jó volt és nagyon szerettem,nem véletlen költöttem rá sok pénzt és vettem rengeteg CC-t,amíg nem szarták el a talent rendszert és nem lett ennyire le hülyítve a játék.
    Az utolsó igazán jó kieg talán a Revan volt.Az űr pvp nagyon jó kieg volt és a stronghold is.
  • Daermon
    #57192
    Pletyka csak. De figyelembe véve azt, hogy az EA nem csinált értékelhető SW játékot és az SWTOR is halott és látványosan nem tesznek érte... Nem lenne meglepő, ha másra bíznák az SW-t.
    Aztán, hogy az meg jobb lesz-e, azt nem tudni. Idővel eldőp.
  • mulli1986
    #57191
    Bocsi a facebookos linkért,de ott láttam most ezt a videót. Ekkora a hype?
    video
  • mulli1986
    #57190
    Erre az eladás dologra, meg annyit, hogy azon kívül, hogy az EA látványosan a pénzre hajt, nem csinál egyáltalán rossz munkát. SWGOH is hatalmasan jó játék, csak költeni kell rá. Ez is fantasztikus, csak költeni kell rá. Mutassatok olyan Activision vagy Ubisoft játékot ami ilyen szintű MMORPG elemeket tartalmaz és évekre lekötik az embereket. Én személy szerint nem ismerek, de fel lehet nyitni a szemem! :)
  • mulli1986
    #57189
    Az egy hetes előfizuval inkább egy hét után prefered leszel, ami ugyan jobb mint a F2P, de mégse ugyanaz. Szóval, ha február 13-27 között sikerül megint valahonnan csencselnem 30 napos előfizut akkor jönnek ezek az ajik?
  • Plata
    #57188
    Magyarul kb ugyanez a hír.
  • ChipHazard
    #57187
    Hmm - "All rewards included in this promotion will be added to qualifying accounts beginning March 1, 2018"
    Lehet hogy Március 1-töl fog életbe lépni? olvasgatva ugy értelmeztem hogy Feb13 elött legalább 90 napig inaktivnak kellet lenned, és utána aktiválni az accuntot majd be írni a kodot. Hát végül is majd kiderül, ha márciusban kapnék 1 honapot ingyen, nem bánnám, ugy is jo rég abba hagytam, és nem fejeztem be a történeteket, egy honap bőven elég lenne mindenhez XD
    Jo lenne mert észrevettem hogy a szerver öszevonások miatt, pl végre magátol minden karakterem 1 szerverre tette , A chiss Agent-em egy másik szeron volt, igy még dolgokat sem tudtam küldeni neki. Na mindegy kiderül majd, kössz azért a tályékoztatást :)
    Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2018.02.14. 15:26:37
  • Plata
    #57186
    Majd kiderül.
  • ChipHazard
    #57185
    a faszom akko ezt elcsesztem?! XD
  • Plata
    #57184
    Ha előfizetőnek számítasz akkor nem kapsz 30 napot,az egyhetes kód után előfizető lettél.
    Szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.02.14. 15:01:41
  • ChipHazard
    #57183
    Valszeg félre értelmeztem, azt hittem tudok saját magambol 30 napra előfizetöt csinálni, bármi féle fizetés nélkül XD. DE ezek szeritn akkor nem, vagy tul korán csináltam nem tudom. Ugye van a kod amivel egy hétig lehetek előfizu azt hittem ha utáan beütöm ezt a SWTORSHARETHELOVE dolgot akkor 30 napra leszek előfizető XD.
  • PiszkosFred
    #57182
    Szerintem nyugodtan vedd ki es kukazhatod is egyuttal, hisz' az ilyen packok tartalma 99%-ba a tarolo kinyitasa utan bekerul az adott karakternel elerheto collectionsba (sot, ha jol emlekszem, minimalis tokenert lehet acc szintuve is tenni, de minek, ugyebar?) :)

    En egyebkent arra vagyok kivancsi, hogy meddig marad fenn az SWtOR? Jelen allas szerint szerintem (megegyszer, sajat tipp) sajnos nem eri meg a 2020-as evet, nagyon van egy olyan erzesem, hogy a kovetkezo chapter/kieg mar a hattyudal lesz.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.02.14. 14:29:52
  • gunji
    #57181
    Hát igen, pont a suboknak kellett volna adni némi ingyen játékidőt, hisz az EA-nak tőlük származik a bevétel egyik része. Bár ki tudja meddig: új pletykák arról, hogy a Mickey egér kigolyózná az EA-t az SW-játékiparból.
    Az ilyen mount/gear ajándékokra találtam ki azt, hogy nem veszem ki őket a levélből. Így nem is foglalják a helyet a bankban, ezeket a leveleket meg amúgy sem törlik, így ott megmaradhatnak. ;)
  • Plata
    #57180
    Az az armor tényleg bűn ronda.