60022
  • mulli1986
    #57499
    Tegnap én is akartam haladni a 75-ös karim fejlesztésével, de nem bírtam az új bolygón egy szaros mobot megolni, mert akkárát laggolt a játék, hogy mire elnyomtam a koltot, addigra leütötték az összes életemet REFLEKTTEL!!
  • Plata
    #57498
    Múlthéten még nem volt gondom,de tegnap délután játszhatatlan volt.
  • PiszkosFred
    #57497
    Mar kozvetlenul a mult heti premier ota szar volt, vagy csak az elmult 1-2 napban?
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.10.30. 13:09:59
  • Plata
    #57496
    Most a kieg után.
  • amikkamakka
    #57495
    De az az érdekes hogy nem mindenkinél jelentkezik. Hasonló eset volt tavaly mikor a Forza 4 megjelent hogy a Telekomosoknál volt komoly probléma...Hetekig nem is tudtak játszani rendesen. Nálad mindig ilyen volt vagy csak amióta a kieg megjelent? Havernál is ez a gond, és közben ketyeg az előfizetése, azért morgolódik.
  • Plata
    #57494
    Az az érdekes másik online játékban semmi gond.
    Kivétel a STO,de az évek óta vacakol.
    Megszokott,dolog mert szarnak rá.
    Ott az lenne a fura ha nem lenne lag.
    De WoW-ban semmi lagom nem volt,sem WoT-ban.
    Sw torban meg marha rossz volt.
  • amikkamakka
    #57493
    Hivatalos fórumon is elég sokan panaszkodnak.
  • PiszkosFred
    #57492
    Nalam is tokeletes volt, mind a flottan, mind a weekly dailyknal (cz, ori, ziost, bh, y4, stb.), mind a storyt nyomva. Kb este 20:00 es 23:00 kozott jatszottam, kvazi csucsidoben.
  • Plata
    #57491
    Meguntam lagot és elmentem WoW-ozni.
    Stabil 32-35ms volt.
    Letoltam jó pár timewalking instát nulla laggal.
    Wot-ban sem volt lagom.
  • amikkamakka
    #57490
    A magas latency miatt sokan panaszkodnak a hivatalos fórumon is, és az egyik jó barátom is. De érdekes nálam tökéletes. Szerintem ez a net szolgálgatóval hozható összefüggésbe.
  • gunji
    #57489
    Jó fél évig voltam inaktív, így már nem vagyok benn klánban ;) (Kivéve egyik karakteremet egy régi-régi játékbeli ismerősnél, de sajna ott is majdnem mindenki abbahagyta.)
    Patch-hez: ha jól néztem, a CD-visszaszámlálást nem tették vissza, de Satele kardjának hiányzó nagyiját szerencsére javították :D Fura volt látni játékosokat rohangálni egy nagy zöld gömbbel :)
  • Plata
    #57488
    Karbantartás vagy sem,nagyon rossz.
    Komolyan van amikor 15k a latency.
    Nem túl vicces harc közben.
  • PiszkosFred
    #57487
    Nem tudom, karbantartas utan vagyunk pedig. Ajanlom, hogy estere javuljon meg! :)
  • Plata
    #57486
    Mi a fene van a szerverrel?
    Sokszor 600-15k közti a latency.
    Vagy csak nekem rosszalkodik ma?
  • PiszkosFred
    #57485
    Most jelenleg egyikben sem, tavasszal a Wardens feloszlott, azota elvagyok szoloban, ugyis kirugnanak inaktivitas miatt, ha esetleg hagyok magamnak megint 1-2 honapos szunetet :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.10.29. 12:20:50
  • mulli1986
    #57484
    Köszi, ez jó volt, most láttam, hogy jó pár nem volt beaktiválva. 2-őt meg nem is akart már ektiválni :)

    Témaváltás, ahogy látom ezt az oldalt már csak Csabi1, Gunji meg Fred látogatja. Ti melyik guildben vagytok? Csabesz, ha jól tudom, most lone wolf és nem a betyárokba vagyok mindkét oldalt.
  • mulli1986
    #57483
    Csabi1 egyábként miért is nem discordon beszéltünk? :D
  • gunji
    #57482
    Megnéztem a flottát, hm van új craft. Szegény Light Side vendor hontalan lett, helyén fodrászat nyílt
    Kicsit fura az új design, de megszokható. Folyt. holnap
  • PiszkosFred
    #57481
    Majd telerakjuk massal, a vege mindig az, hogy nincs eleg hely. Viszont az osszes karakterrel belepve, mindenhonnan beszedve az itt-ott dugiban tarolt nyersanyagokat, tenyleg istelentelen sok hely szabadult fel. Reg ereztem magam ennyire "tanacstalannak" :D
  • gunji
    #57480
    Huh, pedig pont hétvégén bővítettem :D
    Szerk: 8 giga a patch
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2019.10.22. 21:37:26
  • PiszkosFred
    #57479
    Crafting bag ugy kiuritette a legacy bankban tartott harom es fel tabnyi mennyisegben felhalmozott materialokat, hogy mar fajo az ures helyek latvanya... :)
  • PiszkosFred
    #57478


    Egyébként a mai ep9-es trailerben a reddit népe felfedezni vélt egy Jedik által használt Defendert :)
  • PiszkosFred
    #57477
    Hat masra nem nagyon lehet kolteni. Ossusson van esetleg dekor vendor, amihez kell unassembled comp, de mashoz nem nagyon. Mivel nagyon alacson aron valtja at holnap a rendszer, erdemes inkabb geart venni, majd megvarni a 2 oras cooldownt es eladni a vendornak. Az igy kapott credit is tobb lesz, mint amennyit a rendszer konvertal holnap majd hivatalosan.
  • gunji
    #57476
    Igen, köszi a tippet, végül olyasmi is lett: felruháztam három karaktert a folytatásra és egy újnak a tervét. Jöhet az új kieg
  • PiszkosFred
    #57475
    Parancsolj, ma reggel kivettem a postaladabol az osszes levelet, ennyi a vege. Remelem tenyleg atkonvertaljak, es nem megy a kukaba vagy lesz belole penz :)


    Esetleg gc-s tier1-2-stb. armorokra vagy fegyverekre a skinek miatt?
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.10.21. 09:02:46
  • gunji
    #57474
    Azta :D Azt a kettőt már ki kellene pótolni :D

    Ossus vendor a flottán nincs? Nélküle van valami értelmes dolog, amire az unassembled component-eket el lehet költeni?
  • PiszkosFred
    #57473
    Nah, vegigmentem az osszes 70-es karakteren, a naluk levo osszes tartalekba lerakott command tokent beraktam a kozosbe, igy vegul lett 90+ boost. Egy ideig eleg lesz.
  • gunji
    #57472
    Na még egy: How to Prepare for Game Update 6.0
  • gunji
    #57471
    És mégegyszer, felkészülés az új kiegre:

    http://www.swtor.com/community/showpost.php?p=9772619&postcount=13

    Grind is life
  • PiszkosFred
    #57470
    Mindert GXP boost tokent vettem, mert olvastam valahol, hogy bar a GC kukazva lesz, de a tokenek jok lesznek az uj rendszerben is. :)
  • gunji
    #57469
    Még nem késő beváltani: How to spend Command Tokens & Unassembled Components before Oct 22
  • gunji
    #57468
    Biztos nem lenne majd annyi, ha több játszható fajt adnának. S igaz, ami igaz, én is szeretnék egy nautolant, lehet, hogy pont guardian lesz :)

    Cantina kódok az alábbi spoiler tagben (forrás: link). Nem biztos, hogy mind működik. Az első a legújabb, arra majd október 22-én jön a jutalom:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    NYCANTINA19 - You will get a Flair

    SDCANTINA19 - You will get a Flair

    SWCELEBRATION19 - 4 Poster Decorations, and a Flair

    SWCANTINA2018 - Flair

    SWCELEBRATION17 - Droid Pet

    SWCANTINA17 - 2017 Mount

    CelebrationCantina16 - 2016 Mount

    NYCantina16 - 2016 Mount

    Utoljára szerkesztette: gunji, 2019.10.05. 20:29:49
  • pajer_csaba
    #57467
    "A nautolán fajt is meg lehet kapni ingyen, ha valaki szeptember 1 és október 22 között bármelyik nap előfizető lesz." - és így lepték el az SWTOR szervereit a kismillió "Kit Fister"-ek, kisunokám... XD
  • gunji
    #57466
    Tudom, régen volt, bocs . Arra értettem, hogy eddig végig mehettem gyengébb gearrel max GC-szintig anélkül, hogy felhasználtam volna a ládákból esett geart/modot. S egyre jobb cuccokat is kaptam, s nem kellett cserélgetni a karakteren (szétbontottam nagyrészt mindent).
    Ossuson valóban nem voltam.

    Új hír -> http://www.swtor.com/info/news/article/20190827
    Október 22-én jön az új kieg, a szokásos módon az aznapi előfizetőknek ingyen.
    A nautolán fajt is meg lehet kapni ingyen, ha valaki szeptember 1 és október 22 között bármelyik nap előfizető lesz.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2019.08.29. 00:00:37
  • Alanw
    #57465
    https://vulkk.com/2019/08/01/swtor-6-0-pts-all-new-class-abilities-gear-sets-and-tactical-items/
  • PiszkosFred
    #57464
    olvasnivalo
  • PiszkosFred
    #57463
    Akkor csak en szoptam.
  • pajer_csaba
    #57462
    "Lehet, nem tudom." Mmint hogy ez mennyire volt a múltban.. Mert pl a legutóbbi dupla XP idején én is ott húztam karit, és semmi baj nem volt.
  • PiszkosFred
    #57461
    Lehet, nem tudom. Az biztos, hogy a multban a dupla xp idejen akinek volt esze, csucsidoben elkerulte Balmorrat, mert vagy mar be sem toltott a bolygo, vagy ha igen, akkor fast travelnel dobott egy dc-t a mindegyik instanceban folyamatosan zajlo xpgrind/bughunt miatt.
  • pajer_csaba
    #57460
    Eddig nem okozott olyan gondot, amiért meg kellett emelni a seggüket...