60022
  • shaba23 #57540
    Ha healer lennék (általában az szoktam), akkor lehet haladni parti nélkül is, menni fog a mokkozás (tudom, az másik SW volt:), vagy életképtelen szólóban?
    esetleg discord meghívó van?
  • PiszkosFred
    #57539
    /cjoin hun vagy hungarian - bar szerintem elegge kihalt mara

    levelben kapott cimek, petek, stb-ket elobb hasznalnod kell az inventoryban (a targyat, amit kaptal), majd a karaternezetben tudod beallitani. Viszont preferred statusszal nem tudom, mennyire lehetseges alapbol a dolog, mert sajnos az swtor tovabbra is hires arrol, hogy nem-elofizetokent cartel coinbol kell unlockolni szinte mindent.

    Elofizetni azert erdemes, mert egy, megkapod veglegesre az osszes addig megjelent tartalmat, ketto, minden korlatozas eltunik.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.11.24. 18:09:32
  • shaba23 #57538
    Telefonon Hans elintézte végül...
    Viszont lenne pár kérdés
    Hun chatre hogy lehet bejelentkezni? (a /join hun itt nem működik)
    kaptam pár dolgot (9 levélben) de pl a title-ök nem látszanak sehol, pedig 2 is van
    van 6000 cc, azt mire érdemes költeni?
    Mi az, ami miatt érdemes előfizetni?
    Jadinvoss néven játszom, ha esetleg valakit érdekel, Jedi sentinel.

    Utoljára szerkesztette: shaba23, 2019.11.24. 17:36:27
  • shaba23 #57537
    Vagyis igazából jelszót sem változtattam, hiszen ahoz is kell a security kód... Tehát, mivel a resetet megkértem, lehet, hogy most jelszóm sincs :D
    Utoljára szerkesztette: shaba23, 2019.11.24. 12:21:14
  • shaba23 #57536
    Az emaileket megkapom. Most változtattam jelszót. De ha csak display name-et és a jelszót írom be, akkor login failed, nem lép tovább semerre.
  • Doma #57534
    Elvileg ha weboldalon megadod a felhasználó név jelszó párost és üresen hagyod a security key nyomsz egy továbbot és következő ablkaban kiválaszod a Lost security key-t a beírósáv alatt. Akkor küldenek egy ideiglenes kulcsot emailben amivel be tudsz lépni. Töröld a párosítást, majd állítsd be újra hogy megkapd a havi 100 CCt továbbra is. Beállításnál adja meg a serial numbert a telefonos apphoz.
  • Doma #57533
    Ha a regisztrált e-mail címedhez hozzáfész és tudod a felhasználóneved meg jelszavad, akkor elvileg ki tudod venni az authenticatort.
    Nekem legalábbis sikerült pár hete. Szerintem a weboldalon kellett valahol lelőni talán biztonsági kérdést kellett megválaszolni és emailben küldtek kódot hogy ki tudd kapcsolni.
  • shaba23 #57532
    Fantasztikusan van megcsinálva a rendszer...tudok írni in-game ticketet, vagy csak telefonálni... Telefonálni nem akartam, de bele vagyok kényszerítve.
  • Ashyn
    #57531
    Szia!

    Írj a supportnak, ők leveszik az account-ról a security code-ot. Ha nem jegyezted fel a serial number-t, másként nem fogod tudni visszaállítani a tokent.

    Éj
    Utoljára szerkesztette: Ashyn, 2019.11.24. 09:06:12
  • shaba23 #57530
    ott csak CD key-t találtam azt meg nem fogadja el
  • Plata
    #57529
    Originen meg tudod nézni.
  • shaba23 #57528
    Sziasztok!
    Anno megjelenéskor megvettem a játékot, aztán pár hónap után abbahagytam. Most újra játszanék, de security kódot kér. Gondolom ez a telefonos authenticator kódja lenne, amit fel is telepítettm. Ez viszont indításnál serial numbert kér. Na ilyenem viszont nincs, vagy ha van, akkor nem tudom merre találom :( Valami ötlet/javaslat?
  • pajer_csaba
    #57527
    Szabadpiac.
  • gunji
    #57526
    Fura a gazdasági része a játéknak. Egyik oldalról milliós vagy több tízmilliós összegek repkednek a stronghold bővítésnél vagy valami spec gearnél. A másik oldalról meg pár játékos gyártási költség alatti áron ömleszti el a GTN-t termékével egyenként 15-20 példányban, amivel így már képtelenség versenyezni. Egy új kieg megjelenése után két-három hétig megyeget a piac, lehet is keresni, de utána megjönnek e hiénák és a piacnak annyi. A másik eset, amikor a kieg megjelenése napján ezresével teszik ki az új grade 11-es nyersiket. Nem hiszem, hogy ezeket ne lehetne kiszűrni, hasonlóan a kezdőbolygókat elözönlő spamelekről.
  • thomyboynk
    #57525
    Ezt a sokat emlegetett Discord linket valaki megosztaná, mert amit én találtam az bizony lejárt. Köszi :)
  • gunji
    #57524
    Ingyenes mini-pet a Fallen Order alapján december 10-ig:
    Claim Your Free Mini-pet to Celebrate Star Wars Jedi: Fallen Order’s Launch
  • amikkamakka
    #57523
    Igen
  • PiszkosFred
    #57522
    Gyors kerdes: ezekre is ad havi 100 CC-t?
  • pajer_csaba
    #57521
    Tsáó van.

    Valóban nem vagyok a betyárokba, szóbeszéd szinten terjeng, hogy miért nem (egyesek szerint én vagyok a férfi nemiszerv, mások szerint mások, megint mások szerint meg ebből az egészből vala elegem). Ezen nem is kívánok változtatni, jó ez így. :P

    A tankos kérdésedre: én alapvetően nem szerettem az assát, és jugg/guardian párti vagyok. Az Onslaught kijötte óta nem sokat tankoltam, de juggal semmi problémám nem volt.
  • mulli1986
    #57520
    Gyere fel Discord szerverre meg Facebook csoportba ha kérdésed van, mert ott telefonról is tudunk válaszolni, illetve több ember nézi mint az SG forumot.
  • Doma #57519
    Köszönöm a válaszokat, tisztul a kép... de aztán biztos lesz még ez-az ami máshogy van, mint amire halványan emlékszem.
  • mulli1986
    #57518
    Ha unlockot veszel CC-ért érdemes Legacy unlockot venni. Az mindegyik karakteredre érvényes lesz. Egyébként az unlockok karakterre vagy Legacyra szólnak, nem Companionra pld.
  • amikkamakka
    #57517
    Sec keyt nem csak telefonra lehet aktiválni, én pl chrome modult használok. Tökéletesen működik évek óta, sőt az összes nagyobb kliens is (Origin, Uplay stb... MMO-k 99%-a is működik talán a FF14 nem) "Hitelesítő a neve..(A Hitelesítő 2 lépcsős ellenőrző kódokat generál a böngészőben...ez a pontos leírása)
    Utoljára szerkesztette: amikkamakka, 2019.11.07. 12:39:56
  • gunji
    #57516
    Nem amiatt inkább, hogy amikor a companionok ruháztatása megszűnt, újra megkapta minden karakter mindegyik companionjának az eredeti ruháját/fegyverét? Bár azt hiszem, az inkább levélben érkezett meg anno.
  • MarkBlade
    #57515
    2012 óta gyűlik :D 8500 jött össze.. illetve akkor még játszottam vele..
  • PiszkosFred
    #57514
    Ez az Escrow az, igen, ami atmenetileg segíthet, de sosem használtam, nem tudom, hogyan működik.

    Akkor viszont - ha a KOTET/KOTFE-t ha megcsináltad - nem tudom hol vannak a társaid, olyan nagyot már nem változik a szitu, mint a kotfe elején. Menet közben jönnek és mennek páran, de az csak max 2-3 fő és a döntésedtől függ, hogy ki és mit csinál. Viszont tény, hogy azért vannak a cuccaik nálad (is), mert valamikor eltűntek és a rendszer ilyenkor visszaküldi vagy mailben, vagy simán belerakja az inventorydba. Nagy részét nem is tudod használni, mert companion specifikusak, bár a régi társak cuccai közül van, ami simán csak boundos és a karaktered is felveheti (bár minek).

    A comp influence kijelző már bugos évek óta :) Nézd a crew ablakban a szintjüket, az a mérvadó.
  • Doma #57513
    Köszönöm a választ.
    Sec keyt beállítom újra bár elég volt megszabadulni tőle a régi telóm már nincs meg és valami serial numbert kért az app amit nem tudtam hogyan nyerem ki az accounból. Viszont nem kezdem bele semmi új storyba a lvl 70 karimmal inkább a másodlagossal próbáltam vissz szokni. FE/ET-t anno végig toltam a Fractured Alliance-nak azér nem is álltam neki mert írta, ha annak nekiállok akkor nincs "vissza út"...
    A creitet azért kérdeztem mert láttam Galactic marketen dolgokat több milláért, gondoltam valamit nem vettem észre :)
    A furcsa az hogy pár comp specifikus fegyver az inventorymban van de mikor summonoltam az adot compot akkor nála is ott volt ugyanaz a cucc. Lehet hogy nem kellett volna abbahagyni a játékot anno és nem lennének ilyen anomáliák :P Nézegettem közben kicsit alaposabban is és pl több compnál a influence pl 6590/1900 vagy 38427/3900, lehet hogy itt az átállás nem ment annyira flottul mint ahogy tervezték.
    Bejutottam a Storngholdomba is az ahogy emlékszem megmaradt olyannak mint volt. Minden esetre tetszik még így is.
    Most hogy írtad látom hogy van Credit Escrow Balance de onnan csak CC-ért tudnám kiszedni az pénzt? ha jól sejtem, annyira viszont nem hajt a tatár...
  • PiszkosFred
    #57512
    Plusz egy jótanács: aktiváld a security key applikációt az accounton, havi +100 CC-t kapsz, akár játszol, akár nem. Nem egy nagy összeg, de ajándék lónak ugyebár... :)
  • PiszkosFred
    #57511
    > Nem emlékszem de mintha a pénz annó nem lett volna limitálva... ha mégis van valami lehetőség hogy ne 1 millió legyen a max creditem?

    De, mindig is limitálva volt a f2p/pref account, egyedül az előfizetőké volt végtelen. A max credited mindig 1 misi lesz (most emelték meg a limitet 1m-re), viszont a legacy bankodban tudod tárolni a pénzt - nyilván, egyszerre csak 1 misit tudsz majd kivenni onnan is, de tárolni tudsz sokkal többet. Van valami cartel marketes cucc, amivel lehet ideiglenesen több a pénzed, de ahhoz nem értek sajnos, a többiek elmondják hogy működik.

    > Mi lett a companionaimmal akik jelenleg nem elérhetőek? A játék azt írja hogy a mostani helyük nem ismert. Mit ad Isten pont a 3 legmagasabb szintűnek veszett nyoma...

    Tippre, belekezdtél a KOTET/KOTFE sztoriba, amely bizony az alapjáték, Makeb és Revan után játszódik, nem is kevés idővel, így sok minden változott. Nem akarok spoilert, ha elkezdted akkor elmondták, hogy mi a szitu. Egyébként kb. kétszer is meg kellett erősítened, hogy "biztos elkezded, mert minden megváltozik?", nem véletlenül.

    Annyit megnyugtatástul, hogy később vissza tudod a nagy részüket "szerezni" (akit nem, azzal is találkozol majd), a sztori alapján is és egyéb megoldásokkal is (lásd Odessen terminál) :)

    > Megint csak a companinok, anno simán tudtam küldeni őket bármilyen küldire Armortech, Underworld Trading, Scavanging? Most meg az arcomba tolja a játék hogy választhatok kettőt meg Cartel Coinért unlockolhatom a harmadikat? Ha ezt megteszem akkor az mindegyikre unlockolva lesz vagy külön kell Companinonként unlockolni?

    Ez megint csak egy ősrégi korlátozás, ami a f2p és pref accountokat illeti. Előfizetőként/subként három szakmád lehet, pref/f2p-ként kettő. Ha unlockolod a harmadikat, akkor elvileg választhatsz, hogy account szinten akarod e, vagy csak karakterre vonatkozóan.

    > Van pár ezer cartel coinom de szeretném tudni hogy is van ez mostanában. Kb 3 éve hagytam abba egy lvl 70 smugglerrel meg egy éppen elkezdett Sith Sorcival.

    CC rendszere nem változott, a kínálatot a Cartel Marketen találod meg, az unlockokat is.


    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.11.06. 20:38:20
  • Doma #57510
    Sziasztok!

    Jópár év kihagyás után újra nekiültem a játéknak. Lenne pár kérdésem.
    Nem emlékszem de mintha a pénz annó nem lett volna limitálva... ha mégis van valami lehetőség hogy ne 1 millió legyen a max creditem?
    Mi lett a companionaimmal akik jelenleg nem elérhetőek? A játék azt írja hogy a mostani helyük nem ismert. Mit ad Isten pont a 3 legmagasabb szintűnek veszett nyoma...
    Megint csak a companinok, anno simán tudtam küldeni őket bármilyen küldire Armortech, Underworld Trading, Scavanging? Most meg az arcomba tolja a játék hogy választhatok kettőt meg Cartel Coinért unlockolhatom a harmadikat? Ha ezt megteszem akkor az mindegyikre unlockolva lesz vagy külön kell Companinonként unlockolni? Van pár ezer cartel coinom de szeretném tudni hogy is van ez mostanában. Kb 3 éve hagytam abba egy lvl 70 smugglerrel meg egy éppen elkezdett Sith Sorcival.
    A válaszokat előre is köszönöm!
  • mulli1986
    #57509
    Itt is megkérdezem, hátha. Aki tank karakterrel játszik, észrevette, hogy Assa tank még lentebb lett nerfelve, mint a Juggi? Mivel érdemes most tankolni így?
  • mulli1986
    #57508
    Hun chat még mindig aktív, de valóban nem használják. Discord, meg csak sima discord szerver, appal telefonról vagy PC-n tudod tolni. Csak azt mondom, hogy ott rengeteg ember van fent, azt látom, hogy ott ki aktív, ki nem. Az új tagok nem igazán jönnek, inkább visszatérők, de sokan a TS miatt is sírnak. Hun chatet próbáljuk reklámozni, de pld rengeteg ember külföldi guild van, ahol annyira aktív a chat, hogy elvész a hun chaneles kiírás. Rengetegen meg lelövik a chatet, mert nem érdekli őket
  • gunji
    #57507
    Csak azért kérdeztem, mert - ha szeretnének bővülni, - most könnyen találhatnának új tagokat, guildtől függetlenül.
    A Discordos chatet az swtorban nem ismerem (csak máshol, de nekem nehézkes átváltogatni böngészőre), anno a játékban is volt saját magyar csatorna, kár, hogy kihalt a többség, aki ismerte :(
  • mulli1986
    #57506
    Én a mi guildünkről tudok nyilatkozni:
    A Birodalmi/Köztrásaági Betyárok guild relatív aktív. Emberi időben van fnet 4-5 játékos. Probléma, hogy a nagy része sztorizik és nem kommunikatív. Discord szerveren jobban lehet beszélni, meg ott fent vannak a többi klánba lévő emberek is, így raidet lehet szervezni, ha úgy van. De alapvetően az aktív közösség szétszórta a karaktereit küldöfldi és más más magyar Klába, így talán a Discord az egyetlen közös gyűjtőhely, ahol mindenki fent van attól függetlenül, hogy a karaktere melyik klánban van. A facebook csoportnak ugyan ez a neve, ott megtalálható a discord link is.
    De nagyon sok magyar guild kb ennél is rosszabb helyzetben van.
  • gunji
    #57505
    Maradt még aktív magyar guild? Tythonon most épp van vagy egy tucat magyar, többen újak, ahogy olvasom a chatet ;)
  • Plata
    #57504
    Akkor itt lesz a probléma.
    De mért csak Sw Tor-ban?
    Bár nekem nem műholdas,hanem kábeles vagy mi a rosseb.
    De érdekes mert WoW-ban úgy sem volt lag hogy közben ment Red Dead 2 előtöltése.
  • Monster076
    #57503
    Unokatesóm szintén Telekomos és ő is szenved a játékkal.
  • mulli1986
    #57502
    Én Telekomos műholdas
  • Alanw
    #57501
    szolgáltatoi staisztikák:https://www.bix.hu/statisztika
  • amikkamakka
    #57500
    Srácok, akinek laggol a játék melyik szolgáltatónál vagytok?