60022
  • PiszkosFred
    #57459
    Mondjuk az a csoda, hogy nem elobb... :)
  • pajer_csaba
    #57458
    Miután az új conquest rendszer nem volt kompatibilis a dupla XP miatti balmorrai "bughunt"-tal (és akkro még ez egy cizellált megfogalmazása volt annak, hogy kibeb*szottul sz*rrá laggoltatta Balmorrát), ezért nerfelték a mobokat, ezzel kvázi kinyírták a "bughunt" XP-farmolást. RIP.
  • PiszkosFred
    #57457
    Hat, a mostani Ossus miatt ugyis elavult, a tier rendszer miatt meg amugy is nehezkes volt uj karakterrel. Szerintem. Uj karakterrel mire vegigertel a 300-as lepcson, es kaptad a 242-246 (ha jol emlekszem) cuccot a ladabol, addigra beleoszultel boostok, x2 szorzok es mirrorclass bonusz mellett is.

    A kapott skinek, petek, stb.-k meg olyanok, hogy 90%-at sosem hasznalod. Egyedul az arany szinu comp. giftek azok, amelyek jol jottek, de azok meg jonnek dogivel Odessen ladakbol.

    Az egyetlen, ami hianyozna, az a ritka crafting material, amelyeket esetleg csak raideken vagy egyeb csoportos cuccokbol lehet begyujteni, amelyeket EN (!) causalkent kihagytam az elmult jo par evben.

    Nyilvan lehetett trukkozni es legacy bankon keresztul legacy armorokba belepakolni a modokat, majd atadni az altoknak, de az rohadt maceras volt es a szettek csak az azonos adv.classnal mukodtek.

    A mostani terv alapjan meg mindig hasznalhato cuccot kapsz majd, ami egy kicsit ongerjeszto folyamatnak tunik, es ez tetszik.
  • gunji
    #57456
    Ez így szopacs lesz :(
  • PiszkosFred
    #57455
    Mondjuk megneznem azoknak az arcat, akik mondjuk most tavasszal huztak fel/ertek el a 4x25 (100%-os) bonuszt a CP-re (4 "tukorclassal" elert 300-as rank) :)

    Ideje volt mar kukazni es rebootolni a rendszert...

    Galactic Command is our existing system for gearing, where as you complete activities at max level you gain Command Ranks. Each rank provides you with a Command Crate which contains a variety of items, including gear. Before Onslaught this used to be a tiered system, where players would get a static level of drops from Crates depending on their tier of Command Rank. This system will be seeing an overhaul in Onslaught, starting with the system being renamed to Renown.

    Players’ Renown will work quite a bit differently than Galactic Command. For starters, we’ve removed the concept of “tiers”. Every rank of Renown is equally valuable. Whether you go from rank 1 to 2, or from rank 700 to 701, the possible pool of gear that can come from a Renown crate is always based on the current power of your character, so that it will be relevant for your character. It may not always be an upgrade but it will likely be close to your characters’ power level. Onslaught will also introduce seasons to Renown. Starting with 6.0, Command ranks will be retired and players will enter the expansion at Renown rank 1. The rank cap is being increased to 999, with future updates likely bumping the cap up even further. With rewards now equally available at any Renown rank, your rank now has no effect on the quality of loot you receive and is solely a way to show off to your Guildmates and at your local cantina. Our intention is that the entirety of the Onslaught expansion cycle will comprise of one “season”, with a new season starting at some time in the distant future.

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.06.04. 10:19:41
  • Plata
    #57454
    Lehet hogy KOTOR film készül.
    Katt
    Bár ha a dűzni csinálja,jó nem igazán lehet.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.05.24. 07:57:53
  • pajer_csaba
    #57453
    OFF: Az ST: Discovery leeht, hogy minőségileg jobb, mint bármelyik új SW film (azért a Rouge One-nál nem hiszem), de azért az meg még az Abrams-féle új univerzumos ST-nél is gyengébb és ostobább.

    ON: Lehet, picit későn osztom ezt meg, de jobb később mint soha. :-)

    Kis segítség azoknak, akik nem tudják :

    Gyors szintezés dupla XP-event alatt, Imperial-oldal.

    - Legyél lvl 20-24 körül, (Rishii+Yavin4 drop) és legyen rajtad XP-boost.
    - Vedd fel Imperial Fleeten a balmorrai Question of motivation Heroic-ot.
    - A küldetés quick-traveljével utazz oda.
    - Írd be a general-chatbe, hogy "LFG for bughunt"
    - Várj ameddig beinvelnek (amint van hely), de időnként megismételheted a keresést.
    - Menj be a központi terembe, és öld ami felbukkan. A legjobb, ha mindig középre húzzátok az addokat.
    - Lvl 20-24ről kb 3 óra mob-killel lvl 70-re tudsz fejlődni.

    Gyors szintezés dupla XP-event alatt, Republic-oldal.

    - Legyél lvl 20-24 körül, (Rishii+Yavin4 drop) és legyen rajtad XP-boost.
    - Vedd fel Republic Fleeten a nar shaddaa-i "The Morgukai" Heroic-ot.
    - A küldetés quick-traveljével utazz oda.
    - Írd be a general-chatbe, hogy "LFG for imphunt"
    - Várj ameddig beinvelnek (amint van hely), de időnként megismételheted a keresést. (Figyelem! Ha a csapat másik instában van, a játék felajánlja az insta-váltást. Fogadd el!)
    - Ha benn vagy a csapatban, indulj északnak (Figyelem! A map kicsit trükkös! Érdemes folyamatosan csekkolni, merre vannak a többiek.).
    - A terület a Network Access és Shadown Town között van, egy baromi nagy hídon. A bejárat mellett Elite szintű droidok állnak, így nem-stealthes karival nehéz bejutni. Érdemes várni, amíg a group a közelbe ér.
    - A területen a group körbe-körbe mozog, és Elite illetve Champion szintű Imperial Soldiereket öl. (Figyelem! Egyes mob-groupokban nagy Champion-droidok is vannak. Őket NEM szabad behúzni, mert baromi erősek és nem adnak XP-t! Ha még is sikerül, csak fuss tovább, majd evade-elnek.)
    - Lvl 20-24-ről kb 2,5-3 óra mob-killel fel tudsz fejlődni lvl 70-re.
  • Shion
    #57452
    SW 7 és 8 fantáziátlan lett nagyon, dögunalmas, másolása a régi filmeknek, lapos történet, nem lehet kiért igazából izgulni. Luke Skywalker a gyerekkori kedvenc karakterem, SW 7-ben egyáltalán nem szerepelt, SW 8-ba már próbálták ráhelyezni a hangsúlyt, de csak egy gyenge mocsári Yoda másolat lett belőle. Sajnos SW 8-ban egyedül Mark Hamil teljesített színészi szinten nagyot, a többiek felejtősek voltak.

    Kellemes meglepetés volt a Rogue One és Solo, mindkettő a maga nemében jó lett. Magasan a Zsivány Egyes viszi minőségben az etalont, de a Solo is sokkal jobb lett, mint a 7-8. 9-et én sem fogom megnézni a moziban, ezzel bojkottálom ezt a silány sorozatot.

    Ha KOTOR film esetén is mernek szakítani a Skywalker görcstől, mint a Rogue One és Solo esetén, akkor egész jó is kisülhet belőle.

    OFF: összehasonlításképpen az új Star Trek Discovery sorozatot, ami most jár a második évad közepén, minőségben toronymagasan veri az összes új SW filmet. Mondjuk nem csoda, a ST 50 éves évfordulója miatt odatették magukat, a látvány vetekszik, ha néha nem jobb, mint az SW, de forgatókönyve ezerrel változatosabb (nem csoda, hiszen 2 főíró és 5-6 alírója van, magyarul 8 ember írja a karaktereket és történeteket). Sokan bírálják a STD-t, mert más, mint a többi régi sorozat, de nem értek velük egyet. Mindegyik ST sorozat más volt, ez is más, attól még nem rosszabb egyik a másiktól.
  • PiszkosFred
    #57451
    5-10 evrol beszelunk, nincs mar eventa 1-2 SW film, erre mondtak, hogy tulzasba vittek es ezt ok is latjak mar.
  • Bandras DaSilva #57450
    Nem arról szólt a fáma, hogy túl sok SW filmet csináltak mostanában és nem nagyon pörögnek már rá az emberek ezért kicsit jegelik a témát?
    Ha ez azt jelenti, hogy akkor most mindenféle sorozatokat kezdenek el csinálni, akkor nem nagyon sikerült ezt megérteni.

    Csinálnak pár jól hangzó, de tök szarul megcsinált sorozatot, akkor sikerül teljesen kinyírni az egész SW nevet. Ezek az új filmek kritikán aluliak...egyik szarabb mint a másik. Én még pont a Solonál éreztem, hogy az annyira nem lett szar, de az emberek többsége nagyon ekézi.

    Ahhoz képest, hogy rögtön megnéztem az Ébredő erőt és már a trailereitől "idegállapotba" kerültem, teljesen higgadtan várom az idei év végét és egyáltalán nem biztos, hogy megnézem moziban a sztori végét. Hülye karakterek, hülye sztorik, idegesítő "hősök". Ha ilyen szinten gyártanak sorozatot is majd, akkor nem sok sikert várok.

    Kicsit On topic: ezzel ellentétben, most egy új karival végigtoltam az egész sztorit lvl1-től és nagyon pozitívan csalódtam. Amikor abahagytam, nagyon nem tetszett ez az egész új sztori, de most, hogy végigcsináltam megváltozott a véleményem. Elég jó sztorikat hoztak össze. Ha ilyeneket gyártanának, akkor nagyobb sikerük lenne.

    Az Old Republic era meg azért lesz jó, mert ott sokkal szabadabban barmolhatnak majd mindent össze...sokkal nagyobb a mozgásterük.
  • Plata
    #57449
    Hát ha a dűzni csinálja a Kotor filmet akkor eleve gáz lesz.
    De engem érdekelne,viszont a dízni féle SW filmek egyszersem nézhetős silány lócitromok.
    Na jó a zsivány egyes tetszett,de őszintén szólva a nyolcadik részt ha egyedül néztem volna meg akkor kimentem volna a francba kb a negyedénél.Mert én csak pislogtam hogy mi ez a szar.Solo megint gáz volt.
  • PiszkosFred
    #57448
    Iparagi pletyka volt, aztan nemileg meg is lett erositve, hogy David Benioff es D.B. Weiss dolgozik egy SW triologian, igy ha van isten, akkor a Tronok harca vegeztevel mar a KOTOR filmet keszitik elo :) Kovetkezo evekben kiderul mi lesz.
  • Shion
    #57447
    Ma reggel hallottam a KOTOR filmről én is először, az igazat megvallva a mostani Disney filmek silánysága miatt kíváncsian várom, hogy ezzel sikerül-e vérfrissítést tolni az SW filmek nagyon unalmas világába. KOTOR története eleve izgalmas, sok szereplős, jó karakterekkel és eseményekkel és új korszak miatt szabadkezet kaphatnának az alkotók, hogy teljesen új világot építsenek fel.
  • PiszkosFred
    #57446
    A hazamban egymas mellett van a postalada, bank, legacybank es a vendor, igy egy helyben allva megy minden oda, ahova tartozik. Kivancsisagbol inditottam en is, minden adv.classbol van 1-1 female es male, boven eleg, uj fajnak orulok, de nem hiszem, hogy lesz valaha is nautolan karakterem.

    Egyebkent az megvan, hogy igazak a pletykak es lesz KOTOR film? :)
  • Shion
    #57445
    Én csak pár dolgot veszek ki a leveles ládámból, majd ha már a guild hajón leszek és a bank is a közelben van, csak akkor pucolom ki a leveles ládát. Bétában készítettem az accountomat, a fene tudja azóta mennyi levelet kapok bónusz cuccokkal :) Igaz, 25+ karakter esetén már ingerenciám sincs újat indítani, bár egy új faj behozatala esetén ez még változhat :)
  • PiszkosFred
    #57444
    2019-ben egy uj karaktert kezdve az elso 10-15 perc ezzel megy el :)
  • Bandras DaSilva #57443
    Én olyanra gondolnék mint ami Iokath körül volt a sztoriban, hogy simán választhattad a birodalmi oldalt köztársaságiként és fordítva is. Dönthettél párat és a választott oldalt támogathattad. Akkor is elhordtak mindenféle árulónak ( én ott köztársaságiként a birodalmat támogattam, még az új köztársasági vezetőt is sikerült megölnöm...), aztán persze volt lehetőség visszatérni az eredeti leosztáshoz. Nekem is sikerült mert nem nagyon tetszett a kis császárnő egy-két húzása.

    Ez nagyon tetszett ott nekem és szerintem ez is valami hasonlót jelent majd, bár gondolom néhány extra csavart még beletesznek. Kíváncsian várom a részleteket, aztán meglátjuk.
  • Alanw
    #57442
    https://www.gamespot.com/amp-articles/star-wars-the-old-republics-first-expansion-in-3-y/1100-6466242/
  • Plata
    #57441
    Én még szoktam,megszokásból,valamikor réges rég vagy 15 éve jó kis honlap meg fórum volt a GS-en,a mai gárda egy kalap szár.
    De még megszokásból felszoktam nézni.
    Jah és megszokásból a Gs is jár még.
    Egy szekrény tele van vagy 20 évnyi GS magazinnal.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.04.15. 18:53:30
  • PiszkosFred
    #57440
    Elvbol nem olvasok GS-t (annal rosszabb mar csak a blikk-bors kombo), de az elarulas mint olyan nem frakcio valtassal jar, hanem csak a tetteid kovetkezmenye lesz sithkent sith, republickent pub ellenes, ha ugy dontesz. Valoszinuleg lesz valami nagy globalis mero, mint anno a DVL, de ez csak tipp. Az biztos, hogy a frakciod marad, se a hivatalos oldalon, se dulfynal nincs szo frakciovaltas lehetosegerol.
  • Plata
    #57439
    Ebben a cikkben olvastam hogy el lehet árulni a választott oldalt.
    katt.
  • Bandras DaSilva #57438
    Biztosan lehet, a mostani sztoriba is be lehet rögtön csatlakozni. Annyi extra van, hogy uána, visszamenőleg nem tudod a küldiket megcsinálni.

    Kicsit spoileresen annyit mondhatok, hogy jelenleg is van ilyen opció, hogy repként a birodalmat támogatod vagy fordítva. Gondolom ezt fejlesztik egy kicsit tovább.

  • Plata
    #57437
    Hú,az még valahol rémlik is.
    De nagyon nagyon sok éve volt már.
    Kíváncsi vagyok az új kiegre.
    Vajon majd 60-as karival is lehet tolni?
    Remélem nem kell hozzá le tolni a Revan utáni kiegeket,vajon hogy fog működni az árulás,ha a Sith sorcimmal elárulom a birodalmat akkor republic kari lesz?
    Vagy tovább is birodalmi,akit mindenhol megdobálnak majd rohadt gyümölcsel?
    A sith sorcim a legnagyobbik úgy is jó kislány.
  • gunji
    #57436
    Coruscanton pl volt egy side-quest nautolanokkal: https://www.youtube.com/watch?v=_UBYLItOOMM
  • Plata
    #57435
    Kíváncsi vagyok milyen lesz ez az új faj,vagy mit tud.
    Twi'lek trooperem van.
  • PiszkosFred
    #57434
    Ertem, ez esetben akkor marad gunji kepei, mint tampont.
  • Plata
    #57433
    Sosem játszottam végig a Revan utáni kiegeket,az első epizódot talán egyszer Jedi-vel.
    Revan utáni kiegek nagyon nem jöttek be.
    Ha az őszi kieg jó lesz akkor visszanézek.
  • gunji
    #57432
    Meg mint Kit Fisto mester az előzmény trilógiából. Kép klikk. De csak ősszel.
  • PiszkosFred
    #57431
    Lasd Veera Denz, az egyik contactod.
  • Plata
    #57430
    Ez olyan mint a Twi'lek nem?
  • gunji
    #57429
    Pár dekorációért ingyen cantina-code: SWCELEBRATION19
    S végre jön új játszható faj, a nautolan: https://twitter.com/SWTOR/status/1117233227750682624
  • Alanw
    #57428
    http://dulfy.net/2019/03/22/swtor-guild-heraldry-and-preview-window-preview/
  • zolesz76
    #57427
    Köszi, ez is valami.
  • CrashBoostZoom
    #57426
    Kihagyhatod őket és egyből mehetsz Iokath-ra. A KOTET utáni sztorikba már nyugodtan beleférnek az nem Erőt használó karakterosztályok. Viszont a nagy visszatérés amire vágysz már nem fog megtörténni soha ebben a játékban.
    Utoljára szerkesztette: CrashBoostZoom, 2019.03.20. 12:55:50
  • zolesz76
    #57425
    Sziasztok! Némi kihagyást követően most kezdtem újra a játékot egy új Trooper karakterrel, alap normál módon tolva (semmi token). Azt szeretném megkérdezni, hogy amennyiben majd eljutok oda a szintezéssel ill. a sztorival, akkor a KOTFE/KOTET kiegészítők átugorhatók lesznek -e, ha igen, akkor nagyot vesztek -e ezzel az ugrással. Annak idején a KOTFE kieggel játszottam, de a felénél abbahagytam, mert nagyon piszkálta a csőrömet, hogy a sztori teljesen idegen volt a erőt nem használó karakterosztályoktól, meg az sem igazán tetszett, hogy a játék MMORPG létére bezár egy single player játéktérbe, továbbá a KOTOR fanservice miatt nekem teljesen szétfolyt az egész. Nagyon jó lenne, ha tényleg visszatérnének az alapokhoz mind játékmenet, mind sztori szempontjából.
  • Alanw
    #57424
    http://dulfy.net/2019/02/22/swtor-whats-next-patch-5-10-1/
  • Alanw
    #57423
    http://dulfy.net/2019/02/06/swtor-game-update-5-10-1-wretched-hive-coming-feb-12/
  • mulli1986
    #57422
    hát ez mondjuk akkor nem igaz, hogy ha magasabb szintű bolygóra mész. már 1-2-el magasabb bolygó meg tudott szivatni és kellet nyomni egy flashpointot vagy valamit
  • pajer_csaba
    #57421
    Szia. Ajánlom a Birodalmi Betyárokat. (Rep oldalon Köztársasági Betyárok)
  • Alanw
    #57420
    http://dulfy.net/2019/01/14/swtor-cartel-market-update-jan-14/