60022
  • PiszkosFred
    #57379
    Evek ota lehet, ez a DvL (Dark vs. Light) globalis event maradeka.

    Igen, ennek a kapcsolonak a segitsegevel lehet oda-vissza vandorolni az oldalak kozott.

    Ha a sztori ugy hozza, lelep(het)nek, de nem fognak elhagyni csak azert, mert mocsok
    vagy veluk :)

    Folyamatosan kapod a tarsakat, szerintem ne vegyel emiatt penzert ujat, lesz a vegen annyi, hogy kovetni sem tudod, ki kicsoda... Az alapjatek soran 4-5 tarsat kapsz, aztan ez a szam sokszorozodik. Van egy ket erdekes tars, akit erdemes esetleg beszerezni, HK vagy Treek, stb. de szerintem eleinte felesleges erre kolteni.

    Minden tarsnak van egy szimpatia erteke, es minel nagyobb, annal jobban teljesitenek (jobban healelnek, jobb dps, jobb tank, stb.), igy erdemes nekik adni ajandekokat, stb. Rengeteg helyrol lehet szerezni ajandekokat es kapsz is majd tonnanyit (no meg szerezhetsz is crew skillel, "ingyen")

    Igen, ha egyszer elofizetsz egy honapra, akkor az addig megjelent osszes kiegeszito a tied orokre. Meg akkor is, ha idokozben lejar az elofizetes es ismet preferred leszel. Ha jon uj sztori, akkor az viszont megint csak akkor lesz a tied, ha elofizetsz.

    Nincs olyan class, se faj, amit csak elofizetok hasznalhatnak, maximum szamukra konnyebb elerni, mert preferrednek meg kell felelnie egy bizonyos feltetelnek - pl elobb vegig kell jatszani x szintig, vagy achievement kell hozza, stb. A karaktert ahogy krealtad, az a tied, hasznalhatod utana barmikor, viszont ujat nem indithatsz abbol a kombinaciobol, ha esetleg lejar az elofizetes es nem teljesul a feltetel.

    Vannak fajok, amelyek direkt egyedi fajok es csak Cartel Marketbol lehet beszerezni, azt vagy megveszed AH-bol jo dragan, vagy fizetsz cartel coinnal.

    Erdemes egyebkent a security key applikaciot mar most beloni, ha +100 cartel coint er, es hat sok kicsi sokra megy :) (kaphatsz meg cartel coint a sztorik kozben is, chapterek vegen vagy specie achiek teljesitese utan, de nem szamottevo a mennyiseg)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.09.05. 17:48:13
  • MuldR
    #57378
    Ja elfelejtettem most pref vagyok, de ha jól értelmezem a kiegészítők attól nem járnak, minimum 1x elő kell fizetnem csak akkor kapom meg őket ugye?
    Ha olyan kasztot indítok közben ami csak subscribernek jár és lejár az előfizum akkor már nem is használhatom azt a karaktert?

    Ezekre nem találtam a faqban választ. Köszi.
  • MuldR
    #57377
    Látom, már a jobb alsó sarokban lehet váltani, hogy jó vagy sötét oldalra gyűjtöm-e a pontokat. Ez azt jelenti, hogy mostmár játék közben át lehet állni?

    A companionom le tud lépni? Fontos, hogy toljam neki az ajándékokat? Elég rosszban vagyok Jorgannel. Szétszivattam az agyát. :)
    Mikor lesz második companionom?
    Ha veszek pénzért azt is tolni kell ajándékokkal? Elég drágák. :(

    Előre is köszi a válaszokat.
  • gunji
    #57376
    Csak most tudtam kipróbálni, de nekem sikerült belépni.
  • Plata
    #57375
    Passzolom.
    Melózok.
    Mobilról nem tudom megnézni.
  • hawkie22
    #57374
    Nálatok se lehet csatlakozni a szerverekre? Mert nálam már vagy fél órája kapcsolódási hibát jelez, pedig a nettel semmi gond nincs.
  • Alanw
    #57373
    https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/swtor-security-key/td-p/284462
  • Alanw
    #57372
    https://swtorista.com/articles/how-to-gear-up-at-level-70-in-swtor/#How_to_Modify_Gear
  • Alanw
    #57371
    accounton tavolitsd el az appot aztan ujra uzemel be fog kerni egy egyedi azonisitot az appbolami nem azonos a security keyel
  • Plata
    #57370
    Bakker,valaki segítsen,elfelejtettem hogyan kell új telóra beüzemelni a security key appot.
    Feltelepítem az alkalmazást,beírom a cd kulcsot,de nem jó.
    Nem fogadja el a kulcsot amit az app ad.
  • hawkie22
    #57369
    Köszi a válaszokat. Végre tegnap találtam egy olyan guildet, ami több mint 900 tagot számlál és egyszerre nem 3-4 tag van online, hanem 30-40. Tegnap le is nyomtuk Eyelesst. :) Szóval alakul. Az Op-oknál nem tudtam, hogy naponta változik (még csak 1,5 hete tértem vissza a játékba több éves kihagyás után). A guide-okat végigfutom.
  • archetiz
    #57368
    Uprising/gsf-re azért időnként bedob, operationre kicsit másképp szokás bejutni:
    1. Javasolt első körben megnézni pár videót az operationökről / végigfutni dulfy guide-okat, hogy legalább valami fogalmad legyen arról, hogy mi történik.
    2. Bizonyára te is észrevetted, hogy minden nap másik ops aktív gf-ben, ez az, amire adott nap legnagyobb eséllyel fogsz csapatot találni. (Naptár)
    3. Menj fel fleetre és figyeld general chatet, általában itt szoktak embereket keresni, majd ha megvan egy teljes group azzal nyomják be a queue-t, szolóban nem igazán használják gf-et operationre.
    4. Jó szórakozást! :)
    5. Ha esetleg a továbbiakban mélyebben is érdekel a téma, érdemes guildet keresni, akik rendszeresen csinálják őket.
  • hawkie22
    #57367
    Nem tudom, ki találta ki ezt a Group Findert, de gyakorlatilag Master meg Veteran FP-n kívül másra nem dob be. Pedig olyan szívesen mennék pár OP-ot, de akár Uprising-ot is, a Galactic Starfighter-röl ne is beszéljünk. És mivel nem dob be Operation-be, így a Dread Masters küldetéssoromnak is löttek, ugye annak a végén menni kéne OP-ba. De hát ez van, ezt kell szeretni.
  • hawkie22
    #57366
    Valaki be tudná invelni guildbe Darth Malgus Republic oldalon a karakteremet? Zatoichika névre hallgat. Az elkövetkezö 4 napban igen sokat leszek online.
    Vagy hol tudok guildekre keresni General Chat-en kívül?
  • archetiz
    #57365
    Attól függ milyet.
    Critical, defense: synthweaving
    Accuracy, shield, mastery: armstech
    Alacrity, absorb: armormech
    Cybertech-el kb. gránátokat (főként stun, pyro) éri meg egyedül gyártani.
    Egyébként, bár kicsit outdated, a fejlécen található faq-ban le van írva, hogy mit mivel érdemes felvenni.
  • hawkie22
    #57364
    Augmenteket mivel gyártod? Cybertech-el?
  • MarkBlade
    #57363
    Hát persze. Ez a legnagyobb táp.. ;)
  • pajer_csaba
    #57362
    Fogadok, hohy csak a security key miatt... :-D
  • pajer_csaba
    #57361
    Yup, hát igen. Ezt mondjuk még csak kóstolgatom. Meg előbb a kariknak is jól jönnének azok az augmentek... :-)
  • YoG
    #57360
    Dehogy halott a crafting, 236-240-es augmentek gyártásával és gtn-en való eladásával hülyére keresheti magát az ember már egy fél éve ha nagy üzembe gyártja persze ahhoz maxos craft skillek kellenek. :)
  • archetiz
    #57359
    Grade 7-es cuccok nagy részét fleet commendation-ökből tudod megvenni, a vendort fleeten, trade market negyed külső gyűrű közepe táján találod. A maradékot cybertech tudja kraftolni, ezekhez a schematic-ok többségét szintén a fenti vendor árulja.
    Fleet commendation-t space mission-ökből, illetve gsf (űr pvp) daily/weekly questekből tudsz szerezni (utóbbi jelentősen többet ad).
  • MarkBlade
    #57358
    Ha játszanék kb 15000 k ccm van elfekvőben :)
  • Glekstov
    #57357
    Jawa Scrap-ből (ha nagy mennyiséged van) vegyél comp gifteket. 5-15k körül mozog darabja GTN-en. Szóval igen. Comp gift a jó pénz szerzési lehetőség, a crafting halott.
  • pajer_csaba
    #57356
    Ja, és még valami: lvl 70-től a hc-kböl kapott command-ládákban (amiket az Odessenen tudsz kinyitogatni, ha már ott jársz a storyban) vannak arany színű companion giftek is. Azokat érdemes gtn-en eladogatni. Illetve a ládák is adnak calamennyi (1-2000) kreditet, de ez csak sok-sok láda összegyűjtésével éri meg.
  • pajer_csaba
    #57355
    Jó pénzt csak gtn-nel tudsz keresni. A nagyágyúk több tízezer ft-ot is elbaxnak CC-re, hogy abból gear-setteket vegyenek, és felrakják gtn-re több tíz, néha száz millió kreditért... Ha te nem vagy ennyire gyö... Izé, megszállott, akkor a heroic-farmolás, több karival, csapatban (összes imp hc2 lefarmolása 2 nap, 2,5 milla kredit/karakter, bónuszokkal együtt). Craftolni nem nagyon éri már meg, nekem is csak dekorációs célokból van meg az artiface meg a syntheweaving (kivéve a biochem, mert az 600-on ad egy kurva hasznos stimet). Amúgy felhúzni a craft skillt az adott skillhez tartozó attachement-komponensekkel lehet: csak ezeket kell gyártani, és kb 2-3 óra alatt fenn van 600-on a skill.

    Gyűjtögetős skillekből a slicing éri meg a legjobban: csomó pénzes széfet találhatsz a pályákon. De amúgy az optimális, fp-specifikus kombó 3 gyűjtögető skill: archeology, slicing, scavagening, mivel fp-kben csak ezek a skillek kellenek a liftekhez, generátorokhoz, titkos ajtókhoz.
  • hawkie22
    #57354
    Hehe, Consular, Smuggler törölve lett, a Jedi Sentinel maradt meg egy Sith Assassin (most lvl3). Jelenleg Sentinellel Belsaris-on vagyok, az Emperort kéne kipurcantani, Lord Scourge meg segít nekem. Szóval még nagyon sok van hátra a sztoriból az Eternal Throne-ig. Meg a küldetésekböl is leadtam, most már tényleg csak a class küldetéseket csinálom meg, a bolygónkénti lilákat is hagyom már. :) Operationben, FP-ben (amik nem a sztorihoz kötöttek) meg Uprisingban még nem is voltam. Egyébként hogy a fenébe lehet creditet csinálni? Felmentem 2,5 milla kreditig, amit elvertem a Legacyban különbözö fejlesztésekre, próbálom húzni a Synthweavinget, de még nem olyan magas, hogy abból bármi pénzt csinálhassak. Archeology meg Underworld mining vagy mi is még csak 330 a 600-ból. Egyébként ti mit javasoltok most jó gyüjtögetös meg gyártós szakmának, amiböl pénzmag is jöhet? Ja, még egy kérdés. A Space missionökkel gondban vagyok, már csak azok vannak hátra, ahova Grade 7-es geart ajánl, de árustól csak Grade 5-öst tudok venni. AH-ban 4-5 milla 1-1 item, szóval az nem játszik. Honnan lehet 7-es szintü geart szerezni a hajóra?
  • Glekstov
    #57353
    Jedi Consular. Ugh. Csak azért húztam fel, hogy meglegyen a Legendary Status (akárcsak a Trooper, de ott már a Corellia-n space-run volt). Consulart még csak-csak végig vittem, de a Troopernél már Ord Mantell-től kezdve sikítottam, de csak-csak kibírtam.

    Most megy a CXP grind az Assamon, hogy meg legyen végre az utolsó 248-as szett darab, de mivel "RNG is exciting" (by. Ben Irving) vagy 200 ládából még mindig semmi. Mellette meg megy a GTAO, FFXIV és ESO ha agyvérzést kapnék már ugyan attól a contentől milliomodszora (5 év után már unalmas ugyanaz az FP/Daily Area)
  • hawkie22
    #57352
    Pedig most már végigviszem a teljes sztorit legalább a Sentinellel Eternal Throne végéig. A Consularral gondolkodom még, hogy a héten lépjem meg a 70-et (érdemes lenne az XP-bónusz miatt) vagy inkább majd szép lassacskán. Egy Sith-et is elkezdtem a poén kedvéért, de az még csak 3-as szintü. Egy smuggleren gondolkodtam még, lehet, hogy ha végigvittem a sztorit a Jedivel, akkor indítok egy healer smugglert.

    A WoW kiegre valamikor lehet ránézek, de jelenleg nem érzek késztetést rá. Meg annyi jó játék jön monstanság, szeptemberben Tomb Raider 3, októberben az új Assassins Creed, majd év elején Division 2, csak hogy azokat említsem, amik tényleg érdekelnek, és a Witcher 3-at is végig kéne már vinnem. :) Szóval van mivel idöt tölteni.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2018.08.16. 18:12:27
  • Plata
    #57351
    Szent szalamandra.
    Sentinel és Consular.
    Csodálom hogy kibírtad 70-es szintig,nekem visítva de sikerült az 50 consularral.Jedi Knight az nem ment,kb olyan 20-30-as szintig szoktam bírni utána feladom.
    Nekem azok a sztorik túl laposak voltak,smuggler,agent,sith inq meg bounty hunter már bejön.
    Sith sorci light side-on marha jó poén.
    Az új WoW kieg nagyon lapos,az alli oldalon unalmasabbnál unalmasabb küldik,grindelés meg ugyanazok az ismétlődő ölj meg x lófingot hozz x macska bajszot küldik orrvérzésig.Jó vannak benne érdekes dolgok,a méhészet mellett megtaláltam Micimackót és a barátait,az jó hecc,de a méhészet sztorija tök unalom,kb 20 percnyi hentelés után már marha unalmas.
    Hiába ez a kieg eléggé PVP kieg,én meg utálom a PVP-t,nem fogok azért pvp-zni menni hogy jobb gírem legyen.
    Szerencsére GTA Online-ban nem rég jött új DLc az leköt,STO-ban jön a köv kieg, arra is készülök,csak sajnálom hogy elővételben megvettem a BfA-t és nem fogok játszani vele pedig elő van fizetve.Mert azt hittem jó lesz.
  • hawkie22
    #57350
    Az új WoW-kieget még nem próbáltam ki, egyelöre most Swtor-ra tértem vissza, tegnap meglett a lvl70 a Sentinellel, a héten meg kéne még lépni a Consularral is a 70-et (most 44) és a Sentinellel csinálom a sztori-küldiket, pontosabban minden bolygón csak a Class küldetéseket és a lila küldetéseket, a többit, mármint a sima küldetéseket hagyom a fenébe.
    Egyelöre tetszik, nyilván nem látom át a hibáit a játéknak úgy, ahogy azok, akik az elmúlt patchek során is játszottak vele, de leköt, az a lényeg.
    De két havidíjas MMORPG-t párhuzamosan nincs kedvem futtatni és egyelöre a SW gyözött. :) A WoW új kiegjéröl elég vegyes visszajelzéseket kapok, vagy unalmasnak találják a játékosok vagy odáig vannak érte, köztes út nincs. :)
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2018.08.16. 11:25:32
  • Plata
    #57349
    Az nem menne.
    Battlefront grafika nem működne akkora tereken,vagy ha működne is atomerőmű kellene hozzá.
    Jó a játék grafikája úgy ahogy van,nekem a WoW grafikája is szép a mai napig.
    Bár igaz az új WoW kieg nagyon nem jön be,eddig csupa unalom részemről.
  • Alanw
    #57348
    egz Swtor-Galaxies kombo mekkora lene battlefront grafikaval.....;-)
  • PiszkosFred
    #57347
    Mondjuk annak az egynek orultem, hogy a betas univerzalis szerepkort visszakaptak a tarsak, de... es ennyi, ami tetszik az utobbi idok valtoztatasaibol. Anno ment a matek meg a ninjazas kemenyen, hogy az osszes elerheto tars is hasznalhato legyen a cucca miatt, sot... neha szintezes kozben jcbb cuccaik voltak, mint nekem :D (kellett is)

    Mondjuk en interaktiv filmkent, kvazi egy telltale jatekkent tekintetek a jatekra evek ota, igy amikor vissza-vissza terek, akkor nekem jo az, hogy siman csak elinditom es jatszok, szoval nem panaszkodom az mmo ficsorok hianyara, nem nagyon hasznaltam evek ota mmokent, csak casual solo sw jatekkent :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.08.15. 18:00:44
  • Glekstov
    #57346
    Én is azokra gondoltam. Nem értem minek vették ki a régi skill fát, annál ismerned kellett a karakteredet. A comp gear az nagyon hiányzik, mert ha nem gearelted rendesen, akkor ugye cseszhetted a solozást. Undorító irányba indult el a játék a 4.0-val. Egy singleplayer MMO... just wtf?!
  • Plata
    #57345
    Én nem értek veled egyet.
    Nekem még régebbi változat lenne jó,hozzák vissza a régi 2.0-s talent rendszert,a régi companion gear rendszert,meg egyebet amit elcsesztek.
  • Glekstov
    #57344
    A 2.0 és a 3.0 storyjai még beépültek a történetbe szépen, azok még odaillettek (ugye a RotHC az bizonyos szinten Emp vs Rep Makebon, a SoR meg egy eddigi legnagyobb fenyegetés valaha) . De a 4.0... egy rosszabb fanfiction is minőségibb annál.
    Az opsok meg: Azok is komoly fenyegetések voltak. A Dread Masterek pl. terrorral akarták uralni a galaxist, miután a Sith Emperor visszavonult regenerálódni (Belsavison kezdődik a storyjuk, majd Oriconon folytatódik meg a Dread Sead küldikkel). Mindegyik ops beleépül a kontinuitásba. Egyedüli bs a Gods from the machine, mert lore breaker mint a KotXX. Most reménykedhetsz, mert ugye végre elfelejtik a KotXX-et és visszatérünk az Empire vs Republichoz (remélhetőleg opsokkal és fpkkel).
  • Bandras DaSilva #57343
    Nekem pont az volt a legnagyobb bajom az SWTOR-ral, hogy hülyeségekre koncentrált már régen is. Az új sztorikat már nem vittem végig mert nem nagyon tetszett az az irány.

    Az operationüktől is néha agyfaszt kaptam mert nem teljesen értem, hogy minek kellenek ilyen mindenféle szörnyek amikor lehetne a háborúra koncentrálni. Amikor még aktívan toltam, akkor is csak egy volt iylen talán, a többi meg hülyeség ( terror from beyond, eternity vault, dread fortress, temple)..nem tudom. Még a scum and villainyt élveztem mert az még elment. Csak hát annyi fasza kis csatát lehetne csinálni, de hát nem én fejlesztem:)
  • Glekstov
    #57342
    #57341 Eljutsz vele a végéig, nem kell ehhez új karakter.
    A Jedi alt-omon én is románcoltam Kirát, de kitenni nem fognak. Nincsen semmi nagy súlya a döntéseidnek.

    Min változtatnék?

    A KotXX kiegeket csak rossz álomnak/fanfictionnek nyilvánítanám és újra kezdenék mindent a Rise of the Emperor story line végétől.
    Kivenném a levelsyncet
    Régi skill rendszer
    Companion gearek és megszabott role-ok nekik
    A mobok/heroicok 4.0 előtti "nehézségének" vissza állítása
    GC kivétele és a commendation rendszer visszavezetése

    Damn... I miss the pre4.0 era...
  • hawkie22
    #57341
    Ha a Class-Storyt viszem csak végig, akkor eljutok vele a Knights of the Eternal Throne végéig? Vagy a kiegészítöhöz egy külön karaktert kell kezdjek?
    Egyébként nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én Jedi Sentinelként összejöttem a padawanommal, Kira-val. :D Még a végén kizárnak a Jedi rendböl. :)
  • Alanw
    #57340
    https://hardmode.hu/star-wars-the-old-republic-megerkezett-a-galactic-legend-frissites/