60022
  • dudusrac
    #57419
    Mióta kiherélték a solo részét azzal, hogy tulajdonképpen mindent csinál a companion és gyakorlatilag meghalni sem lehet, nem igazán élveztem. Megnézném hátha így egy közösségben jobban élvezem-e.
  • dudusrac
    #57418
    Hosszú idő után venném elő megint a játékot. Tudnátok ajánlani valami aktív guildet? Előre is köszi.
  • mulli1986
    #57417
    Hát nekem elég hullámzó a teljesítményem, tekintve, hogy nem nagyon van időm játszani. De mikor az előző hullámom volt, akkor még a vendortól simán lehetett venni kék modokat, hilteket, stb. Most már csak zöldek vannak. Igaz, annyi változott hogy most nem vagyok előfizus, csak prefered. Nyílván szintezés közben elég lenne nekem a kék is, nem kell a lila vagy arany mod feltétlenül, de azért lényegesen jobbak voltak a kék modok, mint ezek a zöldek.
  • pajer_csaba
    #57416
    Nem tudom, mit értesz "lebutítás" alatt, én csak két éve játszom a játékkal. De egyébként a zöld az mindig is a leggyengébb modolás volt, a kb "csak ne halj meg", a kék a "ezzel túléled", a lila a "nagyjából jó" az arany meg a "ez az ami kell".
  • mulli1986
    #57415
    Sziasztok!

    Most preferedben tolom és észrevettem, hogy a modok, hiltek, enchancementek csak zöldben kaphatók és igen legyengített verziókban. Pld most kezdtem új karit és a kezdőbolygón erősebb kék hiltet kaptam lvl8-on, mint amit zöldben tudok most veni a fleeten lvl10-en. Ez most az előfizu hiánya miatt van, vagy tényleg ennyire le lett butítva a modollása cuccoknak?
  • pajer_csaba
    #57414
    Tudom, de ez a felhozatal most kritikán aluli... :/
  • Alanw
    #57413
    hat ez ilyen..... ;-)
  • pajer_csaba
    #57412
    Yaay! Hát komolyan nem tudtam, mi hiányzik a game-ből... Még szerencse, hogy minden patch-el jön új "content"!
  • Alanw
    #57411
    http://dulfy.net/2018/10/29/swtor-upcoming-cartel-market-items-from-pts-5-10-v3/
  • ChipHazard
    #57410
    Kössz, jo hogy benéztem és emlékeztetél, már majdnem el is feledtem :)
  • PiszkosFred
    #57409
    Most mar mukodik, egy f2p accal leteszteltem. November 1-ig van idod, de ha meg nem tetted, aktivald minel hamarabb, ki tudja mit hoz a holnap :)


    Congratulations!
    You have successfully redeemed the following code:
    REVANSFATE
    You are now registered for the following items:
    SWTOR - Revan Returns Expansions
  • PiszkosFred
    #57408
    Ha jol emlekszem csak az evfordulo kornyeken aktiv a kod
  • Alanw
    #57407
    a kezdetektol van ez az opcio,szoval nem ertem hogy az EA mit benazott/
  • ChipHazard
    #57406
    lol , Nagyon szépen kössz az informáciot, már majdnem azt hittem hogy tényleg hülye vagyok, de akkor EA megint béna volt, azért ez megnuygtato, kössz, majd akkor megprobálom valmeik nap :) , ahogy mondtad van igy idő, csak ne feledjem el XD
  • Alanw
    #57405
    tedd fel a telodra a https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bioware.android.apps.authenticator&hl=hu&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dsecurity+key+app&pcampaignid=APPU_1_HhvKW_LzKavsrgSn6orQDA es kosd ossze az accountal,utana mar csak ezt a gyors kodot amit az app ad azt kell beirnod
  • KP83
    #57404
    Sziasztok
    Lehet kicsit láma a kérdésem, mikor változott meg ez a játék? Minden belépésnél kell igényelni egy egyszeri kódot? Igaz kicsit régen játszottam vele, 2015ben idő hiányában abba hagytam, de nem véglegesen. Most ujra szeretnék játszani vele, de picit szünetelek, ki dob szerver kapcsolattal, szeretnék belépni, és mindig kéri az 1 szeri kódot. Erre van valami ellenszer, vagy ez most már ilyen?
  • PiszkosFred
    #57403
    A Bioware/EA hazaspar cseszett el megint valamit :)
    "We're looking into why they code isn't working. I'll get back to the thread with updates."

    Szoval jol csinaltad, csak a kod nem mukodik egyelore, kesobb erdemes majd probalkozni vele. Nov2-ig van ido.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.10.19. 17:46:02
  • PiszkosFred
    #57402
    Regebbrol nincs meg esetleg? Minden evben van ilyen akcio.
  • ChipHazard
    #57401
    aham, kössz. ott probáltam ,de nem engedi, azt irja The entered code is invalid. Nah mindegy
  • PiszkosFred
    #57400
    Nem, mostantol november 1-ig (magyar ido szerint november 2. reggel 07:00 ora) kell az accounton belul (weben) a redeem code-nal aktivalni/beirni a REVANSFATE kodot.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.10.19. 16:25:44
  • ChipHazard
    #57399
    király, apor magyarázatot, kérnék, mert lehet nem világos nekem :) , szal ez November 1 kor kell aktiválni ?
  • PiszkosFred
    #57398
    Ahogy tavaly, ugy iden is beszerezheto ingyen a Shadow of Revan es az azt megelozo Rise of the Hutt Cartel kiegeszito egy "REVANSFATE" kod aktivalasaval.
  • gunji
    #57397
    Éjjeli streamből ingyen csecse-becse kód, idén nem droid: SWCANTINA2018 (forrás: link)
  • pajer_csaba
    #57396
    Jééé.. és Jon Favreou írja - meg kicsit rendezi! De király! :-)

    Update: közben végig olvastam a cikket rendesen... ^^'
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2018.10.04. 09:30:44
  • PiszkosFred
    #57395
    Oke, vegulis a sorozat meg jobb :) (bezzeg a lottoval sosincs szerencsem)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.10.04. 09:11:59
  • Bandras DaSilva #57394
    Nekem sem tetszett az imperial agent story. Tudom, hogy sokan mondták, hogy de fasza meg izgi meg minden, de én végig untam amikor csináltam. Igazából a cuccai miatt vittem végig az agentet meg elég jól helaleltem vele (ez még éekkel ezelőtt volt).

    Nekem pl. a trooper story nagyon bejött, szóval tényleg az van, hogy mindenkinek más jön be.

    A jedi knight storyt végig untam, de a sith warrior story meg bejött, pedig az is kb. faék egyszerűségű, de valahogy mégis tetszett. Nekem a consular is bejött, a BH-t nem csináltam végig pedig többször elkezdtem és a smuggler is mindig kimaradt valahogy.

    Lehet ismét elő kéne vennem ezt is, de ez az eternal throne-os dolog már nem nagyon jött be, a legutóbbi részeket már meg sem néztem.

  • Alanw
    #57393
    http://dulfy.net/2018/10/01/swtor-game-update-5-9-3-patch-notes/
  • Alanw
    #57392
    https://hardmode.hu/swtor-elet-70-en-es-azon-tul-guide/
  • pajer_csaba
    #57391
    Szerintem az, hogy egy-egy történet szál mennyire unalmas, erősen szubjektív. Én még a consular-ét is szeretem, pedig egyezményesen azt tartják a leggyengébbnek a játékban. És az a szomorú hírem, hogy közvetlenül utána jön a republic trooper, a legjobbnak pedig az imperial agent-ét tartják. De mint mondtam, ez erősen szubjektív. Nekem pl annyira ez utóbbi nem jön be, de ebben akár az is szerepet játszhat, hogy alapvetően idegenkedem a nem Erő-használó kasztoktól.
  • PiszkosFred
    #57390
    Hat, regen HK-hoz kerlek szepen sok-sok turelem kellett, egy-ket instance es meg tobb turelem :) (meg egy minimum 10-12 szintu karakter a masik oldalon is, mert egy-egy darab csak ugy szedhetoek ossze az imp/pub only "kezdo" helyekrol)

    Kirat egyebkent, mint minden mas tarsat visszahozhatsz a terminallal Odessen bazison, de nyilvan a sztoriban nem fognak addig effektive reszt venni, amig hivatalosan vissza nem ternek.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.09.07. 11:53:03
  • hawkie22
    #57389
    Lassan a végére érek az Eternal Throne-nak, 8. fejezet közepe/végén vagyok. De már nagyon uncsi. Ez a Jedi szál tényleg unalmas lett, remélem, a Commando története kicsit izgalmasabb, most 10-es, de ha azt mondjátok, felejtös, akkor indítok egy Smugglert. :) Egyébként mi minden kell HK-hoz? Treeket nem akarom megszerezni, valahogy nem izgat a kis ewok. A kedvenc Companionom a játékbeli feleségem, Kira, de sajna ö még a következö patchben/kiegben se jön vissza, azt a gyökér Doc-ot hozzák vissza Jedi Sentinelnek, aki annyira kell, mint hátamra a púp. Most nálam egyébként mindig Lana Beniko a nyerö, ha engedi a sztori, vele románcoskodom.
  • PiszkosFred
    #57388
    >> Ha sokáig játszol a Treek-el, előbb utóbb agyvérzést fogsz kapni, hogy mindent kommentál és be nem áll a szája. Én már emiatt nem használom.

    Detto :) Evek ota megy a keres a fejlesztok fele, hogy legyen mar rajta egy "hangtompito", de hat gondolom nem olyan egyszeru, vagy nem tudom, a lenyeg, hogy azota is a legtobb ember idegeire megy az allando "dumaja". HK-t is meg lehet unni, de nekem az legalabb valtozatos - azon tul, hogy ertheto is amit mond, nem gugyog - igy jobban birom hosszu tavon.

    Mondjuk nalam Z00M a kedvenc, de az o folyamatos kommentje is egy ido utan nagyon faraszto tud lenni.
  • Plata
    #57387
    Nekem bejött Treek,meg még Nico Okarr vagy mi a szösz nevű,Vizsla meg Darth Hexid nem.
    Treek tényleg sokat dumál,de attól még bírom.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.09.07. 08:41:57
  • Shion
    #57386
    Ha sokáig játszol a Treek-el, előbb utóbb agyvérzést fogsz kapni, hogy mindent kommentál és be nem áll a szája. Én már emiatt nem használom.

    HK-nak viszont nagyon kegyetlen humora és beszólásai vannak, igazi móka játszani vele. HK-t csak elsőre tűnik nehéznek összeszedni, második alkalommal már 4 óra alatt rutinból meglett minden hozzá. Az igazi lustáknak meg ott van a Legacy-ban a 1 millió credites kiváltás sokadik karakterek részére.

    Dark vs Light , jó vagy rossz fiú játékmód csak az RP rajongók részére fontos, amúgy lényegtelen (max kiváltani a hozzájuk tartozó reputation itemeket (gear, mount, stb).

    Én is örülök, hogy visszatérnek a hagyományos Birodalom és Köztársaság konfliktushoz, ez a halhatatlan Uralkodó szál már unalmas volt. Mivel a játék elején a Revan történet kifutott, utána volt a Halhatatlan Uralkodó történet szál, kíváncsi vagyok, hogy akarják újrakezdeni. Mondjuk ez már legyen az írók fejtörője, én csak olvasó/néző leszek :)
  • PiszkosFred
    #57385
    Na vegre, a WoW ally vs horda sztori utan az SWTOR is visszater a regi, jol bevalt hagyomanyos imp vs. pub alapfelallashoz, elvileg sok ismerossel az oldalunkon es az ellenfelek kozott. :)
  • Plata
    #57384
    Annyit tennék hozzá hogy szerintem Treek tényleg iszonyú mókás companion.
    Nagyon aranyos kis maci.
    Hk-t sosem szereztem meg,őszintén szólva azért mert a KOTOR-ban utáltam HK-t.
    Bár elég gyér az angol tudásom,de nekem legjobban a full Light side sith sorci sztori jött be,az valami nagyon fun.
    Akartam sith pureblood jedi karit is csinálni poénból,de a jedi sztori olyan fárasztó hogy az elmaradt.
  • PiszkosFred
    #57383
    Hat, az, amolyan opcionalis extra, ha meggondoltad magad. Anno par eve volt egy tobb honapig tarto event, akkor a jatek figyelte, hogy a jatekosok milyen szintuacioban hogy dontenek, es az az oldal kapott extrakat. Aztan rajottek a fejlesztok, hogy semmi ertelme (az egyik oldal nagyon dominans volt midnig), igy maradt ez, az oda-vissza vandorlast segito kapcsolo.

    Van persze funkcioja is, skineken es nemi rewardon kivul kap a karakter nemi boostot ha epp az az oldal van "hatalmon", amelyik oldalhoz o is tartozik, de ennyi.
  • MuldR
    #57382
    Hát akkor ez így elég értelmetlen. :(
  • PiszkosFred
    #57381
    Oldal alatt nem a imp-pub valtast ertettem, elnezest, ez egyelore (es vszinuleg kesobb sem) nem lehet. Hanem akar a teljes/maximum "light" oldalrol at lehet terni a maximum "dark" oldalra es forditva. Light Jedibol csinalhatsz Dark Jedit, ahogy egy kegyetlen Sith lordbol is csinalhatsz lajtos sithet (utobbi egyebkent fun, foleg a reakciok a sztoriban). Megjelenest (skin) es cimeket tekintve csak egy-ket reward pancel, targy, stb. az, ami igy zsakolhato, tul nagy kulonbseg nem lesz a karaktered light es dark verzioja kozott, se sztori, se teljesitmeny tekinteteben.
  • MuldR
    #57380
    Köszönöm ez kimerítő volt. Már csak egy kérdés az oldalak közötti váltás hogy megy?
    Eredetileg birodalmi rohamosztagost szerettem volna indítani de itt vagy birodalmi vagy rohamosztagos lehetek. :)
    Szóval most a jó oldalon vagyok, de rossz ez nekik is mert mindenkivel köcsög vagyok, meg nekem is, mert a zöldeket nem lehet lelőni. :D