60022
  • mulli1986
    #57580
    Én annyira fanatikus vagyok (inkább csak nem fáj az 4e forint), hogy alig van időm havi 10-12 órát játszani, mégis megy a sub folyamatosan :)
  • PiszkosFred
    #57579
    Ránézésre a Hoth Tauntaun mount reskin verziója, ingyen is drága... Remélhetőleg nincs olyan fanatikus, aki csak és kizárólag ezért a mountért fizet elő. :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.01.30. 14:17:59
  • pajer_csaba
    #57578
    De ha nincs előfizud, az se baj, mert így is, úgy is megkapod majd, ha akarod, ha nem. Legfeljebb vársz egy fél évet. Benne van a leírásban...
  • PiszkosFred
    #57577
    Igen, ha jan 28. és febr. 29 között (bármikor) volt aktív előfizetésed, akkor ott vár majd a levelek között.
  • mulli1986
    #57576
    Mármint ez automatikusan kapós subosoknak? Sajna nem engedi megnyitni a linket melóhelyen.
  • gunji
    #57575
    Előfizusoknak ajándék Umbaran Patrol Tauntaun tegnaptól február végéig (link).
    Február 11-én (két hét múlva) jön a 6.1 többek között az új strongholddal. \o/
  • reorni
    #57574
    2 hete kezdtem el kb :D elég jól haladok benne, ha van kedved tolni valamit Valgossa néven vagyok fenn Sith oldalon :D
  • Plata
    #57573
    Néha ha van hozzá kedvem előveszem,de nekem a revan utáni részek nem jönnek be.
  • reorni
    #57572
    Plata te torozol még?
  • Shion
    #57571
    Meksha bolygón, a pálya közepén lévő egyik taxi állomás mellett is van pont 10 darab vuki, így ha jársz napi küldetésekre erre a bolygóra, akkor +10 vuki ölelgetéssel növelheted az 1000-es achievement-et :)
  • gunji
    #57570
    Upsz, most vettem észre, hogy január 7-ig tart az event, azaz még keddig lehet ölelgetni a vukikat és hógolyóval dobálni a droidokat. Kellemes meglepetés, nem számítottam rá :)
  • gunji
    #57569
    A végére megleltem a többi vukit Nar Shadaá-n, így naponta tudom ölelgetni őket. A mostani iramban kell még jó pár év, mire az 1000-res achi-t kipipálhatom, de legalább valami új dolog jött, amit sikerült megkedvelni.
    Jövőre jöhetne még pár az overheates droidoktól eső négy cucc mellé.

    Boldog Új Évet!
  • Alanw
    #57568
    Mi meg epp a Csillagosvenyt imp,es a Jedi tanacsot elesztgetjuk ujja...
  • Shion
    #57567
    A guild tagok számára fenntartott discord szerver címét egy publikus (nyilvános) fórumon nem szeretném megosztani, de saját felelősségre vagy érdeklődőknek privátban szívesen megadom.

    Ha nem discord-on keresnétek minket, akkor az alábbi módon is meg lehet találni minket: Darth Malgus szerver, Republic oldal, O betü (Social / Who fül) keresőbe írd be a "köztársaság" szót és kidobja, kik éppen az online tagok. Ha biztosra akarsz menni, hogy jó neveket találtál, akkor a Comment oszlopot állítsd át Guild-re. A próbaidősökön kívül bárki tud meghívni a guildbe.

    2 hete élesztettem újra a guildet, esténként változó létszámban (2-12 fő) vagyunk online, a discord-ot pedig kb a fele használja rendszeresen. Értelemszerűen a discord-nak sok előnye van kommunikáció és csapatolás terén, én favorizálom a használatát, de semmi sem kötelező.
  • mulli1986
    #57566
    Na jó látni, hogy azért csak van rajtunk kívül is még egy magyar guild, ahol van élet. De a discord linket azóta se sikerült senkinek se belinkelnie :)
  • gunji
    #57565
    Köszönöm, sikerült. Úgy tűnik, a vukik nem szeretik, ha nem szemből csinálják. ;)
    Nar Shaddaá-n van jó pár, hamar összejön a tíz ölelés :)
  • pajer_csaba
    #57564
    Ennél csak az idegesítőbb, ha valaki előtted öleli meg... XD
  • Shion
    #57563
    Persze, 50/1000-nél jár az achievement-em.

    Próbáld így megölelni a wookie-t: állj a wookie-val szemben és target-eld ki. Utána a wookie alatt lévő kör szélére próbálj állni, játszadozz az előre-hátra gombokkal és egyszer csak aktívra vált az ölelés ikon. Néha elsőre sikerül a művelet, néha 5-10 próbálkozásra sikerül eltalálni a jó pozíciót.
  • gunji
    #57562
    Valakinek sikerült már megölelnie egy wookie-t? Nekem mindig hibaüzenetet ad: too far/too close/effect condition failed ;)
  • gunji
    #57561
    Boldog karácsonyt!

    Év elején várható új stronghold, kis előzetes bemutató a spoiler tagban videóval is:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    SWTOR 6.1 New Alderaan Stronghold Preview

    Elég hatalmasnak néz ki, eltart egy ideig, míg körbejárja az ember, hát ha még be is rendezi :D

    #57557: Köszönöm a leírást :)
  • Zsoo62
    #57560
    Szia! Nekünk is van Birodalmi oldalon guildunk. Ahová a régi tagok térnek vissza, valamint Jedi Köztársaság tagjai is belépnek birodalmi karaktereikkel. "Birodalom Harcosai" néven található. Elérhetőségünk ugyan az mint Jedi Köztársaságé.
  • mulli1986
    #57559
    Hali, dobd már be te is ide a discord linket (ahogy én is pár HSZ-el ezelőtt), illetve Te is csatlakozz a mi discordunkhoz, ha úgy van és szervezünk valamit, szivesen bedobjuk hozzátok is, hátha így jobban halad a dolog. Plusz nekünk van birodalmi oldali klánunk, ha esetleg vannak nálatok is olyanok, akiknek van a sötét oldalon karaktere, az szintén tud hozzánk csapódni, ha úgy adódik
  • Shion
    #57558
    Sziasztok,

    Pár hete én is visszatértem az SWTOR világába és hamar rájöttem, hogy a régi guildek (amiben voltam) nem nagyon működnek már. A magyar játékosok jó része vagy guild nélküli, vagy külföldi és/vagy magyar guildekben játszogatnak.

    Szeretném a lehetőséget felajánlani mindazon játékosok részére, akik RP mentesen, egy nyugodt hangulatú, kötöttségektől mentes guildben szeretnének játszani, fejlődni, a többiekkel együtt mulatni az időt, hogy csatlakozzanak a republic oldalon az újraélesztett Jedi Köztársaság guildhez.

    Programokat mindig a jelenlévők igényei alapján szervezünk, tehát oda megyünk és azt csinálunk, amit közösen megbeszélünk, kinek épp mihez lenne kedve.

    Guild adó nincs, de önkéntes alapon szívesen fogadunk credit-et, hogy a guild fejlődhessen.

    Discord szervert használunk, nem kötelező a használata, de értelemszerűen csapatolásoknál vagy egyéb közösségi programoknál előny a használata.

    Régi facebook csoport még élő, a régi tagokból is szívárognak vissza játékosok.

    Vannak öreg veterán és abszolúte (újra)kezdő játékosok, szigorúan casual módon játszunk, többségünk családos dolgozó ember behatárolt játékidővel. A lehetőséget szeretném megadni minden érdelődő számára, hogy ne egyedül szólózgasson, hanem közösségben együtt játszhasson a többiekkel :)

    Ha bármi kérdésetek van, csak szóljatok vagy üzenjetek.
  • mulli1986
    #57557
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1
    Discord használat kötelező
    Kommunikáció, informcáió gyűjtés/átadás
    https://discord.gg/CbCm3xT
    2
    Kommunikáció kötelező
    Ez nem egy single player játék, ha csatlakozni akarsz és élvezni a tagság előnyeit, akkor kommunikálnod kell!
    3
    Discord és Legacy név
    Discord és Legacy nevedet az első kiemelt poszt alá írd be, amint csatlakoztál
    4
    Viselkedés
    Úgy viselkedj másokkal ahogy veled is viselkednek! Mind stílusban, mind erősségben. Szándékos kronfontáció más játékosokkal és klántársakkal TILOS!
    5
    Szavazás
    Szavazásokon a részvétel kötelező. A Te véleményedre is kiváncsiak vagyunk

    + 120 napnál régebben belépett karikat, kidobjuk. Ha újra játszani akar vele az illető,majd újra jelentkezik.

    Ha raid van (ops, fp, stb) akkor Discord kötelező legalább hallgatózni
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2019.12.17. 11:07:15
  • gunji
    #57556
    Értem, köszi. Bár én nem hasonlítanék össze egy facebookot a discorddal, mibbittel vagy akár ezzel a fórummal. Ég és föld. De ebbe itt tényleg ne menjünk bele.
    Csak azért kérdeztem, mert érdekelne, hogy milyen feltételekkel lehet belépni. Nem a köszönésre gondoltam, az alap. Inkább arra, hogy van-e kötelező csoportos program, kötelező TS, mennyi inaktivitás engedélyezett, stb. Teszem azt, néha dumálni jó lenne, meg mehetünk egy (SX-Black Hole-Czerka) kört, de alapvetően szintezne az ember, vagy vinné a story-t a karakterével. Vagy talán úgy egyszerűbb, hogy az egy-két évvel ezelőtthöz képest mennyit változott a helyzet?

    Amúgy - ahogy olvasom - új stronghold jő... és hogy hol? (dobpergés...)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Alderaan-on
    legalább 3000 év múlva vissza lehet kérni az árát :D

    Valószínűleg idén már nem érkezik meg, de a jézuska nem alszik :D
  • mulli1986
    #57555
    Hát van discord, amit már lentebb linkeltem. De ha azt nézzük az se nyílvános, mivel kell hozzá discord és be kell lépni a szerverre.
    Ilyesformán csak nem nyílvános forumok vannak. (ez se az ,be vagy regelve)
    Köszi Fred! Sajna jó ideje próbáljuk már gatyába rázni a guildet, de úgy látszik az segít, ha kirugdossuk az inaktív és kommunikálni nem tudó embereket és csak azokat tartjuk meg, vesszük fel, aki képes kérdésekre válaszolni, köszönni, stb. Most ettől kicsit megindult a vérkeringés. Nem mondom, hogy tolongás van, de mintha kevésbé lennének paszívak az embrek. Mondjuk az is tény, hogy most az is képes beszólni, aki eddig le se szart senkit és semmit, de ezeket elengedjük.
  • gunji
    #57554
    Nyilvános profil nincs, ami elérhető fb-acc nélkül?
  • PiszkosFred
    #57553
    Tetszik a guild nev :) ESO-ban bejott, sok sikert nektek is a reformhoz!
  • mulli1986
    #57552
    Mivel a betyárok klán ilyen névvel megszűnt és elkezdtük kipucolni az inaktív tagokat, új facebook csoport fut új névvel. Ha valakit érdekel és csatlakozni akar (lassan úgy tűnik az egyetlen magyar aktív guildhez) annak Link
  • mulli1986
    #57551
    Mert Madzsarok vagyunk Csab :)
  • pajer_csaba
    #57550
    Nem tudom amúgy miért sírtok? Main karim hobbija a hegymászás, Hoth-ot imádtam. :)
  • PiszkosFred
    #57549
    Mire meglesz, megvakul a legtobb jatekos attol a "fehersegtol", ami ott fogad :D
  • mulli1986
    #57548
    Én kiszedtem de volt egy hét, mert besokaltam az utazgatástól. Ha van credit, akkor minden van :D
  • gunji
    #57547
    Ha már Hothon vagyunk, akkor szvsz inkább farmoljuk ki azt a hátast :)
  • mulli1986
    #57546
    Vegyél tauntaunt meg egy téli armour settet és roleplayezd le a Hoth bolygót. Nekem így jött csak be. Tudom mit érzel :)
  • pajer_csaba
    #57545
    De mi a kérdés? Milyen tipept akarsz? Hogyan nyerd vissza a kedved? Ne menj a Hoth-ra... Ez így elég suta, remélem, te is érzed. :D
  • Vieron82
    #57544
    Sziasztok!
    Újrakezdő vagyok Swtor világábam van egy Sith Marauderem 40-es szinten, de valahogy ahogy megláttam a hoth bolygót elment a kedvem az egésztől, vagy két éve nem játszottam.
    Van valami tipp esetleg? :)
    Prefered accom van, még megjelenéskor vettem meg a játékot, meg előfizető is voltam vagy fél évig.
    Darth Malguson van a karakter.
  • pajer_csaba
    #57543
    Hát a sztorin kívül sajnos életképtelen vagy egyedül. Sőt, a kései (KOTFE-től kezdve) kontentek is nehez(ebb)ek healerként. Most emelték a szintet 70-ről 75-re, és ha nincs egy két haverom, akikkel HC-zzunk meg fp-zzünk, a büdös életbe nem húzom fel a 4 healerem 75-re.

    Mondjuk sokan csinálják, hogy átspeccelnek healről dpsre. Én nem szeretem, mert mindent oda vissza újra be kell állítgatni.
  • Alanw
    #57542
    https://vulkk.com/2019/11/28/swtor-6-0-charplanner-new-gearing-and-build-assistance-tool/
  • mulli1986
    #57541
    Hali,
    Discord link Betyárok szerverhez. Ne lepődjetek meg, majd csak a lábtörlő szobába tudtok írni az elején. A Facebook csoportban is van link egyébként (Birodalmi/Köztársasági betyárok)
    Link
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2019.11.26. 11:05:06